• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Natashka ja vôbec netuším, a keby tie sociálne zákony neboli tak neprehľadné, tak si to zistím radšej sama.
3. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
dnes hlasim prvu mrkvicku, som nevydrzala uz som bola zvedava :slight_smile: pol rocika mame v sobotu, takze par dni hore dole....a inak prve lyzicky bolo velke sklebenie ale potom uz pohodka, sice toho vela nezjedla, ale aspon jej to bolo strasne rehotne cely cas :grinning:

ivuska ze maly ventilator :grinning: :grinning: :grinning: som si skoro cvrkla

macinka tiez som pocula ze kasa sa nema davat na noc, ale asi hodinku pred nocnym kojenim...skus tak :wink:

jasimk nevadiiiiiiii aspon ze ste nevyhoreli a mas dobru prihodu :dizzy_face:

dadka tiez by som z toho kresla vystrelila jak na strune :grinning: :grinning:

natashkaaa aj ja som isla z VS po roku na matersku, tak sa ma to tiez netyka...co uz, hlavne ze sme zdravi :sweat_smile: :dizzy_face:
a nabuduce poprosime fotky z plavania :wink: :grinning: ale nie, robim si srandu, ja mam zoznam a vzdy sa podla neho radsej den dopredu balim na plavanie, lebo inak by som zabudla malej aj plienku na plavanie... :confused:
3. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus ta predna hora vyzera dobre, je tam aj dost izieb a ceny, na to ze je to penzion su tiez neni zle....ja som zvyknuta na chaty do 300 sk na noc, ale to su chaty, toto je uz ina uroven...

a asi by bolo dobre si este ujasnit ci ist na velku chatu alebo do pezionu....vyhoda chaty by bolo ze by sme boli viac spolu a nevyhoda ze by sme museli varit :rolling_eyes: a zhanat taku velku chatu...takze ja by som bola skor za taketo nieco ako poslala ivuska...
a kedy? no ja by som brala taku uz teplejsiu jar...

idem este poprisivat nejake gombiky, sak mi odvsadial nejak naraz vsetky padaju :confused:
brunoc
3. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi :grinning: no prave ale ide aj o to, ze Terezka bude mat peknu pamiatku a my sme este nic moc nepofotili kurnik. Este rano hovorim Matovi nech pre neho ide on, ze jasne no a na plavani ho nemal tak popros chlapa a vidis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kolko Ti prosim Ta Terezka spapala na prvy krat?
3. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vies co ja netusim, podla mna malicko strasne, vacsinou vsetko pomalicky povystrkovala jazykom von a ja som jej to strkala naspat...mozno dve-tri malinkate lyzicky zjedla nasupa jak som jej to dala do pusy, ale to mozno prave isla zhltnut sliny a primotala som jej nahodou do toho mrkvicku :grinning: takze ked by som to hrnula, tak mozno zjedla dokopy necele dve kavove lyzicky...
3. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

zuzec zajtra zbadas v plienke, kolko sa Ti podarilo do Terezky natlacit :confused: :confused:

natashkaa ved to, ze ten hrncek by ma ani tak nestval, kebyze vyhorime, to by uz bolo ine, ale nastastie vsetko v pohodicke. Inak ked pises o tom prepojeni, tak mame babatka v tom istom dni a aj pit cajik alebo inu tekutinu okrem MM nechcu :slight_smile: :grinning: :grinning:
Co sa tyka toho platenia, tak aj ja mam v tom hokej, ale ja som uz 12 rokov pracujuci clovek v jednej institucii, teda okrem materskej, tak to hadam tam ovladaju :fearful: :dizzy_face:

Peknu nocku a babenkam pekne snicky!
3. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasmik ma spravdu :grinning: to je gooooool :grinning:
3. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka ked som sa asi 2 dni dozadu tesila, ze za 2 dni vypil 50 ml tak odvtedy ani kvapku! Este stastie ze mam MM dost!
Pokojnu nocku zelam, este musim urobit MM masaz chrbata, lebo len pred chvilou prisiel z dielne! Clovek aby sa roztrhal, ked uz ma spat! :angry:
3. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Ja som dnes malej skúsila dať na obed dusené jabĺčko a absolútne ho odmietla. A pritom bolo super sladké. Dúfam, že to nebude ako s Martinkou. Zeleninu zje všetku ale ovocie žiadne :confused: Tak som jej potom okolo 16.00 skúsila dať kašu a spapala 100ml. Poobede sme s Martinkou piekli medovníčky. Sú chuťovo super aj mäkké ale pri pečení mi na povrchu praskali a ja netuším prečo :unamused: Ale polovica je už zjedená :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 22:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Vsetkym dnesnym polrociacikom vsetko NAJ NAJ! Hlavne zdravicko, stasticko a spokojne bruska!
4. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
prv ako zabudnem vsetkym polrocikovym zelame naj naj naj hlavne nech posluchaju maminky a pekne rastu a su zdravucky
my mame zajtra polrocik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak idem sa stazovat
zase sme vobec nespali.ja uz nevladzem nervy mam na sramot neviem co uz mam robit aby pospal apson trosku za celu noc som spala 2 hodiny aj to nie v kuse ale po 10 minutovkach :confounded: ja neviem fakt ze co mam robit ze z coho to je ci za to ze je chory(soplavy)alebo je to nieco ine neviem a to nehovoriac o tom ze mm sa vratil chory :pensive: takze akoby nestacil jeden zasopleny tak je aj manzel a k tmu kasle a ako muzi vedia stuka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja ked sa nevyspim najblizsiu noc tak som uz hrozila malemu ze davam vypoved :grinning: :grinning: :grinning: ale nejako ani to nepomaha :confounded: rano ked zacal plalkat z som ho nechala revat som uz ani nevladala a aj po psychike to uz bolo privela
no nic a ani nehovoriac ze zehlenia mam tolko ze nevivim za kopu a bordel vsade ako u ciganov prd este aj dezo z dediny ma asi lepsie popratane :angry:
4. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lovacka, neskusala si sa spytat doktorky? Ked je hore, aj ti nepretrzite place? Ak ano, co ho boli? Ak je soplavy, baby tu dobre radili ako na sopliky :sweat_smile: Nema len otoceny rezim?
Nas je hore kazdych 50 min, tiez som uz z toho na prasky :frowning2:
z poriadku si nic nerob, ja tiez negruntujem. Vcera som pobehala z vysavacom, aby sa mi uz nekudlil prach na zemi, ale to tiez nie poriadne, prach som neutierala a zotierat dlazky som sa ani nepokusla. Kedze moj muz chodi domov na obed, ja sa hlavne sustredujem, aby som stihla navarit :sweat_smile: . Okno mam umyte len v kuchyni(to mi uz aj osraj vtak :angry:) a obyvke, zbytok slak traf a zehlenia mam za 4 pracky, pekne naukladana na kresle pri telke :grinning:
4. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tiež chceme pogratulovať všetkým polročiakom :wink: nech im chutia tie príkrmy :grinning:

ešte som zabudla k tomu fondu nezamestnanosti, vraj treba, aby sa to tri roky platilo, aby potom v prípade, že žena nastúpi späť do roboty a vyrazia ju, mala nárok na podporu :rolling_eyes: :angry:

skoro mi zas prihorela zeleninka :confused: volám s mamou a už som len zacítila, našťastie včas :slight_smile:

pekný dník všetkým :dizzy_face:
4. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, co to treba po materskej vlastne vybavit? Ja som si bola len dat ziadost narodicovsky. Treba este cosi?
4. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus, lovacka, som na tom podobne s tým žehlením, aj s úklidom a to ešte potrebujem zašiť na dvoch bundách nové zipsy
4. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, ja som o tom dobrovolnom plateni pocula este v tehu a rozhodne si to planujem platit. mozes si vybrat z akeho vymeriavacieho zakladu to chces platit. nikdy totiz nevies co sa stane po navrate z rodicovskej.. vola sa to dobrovolne poistenie v nezamestnanosti.
inak, moja mama sa na to pytala v socke (kedze tam robi) a pozerali na nu ako na blazna, ze co som si to vymyslela, ze nepoculi aby si niekto nieco dobrovolne platil, ale ked im povedala nazov a preco to chcem, tak zrazu zistili, ze to naozaj existuje...
4. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus - este by si mala ist do socky podpisat papier k tomu 2 pilieru, tu cast B -teda ak to uz nemas nahodou podpisane.
kym sme boli na materskej, tak ten fond nezamestnanosti za nas platil stat, od nastupu na rodicovsku za teba neplatia nic, iba tusim zdravotne.
4. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nieco k druhemu pilieru som podpisovala ked som si vybavovala matersku :confused:
4. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hrozne ze na tych sockach prd vedia mne ani matersku nechceli dat ze nemam narok a mala som nan narok :angry:
4. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak mas kopie toho, co si podpisovala tak si pozri, ci mas podpisane obe casti. najskor sa podpisovala cast A, teraz cast B. ja som podpisala vsetko naraz.
lovacka - ved to, oni tam sami nevedia co robit alebo nerobit...
4. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak, nechapem, ako si cokolvek moze vybavit pologramotna osoba, ked pracovnicky neporadia, lebo nevedia. ja mam vysoku skolu a tiez v tych papieroch lietam...
4. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ani ja teda nechapem :angry: v ke na celej socke vedela jedna zena o tom ako postupovat ak som bola v uk aby som dostala materske a to kym sa k nej dopracovala trvalo to dlhe tyzdne
4. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
gratulujem dnesnym polrocnym detickam !!!

dnes mi prisiel predplateny casopis-Dieta a ja som vyhrala cd uspavanky :slight_smile: tak ked Brunko nespava od mojho mliecka,tak mu pustim uspavanky :grinning: ale inak sa tesim :wink:
4. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky,
dnes mam nejaku depku ja...asi to preslo od bambulky. :wink: :sunglasses:
Teusko aj dnes krasne papal, otvaral ustocka ako vtacik. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale uspavala som ho teraz vyse dvoch hodin,mampocit, ze ma bolebrusko z kalerabiku...ten je nafukovaci, nie? :confused: :cry: A on stale nechape, ze to ma byt na miesto mliecka a pyta cecik, vypije obidva a potom ma tazobu a este hodku po jedle grcka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pytala som sa preto, lebo Teusko sa nepretaca z bruska na chrbatik,len kedsi necha pod sebou ruku,potom sa rozkyvka a otoci,inak nie. Inak sa len jeduje...alehadam je to oki, ved ma este cas, nie? :confused: :sweat_smile:
ivus - otaca sa jak ventilator bola fakt supis hlaska :wink: :grinning:

Zienky a vedia Vam babiky pit z hrnceka toho uciaceho? :confused:

julenka - gratulujem k vyhre :slight_smile: :grinning:

lovi - drzim palce,nech Vam to prejde. Ja viem, ako je to ked clovek nespi...tiez som sa uz vypovedou vyhrazala. :wink: :grinning: Ale je fakt,ze clovek sa potom ani chcechtat a hrat cez den nevladze... :unamused:

andrejka - akurat som na Teba myslela, ze si tu dlho nebola, esteze si sa ozvala :dizzy_face:

mufik - si sikulka, my pecieme medovnicky zajtra..ale predo mnou ich musia schovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

sasulik - ved raz nejake stretko mozme spachat aj bez toho,aby Matik ucilTeuska papat,vnie? :wink:

Inak Teusko rozhasil - rozumej takmer uplne znefunkcnil - medzernik na klavesnici... :sweat_smile: :rolling_eyes: :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Furt ked som tu ja, tak tu nikto nie je...cim to je??? :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenti tu som
4. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uspavam maleho isiel spat o 8 a uz bol 2x hore :frowning2:
4. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenti ja neviem kedy nam to prejde ale uz mam dost od pondelka som nespala a ked sa uz ani dnes nevyspim tak ja uz fakt neviem :angry: on nechape ze mama nevladze :grinning: ze potrebuje sa vyspat aspon 3 hodky v kuse :grinning: ale tak verim ze to nepotiahne do 18 tky.inac potvora tiez ma asi take obdobie ze mama tu bud a budem dobry ale ked odides tak ja ti to ukazem :grinning: tak ma schyti za pyzamo alebo tricko ked vstavam od neho ze mi pride az smiesno :grinning: hlasim ze zajtra som odhodlana dat mrkvicku tak som zvedava ze ako nam bude chutit ale ved to vam dam zajtra vediet a ja sa chystam pockat s takymi nafukovacimi jedlami trosku dlhsie a skusim prv ja zjest a az potom dat malemu aby z mliecka mal prv bojim sa velkej zataze naraz kedze sme tolko kolikovali
4. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leus, tiez mam pocit, ze sa tu rozpravam sama so sebou niekedy :unamused:
lovacka, tiez dufam, ze to nebude do 18tky :sweat_smile: :sweat_smile:
co sa tyka toho poharika, planujem zakupit, len neviem ktoru znacku, aby nekvapkal, tak poradte, kto mate skusenost
4. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek