• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
julenka mas pravdu chodi sa tam po babatka...a netreba plakat,skor sa tesit,ze to ti lekari nenechaju len tak a ze si to chcu riadne odsledovat
9. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, je to hruza, co?
9. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo ženy, mě se to stěhuje do břicha :confused: :confused:
9. čer 2009 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prosim te, bohuzel ti neporadim, ja nic takoveho nezazila
9. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na tu vanu a uvidíme. Dám vědět jestli to povolilo
9. čer 2009 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavne nechod na hloubku :sweat_smile:
9. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi skus radsej sprchu,ta ma lepsie ucinky ako vana.bud ti to spusti,alebo to prejde
9. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulka, včera i predvčerom som mala také ukrutné bolesti v krížoch.. mi strieľalo až do hrude.. a popri tom krče v bruchu.. manžel si už myslel, že ideme.. ja som ho len ukľudňovala:grinning: .. že to určite nie.. som si bola istá.. heh :grinning:
9. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bola som vyvesat pradlo a akurat som myslela na to, ze sa musim opytat, ci kazdej odide hlienova zatka. :grinning:
Ninny citas mi myslienky. :grinning:
Mne este nie, mavam len taky biely vytok.
9. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nemozu to byt vetry?mna to vtedy zvykne tak vselijak boliet ked mam zapchu.
9. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, i ja mavam takýto výtok :D
9. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
větry určo ne, na záchod chodím dobře (až moc) ale tohle je jako při MS :frowning2: vana už se napouští
9. čer 2009 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny

majinka???? majinka82 mi nepovedz ze ona uz porodila to som az tak mimo?

gubinka
mam uplne panicke ataky z toho ze ked mi to budu proste vyvolavat na silu bude to ovela horsie :unamused:

julenka
Dakujem

uf baby drzte palce nech to aspon zacne vo stvrtok rano samo
9. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gubi,ono to fakt nemusi kazdej odist...mna to prekvapilo,ked som sem zacala chodit a pisalo sa o tej zatke,kukala som jak puk a to uz mam dve deti
9. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evulka tak drzim pasticky, aby to bolo ono. :slight_smile:

Krize bolia aj mna, ale to len ked dlho sedim, alebo stojim.
9. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka,vobec to nie je horsie,nemaj take napady..mne vyvolavali obe deti a mala som uzasny rychly a pohodovy porod.ale nesmies ist do toho so strachom,lebo strach je velmi zly radca..musis si uvedomit jedno,ze ak sa prenasa je riziko,ze sa moze plodova voda "pokazit" a dietatko moze byt ohrozene,radsej maj vyvolany porod ako ine starosti a problemy
9. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
akurat aj u nas davaju v spravach o tom babetku,jeziiis :angry:
9. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny

jeee to dnes no gratulujem moc. A nevies ci jej to tiez vyvolavali alebo sama
9. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka, netušim.. povedala, že keď sa jej podarí, tak tu príde a napíše nám o pôrode..
9. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devi tak nemusim na nu cakat, ze? :grinning: Zakazdym ako idem na wc, tak som zvedava, ci bude, alebo nie. :sweat_smile:

Nataska, nakoniec sa moze stat, ze porodis uplne prirodzene, kśom citala, ze sa casto stava, ze ked uz maju pichnut vyvolavacku, sa to nakoniec rozbehne same. Tak moc drzim pasticky, aby to tak bolo aj u teba, ked uz sa tak toho bojis. :wink:
devita

hej mas pravdu....len ja tam pojdem prave s tym prisernym strachom ja som z lekarov uplne hystericka...ach. pocula som zevraj to viac boli ale ze je to aspon rychlejsie
babulky...pozdravuje vas Marfuska,ked som jej napisala kolko mame babatiek,.tak bola riadne sokovana :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenka aj ja som z toho zhrozena, ako to jedna matka dokaze. :pensive:
9. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devi a ako to vyzera s Marfuskou? Dakujeme za pozdrav a aj my ju pozdravujeme.
9. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka,ja ti s kludnym svedomím mozem povedat,ze mna to ani len nebolelo,teda nie nejak otrasne velmi..bolest je normala,predstav si radsej velku bolest a potom to lahsie budes zvladat,ja som mala druhy porod pohodovejsi ako prvy.uvedom si jednu vec,si zodpovedna za dietatko a tam hysteria nema miesto,musis pocuvat zdravotny personal,oni vedia co treba a hlavne dychat,lebo inak to bude fakt tazke pre teba a aj pre dietatko
9. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nataska moja,ty sa tak vystresujes,ze sa ti aj same rozbehne :wink:
9. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubi,veru nemusis to ani cakat..ono to urcite pocitis ked daco odtade vylezie
9. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devi toto mi stale opakuje moj gyndo, ze strach nech necham doma, lebo tam sa bude jednat o maleho a ten je prvorady a tym ze sa budem bat, sa mi cesty budu stahovat a jemu cestu von budem len stazovat.
9. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme nakojili a ted vegetujem u tatinka :slight_smile: Jsem fakt rada, ze uz jsme doma..chteli jsme koupat, ale dorazi dnes jeste segra, tak to nechame na zitra - dnes jen poradne utreme zahyby :grinning: Holky, co uz mate mimi, jak jste osetrovali pupicek? Nam ho teprve vcera odstranili a dnes mi to tak rychle ukazali, ale vubec nevim, li to zvladnu...a kdyz uz to dnes jednou rano delali, mam to po myti delat? Asi jo, ne????
9. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek