• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
zuzec, drzim palce, nech terezka je coskoro zdravucka a fit :wink:
10. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzec, tak nech sa Terezka rychlo vylieci. :slight_smile:

Kati presne, aj ja ho poslednu dobu musim nahat s prskom, zaujimaho vsetko ostane. :sunglasses:

Devi ja som aj bola na FB, ale ja som taky antitalent a vobec sa tam nevyznam, nejako sa mi podarilo odhlasit. :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka2808..ja len reku vravis ze je spavy...a ked je hore je vesely?keby bol anemicky ,tak by posobil jako kopa nestastia..mne Kiarka spi vlastne cca 14hodin,ved v noci spi 12-13 s dvomi prestavkami na papanie a cez den dozenie tie zvysne 2-3 hodinky
10. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubi a na pokeci?
10. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
devitka, je viac nez vesely, on sa zvykne blaznit :grinning: je to taka mala potvorka. co sa toho tyka, je chvalabohu, podla mna, v poriadku... hra sa, rozprava, usmieva, aj si poplace obcas... vacsinou ked chce spat. uz ho poznam... sucha si ocicka, vtedy sa uz nechce hrat, iba pozerá, nic ho vtedy uz nebavi... preto ho aj nechavam dostatocne sa vyspinkat.

gubi, najviac ma "bavi", ked sa daminko odpoji z prsnika a rozprava, krici, šaškuje, otaca sa mi na brusko a podobne veci... :grinning: alebo ma najnovsie chyta za nos, taha za vlasy a pcha mi prsteky do nosnej dierky...
10. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devit nie, ale zajtra sa skusim nejako prihlasit na FB. :slight_smile:

Ked mal Timonko nejake 2 mesiace som sa docitala, ze babatka nemaju byt cez den hore dlhsie ako 2 mesiace a od 3-6 mesiacov 2,5 hodiny. Ze cim dieta viac spi, tym lepsie spi v noci. Timon bol stale v pohybe, ale mal take rytmicke pohyby, ja som si myslela, ze je vkuse plny energie a nakoniec sa ukazalo, ze u neho sa tak prejavuje unava. Tak som ho naucila na rezim, ze po 2,5 hod. ho dam spinkat, pospi si 40 minut a ked ideme von tak od 12.00-15.00 spinka. Doma mi cez den tak dlho nevydrzi, sice ani v noci. :grinning:
10. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati hej hej :grinning: , aj Timon to ma asi tyzden v oblube ma chytat za nos a do ust mi pcha prsty, je to sranda ako kazdy den nieco nove. A asi dva dni stale robi s pusou brrrm, vsetci sme opluty. :grinning:

A sa opravujem, nie 2 mesiace, ale hodiny
10. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka2808 tak potom je fakt v pohode..som rada ze je taky sibal...a Kiarka tiez robi inventuru v nosoch a vlasoch..a zboznuje chytat ruky..ked ju po kupani obliekam tak mi v kuse drzi predlaktie,lebo ju mam tak bokom aby sa mi zmestila prebalovacia podlozka na pracku...a ja ked malu kojim a tiez si tisickrat za jedno papanie zmysli ze si poobzera ci sa v izbe daco nezmenilo..apodobne..obcas pokrici na nebicko,do okna podobne
teraz je to nalzlatsie obdobie,ked si uz zacinaju vsetko uvedomovat a snazia sa chapat
10. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, ano. aj nas daminko asi tak. rano je hore dve hodiny a potom uz opat spinka. a pravidelne pocas dna takto. ked ho niekedy nenechame vyspat /napriklad svokra vzdy vie, kedy ma prist, alebo zavolat, aby ho zobudila :rolling_eyes: / tak je vecer taky nevrly, ze iba place a viem, ze chce spat, ale nevieme ho vtedy utisit.

teda, ale ze Timonko spi 3 hodiny vkuse, tak to je super. nas Daminko si pospi max 2 hodiny, niekedy len polhodku. asi tak... len asi trikrat sa stalo, ze spal az tri hodiny vkuse. ale je pravda, ze von chodievame iba na 45 min az hodinu.
10. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devit ja mam tiez prebalovaciu podlozku na pracke, sme tam uz museli dat dosku, lebo uz je dlhsi ako podlozka a ked sa stale vrti som sa bala, ze mi padne za pracku. :grinning:
10. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati spi mi tak odvtedy ako sme presli do sportoveho kocika. Bol strasne nervozny vo vanicke, to som s nim vysla von a po 20 minut som utekala domov, co mi tak vrieskal v kociku. Tak som ho dala do sportoveho a to ho hrozne bavi, ked sa moze pozerat a aj hned zaspi. klop klop klop. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubi ja to mam este na umyvadle,mne sa tak taha z pracky na umyvadlo..no toto je vyhoda,ci nevyhoda malych cinziakovych kupelni,skusim tu dat foto,len ked treba upravit tak som v ri...piiiiippp,je to neslusne,pardon
10. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no len v takej kose sa prechadzat tri hodiny... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale co uz, bola som kupit paperovu vetrovku, capicu a musim vydrzat. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
devitka, presne. vseeeeeeeeeeetko je stokrat zaujimavejsie ako papanie. :grinning: daminko ma bezne natiahnutu rucicku, ked je na rukach, aby mohol vsetko pochytat, ocinovi stiahnut dolu okuliare a podobne :slight_smile: dnes na cviceni tahal sestricku za snurku na nohaviciach a podobne... teraz su jednak taketo malinke potvorky a aj su nadherne tie babatka uz v tomto veku. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
devit tak budeme maturovat obidve, ty tu a ja na FB :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dnes pozerala dvd, co ho kamerujeme, uz sa zaplnilo, tak som si ho pozrela a musim povedat ze mi aj slza vyhrkla, lebo som si ani neuvedomila, ze ako sa zmenil. Aky bol maluskavy a aky uz je z neho certik. Vazne za tych par mesiacov aka zmena, aky pokrok urobili, vsak? :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubi,
a timonka uz davas do neho normalne sediet? lebo mne daminko tiez viac place v poslednom case vo vanicke aj fusaku, ak nespi v kociku, ale sediet ho nemozem este dat, pada dopredu, na bok... iba ak lezat do sportoveho kocika...
10. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby idem ja do hajan, uz si necitim tie moje krize, som myslela, ze po porode to prejde a figu. :confounded:

Dobru nocku prajem. :wink:
10. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky radte..ako zmensim fotku nech ju sem napasirujem?
10. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati nie, len mu trosku nadvihnem chrbatik aby videl, to mu staci. :slight_smile: Zatial. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja idem,
najvyssi cas pripravit par veci na zajtra a ist oddychovat.
velmi prijemne sa mi s vami kecalo.

dobru nocku.
10. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubi..lahni si na zem a natiahni si ruky nad hlavu a potom si chyt palce na nohach a vytiahni si nohy nad hlavu,malo by ta to vyrupat...a na krize je este velmi dobre robit osmicky s bokmi..alebo brusne tance..
10. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj gubi a ked uz budu tie nohy nad hlavou,postupne stavec po stavci si ukladaj chrbticu na zem
dobru nocku vam mamulky
10. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
devit klikni na fotku pravy tlacitkom a tam mas ze Otvorit v programe...ty si vyber Microsoft Office Picture Manager a tam si vyber Obrazek a v nom Zmenit velkost a to sa ta na pravo opyta ze na aku velkost, ja davam Predefinovana vyska a sirka: Web velky, to staci...

Snad som ti to ako tak vysvetlila... :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
devit dik za radu, hned zajtra vyskusam, lebo je to fakt na pr.d. :angry:

Aj mne sa prijemne s vami kecalo. vazne ste mi chybali. :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
Ale ste toho popisali!
Katka je to tak, ze babo sa za par dni nauci papat, nam to trvalo tyzden a teraz, ked vidi lyzicku, tak otvara pusinku, sice vcera tom uvela neublizil, ale nasilu mu nedavam, len to co spapa s chutou a prve dni to som tiez nevedela, kolko sa do neho zmestilo, ale na druhy den v plienke, ze predsa sa mu podarilo nieco spapkat!
No dufam, ze sa uz dnes dostaneme von, ale ked pozeram, tak neviem neviem!
Prajeme pekny den!
11. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko bambulky,
tak ako sa mi mate? vcera som popisala, ze sa nam z toho ockovania na pliecko zas spravil hnis, vecer pred kupkanim tam uz nebol alebo malinko, tak uvidim dnes, ked sa mi prebudi maly a pojdem ho z pyzamka prezliect, ja len dufam, ze to uz bude v poriadku..

jasimk, sup sup na prechadzku, v meste neprsi a na okoli neviem, no ale pravdu povediac, vysia tomu nohy, no i my musime ist, ved vcera sme boli len a len domaaa :frowning2:
11. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahote,
my sme mali zase kraaasnu noc od 21 do 01.45,od 02 skoro do 05 :grinning: ,albertine,on sa to asi ozaj naucil :dizzy_face:

katka to pyzamko co ma Damianko na poslednej foto-aj Brunko je v nom nahodeny na poslednej foto :wink:

to ste vsetky baby na FB :confused: to sa tam asi aj ja prestahujem

Gubika,ja som este nezacala s prikrmami,na minulej poradni mi dr.povedala ze na poradni na 5 mesiacov mi da instrukcie co a ako a kedy,takze asi na buduci tyzden pomaly zacneme.
Boooze,mne sa zda,ako keby mi ho len teraz priniesli na prve papanie v porodnici a on uz zacne papat prikrmi... :sweat_smile:
11. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
Daminko papa kravicku / :grinning: nie hovadzie maso, ale ma taku plysovu malinku/ a ja som mu uvarila obed, ale je to take dobre, ze mu to asi ja zjem :confused: teda, ovela lepsie, ako vcera ten S a pritom ja nie som ziadna specialna kucharka. ale asi to varim s láskou :slight_smile:

aky mate den? u nas super, az na to, ze strasne leje, zase nepojdeme von... :frowning2: dokedy budu tieto dazde?
no, som zvedava, ako mi ten moj slaby papkacik dneska bude papat :confused:

zelam vam krasny den.
11. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek