• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Gubi,Marfus mala problemy s prietokmi,tie sa stabilizovali,teraz musi cakat na spustenie porodu a potom bude mat cisarsky,vraj sa na tom lekari zhodli,ale chce ist za jednou pani doktorkou,ved ozaj cakat 4 tyzdne na porod to nie je sranda,pritom doma ma dve deti.
9. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
moloko - my cistime pupik kazdy vecer po koupani Jodisolem, jak ukazovali u nas v porodnici
9. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Devit to viem, ze mala zle prietoky, som ale bola zvedava, ci jej nakoniec urobia cisarky, tak este ze sa na tom nakoniec zhodli. az 4 tyzdne cakat??? :confused: Kedy ma ona termin?
9. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
presne tak Gubi,ono ked si uvedomime,ak sme nervozne alebo ustrachane stiahne sa nam hrdlo a zaludok a presne takato reakcia funguje aj na ostatnych svaloch na porod treba zapojit vsetky svaly brusnej dutiny...
9. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Gubi pokial viem tak dajako 27.6. viem ze mala byt po mne
9. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
super ze marfuska ma dobre vysledky,snad ju pustia aj domov.
9. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Moloko ja som pupik cistievala liehom,co dostat v lekarni,a to aj ked som nekupala
9. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Julenka nebolo by zle keby mohla ist domov,ale ja jej prajem,aby to uz mala aj s batozkom
9. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
A to preco chcu cakat az 4 tyzdne a este aj prietoky neboli ok? Radsej nech behne fakt za tou znamou doktorkou.
9. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj ja som kupila lieh.
9. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Gubi,oni chceli nechat nech to donosi do terminu,ono je pravda,ze kazdy den je pre dieta dobry,lebo u skorsie narodenych babatiek,moze dojst k novorodeneckej zltacke alebo k dacomu inemu.
9. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Gubi ja budem drza,ja si vezmem z nemocky ten co nam tam daju na osetrovanie alebo mi slubila aj kamoska ze mi prinesie,robi sestricku na chire
9. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Devit ale ved ked je ukonceny 38 tyzden, je dieta uplne donosene. Teda aspon tak mi to povedal moj gyndo.
9. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Devit tak ja som kupovala, som myslela, ze ho este aj brat budem do nemocky, sa cudujem, ze tam daju lieh na izbu. :confused: :grinning: Tak zdravotnictvo neni na tom az tak zle. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano Gubi to je pravda,ale Marfuska to tak nemala a ono je ozaj diskutabilne kedy to je,lebo 38 tt je od terminu otehotnenia a 40 tyzden od poslednej menzes a vtedy je to vlastne ten isty termin,neviem ci chapes...ale napr ked som ja teraz podla menzes v 39tom tyzdni tak podla terminu otehotnenia som v 37
9. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Devit aha chapem, to som ani nevedela, preto sa ma gyndo stale vypytuje, ci fakt neviem, ze kedy som mohla otehotniet. je mu sa ten termin podla PM nezda. Si mysli ze to bolo skor.
9. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Gubi to su zakladne veci co musia mat ...lieh potrebujes na kopu veci,napriklad ked je niekto zraneny a prelepuju mu rany tak tam ostavaju spinave cmuhy po starom lepidle a na cistotu rany si musia sestricky potrpiet,okamzite sa stare lepidlo musi odstranit,ale lieh sa dava aj na nausnicky ked chceme dat babatku do uska,je to v podstate dezinfekcny prostriedok
9. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Devit stale neviete pohlavie, vsak? :slight_smile: Ci budes potrebovat lieh na nausnicky.
9. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Gubi mohlo sa to stat,lebo niektore zeny v prvych mesiacoch tehu normalne menstruluju..ja mam znamu,ktora tak bola do tretieho mesiaca.
9. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No on skor myslel na to, ze som oteho bud pocas menstruacie, alebo kratko po nej.
9. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No veru Gubi pohlavie nevieme,ale nausnicky zajtra pre istotu vyhrabem,su sice po dcerke ale ona ich uz nepotrebuje a na to ze ak budem mat nahodou dievcatko,nech mame nausnicky prichystane.Ved potom sa kupia nove.
aj ja som si kupila lieh,ale nebude to babetko stipat?
julenka,to musi vydrzat,urcite to stipe,ale je to najlepsie ako sa da ten pupik odsusit.
9. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Devit no som fakt zvedava co na vas vyknukne, ci suska, alebo pindulak. Ja som sa tiez chcela nechat prekvapit, ale nevydrzala som to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
julenka a ono to neni rana,to sa natiera okolo pupika,ku korenu,aby sa odsusil ten kypet,vacsinou do dvoch tyzdnov od narodenia je to dolu,teda moja dcera to mala tak a u syna to trvalo len kym sme boli v porodke
9. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Cernobilka sa neozvala ako dopadli na utz srdiecka, ze? Alebo som to prehliadla?
9. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
gubi..ja sa tiez pytam,ale uz mi je to jedno,moje dietatko si lezi na boku a ked sa vysetruju prietoky tak ma doki problem najst miesto,kde to zmeria tak co este pohlavie :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
idem sa rychlo osprsit, nech mam potom pokoj.
ja som tu dlho nevidela dontspeak
Gubi nevsimla som si zeby sem dala info....inak vsimla si si ze len mi tri s Julenkou tu piseme? :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek