• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Katy, Marti no super, že už nemusíte cvičiť, máte super šikulkovcov doma :slight_smile:

Natashka aj my nie sme spolu moc dlho budúci mesiac to bude 6 rokov a to nie sme ani zobratí, my sme chceli svadbu tak, že budeme tam mať naše deti ako družičku a družbu :dizzy_face: a tiež je starší ale o 9 rokov :grinning:
23. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

deťúrence už spia, len dúfam, že lepšie ako včera, lebo včera sa Danielka o 21:30 zobudila s plačom, tak som sa len prezliekla do pyžama a hajde si ľahnúť. No ale zase som aj bola unavená, lebo Danielka si zakaždým, keď sme vo Zvolene, posunie ranný budíček na 05:30 :unamused: Inak aj aj som už začala s príkrmami, no a zatiaľ to celkom ide. Dnes sme "pučili" mrkvičku so zemiakom a Ľubka sa s tým celkom dobre popasovala.

To behanie po úradoch ani ja nemusím. Najhoršie je, že ani Soc.p. ani ÚPSVR nie sú v Poprade prístupné pre kočíky. Takže bolo to na manželovi. Najviac ma dožrali na Soc.p.. Keď som si vybavovala materskú, tak mi pani za okienkom povedala, že kvôli II. dôchodk. pilieru stačí sa nahlásiť pred nastúpením na rodičovskú dovolenku. Keď tam manžel bol, tak mu (predpokladám iná) pani pri okienku povedala, že sa prihlasujem neskoro, že to treba stále do 15 dní po pôrode. Ale keď tam prišiel na druhý deň (zabudla som totiž nejaké podpisy na tlačivo) tak mu zase iná pani povedala, že to podávame včas. :angry: Musím si to pozrieť v zákone. Ale čo už, pri Danielka mám sklz 9 mesiacov.

Martinka, Katy - gratulujem, Hanička aj Kryštofko sú úžasne šikovní :slight_smile:

Jasimk - Lukáško má pekné chlapské miery :wink:
23. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keď sa bavíte o manželoch, my sme spolužiaci z výšky. Dali sme sa dokopy v poslednom ročníku. Sme spolu 7 rokov a manželmi sme 3 roky, no a tento rok sme oslavovali obaja okrúhlu 30 - tku ( ja som o pol roka staršia :slight_smile: ). No a do Popradu nás dotiahla manželova práca.
23. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
moje malé šantí v postieľke a nechce spať :angry: potvorka jedna, iba pocujem take stastne vykriky odtial, hlavne, ze je uz po 21. hod. :confused:
my mame za sebou fajn den, Daminko pribral, ma uz skoro 7500 g, krasne spapal cely obed /jablcko s mrkvou/ a na veceru mu bolo malo kasicky :slight_smile:

no, idem pozriet na toho chrobacika, co tam vymysla v tej postielke... a snad tu este niekoho najdem a pokecame.
idem vas docitat. :wink:
23. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ako citam polka ste bud z rovnakej ulice alebo dokonca spoluziaci sranda :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som vas docitala a v detskej izbicke uz je tichucko :slight_smile:

ja si tiez zelam, aby Daminko uz vedel sediet, lebo na chrbatiku mu je dlho, az ho lutujem. na brusku to stale zase nema rad, chvilu vydrzi, potom uz je cely spoteny a place od namahy. a aj ked sa mu asi tak 5 x podarilo otocit naspat, bola to asi nahoda, lebo zakazdym to nerobi, tak ho este davam naspat. casto ho nosim na rukach, pripadne mu robim autosedacku / :grinning: / nech aspon trochu zmeni polohu... ktovie kedy sa mi postavi na styri... :confused:
na chrbatiku sa kruti ostosest, polozim ho a on je o chvilu uplne v inej polohe, nesmiem ho uz nechat sameho na prebalovacej komode, ani na kraji postele ani nic podobne... :confused:
23. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojte babulky
vidim ze uz prikrmujete a podaktore mate laktacnu krizu.....ja som ju mala uz 2x! des....dieta placuce od hladu, ja tiez slzy na kraji a pokusam sa ich podtlacit aby som o mlieko neprisla uplne...pred 2 tyzdnami som normalne stratila mlieko z hodiny na hodinu...takze mala dostala poobede par kvapiek, a ja v nadeji vsak to dako pretrpime na dalsie kojenie bude viacej ako obycajne....prrrrrrrdlajs! dve streky vysli potom uz len dve kvapky a potom uz nic! ziadne stipanie bradaviek, ze sa mliecko roztlaca von, a mala len zlostne sala a kricala chudatko male.....masirovala som si prsia, skusala polohu lah - sed....niekedy to pomohlo...ale vobec nic....mali sme vtedy 6.vyrocie svadby....takze necakane prekvapko od mojho tela! sli sme do pizzerie a ja som si v lekarskej pohotovosti kupila francuzske mlieko(voda uz v termoske cakala nachystana) a homeopatika o ktorych si myslim svoje....ale tieto boli zazracne fakt! este cestou do pizzerky som v aute zarobila 110 ml mlieka a ked sme tam dorazili, prasila som na wc ochladzovat flasku....dieta vrestiace v kociku a druhe blaznive behajuc po celej restike....no proste blazni prisli....casnicke som len zakricala ze si prosim osmicku....a pytala som si liter caju.....

samozrejme ze mala flasku odmietla....bol to jej prvy kontakt s UM a flaskou vobec...bojovala vsetkymi silami, placom, ruckami, branila sa .... ja cela spotena a bezmocnaaa....fu to bola situacia....a muz stale len daj jej prsnik, daj jej prsnik...a ja ze co jej mam dat, ked pred 10 min.tam nebolo nic tak uz za 10 min. sa stal zazrak ci co?????? ale pre pokoj v dusi som letela na wc postlacat, ci sa situacia nezmenila...NIC! S dlnym nosom som sla spat ku stolu a z poslednych sil a nervov som do malej natlacila nasilne 30ml nahradneho mlieka....trosku jej to pomohlo lebo 5hod.v podstate nejedla a to mame 2hod.kojaci rezim....hned aj chudatko zaspala z tych nervakov esteze som ju stihla pred tym prebalit....

doniesli pizzu...celu som ju sprasila a k tomu to mnozstvo caju....no a kym sme sa vratili co bolo nejake 2hodinky som uz mala prsia plne....ale este pred tym nez som ju sla nakojit mi vygrckala to UM! chudatko jedla skoro 20min, aj som sa bala ci sa jej nic nestalo....a celu noc spala s nami bala som sa ze sa jej mliecko bude vracat a ona sa zadusi, hoci dobre grgala....takze tak....

doktorka nam uz kazala prikrmovat....ale aj tak ja este pockam kym nebude mat aspon 5.5mesiaca tak ako Dianka....ked zacala polievockovat....ale priznam sa ze ked mam v polievke nejaky krumpel, dam jej ochutnat na spicku jazycka....pasuje sa s mnozstvom velkym ako nechet na malicku...podarena je....bezzubec domaci!

Dianka mala prvy zub 13mesacna a zo vsetkych prikrmov mala najradsej maso! vsetko som jej pucila a rozvarala ale ona si aj tak s tymi dasnami poradila so vsetkym....a dodnes ma rada varene jedla...

uz sa tesim na Mariannocku ako jej budem vyvarat! pamatam si ako ma to strasne bavilo
23. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj narciska,
je super vidiet ta tu :wink: , casto sem nechodis...
a drzim palce, nech mas mlieka dost a zakazdym...
23. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee rozoberate zoznamku?

to ja som svojho chlapa zbalila este na piesku....nase cinziaky boli blizko seba a mali sme spolocne preliezky a aj pieskovisko ....ja som mala 5rokov a on 4! vzala som ho domov a oznamila rodicom ze je to Tomasko a mozno ze sa za neho aj vydam....

no....14rokov sme sa nevideli....a potom znova stretli u mojho bratranca s ktorym bol kolega v praci... ja som ho zpoznala tiez, on chvilu vahal ci som ozaj to pehate copate dievcatko z piesku....dobre sme sa nasmiali a o par mesiacov sme spolu zacali chodit, na siedme vyrocie chodenia sme sa zosobasili a dnes je to uz 13rokov co sme spolu, 7 chodiacich a 6 manzelskych :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru katka , ja som uz len sviatocny konikovec.....mam uz aj laptop ale neda sa mi sem dostat...Dianka mava tazke stavy v noci sa nam budi a trasie ....mava nocne morky! takze davam prednost spanku....

teraz mame taky kludnejsi tyzden....ucime Dianku skor vstavat, posuvame cely den aj o 1 - 2 hodinky dozadu takze byva unavenejsia, alebo aspon jej robime taky dojem....okupeme ju aj naveceriame skor a naposledy je to mliecko co spapa pred spanim aj to hodinu pred ulozenim....a predstavte si nocne mory su prec....! a vsetci sme sa kus vyspali....
23. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no trosku som precitala stranu dozadu....

katy, marti - super spravicky! a katka 2808 tvoj malinky uz dufam nemal triasku? ten zachvat....? vsetkym drizme palce

ozaj ja este nemam ms...pri Dianke som ju dostala 5.5mesiaca po porode....takze som este stale v limite...no a ked zacnem Mariannku prikrmovat co mam v plane presne v tomto case, spomeniem si na to.... :grinning: ak ma to nepredbehne samozrejme
23. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa, tak to sa velmi dobre cita a drzim vam palceky, aby sa nocne mory uplne vytratili...

tu som sa docitala daco o tom sedeni, co preberala bambulka s martinkou :slight_smile:
Lezenie je veľmi dôležitý pohyb, ktorý podmieňuje rozvíjanie chrbtice a chrbtového a šijového svalstva – je vlastne prípravou na správne držanie tela. Preto sa snažíme, aby sa dieťa naučilo najskôr liezť ako sedieť. Deti, ktoré sedia veľmi skoro, niekedy vôbec „nelaškujú“ – nelezú po štyroch a dlhým pobytom v sede si ničia v tomto veku správne držanie tela. Správne držanie tela nesúvisí len s estetikou, ale predovšetkým má význam zdravotný – iba pri správnom držaní tela môžu vnútorné orgány riadne fungovať.

jeeej, tesim sa, ako sa mi moje malinke Bubu bude uz "premavat" po byte... ale este predtym treba urobit urcite bezpecnostne opatrenia :confused:
23. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko kocky, dakujem za rady. Myslim, si ale, ze ta strata mliecka nesuvisi s mojou dietou, lebo uz ju drzim mesiac a az teraz sa to pototo.. :angry: Trosku som to rozbehla odsavackou,t tak uvidime, ale zatial stale raz za den ma UM, lebo skratka nemam dost. Niekedy je to vecer niekedy na obes.. :pensive: :confounded:

katy, mati, blahozelam k pokrokom s drobcami.. Ste hviezdy! :grinning:

Mna Upsvar este len caka, tak sa tesim.. Treba aj nieco na soc. poist? Ak ano, co? Prosim poradte mi .. :sweat_smile:

My sme sa s drahym zoznamili pocas vysokej skoly v Blave v jednom otrasnom podniku, ani neviem, ako som sa tam vyskytla.. Ale od vtedy sme spolu takmer 7 rokov(v januari bude), z toho manzelia rok(v decembri bude) :grinning: Bola to laska na prvy pohlad :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babulky :slight_smile:

marti, katy, blahozelame k uspesnemu splneniu misie vojtovka, je to super, krpci su sikovnici :slight_smile:

Niki dneska zjedol skoro plny Via poharik zeleninky, asi 160 gramov, strasne rychlo chcel jest a ked som davala pomalsie ako chcel, pchal si do ust podbradnik, rucicky, vsetko... zlupol to velmi rychlo, az ma to sokovalo, potom taky plac spustil, tak som mu dala trochu mliecka, ale len trochu... no a hned sme sli von, ebo bolo pekne, a tam po dvoch hodinach obrovsky plac, ja uplne soky ze co sa deje, a on bol hladny! Ale preukrutne - ja som si neuvedomila, ze ta zeleninka vytravi ovela rychlejsie ako mliecko, na ktore bol zvyknuty predtym... snad ked pridam masko, tak ho to viacej zasyti

narciska, tak to je aky stavnaty opis udalosti z pizzerie :grinning: :grinning: viem ze vtedy to pre teba asi sranda nebola, ale ja som sa teraz dost pobavila... je super, ze dokazes brat veci s humorom

my sme s mojim muzom spolu 5 rokov, brali sme sa vlani v septembri, a hend na svadobnej ceste som otehotnela :slight_smile:
musim bezat, majte sa pekne, papa dobru nocku
23. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bash, zjedol 160 ??? wow, tak to je super na take babatenko male.
23. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAshi pekny papkac sa neudrzi zajtra na hladine :grinning: :grinning: dufam, ze sa vidime
23. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ivus - tak drzim palce, aby to bolo prechodne. :slight_smile:

katy, marti - to su fakt najlepsie spravy, tesim s Vami!!! :dizzy_face:

My sme prekolikovali celu noc, som k.o., aj malinky, plakal v noci uplne ze strasne, lenze ja si myslim, ze je to zo zubkov....lebo on uz ruky z pusy nevybera, ked ho zdvihnem grgnut, tak sa mi zahryzne do pleca a nepusti, vybera si dudu a hryzie ju, chyta si obe uska... Apon dufam, je su to zubky - ktore ja vsak nevidim - a ze nejde byt chory alebo co... :confounded: :confounded:
No a s prikrmami noc nove, zavidim Vam uprimne, ze Vam babiky tak pekne papaju.

lovacka - ako s bruskom? A vy uz tiez prikrmujete?
24. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, akurát sme sa vrátili z kontroly KO, chvalabohu je to v norme, ďalšiu kontrolu máme až o 3 mesiace, vitamíny máme dobrať, také 2 týždne a potom už nemusíme, lebo keď sa zavádza strava, tak tam je dosť aj kys.listovej a železa :slight_smile: mám z toho veľkú radosť.

chcem sa spýtať, nemali ste niektorá akoby stvrdnuté prso, ale len v hornej časti ? :confused: Asi tým, že na obed sa vynecháva papanie sa tam nahromadilo mlieko a večer som to začala pociťovať, ako keď sa nalejú pri pristupovaní mlieka :unamused: skúsim to nahriať a odsať, večer som dala Maťovi papať z toho istého prsa a stále sa mi zdalo,že málo vytiahol :rolling_eyes:

lentilka, neboj aj Teuškovi začne čo nevidieť chutiť iné ako len mliečko, aj Maťo pri papaní sa vždy tvári, že fuj to čo mi dávaš ?! a najlepšie papá,keď ho pri tom "žuvaní" fotím, je to herec :grinning:

narciska, tiež som sa super pobavila, vieš to výborne opísať, možno by si mala písať aj do nejakých časopisov, nech sa potešia aj iné maminky, ono to sranda pre Teba nebola, ale číta sa to super ! :wink:
24. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, idem vas pozdravit. :slight_smile: Uz som skoro napisala do junu 2010. :grinning:

Tak my od vcera chodime na plavanie. Malemu sa tam dost paci, vcera len vyvaloval okale, vsetko bolo nove. :sunglasses: Najprv sme boli v telocvicni, potom v bazene a nakoniec v saune. A potom na tri hodiny zalomil!!! :confused: :sweat_smile: Takze plavanie na neho treba. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zajtra ideme zas.

A od soboty mame zvysenu teplotku, tak kolise medzi 36,8-37,5 °C a je aj taky mrzuty, v noci sa casto zobudi s placom, tak asi nam pojdu coskoro zubky. :slight_smile:

Dnes mame poradnu, som zvedava kolko sme pribrali, ale ked ho doma odvazim tak vyzera, ze sme za mesiac pribrali 1 kg, tak sme to hadam dobehli. :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leus, no to nie je ktovie co. Viem si predstavit ako sa citis.. Si s nim sama ,alebo ti drahy pomaha? K tym zubkom.. Podla mna to nie su oni, lebo zubky bolia narazovo, nie nepretrzite. To nas sa vzdy tak ztrhol v plac, ale dali sme calgel alebo kamistad a bolo dobre :confused: A tie uska, co si chyta? To co akoze? Nebolia ho tie?

S prikrmamy sme na tom rovnako, Misko si tiez nemysli, ze to je to, co chce mat v puse.. :frowning2:
24. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
lenti mne sa zda ze brusko uz je lepsie aj ked tiez som dlho myslela ze brusko a ono to su zubky asi.ale napina sa tiez akoby ho brusko bolelo ale ja si myslim ze on tak prejavuje bolest.minule tak plakal som nevedela ze co mu moze byt a dala som calgel a akoby utalo tak skus ci to aj u vas uz nebudu skor zubky ako kolika.ja este neprikrmujem lebo drobec mi dost malo papa aj tak moje mliecko tak este aspon 2 tyzdne pockam ak aj nie tri.inac dnes si moj drobec chytil obrovsku salku dvoma ruckami a zacal z nej pit mala som tam caro samozrejme ze som mu ju drzala aj ja ale presne vedel co treba robit(a nedala som mu napit) :grinning: ja viem som zla :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
guby, ze jun 2010, to si ma dostala :grinning: :grinning:

my by sme mali tiez dnes ist na poradnu, tak uvidime, ci pojdeme, lebo nam dnes maju doniest obyvackovu stenu, co sme si cez vikend kupili. Uz to u nas zacina trosku vyzerat ako u ludi.. :sweat_smile: Ved ale nemozme mat vsetko naraz, no nie? Ved nekradneme... :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, včera ma švagrinká vytiahla von na horúcu čokoládu s orieškami. Soničku som okúpkala, nakojila, uspala a tato sa mal postarať o druhú hviezdu. O 19.00 som vypadla, 20.30 mi už volal, že Sonička plače. Nakázala som mu dať jej mlieko z mrazáku. Volám o pol hoďku- nezdvíha, o10 min - nezdvíha. A 21.45 mi pošle SMS, že ak by ma to zaujímalo tak malá stále plače. Tak ma vytočil, že dovi, dopo :angry: Prišla som domov malá si veselo džavoce v postieľke a tato zavesený na nete.
Katy a marti gratulujem k dobrým správam :wink:
Všetkým prajem úspešné kontroly. K laktačnej kríze chvalabohu nemám čo napísať, ak aj nejaká bola tak sa prejavila len častejším papaním ale žiaden plač a pod.
My sme týždeň na príkrmoch, máme zasebou mrkvu, zemiak a dnes kaleráb. Sonička zje všetko čo jej pripravím, takže som príjemne prekvapená, čakala som horšie po skúsenostiach s Tinkou. Tá má teraz vzdor tak je to tu niekedy veselé.Jedna hystericky reve, druhá spustí plač tiež a ja tu vytočená vyvreskujem... Psychiatri by si zarobili :grinning:
24. lis 2009 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tolko ste toho popisali,ze neviem co som chcela,

v prvom-rade strasne velmi gratulujem katka,martinka :slight_smile:

Brunko tu vedla mna vyspevuje sansony-v hrdle ma slinky a tie si klokta :grinning:

uz asi tyzden pozorujem,ze v lavom ciciku mam malo mliecka,Brunko si z neho par krat cucne a potom uz chce druhy a v tom mam mliecka dost,pretoze mi z neho stale tecie :confused:

my sme s mojim murkom 9 rokov,z toho sme 4 svoji.Ked som ho prvykrat vydela-mesiac pred mojou 18,tak som vobec nevedela,ze je od nas,ale odvtedy som na neho pri kazdej prilezitosti robila oci,az kym nepochopil,ze ma musi zbalit

a my tiez chodime s Brunkom skoro na vsetky poradne sami,lebo Tomas je na tyzdnovkach

a este mam otazocku-som citala,ze ak babo zacne s prikrmami,tak sa ma zacat aj s pitim cajikov,alebo cistej prevarenej vody-takze,najprv prikrm,potom pitie a potom mliecko na dosytenie-ci ako to je?
24. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady píšete,jak dlouho jste s drahými polovičkami,tak se připojuju.
S Pavlem jsem se seznámila v srpnu 2006,a v srpnu 2007 se nám narodil Pavlík.Celý rok jsem Páju kojila a pak jsem otěhotněla s Jiříkem.
Takže....
Uznejte,že jsme si ještě moc neužili :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,když jsem bud těhotná,nebo kojím.A po celou dobu našeho vztahu jsem měla jen 2x menzes.......dokonalá žena ni? :grinning:
24. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice :grinning:

a zabudla som sa pochvalit,Brunkovi zacinaju rast vlasky :slight_smile: a mne uz velmi nevypadavaju,zato mi ich Brunko trha :grinning:
24. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sovice, jsem se dobře nasmála! :grinning: :grinning: :grinning: 2x menzes. Jé to musí být krása.

Mufo, manžela bych asi zabila. :angry:

Děkujeme všem za gratulaci. Zítra nám prosím držte pěsti, jdeme na druhou hexu :frowning2: už teď se bojím.

Ivuško, dáš foto zařízeného pokoje, ať víme jakou stěnu jse vybrali?
24. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka,

dakujem za vysvetlenie toho lezenia a sedenia, skusim dat na to pozor :confused:

drzim palce zajtra, aj ja sa bojim uz teraz tej nasej.....pocula som, ze vitamin C chrani pred reakciou z ockovania, neviem, u nas mame kvapky Cebion, ak ich mas doma, daj mu tak 8 dnes vecer a zajtra rano tiez.

utekam za malym, pa
24. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj rozoberáte tu lovestorky tak hodím do fóra. Ja som sa s MM zoznámila, keď som v lete brigádovala a on si bol povyraziť na týždeň s kamošmi. Zoznámili sme sa hneď ako prišli a celý týždeň sme sa spolu s kámoškou s nimi flákali. Potom odišiel ale smskovali sme spolu rok a pol. On mal 7ročný vzťah takže aj keď mi nebol ľahostajný a vedela som, že ani ja jemu, nikdy sme tému vzťahy neriešili, snažila som sa to udržať na kamarátskej úrovni. Lenže postupne sme spolu preberali jeho problémy doma, vpráci atď. a vedeli sme toho o sebe už hrozne veľa. Po roku a pol sme sa stretli a už sme vedeli, že budeme spolu. Bol čerstvo presťahovaný do Prahy v novej práci a o dva mesiace sa mal ženiť ale medzi nimi to bolo stále horšie tak sa spolu rozišli. Zobral výpoveď a prišiel za mnou a odvtedy sme stále spolu. Najdlhšie sme boli od seba vlani na 9 dní keď bol služobne v Turecku.
24. lis 2009 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
Daminko uz spinka, prebaleny, okupkany, napapany, lieciky dané :slight_smile:

dnes sme boli cvicit Vojtovku, my este cvicit musime, ale to neva, mozno uz len taky mesiac. ved cvicime len dva mesiace.

Leni, nas Daminko, tak ako vas Brunko, si v poslednych dnoch najradsej kloktá svoje slinky, alebo mliecko, ktore ma v ustach... :grinning: najvacsia zabava je to... inac, ked si pisala, ze co mame rovnake, tak nase Bubu ma rovnake pyzamko ako Brunko, rovnake lehatko, kabatik biely s mackom, rovnaku hrkalku a samozrejme kocik :grinning: ked prideme k nasim, tak tych nasich drobcov zoznamime :slight_smile:

Damianko dnes na obed zbaštil pol jablcka s kuskom mrkvy opat /zajtra asi opat dam zeleninu/ a podvecer 60 gramov kase a bolo mu malo !!! :grinning: a za tym uz ani nechcel mliecko, az teraz pred spanim sa zase napil. Leni, julenka, nuz, teraz, ked uz nase deticky budu potrebovat mliecko len trebars 2 x denne, mali by sme ich asi zacat privykat na nejake tekutiny. nas Daminko nechce ani vodu, ani caj, mozno este tak cerstvu stavicku z ovocia by vypil... budem ho musiet zvykat pomalicky na nieco... a asi tak ze najprv prikrm, potom ak chce, mlieko a medzi tym hocikedy inokedy mozno vodicku, cajik, stavicky... asi tak...
kočky, poradte, co chuti babenkam, ake cajiky, alebo napoje? :slight_smile:

no, dnes bol opat skvely den, uz sa tesim na zajtra. tak, idem vas docitat... :slight_smile:

ozaj, Marti, strasne drzim palceky, aby tu vakcinu uz Krystofko znasal ovela lepsie ako minule... :frowning2: budem na vas mysliet, lebo ved aj ja mam strach z toho...
24. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek