• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Devit no je to maly tajnostkar, ma vsetkych na haku. :grinning:
9. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tu ani ja..nesla nahodou rodit?
9. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj aj ta tu chyba. Ze by?
9. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devit :grinning: :grinning:
Holky dík, já budu taky čistit 60% líhem z lékárny - doufám, že je to on :slight_smile: Vyčistíme i bez koupání :slight_smile: Nějak nestíhám , pořád odbíhám..ale máme chůvičky i monitor dechu, tak jsem mnohem klidnější :wink: monitor jsem si nakonec půjčila v porodnici - je to fajn v noci..
No veru nikdy nevieme,ktora sa na dlhsie odmlci..no tentokrat idem aj ja skusim si zafarbit gebulu
baby keby ste videli ako sme s Petom skusali monitor dychu by ste sa narehotali, sme vytiahli matrac z postielky a on si nan lahol a testovali sme a neslo to. nakoniec sme prisli na to, ze ono staci cez matrac na to prilozit ruku. :grinning:
9. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale uz idem do tej sprchy, kona necham zapnuteho.
9. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko,nemas zaco... :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem si aj ja troska sadnut na dvor,snad uz neni take teplo
9. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět po vaně, ale je to pořád stejné :fearful:
9. čer 2009 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo dievčatá, potrebujem od vás pomoc!!! ako vyzerá hlienová zátka a každých desat minut mám také mierne bolesti ako pri menštruácii!!! prosim pomožte mi!!!
9. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim poradte mi prosim!!!!!!!!!!! može to znamenať že sa mi spustil pôrod hmM???
9. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka no ja ti asi velmi neporadim, ale co tu baby pisali, tak hlieniva zatka je hnedastej farby s primesou krvi a porod sa moze spustit do niekolkych hodin, ale aj za tyzden, takze tak. Jedine co ti pomoze zistit, je to, ci sa ti budu bolesti stupnovat.
9. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evca no vyzera to slubne. :wink:
9. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno zatial su stále v desatminutových intervaloch ... takže ta hlienova zatka musi byt len s krvou nemože byt nejaká čistá???
9. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to fakt neviem, ja som to este nemala, viem len to co tu baby pisali. A intervali su pravidelne?
9. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka sleduj cas medzi bolestami,nemusis mat vobec hlienovu zatku...a kludne chod aj na centralny prijem,tam ta pozru a pripadne pojdes domov ked to neni ono..nebudes ani prva a ani posledna
9. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konecne prisla skusena mamina, ja by som ti velmi neporadila. ja zacnem urcite stresovat ked mi zacnu tie bolesti. :grinning:
9. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano presne na minutu!!! bože j aneviem idem si asi lahnut a uvidime možno to nič nieje !!! ved som sa citil auplne normálne celi den ja to nechápem!!
ahojte..tak som tu zase, ale len na skok..martinka aj ja mam nejake vacsie tlaky v chrbate, a aj pod prsiami ma tak stiahlo asi pred hodinou, no uvidime, teraz nic...ty ked uz citis kazdych desat minut, to vyzera, ze by to aj mohlo zacat...s tou zatkou som aj ja pocula, ze tam ma byt krv, alebo taka krv ako ked konci menzes, hneda..drzim palce ak to je ono :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
Marti no ale vyzera to tiez dost slubne, ked su pravidelne, ked sa o nieco skratia, radsej behni na prijem.
9. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehuľky a maminky, Maťko zase trošku spinká, tak Vás idem pozdraviť :wink:
9. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neboj gubinka, ved aj mna len troska postahovalo, a mam tlaky a uz stres nastupil :sweat_smile: :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, moja posledná hlienová zátka bola farby ako "biela káva" :sweat_smile: s prímesou krvi
9. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lily ved to. :grinning:

Dadi ahoj. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, ahooj :slight_smile: ako sa mate?
9. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno okej dakujem hrozne ma to ukludnilo že to je zatial takto ak sa teda skrátia letim!!! :D mno jo idem odychnut ahojte a pekne sničky! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti drzim pasticky. :wink:
9. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, aká bola prvá noc doma? :wink:
9. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek