• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
autor
Ono je to na hranicích,je to tam krásné,ale psala jsem Adélce at na to kukne.
16. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nataska, Veľká Javorina je kopec, to neni penzión, mala som to lepšie napísať, len som reagovala,že na hraniciach :grinning:

amelie, však asi všetci taťkovia vedia o koníkovaní a teda ja vždy poviem Martinovi,že napr. Kryštofko už má 3 zúbky, už aj Jakubkovi vyliezol prvý .... hoc ani nevie o kom hovorím, pre mňa Ste ako rodina, tak mu to zreferujem :wink:
16. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je fakt,manžel se mě už ani neptá.On to bere jako samozřejmost,vždycky chválí dítka,jak mu je ukazuju.
16. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčátka, taky jste všude, co :grinning:
Jak se vede?!
16. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna tu manzel stale prehovara na mikulovsky zamecek ze je tam prekrasne ale moc som toho a tom hotely nenasla...hej no ja som na tu velku javorinu myslela skor konkretnu chatu ci hotel ktory mysli adel
16. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel no az teraz mi nacitalo net :grinning: tak som trochu pribrzdena :grinning: no ja som prave chapala tak, ze na velkej javorie poznas nejaku chatu
16. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten penzion je u hranice na Slovensko.Je tam klídek,bydlím poměrně blízko a o ničem lepším v okolí nevím.V Mikulově se dobře pije:slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
amelie hej hej on bol totiz v tom zameckom vinnom sklipku :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však vím ne:slight_smile:Ale tam by to bylo nebezpečné,bo by se nám tam tatínci opili a na nás by nezbilo nic než se starat o prcky a zábava žádná:slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to mě teda mrzí, plánujete si tu srazík, ale já z druhé strany Čech, se ho bohužel nebudu moct zúčastnit :confounded:
16. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ještě Českomoravská vrchovina.At je to fér....
16. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajaaj ja ze sa pije v celom mikulove dobre :slight_smile: ach jaj to je to ze kojim 8x za noc "vykojeny mozocek"
16. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macinko, přečti si pár příspěvků zpět. I na Tebe jsem myslela, ale ubytovala jsem Tě v Chebu, tak doufám, že neva :wink:

Děláme teď průzkum, kdo by měl zájem a pak najdeme zhruba střed, aby to bylo fér pro všechny Sokolov i Košice a podle toho vybereme nějaké ubytování. A i cenu ubytování se pokusíme přizpůsobit i pro studující :wink: :sweat_smile:

Rada bych, aby se nás sešlo co nejvíce :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zítra vás dočtu dámy,manžel se mi někde zatoulal a nemá klíče a já bych si ráda lehla.Aby jsme nejeli bez tatínka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to jsi úžasná :grinning: Tak jsem zvědavá holky, na co kápnete. Ten Cheb nevadí, přežiju to :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, frčím do postele, už jsem nějaká utahaná :sweat_smile: TAk se mějte krásně, dobrou noc a příjemné sny :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pokud jdeš Macinko do toho? Mám si zapsat předběžně 2 dospělí a jedno dítě do 6 let?
16. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
najlepie by bolo poslat kazdej nejaky dotaznik ohladom ceny, km a tak lebo polovica dievcat tu nieje...tazko sa tak dohodnut lebo takzto sa dohodneme len my
16. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natasko, jelikož teď možná více fičíme na FB, vyvěsila jsem to i tam. Máme čas, vzhledem k věku našich broučků to dříve než o prázdninách nebude.
16. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím to probrat s manžou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně :wink: do prázdnin je dost času na jeho zpracování :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my bychom na srazík s Filípkem moc rádi. Marti, dáš mi prosím echo na FB, sem už moc nechodím :slight_smile:
16. lis 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute, no my sa hlasime bash, Nikolaj, Viktor :slight_smile: prideme kam bude treba

trochu od veci: marti, a to kruti mesko si malemu ake davala? kupene normallne v obchode? lebo mne sa teda morka tiez zda najlepsia, aj ju mame najradsej, len vaham nad tym, ze odkial...
16. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jasně, plánování poběží souběžně na Koníku i FB :slight_smile:

Bash, zapsáno :dizzy_face:

Bash, byl to hotový příkrm. Krůtí maso s mrkví a bramborem. Mám tu i kuřecí, telecí a hovězí. Myslím, že to bylo od Hippu nebo Alente.
16. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bashiii ahojky ako sa mate? co Niki a papanicko?
16. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti dik za echo na FB, lebo tu som uz strasne dlho nebola.
inak dobry napad s tym stretkom. Mne je to v podstate jedno, kde to bude, minulý týždeň sme si vyskúšali vyše 8hodinovú cestu vlakom a celkom dobre ju Sonka zvládla. ale keďže bývam na česko-slovenských hraniciach, tak to asi ďaleko mať nebudeme. :slight_smile:)
16. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas zacali zuby ale v tom pravom slova zmyslu. Padne 8 hodin sialeny rev napuchnute dasno sem tam trosku scervenale ale rev sialeny a zobudi sa aj 8x za noc a sucha si pastou sasiebka a totalne krici
16. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasiebka :grinning: to malo byt dasienka len som v tme a nemam svetlo na klavesnici
16. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natashkaa, už Dominik papá?
16. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne to plánujete, páči sa mi to :grinning: Naša slečna večer normálne o 19.00 zaspala, išli sme s MM do metra a keď sme sa vrátili, starká ju nosila, lebo o 20.30 začala plakať a nedala sa utíšiť. Tak bola do 22.30 hore a hádzala úsmevy. Teraz už spí. Totot sme ešte nemali :wink:
16. lis 2009 ve 22:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek