• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
dnes sme si pekne pospali poobede obaja :grinning: tak som čerstvá ako rybička, počkám ,kým sa zobudí zase na kojenie. Inak je to riadne číslo, prebalím ho pred jedením, a počas kojenia mi stihne do plienky hodiť peknú dávku. A tiež skoro vždy aj zaspí, takže papáva na viackrát. :grinning: ale inak je to zlatíčko, furt ho pusinkujem. :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvá noc bola do takej druhej celkom v pohode, potom hodil na mňa veľké kukadlá a žiaden spánok, tak som sa mu venovala, potom zase začal točiť hlavenkou a otvárať pusu ako kaprík a hľadať cecík, tak sme jedli po hodine znovu. Nakoniec som si ho položila na hruď a tak sme spali asi dve hodiny. Keď som sa prebrala,že ho položím na posteľ, prebral sa a znovu sme papali :grinning: Nakoniec som ho trošku ponosila na rukách, lebo ho asi bolelo bruško, Pupík je ozaj dobrý krémik, zaberá.A do 9:30 sme spali v mojej veľkej posteli, otočení tvárou tvár k sebe, také to bolo zlaté :grinning:
9. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka ak su uplne presne intervaly,tak pockaj kym budu 5 minutove a chod do nemocky...porod nevieme dopredu,on pride kedy chce..ovsem do tej nemocky chod v 5 minutovych intervaloch vtedy ak ju mas dost blizko..ale ja by som sla..nech ma pozru
9. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak tá hlienová zátka Vám kľudne môže odísť tak ako aj mne až pred pôrodom a tiež nemusí ani voda popredu odtiecť ... najistejšie sú kontrakcie,tie sa dajú sledovať časovo.
Inak písala mi monrou, že jej vyskočila teplota, nevie,či nechytá zápal prsníka :frowning2: snáď to nebude ono
9. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, a spáva aj v postieľke? :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozerám, že dnes pribudla Sonička majinke, tak blahoželám a želám hlavne zdravíčko. :wink:

ninny, áno spáva aj teraz je tam :wink:
9. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam, že to nebude ten zápal a že Monro bude rýchlo fit..

báby.. ja už chcem rodiiiiť.. :slight_smile: keď tu čítam ako ste už so svojimi miminkami... tak už sa neviem dočkať toho nášho drobčeka... :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, však už máš aj nárok :dizzy_face: 40tt , už sa teším na SMSku od Sebastianka :grinning: ozaj kto vedie chlapci či dievčatká, nerátala si to ?
9. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
moloko, vitaj doma, malinký je krááááásnučký a aké má vlásky :wink: my máme iba vzadu také dlhšie, na predu len také páperko :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, dievčatka :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
23 D a 21 CH :slight_smile:

Medzi chlapcov som rátala aj aquilkine bábo..
9. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, tak to je dosť tesné, som zvedavá, aké to bude na konci júna :grinning:
9. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka,tak jej posielajme energiu,aby to nebolo to
9. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny..musis pockat,aj ked teraz uz ma kto prevziat stafetku
9. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, radila som je čo nám v nemocnici - Paralén na teplotu, odstriekať mlieko aj keď to bolí, natrieť prsia tvarohom alebo octánovou masťou, nahrievať v sprche alebo Red Lampou, napadá Ťa ešte niečo ?
9. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
devitka, na čo mám čakať? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka to už hádam nejako zvládne.. :sweat_smile: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdraviiim vas babiky
tak aj my sme uz konecne doma, mame to za sebou a teraz uz len nejaky rezim a dospat vsetko a uz len sama radost :sweat_smile: teda dufam,
idem kuknut tabulku ako sme sa rozmnozili
ninny stale cakaaassss?
9. čer 2009 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bene, čakam čakam.. už sa neviem dočkať :wink:

a ako sa mate? ako Ellka? :wink:
9. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka,hlavne to uvolnovanie v sprche a potom riadne odsat mlieko...aj ked to boli,ale nech to uplne vytahuje...a nech riadne rozmasirovava mliecne zlazy,uplne az tak aby sa jej prsnik splostil..ja som to mala pri malom a vyslovene som tak rozcapila prsnik,ze bol jak placka,ale kazdu jednu zliazku treba vymasirovat,lebo aj uplne malinka ktora sa nevie uvolnit moze sposobit zapal,a ten prs nech masiruje tak akoby ho tahala od tela,palce naspodok a ostatne prsty zvrchu a uplne kusok po kusku vymasirovat,neviem ci si to vies predstavit
9. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny na svoj cas.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2874875&vReferer= - tu máte foto ako nás ráno našiel tatino a odfotil :grinning:
9. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
devi, viem, snáď to monrou prejde
9. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to dufam aj ja Dadka,inak malinky je ozaj nadherny...ma tusim kukane po tebe
9. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, ste strašne zlatučky.. :slight_smile:) aj môj manželik súhlasi :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, to áno, oči majú obaja po mne a strašne sa podobá na malého, chudák si bude musieť zvyknúť, že sa mýlime a občas mu povieme Romanko, ale už je to lepšie ... predsa len 9 mesiacov nie je až taká doba
9. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj martinka nepísala ako dopadli u doktora s Kryštofkom,nejako to neviem nájsť ?
9. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka,

martinamil • 1d • Dnes o 15:07

Jen rychle se hlásím, než mě Kryštof zase odvolá. Bude chtít jíst, tak musím udělat "kašičku".

Byli jsme na to ultrazvuku. Vypadá to "dobře". vypádá to, že po Alešovi zdědil "špatný" tvar žaludku a proto má větší nároky na tu záklopku, kterou nemá. Pan doktor si myslí, že to bude ten problém, že to nebude alergie apod. Ukáže se v pátek, zda do té doby přibere. Podle naší váhy, to zatím nevypada.
9. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, ďakujem, budem na nich myslieť.

Náš drobec tiež nie je celkom dokonalý, v brušku si zaľahol pravé uško, tak mu riadne odstáva, asi ho budem prilepovať. A tiež niekedy vybočuje pravú noženku do stredu, tak musíme cvičiť. Robili mu trošku viac vyšetrení ako bežne bábinkám a musí brať nejaké vitamíny,lebo mal málo hemoglobínu, o mesiac máme zase kontrolu. Našťastie nemusíme chodiť pravidelne na kontrolu obličiek,to bolo v norme, takže až o rok, ale kontrola urológa nás neminie, má opak ako väčšina chlapcov čo ich čaká obriezka,Maťko má krátku predkožku, vraj sa to možno upraví, ale je len to "chyba krásy", no uvidíme :unamused:
9. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde Ste babulky ? :confused:

gubinka, inak na Teba si často spomeniem, po zašívaní je sedenie zážitok, tak hovorím, ako si to nazvala, že bolí podvozok - presne vyjadrené ! :sweat_smile: alebo ako monoru - au au ... odkedy som doma a viac sa pohybujem,iba nevylihujem :sweat_smile: tak to bolí viacej :unamused:
9. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek