• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
cau kočky,
dnes sa tu toho teda popisalo !!! :slight_smile: Marti, uz som sa stihla zaradit do tej skupiny na FB :grinning:

my sme boli na vianocnych trhoch, ale strasna zima bola, brrrr. a pritom som mala aj pancusky, aj cizmy, aj tielko, aj rukavice, aj hruby rolak... :confused: Daminko bol zababuseny, len ocka mu trcali :sweat_smile:

Daminkovi sme zatial kupili pod stromcek vacsi spaci vak, potom takeho krikluna /pískatko/ :slight_smile: a taku krasne knizocku pre babatka od 6 mes. ale este asi daco mu kupim, uvidim.

no a inac ani my nerobime az take Vianoce, ako inokedy, co sa darcekov tyka, aj ked moja maminka a partnerova maminka dostanu, samozrejme, drahsie veci, su to predsa nase maminky, ktore nam vela pomahaju... :slight_smile:
12. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
To tu dnes nikto nebol? :confused: Nejako toho MK flakame.... Esteze je FB :wink:
Vsetkym prajem pekny zvysok nedele a prijemny start do noveho tyzdna.... Vianoce sa blizia :slight_smile:
13. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

martinka - no ja ked som videla tu skupinu som sa hned pridala :grinning:

matko dnes uz 4x kakal, co on nezvykne tak raz za 2 dni pusti rano do plienky a je pokoj ale dnes mu to asi ide tazko, lebo robi riadne bobky chudacik tak radsej pomaly a isto. som sa aj bala aby ho riadne nezapieklo z toho bananu co spapal ale zatial teda pohoda. teraz papame slivkovo - jablckovu frutapuru. a aj matko ma kase od hami. a velmi ich lubi. len ma stve ze sa tak rychlo minu a za tie prachy. takze davam hami a do toho z dm alnaturu (to je uz tu spominana kasa bio) tej netreba vela a je to hned huste. tak sa to potom mina pomalsie :slight_smile:

no kukam ze dnes tu bolo nejak mrtvo, co ste pomrzli vonku je uz riadna kosa :grinning:
13. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim kocky, dnes som kukala temu jun/cerven 2009, nasu prvu... Ako prva, ktora sa pridala (mne znama osoba) a ostala stale s nami je lovacka!! :grinning: :grinning: :grinning:
A take, co o nich nie je pocut cernobilka, misakri, amelie001, gag, maja22, pointka, janne6969, maximm, evulka25, moloko, janoko, majinka82.. :confused:
Ja som sa pridala na 117tej strane :sweat_smile: (este dnes si pametam, ako som to vsetko citala, .. dnes som rada ked stihnem 2 docitat :sweat_smile: ). Privitala ma ako prva gubinka, ktora sa ridla 8 min po mne :grinning: :grinning: :grinning:

Tolko moje dnesne nostalgicke spomienky :wink: :grinning:
13. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

jeej, ivi, sranda. :slight_smile: ja si pamatam, ze som sa pridala niekedy v decembri 08 a odvtedy som zavisla na konikovi.

my sa mame fajn, ach boze, aj ked... dnes sa nam stalo, ze kym som sa vratila z kupelne /umyvala som si ruky, lebo tesne pred tym som Daminka prebalovala/, tak nam Daminko spadol dolu z gauca na brusko, chudatko moje... na tvrdu podlahu, kde nie je ani koberec.
:frowning2: strasne som sa vylakala a velmi si to vycitam este aj teraz... polozila som ho k casti, kde sa opiera a neviem akym zazrakom sa presunul az k opacnej casti gauča a este spadol pomedzi stol a gauc, stol bol pritiahnuty tesne, lenze je zaobleny a predsa len medzera sa nasla a nase malinke spadlo prave tam... :frowning2:
ale chvalabohu nic sa mu nestalo, nastastie /to bolo asi na vystrahu od toho tam hore, aby sme ho uz dali konecne na zem, kde nema kam spadnut/. plakal, lebo sa zlakol, ale ked ho jeho ocko hned zobral na ruky, prestal... chvalabohu. a usmieva sa, je spokojny, rehoce sa, tak chvalabohu :slight_smile: ... uuufff, este teraz mi je blbo, ked si spomeniem. hned dalsi krok, co som urobila, bolo, ze som pozmyvala podlahu, gauc stiahla /bol roztiahnuty/ a dala mu deky na zem a odteraz bude Daminecko uz len na zemi alebo v jeho postielke... neskutocne sa uz otaca vsetkymi smermi.

no, idem vas docitat, kym mi chrobacik spinká. :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuska, rozkosnu fotku si si dala do profilu :grinning:
13. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:)

pozerala som náš albumik.. krásne fotky.. tie v rámiku robila Nataška?? jeej.. aj ja taku chcem, komu môžem poslať foto? :wink: :grinning:

Luckam prajem všetučko najlepšie :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babyyy tak som to dala vedla seba mozete si to pozriet trochu mi to trvalo usporiadat dufam, ze budete spokojne aj ked som musela orezavat. Adel prosim Ta urob pod to este popisky lebo mne sa tabulka junoviek neotvorila. Baby ak je tam niekde chyba v mene robila som to narychlo tak dajte vediet. A posielajte foteckyyy nech spravim aj ostatne
13. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak ja sem k Vám len na skok po čase nakuknem :slight_smile: vôbec nemám čas na koníka ale chodím na MMB a FB :sweat_smile: Matej je už veľký chlap tu je foto : http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=633913 ak chcete tak kuk :slight_smile: Už sedí a veľmi vymýšla ani sekundu nevydrží bez pohybu stále sa mu musím venovať rozprávať sa s ním a robiť blbosti :grinning: Teraz mu idú zúbky tak si aj cez deň poplačeme spolu ale jemu ani tie hnusné zuby úsmevík nepokazí je to taký smejko ja teraz len upratujem,vypekám a tak ocka máme zas v Anglicku pracuje už tam je dva mesiace o týždeň by mal prísť tak sa tešíme :dizzy_face: Ak chodíte na FB tak si ma pridajte ja som tam Elizabeth Pachingerová Verešová :wink: skúsim sa ozvať častejšie :wink:
13. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tu to mate a Martinamil posli fotku ak chces aby aj Krystof bol v takom http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=470837&vReferer=
Adelka dufam, ze budes spokojna :wink: :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej elibetka si znova tehu??? gratulujem
13. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa ďakujem :slight_smile: sme začali snažilkovať sme si hovorili,že radšej začneme skôr lebo ak by to trvalo tak ako pri Matejkovi tak najbližši rok máme čo robiť a po mesiaci sa podarilo :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nataška, môžem aj ja poslať Sebkovu fotku? On bude mať pol roka 22., tak by som Ti fotku poslala tak okolo 20-teho, tiež mi urobíš take pekne? :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda klobuk dolu ale, ja si hovorim, ze na druhe sa snad ani neodvazim uz teraz teda nestiham. Bude medzi nimi len rok to je super a skoro ste sa trafili do Juna :grinning:
13. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny
jasne posli Adelke alebo mne mozes, adelka ma tusim aj tie dve predtym tie ja nemam.
13. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No skoro :grinning: ja som chcela taky malý rozdieľ a potom ešte jedno ale až za takých 6 rôčkov :slight_smile:
nastashkaa som písala na ten nick Júnoviek už si sa asi odhlásila môžem ti poslať foto spraviš aj Matejkovi takú fotku keď budeš mať čas? :slight_smile: je to krásne :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zienky,
natashka - krasny albumik. :dizzy_face:
ivus - riadna nostalgia... :dizzy_face: :dizzy_face:
Zienky, z hrusky alebo zo slivky, teda z vyzivky, nemoze Teuska boliet brusko, nie? A este ako davate bananik? Rozpuceny vidlickou poriadne asi, vsak? Dakujem.

Mu super, len zase smutno, ze uz je po vikende, ako vzdy v nedelu vecer. Ale ozdobili sme stromcek. :dizzy_face: A zajtra mam namierene kupit si nove goracove super obr mega turbo teple topanky, tak dufam, ze sa mi to podari. :wink:
13. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne spravim len pockam ked sa nazbiera za tak okolo 5 deticiek nech to nerobim po jednom
13. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kam môžem poslať foto? :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslala som :slight_smile: Ďakujeme :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahj holky, kdo nechodi na FCB, dala jsem do alba dve fotky Bertika
13. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka, ja som poslala fotky adelke, a nie su v albume :confounded: neviem, ci ich dostala :frowning2:
13. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hrůza. Kryštofovi lezou spodní jedničky a dva na ráz :frowning2: Skoro celý den proplakal :frowning2: teď už chudinka spinká. Vyzkoušeli jsme vše. Chladící kousátka, Calgel, atd. ale úplně neúčinnější byl můj prst v jeho puse. Už je cítit hrana. Takže už bude mít brzy ne jen trojky, ale i jedničky :slight_smile:

Katy, gratuluji k snažilkování! Budu moc držet palečky aby se zadařilo. Nejsem si jistá, ale vy máte již domluvené IVF termín? Nebo si s někým pletu?

Elibetko, gratuluji k 9.tt! Z červnovek jsi asi první :wink:
13. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, my uz na IVF nepojdeme, ale mame este pokusy na KET.... To je mozne az v aprili (duben) ale snazilkovat mozeme uz teraz, nie? Co ak sa zadari.... Verim, ze ak nie, april to isti.... :wink:
drzim palce, aby sa malemu ulavilo, nech su zubky cim skor von.... My sme stale bezzubi :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leuska - no su to tak naduvacie ovocicka ale aj matko teraz papa slivku s jablckom a v pohode. nam zatial asi najhorsie robil karfiol.

natashkaaa - nadhrne su tie fotky, dufam, ze sa uz aj ja odhodlam a poslem ti ich :sweat_smile:

ivus - akaaaaaaa nostalgia :grinning: :grinning: :grinning:

martinka - vam idu tie zuby v nejakom neobvyklom poradi :wink: tak nech len rychlo vylezu a daju pokoj :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
akurat kukam, ze by som si asi mala uz zmenit fotku v profile, skoro vsetky mate babatkovu tak asi aj ja nejaku vyberiem :D
13. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer!
natashkaa jasne, ze som sa spoznala, ale som nechcela nic pisat a dakujeme za gratulaciu! Fotocky si krasne urobila, ja som poslala fotky Adelke, lebo na Teba nemam mail.

elibetka gratulujeme k cakatelstvu.

lentilka hruska a slivka su velmi naduvajuce, ja si pamatam, ze som mala susene slivky v porodnici a maly bol potom jedovaty, ako naozaj.
Dobru nocku maminkam aj detickam!
13. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivush, aj mne sa velmi paci, dakujem :wink:

Damusika sme uz dali spinkat, vdaka bohu, naozaj mu nic nie je... :slight_smile:

no, a Natashke a Adelke dakujeme za krasny album Junovky - polrocik :wink:

Leus, my sme davali jablcko a bolo to viackrat v pohode. horsi bol bananik, Daminka z toho vtedy akosi bolelo brusko. ale to bolo pred mesiacom, tak asi coskoro opat vyskusam bananik. a ja som ho neroztlacala, ale "postruhala" na tom sklenenom struhadle. a dnes som Daminkovi dala prvyraz jahodove pyré a velmi mu chutilo :slight_smile: aj ked som sa trosku obavala nejakej alergickej reakcie, nic nebolo...

pozeram Superstar a toto kolo sa mi velmi paci.
13. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky,
ivuska, ja som sa pridala k júnovkám v januári, pamätám si,že som dlho váhala,či zapadnem, už do rozbehnutej skupinky, ale som rada, že sú tu samé super ženské :wink: :wink: :wink: strašne Ste mi prirástli k srdcu

babuľky, fotečky aj info - váha a cm môžete naďalej posielať na môj mail : adela.malarikova@gmail.com, ja potom nataške pošlem aj s predchádzajúcimi fotkami tieto z polroka. Lenka, tebe pošlem tabuľku, už to začína sa plniť :slight_smile:
Naty je to kráááásne :wink: :wink: :wink: :wink: si jednička !

dadi, robila som medovníčky a fakt sú mäkké :slight_smile:))))))
13. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer. Tak ste ma nakazili s tým spomínaním. Ja som sa do témy pridala 27.októbra(čítala som už skôr) a odvtedy závisláčim :grinning: Kočky tie tabuľky sú super, ste šikulky!
My sme dnes boli na návšteve na Orave. Martinka cez obed nespala, tak večer to už bola hysteria za milion, ale nejak sme ju spacifikovali do postele. Inak nioč nové, len Sonička sa zamilovala do palcov na nohách, vkuse si ich cucá :grinning:
13. pro 2009 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek