• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahojte :slight_smile:

Neviem či viete o nových bábätkach alebo nie, ale pribudli nám dve :slight_smile:

O polnoci písala Moloko:

"Tak dámy, v 17:50 se narodil maly Vasik Klus - 2950g, 50cm :slight_smile: Maminu ke konci pekne potrapil, protoze mel snuru kolem krku i rucicky, takze byla kratka a musel klestema.. nicmene, jsme ok a mame se k svetu :slight_smile: Ja jsem teda trosku bolava :slight_smile: , ale za to male bobatko to stalo :wink: Moloko"

A ráno písala Zuzec:

"Terezka sa narodila presne 8:00, ma 3,5 kg a tusim 50 cm, bola to tazka noc ale samotny porod len pol hodinku.

Ja som až teraz dorazila domov.. :grinning: a pozerám, že máme novu tému otvorený.. no pekne :dizzy_face: 4 hodky som bola na poradni... dnes to šlo strašne pomaly... bolo nás tam kopec tehuliek... najprv mi len sestrička zmerala tlak a urobila monitor... potom som čakala na vyšetrenie lekárom... zdola.. a nakoniec som čakala na ultrazvuk... všetko je v poriadku, na pôrod to ešte nevyzerá... malý ma cca 2800g...
A po poradni sme sa s manželom zastavili ešte v Mekáči :grinning: som dostala na neho strašnú chuť po dlhom čase a potom sme zašli ku kamoške, kt. som spoznala tu cez koníka.. majú s manželom krásnu skoro 9mesačnu dcérku... krásna princeznička... manželovi to s maličkou strašne pristalo... krásna rodinka:slight_smile: tak už sa neviem dočkať nášho drobca... Doktor nám dnes potvrdil, že to bude chlapček.. takže predsa sa len môj gynekológ nemýlil :slight_smile:))

Nestíham Vás ani dočítať... idem teraz ešte k susedke na kávičku.. tak sa prihlásim až večer :slight_smile:
5. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ninny som rda ze som vas spoznala a ked buder cas hodim fotky - tie dve co som urobila ;D
5. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, pozeram ze co mame nove a mame nove babenka, tak gratulujem vsetkym maminkam a prckom vela zdravia a mliecka....
Dnes som dozehlila vsetky veci malej, konecne a s manzelom sme pripravili postielku, ze keby nahodou tak nech je pripravena....
Pozeram ze Zuzec mala termin den predo mnou a uz je mamina no super aj ja by som uz chcela,poradnu mam v pondelok tak musim este vydrzat aby som si stihla vybavit epi.
Baby dnes ma desne boli pravy klb,no hroza neviem ani poriadne sediet....
5. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je gratulujem k dalsim dvom babatkam a tesim na fotky
5. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee tak uz aj Zuzec je maminka blahozelam. Ako sa tu tak rodi zacinam mat cim viac strach :confused: vsetky tie co sa tak najviac bali to uz maju za sebou. A skoro vsetky pisu ze to fakt velmi bolelo a potrapili sa :unamused: Inak to zatial vsetky rodili bez epi ??? Tu vo FR je skor "udalost" ak si niekto epi neda :sweat_smile:
5. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, sotva odejdu, tak už je o pár dětiček zase víc :slight_smile: Vítám Vašíčka a Terezku mezi náma :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kde ste nes snad vsetky nerodite :grinning: niak sa to tu pomaly rozkecava
5. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasa,dalsie nove babatka,gratulujem :sweat_smile:
5. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uz to tu zacina viaznut... :sweat_smile: Moja mala je dnes riadne akcna, len sedim a kukam co mi s tym bruchom stvara :grinning:
5. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono sa to zas rozbehne,len to chce cas :sweat_smile:
5. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej aj ja blahozelam k babatkam..uz aj ja by som bola rada po tom :wink:
5. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze opat veeelke blahozelacky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
len sa vsetky neponahlajte do porodky,do konca juna stale daleko :grinning:
5. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridala som fotky do albumu :sweat_smile: prichod domov
5. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivella ja uz by som sla aj teraz,caka ma planovany cisarsky a nechapem preco mi lekar prelozil termin z 10teho na 15ty jun,ked babo ma uz 3200g ... :confounded:
5. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majaaa krasne fotky, najma ta na posteli, taky je tam malickyyyy :dizzy_face:
5. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
5. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Henessi :wink: ty mas teda uz pekne velke babo. Ten cisarsky mas isty, ci sa o tom ma este len rozhodnut?
5. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pointka,nikoho som nevybavovala,lebo nikoho nepoznam.Necham to na toho co ma sluzbu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a gratulujem novym maminkam a zelam zdravicko detickam!
5. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
johnie, aj som strašne rada, že som Ťa spoznala.. aj Sofinku a Tvoju polovičku :wink:
5. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolinka este sa len rozhodne dufam ze bude vsetko ok bo sa strasne bojim toho :unamused:
5. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, gratulujem novym maminkam!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak uz aj Zuzec a moloko, jej, tesim sa moc moc!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu niekto?
5. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hennesi ja som bola tiez dnes na poradni a robili mi utz a nas maly Jurko ma 3600g.
5. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tebe idu tiez robit cisarsky?
5. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no este sa nevie.A kvoli comu ti idu robit?
5. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě CS tenkrát nedělali a malej měl 3970gramů.. Jestli mi teď zjistí prcka přes 4 kila, tak chci minimálně epidurál. :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to bylo ještě několik dní před stanoveným TP
5. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne by mali robit kvoli vyske
5. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek