• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Adelka vsetko krasne k Tvojim meninkam aby si nepoznala smutok a aby Matko robil samu radost :slight_smile:
22. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
adelka - vsetky dobre veci sveta prajem k dnesnym meninam!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
andrejka - to by som aj ja potrebovala take, ze " Ja teda vôbec nemusím " vo vztahu ku sladkemu. :grinning: Tisko zavidim.

My sme dnes boli na koznom, ma riadny ekzemik, okolo pusky az dopraskane, tak dostal masticiek ajajaj.Hadam skoro zaberu, bo ho to svrbi... :cry:
22. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, myslite, ze bych mohla dat Bertikovi v stedrovecerni veceri rybu?
22. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
martuli ja by som rybu nedavala sladkovodne vraj do 3 rokov a morkse do roka
22. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, rybu rozhodně ne, s to ještě chvíli počkej. Až od 3 let. Já mám stejná info jako Lovačka. Jen pozor, např. Pangaus není mořská ryba!
22. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sa hlásim doma z Viedne. Bolo tam nádherne!!!Vrátili sme sa včera o 22.00. Dnes som dokončila upratovanie, zajtra posledný nákup a mám veget. A náš tato už je doma. Pracuje až po troch kráľoch či ako tak sa tešíme.
22. pro 2009 ve 22:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, vsetko najlepsie k meninam :wink:

takze uz mam 5 druhov zakuskov, zajtra este babovku a odpalovane venceky a mozu byt Vianoce. Stromcek vyzdobeny, vsetko vygruntovane... :grinning:

leus, na Teuska to nejak lezie :angry: Heš bacili, bakterie , exemy, Heš od Teuska!
23. pro 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky,
veľmi pekne všetkým ďakujem za blahoželania :slight_smile: včera som mala návštevu, dostala som nádherné 3 ruže :dizzy_face: a veľkú čokoládu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes sa chystáme robiť Vianočný stromček, lebo hoc je umelý, po tých rokoch trochu opadáva :sweat_smile: a nech už zajtra máme čisto a vychutnáme si len varenie kapustnice, ryby, hríbov, proste tie nádherné vône :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Milujem Vianoce :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute,

mame darcek pod stromcek - 2 krasne predne zubky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vyskocili dost nepozorovane, ziadne teploty, hnacky, len nocne vstavanie a viac ludi mi hovorilo, ze uz mu asi lezu, hoci ja som na nom nic nespozorovala. a mali pravdu.
23. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka, sovice, super darčeky tie zúbky :slight_smile: :wink:
23. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivush

teeda, Ty si ina gazdinka - 5 kolacov!!!!! ja som sa zmohla na 3, z toho 1 nevysiel vobec (dame ako ozdoby na stromcek :slight_smile: ) a 1 tak napoli. a tom som prosim pekne na seba velmi hrda, zatial najlepsi vykon :wink:

co uz, som len rok a 4 m vydata, nemam prax :unamused:
23. pro 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka,

dodatocne vsetko naj k meninkam a mas pravdu, Vianoce su fakt super, tiez ich mam velmi rada.
inak, poslala som Ti vcera vian.prianie od nas, rigdovci - to sme my :slight_smile:
23. pro 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
este posledna vec, nasla som super clanok o prikrmoch:

http://baby-web.topky.sk/Clanky/a507-Aka-ma-byt-detska-strava.aspx

uz fakt utekaaaam, dieta spi a mne treba vysavat. pa
23. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka, ja som vydata rok a 10 dni :grinning:

zobrala som si velke susto s tymi kolacmi, ale nakoniec to dobre dopadlo. Co bolo makke stvrdlo, co bolo tvrde zmaklo, skratka vsetko sa na dobre obratilo. Som piekla vsetky prvy krat :sweat_smile:

akurat sedi vo vlaku moja mama s mojou sestrou, tak som zvedava, v akej naladicke sa dovalia, lebo tusim sa uz aj pobili, len neviem, ci este doma, alebo az na stanici :sweat_smile: Maju uzasny matko-dcersky vztah, co vam budem hovorit.. (s tou bitkou to som myslela obrazne.. :sweat_smile: teda aspon dufam :confused: )
23. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivush,

tak si hviezda proste! vsetko poprve a uzasne :slight_smile:

drzim palce s rodinkou :wink:
23. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka, podla mna je ten clanok zavadzajuci.... ryby, paradjky, jogurt tak malickym detom? :confused: a ine veci... ja by som sa nim velmi neriadila.... :unamused:
Inak vsetkym prajem prijemne Vianoce, plnost pozehnania, pokoja, lasky a radosti z rozziarenych ociek nasich pokladov a vsetko len to najlepsie do roku 2 0 1 0 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy,

neviem no, neriesila som az tak ten obsah, pacilo sa mi, ze konecne vidim ako ma byt jedlo upravene. ja sa drzim prirucky o jedlach z Mama a ja a zatial vsetko fici ako ma.

moje dieta si akurat strcilo cely vianocny zvoncek do ust, pomooc.
23. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky vianocne zaneprazdnene :slight_smile: ,
uz mame asi vsetky taku poriadnu vianocnu horucku, tak ak by som uz zajtra nenakukla, tak Vam vsetkym mojim zienkam zlatym prajem krasne, vesele a pohodove Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ivus - dakujem za "hes, hes bacily", urcite to pomoze :wink: Si MOJA BOHYNA, ked sa Ti vsetky nezname kolace a este aj pat druhov na prvykrat podarili!!!!!!!!!! Ja to radsej ani neskusam. :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny predstedrovecerny vecer prajem!
Idem sa pochvalit, ze som dostala od Lukaska vianocny darcek uz dnes, lebo som mu 3x ponukla cajik z flasky a 3x sa aj krasne napil a dokopy vypil 50 ml. tak sa tesim ako male dieta!

ivuska to si super gazdinka, ze Ti vysli kolaciky, dufam ze budes mat s nimi velky uspech! Ja som si to zariadila tak, ze som si dala napiect mojej mame a dnes vecer som si bola zobrat, ale aby som neklamala, tak som urobila aj ja medovnicky, grilazky, medvedie dlabky a linecke, viac sa mi nechcelo, ale este na sobotu som si rozmyslela nanukove rezy, ale to ozaj az velmi nebudem mat co, lebo u nas to papka len navsteva a ja trocha, co by som vobec nemusela.

lentilka prajeme Teuskovi, aby sa mu ten ekzemik rychlo zlepsil.

Prajeme pokojne Vianoce s Vasimi junovymi "DARCEKMI"!
23. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

želám všetkým krásne sviatky naplnené radosťou, láskou a spokojnosťou, prežité v kruhu najbližších. Nech sú tieto sviatky nezabudnuteľné, lebo sú to prvé Vianoce našich malých júnovčatiek. :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulka - gratulujem k zúbkatému darčeku, nech aj ostatné vyjdú tak bez problémov

Leuska - chrobáčik Teuško, najprv trápia koliky, teraz ekzémik, držím silno palce, nech sa vylieči
23. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nech vaše srdcia naplnia sa medom a každé slovo zachutí Vám chlebom
Nech ste zdravé, šťastné a bez veľkých starostí...
Prajem Vám vo sviatky Božie len dôvody k radosti..

veru najkrajšie darčeky sme si nadelili v júni (koncom mája,začiatkom júla) :slight_smile:

zuzec, tato Maťo to vidí na Štedrý deň veľmi biedne so snehom aspoň podľa SHMU, skôr sú výstrahy kôli povodniam :cry:

ivuska, ja mám napečené: medovníčky (od dadky), odpaľované venčeky, linecké s orechovou čapičkou, grilážky a kakaové keksíky a zajtra budem ešte piecť rezy - od kámošky mám recept na Božské rezy, dám potom, ak budú dobré, recept :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kraaasne Vianoce vsetkym a veeela radosti s tymi nasimi junovciatkami ale aj majovciatkami ved na ne nezabudajme!
23. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute az teraz sa k vam dostavam, dnes sme so svokrou makali na pripravach, snad je vsetko tip top :dizzy_face:
tu sa pecu take netradicne vianocne, napr. puncovy...prave sme ho dokoncili :dizzy_face: ja som urobila take kokosky a este svokra skusila ze "babkin zadok" :grinning: :grinning: to raz Bican robil...

dadka dakujem za infosky, u nas sa dnes vsetok dnes veru roztopil, prsalo cely den....
a tiez zboznujem vonu Vianoc...hribiky, vysmazana rybka..mnam...v spajzi uz citim salat :dizzy_face: :dizzy_face:

bambulka co to co to vy ste nas odbehli? vy uz mate zubky? :wink: my stale bezzubi...ale nestazujem sa :sweat_smile:

ivus ty pecies pre cele mesto? :grinning: :grinning:

baby Terezka ma nejake vysusene na predlaktiach a na lytkach...co to moze byt? :confused: jak keby ekzemiky :frowning2:

Tesim sa na zajtra, budeme s Terezkou zdobit stromcek :dizzy_face: :dizzy_face:

Prajem vam vsetkym krasne Vianoce s vasimi babikami :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadus, ty si radna hviezda :grinning: :dizzy_face:

zuzi, nie, len pre nas a vidim to tak, ze to zozerem len ja, ale aj tak dobre.. :grinning: :grinning:

odpalovane venceky vysli vynicikajuco a aj babovecka je ako z rozpravky :wink:
23. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mile junovky,
prajem Vam krasne Vianoce plne rodinnej pohody a radosti z Vasich malych anjelikov... :dizzy_face:
24. pro 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
klop klop tu Jezisko :grinning:
24. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plne hviezd. Je tu čas vianočný, keď stromček sa ligoce, prajeme vám zo srdca prekrásne Vianoce.
24. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se přidáváme, přejeme vám všem a mrňouskům krásné první Vánoce, bohatého Ježíška, kupu dárků, hromady jídla a hlavně ať nejste nemocní :wink: :slight_smile:
24. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sluníčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

všem přejeme krásné prožití vánočních svátků.. ať vám nezaskočí kost a pod stromečkem najdete něco hezkého.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

míša s celou rodinkou špekounů.. :wink: :slight_smile:
24. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek