• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
30. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne aj Martinka takto Soničke niečo požičia ale za dve sekundy už by to chcela mať aj nazad :grinning: Ja som na tom facebooku, veľmi som sa tam nezorientovala ale ani ma to nenadchlo tak aby som sa tým viac zaoberala.
30. lis 2009 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte chcem sa opytat kde kupujete zeleninku a ovocie na prikrmy? specialne bio alebo klasika v Tescu a podobne...
30. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave sme to rozoberali s martinou a prisli sme na to ze skor ci neskor budu papat to co my a neubranime sa tomu ze nebude to stale len bio.aj take zvierata na dedinach nie su uz bio su ockovane a kadeco zeru takze tak asi
30. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
no dnes sa mi podarilo uspat Terezku o neuveritelnej hodine osmej, ale u nas v posteli a pri ceciku...a za hodinu som ju preniesla do jej postielky...neni to velmi vychovne sice, ale aspon spi :grinning:

no a dnes sme sa prvy krat ponarali na plavani...aj ked sa mali az buduci tyzden, ale vtedy tam Stevo nebude moct byt, tak vybavil Terezke, ze sa moze uz dnes, kedze poctivo cvicila povel na nadych :grinning: dopadlo to tak, ze prve ponorenie v pohode, dokonca pod vodou vypustala aj bublinky, ale pri druhom ponoreni sa trochu napila vody....dost ju stvalo ze nemohla mat v ruke hracku - tu dostavaju totizto ako odmenu ze to dobre zmaknu...
a tu je video z toho druheho ponoru http://www.youtube.com/watch?v=ujmm-LMl-5o
bolo to len sekunda, nabuduce uz budeme ponarat pri splyvani...
30. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, aj sa Vám podarilo stretnúť s Lenkou?
30. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a este sa musime pochvalit, ze Terezka mala dnes prve rande - so Sebkom Ninny :dizzy_face: :dizzy_face: moja zabka bola unavena z plavania a bola taka nejaka bez nalady, ze len analyzovala okolie a rozmyslala nad nesmrtelnostou chrusta, ale za to Sebko, ten mal naladicku za vsetkych :sweat_smile: :sweat_smile:

baby to je jeden neuveritelne smejkavy smejko, stale je v pohybe, hopsa a v jednom kuse usmev od ucha k uchu, no bola som z neho hotova :dizzy_face: :dizzy_face: a ja som si myslela ze mam aktivne dieta, ale oproti Sebkovi mame doma klidasa hehe, ale je fakt rozkosny...hodim zopar fotiek na FB :dizzy_face:

danka a Sebkovi sa pacili aj Terezkine nozicky a to nemala ani papucky :grinning: :grinning: proste zive hracky co sa hybu a su farebne hehe :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teším sa, že ste sa stretli - dúfam že sa aj mi niekedy stretneme.........už sa teším na foto.....tak vieš Terezka slečna - musela trošku robiť drahoty na prvom rande :slight_smile:
30. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
danka preeeesne tak sa tvarila :grinning: :grinning: si to vystihla hehe
fotky su uz na FB, idem do hajan
30. lis 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
my sme mali fajn den, Damianka som zobrala von v sportovom kociku a naramne sa mu pacilo, vobec neplakal a videl krasne vsetko, co ho zaujimalo, dala som mu dalu aj striesku, ved bolo pekne pocasie :slight_smile: je to uplne ine ako byt vo vanicke.

aj vam uz vase deticky spinkaju pocas dna trosku menej, ako zvykli? ide to s vekom... mne este minyly tyzden doobeda spinkal aj dve hodiny a teraz ua asi 4 dni mu staci polhodina a je opat hore :sweat_smile:

dnes sme cele mliecko vypili uz len rano na ranajky. ale sa tesim, ze sme pokrocili v tom, ze damianko mi zacina uz trosku pit aj cajik. vcera sme mu kupili ovocny pre babatka od 9 mesiacov, ale urobila som mu ho uz dneska a on mi ho cely vypil, po kasicke ho smadilo. takze vecer k liekom som mu prevarala novu vodicku :grinning: tak dufam, ze sa coskoro naucime aj na ine napoje ako len mliecko. mne osobne tiez nechutia zelene ani cierne caje, ale najviac ovocne.

tak vam zelam krasnu nocku a sovice, vobec sa necudujem, ze si dala umele mliecko na noc :wink: papa
30. lis 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

dnes je den D vyskusam dat Mariannke prvy krat polievocku.....nejak jej nestaci mliecko je to sice o 5 dni skor ako som planovala povodne ale uz nemozem dlhsie odkladat...ak chcem este kojit.... :cry:

musim bezkat...papa
1. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

Zuzi, aj nám zaspal Sebko niečo po ôsmej, ale tak rýchlo, ani 5 minút nepapkal a už spinkal, aj v noci spal celkom dobré, asi ho Terezka dobré unavila :slight_smile:
Už sa tešíme na ďalšie stretko, najviac asi Sebko :grinning: :wink:
idem kuk fotky na FB

Dani, Števo, Zuzkin manžel dobré poznamenal, že so Sebka je nejaký fetišista :grinning: :grinning: najprv Jakubkove papučky a včera Terezkine ponožky :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

zuzec - terezka je taka zlatulinka, ste ma navnadili, chcem cim skor plavat :slight_smile:

katka - nas maly spinka 3 x 30 min denne uz dobre 2 mesiace, 2 h spanku vkuse nepoznam :slight_smile: mas zlate dietatko, ked Ti tak krasne spinka.

ja este stale neprikrmujem, som strasne leniva, a cakam do 6.mesiaca (aspon mam vyhovorku :slight_smile: ).

inak nic nove u nas, stale sa neplazime, ale vlastne edna krasna novinka - uz 2 dni spime v noci, maly sa bude len 2-3x. nechapem z coho, ale tesim sa velmi :slight_smile: zivot je ovela krajsi.

no a akurat som mu nasla zabavku - dala som pred neho zrkadlo a uz hodnu chvilu sa sam so sebou rozprava :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

zuzec Terezka je paradna na tom plavani a najkrajsi je ten pohlad, ked to video skonci :wink:

ninny Sebko je krasnucky smejko a asi paradne spolocensky!!

lovacka zeleninku, teda mrkvicku, petrzlen, kalerab som si dopestovala v zahradke, ale zemiaky, brokolicu a karfiol normalne kupujem. Ja by som povedala, ze je aspon na zaciatok dobre davat taku cistu zeleninku a potom od nejakeho 9- 10 mesiacika, ked uz bruska budu v pohodicke, to nebude vadit, teda na jar urcite nekupim tu krasnu karotku s tou este krajsou vnatkou, lebo to bude urcite vypestovane hlavne na hnojivach.

Vcera pri kupani som maleho len tak na skusku posadila vo vanicke, chytil sa bokov vanicky a krasne sedkal, ale len chvilocku, potom som ho radsej chytila a umyvala dalej. MM ho aj odfotil, az bude cas hodim na FB.
Inac ja ked zapnem PC tak najskor pozriem kona az potom pozeram FB, lebo vacsinou tu toho vela nepribudne.
Pekny dnik prajeme, i ked je take usmoklene pocasicko, ale aspon sa lepsie spinka, Lukasko uz taha vyse jeden a pol hodinky.
1. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky
Tak sunar se nám nepovedl dát,protože ho nechtěl....z flašky pít umí,ale chce pouze čajík.Kdyby jste slyšely ten křik,když jsem ten sunar dávala :unamused:
A o5 noc na prd....měla jsem pocit,že vůbec nespím.Pořád Jiřík plakal i po nakojení...tož já nevím,ted to dospává,už spí od půl 9.
1. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice,

to ma mrzi, ze sa to npodarilo...neskusis inu UM? my davame Bebu a simcovi fakt chuti, je taka fajna sladucka.
1. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
katka, presne tak, cim budu starsi tym budu menej spinkat cez den...mne Terezka spinka ako kedy, ale dokopy cisteho casu mozno 2 hodiny

inak noc u nas celkom fajn, dva krat bolo papanie a teraz uz spi zas - namahave bolo to rande :grinning:

sovice mozno fakt ine mliecko....

jasimk, maly je v tej vani bombovy, uz som kukala :dizzy_face: sikula

prosim vas neviete mi poradit, co kupit tatovi na 50-tku? ja som v koncoch :frowning2:
1. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice, my sme skusali Hami a tiez mu nechutilo, tak som kupila male balenie nutrilonu a to uz bolo lepsie, to chce :sweat_smile:
nas Misko spinka doobedu od 10,30-12,00 a poobede 14,00-15,30 :slight_smile: , ale niekedy viac, niekedy menej
1. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babky

no jasmik to sedenie vo vanicke uplna bomba! ako som úpisala na FB kulturista maly.
sovice no to som cakala ani nas nedokazal vypit ani len trosku s UM co som mu riedila kasu teraz ju uz robim s vodou.
Zuzi a Ninny BOHOVSKE fotky!!!!!! nech je uz jar aj ja Vas chcem vidiet!

dnes sme boli plavat s Bash a Nikolajkom. Uz sme zacali druhy kurz a musim povedat uz su z nich celkom profesionali. Potapaju sa jasia. Len dnes nemal Dominik moc naladu ako sa mu tlacia zuby. A Niki je uz pekny buchtosko ako papa zeleninku! tento tyzden uz zacinam aj ja dufam, ze mu bude chutit.
1. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAfte baby,

tak ako dnes? pocasie od veci a maly ako sa zobudil o 7h, tak spal len na 10 min., potom po velkom a urputnom boji o 12 hodine zaspal, co presiel cez uspavanie na rukach, 2 x papal, potom som dotrepala do bytu kocik, to sa hneval, zacal ckat, nechcel sa napit, potom sa rozhodol, ze sa predsa napije a o 12h zaspal a ja uz padam na h...a to ho este musim troska pokocikovat, aby naozaj spal, lebo on je schopny sa zobudit, ked sa kocik nehybe
u nas leje ako z krhly, tak preto sme doma :frowning2: a to doma nevie zaspat, iba v kociku a na rukach a to od vcera uz ani nie :cry: , tak ja si to neviem cez zimu predstavit ako budeme fungovat, uz aby bola aspon jar,

na FB som pozrela fotky, vsetky deti su krasne od Sebka, cez Terezku a vecne usmievaveho Lukiho,

ja zacinem prikrm tento vikend, reku na Mikulasa, to sa lahko zapamata :grinning:
1. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju za radu,budu muset něco vymyslet,nebo zešílím :sweat_smile:
Ještě zkusím večer Sunarku,tekutou mléčnou kaši.... je hotová,jen stačí nalít do flašky a ohřát.No jestli toto nezabere,tak budu muset koupit tu Bebu.
A to se ještě u Jiříka objevila moučnivka,tak je božatko celej fialovej :sweat_smile: ...a já taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak za chvilu mozeme posielat foto na porovnanie zo 6mesiacov. Teda podaktori uz maju my az za tyzden.
1. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice skus mu dat kasu lyzickou. Ja som mala presne ten isty problem. Plne kojim a budil sa mi 6 az 8x za noc od druheho mesiaca priblizne. Tak som to tu riesila a minuly tyzden mi aj lekarka navrhla kasu no a bojovali sme s flaskou ja som mu nakoniec dala kasu po lyzickach no a on sa mi budi uz len 3x je to sice zdlhave krmim ho aj pol hodinu
1. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak nic teraz citam, ze Tebe flasku bezproblemov zoberie
1. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa aku davas kasu? Ja som v nedelu kupila Sunarku bananovu a skoro som nestihala davat, tak mu chutila! :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasmik
no ja davam uplne neochutenu ryzovu lebo my este nepapame zeleninku tak nechcela som davat sladku tak aby mi aj mrkvu jedol. Inak baby tie co prikrmujete ked ste dali uplne prvu mrkvicku kolko ste toho dali?
1. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som uvarila jednu vacsiu mrkvu, ale spapal asi 2 lyzicky, tak nemusis vela varit, alebo ochladit a dat do chladnicky do druheho dna :wink:
1. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak u nas bola priserna noc nic som zase nespala co je horsie mm je doma len cez vikend takze mi nema kto pomoct a ja uz padam na hubu.rano sme boli plavat my uz chodime 3 mesiace a veru je krasne ked maly sam ku mne priplava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: po plavani sme si schrupli 3 apol hodinky a teraz zase zapsinkal.boli sme aj vonk dnes na hodinku poobede u nas este neprsalo.len sa bojim ci nebude maly chory lebo strasne vela kycha a sopli chudatko moje,dufam ze do piatku nejako vydrzime kym pride tato domov :pensive: je to hrozne ked vidim ako sa nemoze ani nadychnut pre te sople :confounded:
1. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, idem Vás dočítať :wink: nedeľné krštenie Hanky bolo fajnové, Maťko bol hviezda, lebo som mu obliekla košeľu s kravatou a vestičku - pôvodne to mal mať Romanko na svadbu Lenky a Radka, tak sa to teraz aspoň jedenkrát použilo na krst ich dcérky :slight_smile: musím hodiť foto.

Inak čo sa týka papania, už papal 2 dni po sebe cuketu, zajtra asi zase brokolica alebo zelenina z chladničky :dizzy_face: Včera som mu skúsila znovu dať kašu - zarobila som vzorku Nutrilonu čo mi prišla a tá mu chutila, normálne asi 5x otvoril aj pusinu :sweat_smile: :grinning: a mama dojedla iba 4 pol.lyžice Oprobovala som aj znovu dať šťavu od Hipp, tentokrát červené plody - také fajnové :stuck_out_tongue_closed_eyes: a najskôr sa tváril,že čo to fuj ?! ale potom pil jedna radosť, :confused: :dizzy_face:

V nedeľu sme sa na ňom bavili, keď začal dávať akoby pápá - krčiť pršteky a vystierať, a hlavne keď sme mu to opakovali,robil to isté :slight_smile: dnes to zopakoval, musím mu to každý deň ukazovať a možno si to zapamätá. :wink:
1. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lovacka, nech Vám to rýchlo prejde !! :wink:
1. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek