• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
daniela, ja som si preto zobrala dupačky.. pri nich bude mať zakryte všetko... a potom nam ocinko donesie zavinovačku.. :slight_smile:

gubinka, ja si neoznačujem.. :slight_smile: buď máme nove vecičky alebo od sestričky, po jej synčekovi.. :slight_smile: a potom veci, čo sme dostali nové.. takže na čo :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..som rada ze vam ten ultrazvuk dopadol dobre...drzim velice palceky,aby sa to same od seba dalo do poriadku a nech malinky pribera.
9. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som volala sestre, ze ako je to u nas v porodnici, tak ze tam je cisto erarne a ze este nepocula, ze by sa u nas vyhadzali, tak dufam, ze to tak aj bude. :confused:
9. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny som myslela ze sa to oznacuje, aby sa to nestratilo.
9. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devito, děkuji. Večer ho zkusím znovu vážit. Včera na poradně vážil 2370g a doma před koupáním 2365g. Tak to budu moci porovnat. Ale vypadá to dobře, zatím vůbec nezvracel.
9. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, kde aby sa nestratilo?
9. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny ved v nemocnici, ked tam budu mat vsetky mamicky svoje oblecko. A drobca nemusis mat vzdy pri tebe, casto ho sestricky beru a ze ked sa pokaka, tak oni ho tak nenechaju a prezlecu ho. :confused:
9. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti aj ja ti, teda vam stale drzim pasticky!!!
9. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, hm.. no keď ho bude všetko v poriadku, tak bude stále so mnou na izbe.. a tam budeme len dve.. tak to oblečko sa nemá ako stratiť :slight_smile: a ak by mi ho sestrička prezliekla, tak oblečko mi predsa donesie.. nie? :slight_smile: a ja si pamätam aké oblečko mu beriem.. :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak monitor uplne bez akcie prietoky 100% babu sa evidentne nechce vo stvrtok mam ist na prijem zacinam uz 42tt :unamused: bojim sa ako pes uz som aj revala ako male decko.
9. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka.. budu Ti vo štvrtok pôrod vyvolávať? Držím pršteky... a pozdravuje Ťa majinka, dnes mi volala.. sa pýtala na Teba :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny no na vysetrenia ti ho brat budu. :wink: A tam ty nechodis. A ze vela krat si sestricky beru deti aj v noci, ked dost placu, aby sa maminy vyspali a nacerpali silu na doma. :wink:
9. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, no čo ja som počula tak v našej nemocke.. bábätká nechávaju pri maminkach celu noc... 24hod denne.. iba na tie vyšetrenie beru.. a čo mi pomôže, keď si oblečko označím? :grinning:
9. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nataska a preco sa tak strasne bojis? Vcera rodila kamoska s vyvolavackou a nemala vooobec bolesti, mala uplne bezbolestne kontrakcie. Ono sa hovori, ze cim viac sa bojis, tym je to horsie, takze musis tam ist s radostou, ved to bude najkrajsia bolest na svete, prinesie ti babo. :dizzy_face: ja to beriem tak. :dizzy_face:
9. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, moje slova :wink: :wink:
9. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa nepomiesa s ostatnym. :grinning: sestricky budu na to urcite kaslat. ale ved ty vies, ja som to len citala, na inom fore, ze si to oznacuju, preto som sa pytala. :wink:
9. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, veď ja si oblečko spoznám aj bez toho :wink: :wink:
9. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny aj ty mas v piatok poradnu? Ja som zvedava, ci uz som aspon trosku otvorena. V nedelu som este nebola.
9. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubi, aj ja som zvedavá.. tiež mám v piatok.. inak Tebe už odišla hlienová zátka? To odide každej pred pôrodom?
9. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
začaly mě strašně bolet záda :frowning2: :frowning2: tak nevím jestli to jsou poslíčci nebo co to zase je :confounded:
9. čer 2009 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulka, mňa už takto strašne bolia posledné 2 týždne..
9. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nataska,neboj sa,do nemocnice sa nechodi po bolest,ale po babetko :wink: Drzim palce
9. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se to teď rozjelo, jako kdyby v kříži :unamused:
9. čer 2009 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny mne nikdy neodisla ziadna zatka,mne ked vyvolavali u oboch deti porod tak vtedy mi ju ukazali vcelosti v tej nadobe kam pustili vodu a to som bola uz pri oboch otvorena..je to podla mna individualne
9. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, záda? To by mohly být poslíčci. Mě to střílelo do ledvin. A po pravdě tu noc před porodem, jsem z toho až brečela bolestí. A to byly jen poslíčci. Podbřišek, to se vše dalo vydržet, ale ty záda z ledvinami... :frowning2: Vlastně jsem brečela bolestí poprvé a naposled (za celé těhu, porod i rekonvalescenci). Zato teď řvu, kvůli blbostem. Například před chvílí jsem obrečela Zprávy (to mrtvé miminko)
9. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti, no zkusím vanu, ale je to jakoby mě někdo vzal prknem v kříži :unamused:
9. čer 2009 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj EVI, ze by?
9. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
co Kryštůfek? Drží se?
9. čer 2009 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek