• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahojte,

dlho som tu nebola....

Idem sa trošku pochváliť, Kubko pekne začal papať príkrmy - mrkvičku - druhý deň..........

Kubko je stále dobrý chlapček - anjelik môj.

Včera sme mali peknú návštebu - Ninny so Sebkom aj s manželom..............foto z návštevy mám na FB http://www.facebook.com/profile.php?v=wall&ref=profile&id=100000114566603#/album.php?aid=10952&id=100000114566603&ref=mf
24. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati ani mne Kubko nechce žiadny čajík.......asi sa nedá povedať čo im chutí . je to individuálne. Sofinke napríklad chutili všetky čaje, šťavy - resp. vypila všetko........Kubko nič, len mliečko....
24. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo, teda, ten tvoj manzel... asi by som mu... hm, vraj "ak ta to zaujima, tak mala este stale place" :confused: zasluzi si poza ušká jednu
24. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka takú hubovú dostal až bol zelený :angry: Dnes sa celý deň vtiera. Taká som bola nasr... On chodí hrávať futbal a kade tade a ja mu nevyvolávam ani nevypisujem priblblé smsky ale si poradím sama keď mi plačú deti.
24. lis 2009 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo, aj moj drahy chodi stale von... dvakrat tyzdenne futbal, potom sadnut s kamosmi, vcera prisiel o pol osmej z roboty, o pol deviatej utekal na futbal a o dvanastej si potom zmysli, ze on sa chce rozpravat a ťuťumuťu... no akoze super... si to vie nacasovat... :angry: na nervy... a to ked budem mat dve deti, to si neviem ani predstavit... sport mu zakazovat nechcem, aj ked to nema ziadny efekt... :confused: ale neviem preco nemoze vynechat ziadnu akciu s kamosmi, ziadnu oslavu, vsade musi byt... a ked som mu povedala, ze preco chodi stale von, tak mi povedal, ze mu zavidim, ze ja nemozem chodit teraz nikam... :grinning: to je choré, ved mne je s malickym najlepsie na svete, len obcas si clovek potreuje pohovorit aj s dospelakom...

este ze mam vaaaaaaaaas vsetky kočky :slight_smile: :wink:
24. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby chceme sa pochvalit dnes nam vysiel prvý zubok mala bola sice trochu nevoznejsia mi to bolo trochu divne ale klop klop ziaden extrem.Tak sa tešíme

A ktym manzelom mi sme spolu strááááásne dlho chdili sme spolu 8rokov a rok sme manzelia. A zoznamila nas spolocna kamoška a po tolkých rokoch mozem vyhlásit že lepsie som vybrat nemohla :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nemôžem povedať, žeby chodil stále. 1x týždenne hráva futbal, väčšinou potom idú aj na pivo. No a samozrejme tam firemný deň, tam školenie v prahe, tam chata z roboty...Mne to nevadí, lebo aj ja keď chcem niekam ísť tak idem ale teraz sa to naozaj moc nedá. A tí chlapi to majú vždy jednoduchšie. Oni povedia idem a idú. a My musíme pripraviť deťom jedlo, oblečko povedať im čo a ako a pravidelne kontrolovať, lebo nám to nedá :grinning: A keď sa už raz zadarí niekam vypadnúť tak ma takto naštve.
24. lis 2009 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, pridala som fotku tej nasej obyvacky :slight_smile:

inak napisala som taaakyto prispevok a zabudla som ctrl+c a spadlo mi to, takze je to fuc. teraz uz asi nic podobne nevypotim, ale neva :sweat_smile:

chcela som len, ze sme dnes spapali skoro celu frutapuru :grinning: a vecer som dala kasu a prisla som na to, ako ošalit toho nasho zbojnika. som mu dal do ruky lyzicku a druhou som ho krmila. Vzdy, ked si chcel dat tu "svoju" do ust, taaaketo ich otvoril, som bola ja sikovnejsia a fukla som mu tam tu "moju" :grinning: Takto som mu nalopatovala 60ml kase.. Sice ju mal aj v oboči, kedze s tou svojou šibrinkoval kade tade, ale gro bolo v busku :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulko, u nás ani vit. C nepomůže. Kryštof je předčasňátko, takže imunita není plně dovyvinutá. I Prevenar zakázali, že až po roce :frowning2: Musíme to hold vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, gratuluji k zoubku!
24. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuško, hezkou stěnu jste vybrali, paráda. A jak praktická! CD nahoře, takže je nebude Miško tahat. Já už pomalinku začínám přemýšlet nad řešením tohoto problému, protože ta skříňka je dole a nemá ani dvířka :unamused:
24. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
my sme dnes prespali u babiky,lebo Brunko poobede zaspal aspal az do pol 7 a to sa mi uz nechcelo potme ist,lebo Brunko place potme v kociku-sice som mu tam namontovala take zlte svetielko,ale moc sa mu to nepaci

ivuska,peknu obyvacku ste kupili
aj ja som si teraz naobjednavala katalogy a vyberam obyvacku,uz mam zalozenych asi 15 str.a este som nevidela vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potrebujeme aj novu postel,lebo ako hovori mm-nakedy sme Brunka spravili,tak sme aj postel znicili :grinning: len vaham,ci si najprv neurobime druhe babo,ale to sa nam snad podari rychlejsie ako znicit dalsiu postej :grinning: :grinning:

katka ok,tesim sa :wink:
25. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenky, všechno nejlepší k svátku! :dizzy_face:
25. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Ked tu tie vztahy preberate, tak mna s mojim MM zoznamila na silvestrovskej zabave albertine v roku (jej to je davno) 1998 v 2001 sme sa brali a aby si dobre zapamatal datum tak to bolo 5.5. a este k tomu o piatej. Byvali sme u svokrovcov v prerobenych pivniciach na 1 izbovy byt, kde sme mali vsetko svoje, ale pred 5 rokmi sme kupili domcek, vlastne 5 izbovy dom na dedine, ktory budeme asi tak 10 rokov splacat, ale neni nad to byt vo svojom.

lucicek gratulujeme k zubku a aby aj tie ostatne boli tak bez problemov.

ivuska paradna obyvacka :wink: :wink:

No rozhodla som sa, ze idem umyvat okna, tak som zvedava, ako mi to pojde. Pekny den prajeme!
25. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILE KATUSKY,
VSETKO NAJLEPSIE K MENINAM!
25. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj,aj ja by som potrebovala poupratovat,myslim tak poriadne uz k vianociam,len keby mi mal kto Brunka postrazit,lenze vsetci pracuju a tak upratujem postupne kazdy den nieco a ked pridem na konec,tak je uz zase bordel :angry:

katka a este nieco vy volate Damianka bubu a my Brunka bebe :grinning:
25. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám strašlivě dlouhé vedení. Až teď jsem zjistila, proč nic nestíhám. Já 4 hodiny denně odsávám!!! (12x 20 minut) to je strašné. Věděla jsem, že to zabere dost času, ale že tolik :frowning2: V pátek je Kryštofovi půl roku, takže začnu omezovat odsávání, vždyť to takhle nejde :frowning2:
25. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasimk, ja tiež umývam okná.........Kubko sa vozí s babičkou....pekne svieti slniečko takže radosť upratovať :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiež želáme s Maťkom všetkým Katarínkam, Katuškám, Kačenkám .... všetko najlepšie !!!! Maťko pridáva oslintanú pusku :wink: keby bol dievčatko tiež by oslavoval meninky :dizzy_face:
25. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte babulky, som tu uz zas nejako dlho nebola, vas nejako zanedbavam, tak sa ospravedlnujem, idem docitat, co nove, ĺen to co som stihla, tak gratulujem k zubkom, my nemame este ani jeden, snad zachvilku vyhupsnu,
ako citam baby, aj vasi chlapi si trosku vyjst a nechat na vas deturence, aj moj, ale to som nastvana 2 dni, ale vrchol bol vcera, ked povedal, ze ide na koncert v nedelu do Viedne na to, ked zapnes cloveka do elektriky, tak to trasie, ze rano ide a na druhy den rano pride, ono to z Prievidze je trosku daleko, to mi povedal pred 2 mesiacmi, ze by rad siel, to som mu povedala nie a vcera, ze ide a hotovo, ja som nebola nikde ani nepamatam a ani nehodlam bez Danika nikam ist, vsak to male ma potrebuje, a potrebuju aj otcov, tak to ja nejako nemozem stravit, ze to tych chlapov stale taha von, sa s nim nerozpravam, som zvedava, ako to pojde dalej, som vam to musela napisat, bo akoze koniec :angry: , esteze nam tie deturence robia radost, idem vas docitat,

uz som na FB zablahozelala Katuskam, ale robim to aj tu, vsetko naj naj najlepsie
25. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte maminky,

byli jsme s Danečkem na kontrole.Je to lepší,paní doktorka viděla jak si malý sám sednul,tak mi říkala že když tak pěkně sedí,proč nezkusíme sporták,v hluboké hrozně brečí.Říkala mi že hold si to tak příroda zařídila a že může být že bude v klidu do roku chodit.
25. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musím se pochlubit, co jsem dnes dostala :dizzy_face:

http://www.skeble.cz/koupelna/rucniky-le-patissier/mramorova-rolada-cela

je fakt úžasná!
25. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, super krasneee
25. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Dakujem za Katky, Kacenky za gratulacie :slight_smile: Asi som tu dnes prva oslavenkyna :wink:
Inak aj Hanicka mi dala darcek k meninam... Zbastila 150g zeleninky :dizzy_face: Sa vytesujem... Ale zaroven zostavam na zemi, ze dokedy? :wink:
25. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, inšpirovali Ste ma s umývaním okna - MM si dnes vyberá hodiny navyše, lebo mu to nepreplatia, tak povaroval Maťka :slight_smile: vonku je fakt nááááádherne !! už sme boli aj na vychádzke. :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zpátky z poradny. 72 cm 7300g a zatím bez teploty

A nebudete věřit, co se mi dnes stalo. Potkala jsem paní s kterou jsme byly u Apolináře. Naše děti ležely vedle sebe na IMP, kde jsme se učily přikládat atd. Vůbec jsem netušila (ani ona), že je z Milovic. Má dvojčátka, narozená v 35.tt. Porodní 2400 a 2800g, jeden byl oživovaný a dnes mají oba přes 8 kg. A jsou to kluci jako buci.
25. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka,

velmi pekna vaha...pockaj, krystof ma 72 cm???? fuuuha!!! nas ma asi 68, aj ked to dost dobre nechapem, pretoze uz 2 mesiace nosime 74ku. ktovie, ci ho dobre zmerali, drobasika mojho :sunglasses:

jaaaj, drzim palce nech sa tie hnusne teploty neobjavia, ktosi tu pisall, ze paralen na to nie, len nurofen kvoli nejakej kontraindikacii s ockovanim.

nas caka prevenar zajtra, toho sa az tak nebojim, ale o par tyzdnov opat hexa, co je vyslovene fuj, fuj :confounded:
25. lis 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my so Sebkom sa pripajame, všetko NAJ Katuškam prajeme :slight_smile:

Marti, krásne ručníky :slight_smile: inak, krásne miery :slight_smile:

dadka, aj mňa čaká čoskoro umývanie okien.. už sa neviem dočkať :grinning:
25. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahoželám všetkým Katarínam a Kateřinám. Marti to je riadny dlhánisko! :grinning: Ja som tu dnes mala švagrinkinho 5roč. syna, lebo im pre chrípku zatvorili škôlku tak som bola von so všetkými tromi.Ja som tlačila Soničku a Samko Tinku v šporťáku. Bola to riadna sranda. Boli sme mrknúť aj kamošku čo má tesne pred pôrodom a tá sa smiala, že by som kľudne mohla mať aj tri deti.
25. lis 2009 v 19:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte my sme boli dnes na poradni 6460g a 66cm. Baby je tu niaka, ktora plne koji a uz zacina prikrmovat konkretne kašami? nam dr povedala ze vecer mam zacat davat kase.
25. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek