• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Zuzec také máva z času na čas aj Sonička. Natieraj pár dní excipialom, ono to prejde.
24. pro 2009 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Prajeme vám aby ste s vašimi bábätkami strávili krásne sviatky plné radosti, pokoja, lásky a srandy :wink:
24. pro 2009 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nezabudnite nechat pootvorene okienko pre Jeziska :wink:
24. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné Vánoce s největším dárkem který jsme všechny letos dostaly, některé již poněkolikáté
24. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Všem přejeme nádherné vánoce plné lásky a pohody! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte zienky,
to este rozdychavate Jezina, ze tu nikto nie je? :wink:
U nas boli super Vianoce, naozaj si take pohodove ani nepamatam. Bolo nas vela, aj segra s dvojkami, stari rodicia, tak bolo veselo. Teusko podostaval samozrejme kopu darov :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som sa objedla, tak sme myslim boli obaja spokojni. :grinning:
25. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No a teraz pisem 9997. prispevok, tak by v tom bol cert, aby som si nepokecala az do 10 tisic sama :grinning:
Dnes sa Tejuldo kupal tak, ze sme okrem kupelne museli prezliect aj mna :grinning: Je to perfektne. A od dnes sa pretaca uz az na zemi aj z bruska...tak sa vytesujem ako maly Jojo. :wink:
25. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
9998. :sunglasses:
No ale od tej virozy absolutne nechce papat zeleninu... :frowning2: :frowning2: A to uz tak pekne pusku otvaral, Kasu a ovocko papa a zeleninu, masko ani za svet...zacinam ma t zase depku... :cry:
25. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
9999.
Inak dost sa bojim na Silvsetra, bo dnes vecer uz niekto u nas na ulici rachal petardy ci co a Teusko sa zobudil a plakal ako dazd...bolo to dost blizko. Mate nejaky plan ako v zdravi prezit? :confused: :sweat_smile:
25. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
10.000 :grinning: :sunglasses: :slight_smile:
Uz som Vam povedala, ze Vas, moje zavislacky, mam velmi rada a som rada ze Vas mam? Nie? Tak to teraz HOVORIM. :dizzy_face: :slight_smile:
25. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
leuska - aj my teba mame rady :grinning: ja teda urcite a velom, velmo :grinning:

ja som sa dlho neozvala, sak predvianocne upratovanie a zhananie darcekov na poslednu chvilu... no hotova som bola vcera vecer ale zato straaaaaaaaaasne stastna. vecera dopadla super a matkovi sa rozbalovanie darcekov pacilo a hlavne vcielka od lamaze. dostal aj nocnicky teda 2. jeden hra lambadu a druhy nie. :slight_smile: a my sme dostali uzasne darceky, mutifunkcnu tlaciaren a fotak a taky kotol na nase tradicke cipkarske. manzel sa z toho hrozne tesil. akurat, ze nase kalendare co sme oblednali vo fotolabe neprisli do vianoc. takze sme museli vsetkym vysvetlovat, ze slov. posta zyhala a darcek dostanu az po vianociach :frowning2: ale som z toho nejak nestresovala az som sa sama nespoznavala.

zato dnes... u nas v dedine su sviatky trochu cudne. vcera zhorel vo svojom dome jeden ujo. davali to aj na TA3 v spravach a dnes mame 3. stupen povodnovej aktivity. my teda byvame nastastie na kopci ale stari rodicia uz maju v pivniciach vodu aj moji rodicia a svokrovci byvaju tesne pri hrone tak len cakame co bude :confused: asi to nebude velmi pokojna noc. ale inak sa mame fajn. a uzivame si sviatky. tak len dufam, ze ste vsetki mali krasne vianoce. docitam nabuduce lebo manzel uz chce ist na net. tak ja idem k telke na nejaku rozpravku ak daka bude :slight_smile: a aby som nezabudla... aj ja vas mam rada a som rada, ze vas tu mam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte mamulky a babulky..ja vam este stiham popriat stastne a vesele...nestihala som..a potom sme si slubili,ze na stedry den sa budeme venovat rodinke,tak som tu nebola..no a dnes k nam zavital aj pan smutok,mamine zomrela sestra..ale zivot ide dalej a ona dostala na vianoce ten najkrajsi darcek,vecny pokoj a nebude ju uz kmarit vo veku 75 rokov ziadna choroba...uzite si este zvysok vianoc v kruhu tych co potrebujete alebo musite,hlavne aby bolo perfektne...

u nas bol Jezisko super..deti sa tesili z darcekov..bola ich halda..
25. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminky a babiky

krasne a vesele sviatky v novom roku vsetko dobre zelaju kadlubekovci ... ozik vobec nic nestiham...tak papa

kliknite si na anjelika http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=0&pv=3169996
26. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
caute
lentilka :grinning: :grinning: :grinning: pekne si si pokecala, aj my ta mame radi :wink: a mam jeden navod ako v zdravi prezit buchanie delostrelby....byvat na samote ako my :grinning: :grinning: :grinning:

alex fuuha len nech vas to obide, aj vasich :frowning2:

devit je to smutne, ale dozila sa pekneho veku
takze deticky posluchali cooo? :wink:

narcis to je kraaaaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

papapaa
26. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte. Dlho som tu nebola a ked tak narychlo o radu. Ten kdo mi nato odpisal tak este raz moc dakujem. Ja vam vsetkym prajem i ked oneskorene este pekne vianocne sviatky a deticky nech nam robia len radost.

My sme na vecer nejaky mrzuty plac potom prestane a znova plac tak jej potriem calgel na dasienka a potom sa trochu ukludny asi zubky neviem.

My budeme mat 29.12. 6mesicou ste tu uz take co maju deticky uz niaky zubok v 6mesiaci. My sme boli v poradni a mame 7700 vahu a povedal ze mam potom zacat davat 3x za den mliecko a potom zeleninku a na vecer nejake kase no musim mu ale zavolat a opytat sa ake lebo mal tam zhon ak posledny den v praci tak nejak aj zabudol nam povedat kedy mame znova prist do poradna. Je to aj moja chyba ja som taka panikarka. A chcela by som vas poprosit napisali by ste mi cim by som mala zacat ja mam z toho nejak aj obavy.

A Vam kazal tiez davat na vecer nejaku kasicku? Ked kojite.

A aj ja so rada ze Vas tu mam a mozem sem za vami prist i ked uz toho casu je menej. Pozdravujem Vas a este raz pekne sviatky v kruhu svojej rodinky.
26. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babule,

obaja moji chlapi zaspali pri Uspavankach od Katky a Martina Husovskeho (fantasticke CDcko)- darcek od Jeziska, sme na dovolenocke v Terchovej s nasimi krsniatkami Samkom a Maximkom, Samko starsi o 2 tyzdne od nas uz pomalicky chodi :slight_smile: , je to velky sikovnik, naozaj uz obieha okolo nabytku a robi prve krocky a nas maly je stastny-prestastny, ze je so svojimi kamaratmi, dokonca odkukava od Samka lozenie a skusa to. uvidime, ci sa mu to podari.

no a ja som zase stastna-prestastnam, i ked trosku chora, ze mam doma toho najuzasnejsieho synceka na svete a ze som s nim prezila prve vianoce. asi viete o com hovorim.

tak teda tak. Bohu vdaka naozaj.
26. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
zacinam sa citit tak nejak zvlastne, ze sem chodim sama kecat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzik, dakujem za tip, asi to uz nestihnem do Silvestra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja som Vam uz dlho chcela napisat, ze je strasna sranda, ako si Teusko chce papat nozku, ale on je super obr mega turbo steklivy, tak ked si ju chyti a zacne davat do pusy, zacne sa tak strasne rehnit...ze si ju nikdy ani do pusky nestrci. A robi to tu najlepsiu naladu na svete!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
26. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Pekny vecer!
Prajeme krasne medzisviatky!

magda ja davam na vecer malemu ryzovu kasu, bud od Nestle, alebo z DM drogerie - bananovu. Ale davam ju okolo 18 hod. a potom na vecer normalne kojim.

Dnes mam veget len s drobcekom, starsi isiel k svokrovcom a MM isiel na jednu noc na chatu s kamosmi.

lentilka to si si fakt pokecala :grinning:

Prajeme krasne snicky!
26. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminky,
lentilka, Teuško je s Maťkom asi dohodnutý, kaša a ovocné veci to papá jedna radosť a mäsko so zeleninkou to ide do neho stráááášne pomaly a len pár lyžičiek, takže HND, minimálne sú dvaja takí :grinning:
Tiež Vás mám všetky mooooc rada :wink:

magdi, takisto ako jasimk, Maťko papá kašu okolo 18:00 a potom okolo 19:30 sa nakojí a teda to si vie vychutnávať, až pri tom zaspáva :slight_smile:

alex, snáď tie povodne prestanú, MM "fanda meteorológ" to stále sleduje, vraj okolo 2.1. sa má ochladiť ale na Silvestra a deň predtým má zase pršať :unamused: :angry: u nás dnes hrozne fúkal severák, ochladilo sa na 3°C a teda som aj trošku vymrzla pri kostole,Maťko vo vnútri nevie vydržať, tak ho vozievam vonku,tam mi väčšinou spí a máme tam aj reprák,takže som si vychutnávala koledy a Tichú noc :slight_smile: :slight_smile:

Na Štedrý večer boli u nás svokrovci, Maťko nemal zrovna najlepší deň, museli ho bolieť zúbky, lebo mal také nárazové plače :confused: ale stále nič nevyliezlo :unamused: a už asi aj tých návštev mal dnes dosť, úplne bol rád,keď sme zakotvili doma. Podostával toho dosť, musel lepšie poslúchať ako ja, xixi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bolo to fakt úžasné - také iné s malým darčekom :wink:
26. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte! Tak sa hlásim opäť na chvíľu z domu. Boli sme na Orave a vo štvrtok tam ideme zas, potom prídeme tradične domov vyprať a 7.1 ideme do Tatier. My sme s MM museli byť v minulom živote nejakí kočovníci alebo čo :grinning: Našťastie naše baby to s prehľadom zvládajú, sú to cestovateľky. Dadka my sme sa tiež dnes vybrali s deťmi, že budeme pred kostolom, ale Martinka si zmyslela, že ona chce ísť dnu. Tak som mužíka so Soničkou a mojou segrou nechala von a my sme išli dnu. Tinka tam chvíľku obkukávala, vrtela sa, počúvala a potom mi zalomila na rukách a prebrala sa až po omši vonku :grinning: :grinning: :grinning:
My to s tými zúbkami máme tiež pestré. Ten druhý nie a nie sa prerezať. Včera Sonuička mrnčala od polnoci do tretej.
Sviatky u nás bežia super, hlavne si vychutnávame, že máme doma tatina. Ja mám trošku voľnejšie a Tinka chce všetko len s TATINKOM!!! Vkuse na ňom visí. Už vidím po novom roku aké zas budú ráno revy keď zahlási, že musí ísť do práce
Ja vás mám tiež rada, niekedy mi to pripadá jak keby sme sa už sto rokov poznali a pritom sme sa ešte ani nevideli.
27. pro 2009 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
cauko

dadka je tu este nejake babo okrem Terezky a Matka co este nema zubky? :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:

my mame dnes necakanu zabijacku :frowning2: :frowning2: nas capko Lapajko sa musel asi prezrat, dnes plakal cely den (ako ked place dieta, fakt hrozne) a lezal a volali sme doktorovi a povedal ze by sme ho nemali nechat trapit, ze pomoct sa mu aj tak neda...zjedol asi vela kukurice :frowning2: strasne mi je to luto, lebo Lapaja som mala celkom rada, on nebol taky vymyselnik ako Liza...aspon ze sa uz netrapi :pensive:

mufo a koho mate na orave? aspon mate veselo :dizzy_face:

ozaj Terezka uz chce stvronozkovat a je otazkou par dni, kedy pride na tu fintu, lebo uz dviha zadok a vie sa dat na kolienka, ale este sa nevie pohnut :sweat_smile:

inak tieto Vianoce boli krasne, 6 mesacne dieta je na zjedenie, da sa s nim uz paradne zahrat, vnima okolie a bolo na nej vidno ked uvidela tu kopu darcekov, blikajuci stromcek a vela ludu pri stole, ze to neni len taky obycajny den, ze sa nieco deje...vsetci sme si to maximalne vychutnali, budem rada spominat na nase prve Vianoce s Terezkou :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzec my nemame zubky :grinning: a totalne nas trapia a nic
28. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
caute baby :slight_smile:
som tu dlhsie nebola, tak vsetky zdravim a tesim sa, ze ste mali pekne Vianoce, tie nase boli tiez super, prenadherne :slight_smile:

magdi, aj Nikolajko bude mat polroka presne 29.12 a mame taketo trapenie, ze vecer zacne plakat, uspat sa da len na rukach a predchadza tomu velky plac, az sa tak vzpina... a niekedy sa vnoci zobudi a scenar sa opakuje... a to do 5,5 mesiaca zaspaval uplne sam a spal celu noc... tak neviem co to je, ale ciatala som, ze okolo pol roka sa moze babetkam menit spanok, lebo sa im zacinaju snivat snicky...

natashkaaa ahoj :slight_smile: ani my nemame zubky, ani dasienka cervene, nic zatial
28. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravim Vas kocky,
ako vidim, sviatkovoalo sa o 100, 200. :grinning:

Ja dnes cakam poslednu navstevu a mala by som mat fajront. Uz som zvladla segru s mamou, otca s tetou a dnes dojdu kamosi zo Ziliny :sweat_smile: :grinning:

Vsetko prebehlo najsamsuper, som rada, lebo to bola moja premiera.

Co sa zubkov tyka, poslusne hlasim, ze od dnesneho rana mame naraz cislo 4 a cislo 5 :grinning: . Cislo 6 sa este len rozhoduje, ale tusim, ze od noveho roka mame doma šelmičku zubatu :grinning: :dizzy_face: Inak ja uz som sa zmierila, ze ten calgel a kamistad nie vzdy zaberu, takze my uz sme na 1,5ml nurofenu v krizovych situaciach. Kedze uz s tym mam skusenosti a viem to odhadnut, co z tej bolesti bude, tak uz viem, kedy dat a kedy nie :sweat_smile:
28. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

Zuzi tiež nemáme ešte zúbky a tak skoro ich ani nečakáme :grinning:

Ivuš Miško sa teda rozbehol so súbkami :wink:

jedenie je úplne hrozné :frowning2: ona keď zbadá jedlo ide sa potrhať a po prvej lyžičke sa tvári ako keby jedla najhorší humus na svete a hotovo dojedla, dokážem do nej dostať max 5 lyžičiek aj z toho polovicu vypluje...jediné čo jej chutí je ocuclávať surový kaleráb alebo mrkvu....
28. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
ani my nemame zubky, ale dnes v noci sa asi trikrat zobudil a tak strasne strasne reval, ze neviem co to moze byt. Nic ine mu nie je a podla mna to brusko nebolo...tak sa dnes spytam v poradni. Vyzeram ako keby som zvarala do rana... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dadka - u nas so zeleninou to iste... :frowning2: s ovockom ako tak, ale tiez nie extra slava a kasu zje super....
dadka - adelka - ved si hovorim HND, ze ved sa rozpapka, len mna mrzi, ze uz pekne papal do tej choroby... :confused:
ivuska - si sikulka :slight_smile:
zuzi - dnes si Lapajka ucitim minutou ticha :pensive:
28. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
..nie ucitim, ale uctim :wink:
28. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Vanoce jako kazdy rok honicka, nez jsme objeli vsechny pribuzne, Bertik byl uplne vedle ze stromecku, kricel, pistel a sapal se na svetylka. I darky si rozbaloval a nejvice ho zajimal ten papir.
Zuby zatim nemame, ale taky nekdy zacneme z niceho nic brecet, tak treba to je od nich.

A papame krasne, nejvice nam chutna Aktivie k svacine. A prikrmy uz zvladame vsechny, jen nam delala problem boruvkova presnidavka, zabetonovala ho a pak se nemohl vykakat :frowning2:( tak pozor na ni
28. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
aj my sme este bezzubi :grinning: a ani to na zubky tak skoro nevyzera....
inak vianoce sme si doslova uzivali, mala bola uzasna, proste nadherne vianoce....
co sa papania tyka, zeleninku, maso papa s chutou, ale zistila som, ze musi obcas zapit cajikom, potom jej lepsie chuti... spapa tak okolo 125-150g, kedy ako... kasu bananovu ryzovu tiez miluje... s ovocim je to slabsie, ale spapa...
drzte sa....
28. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte po vianociach, dufam, ze vam jezisko priniesol vsetko co ste si zelali... :slight_smile:

babule, hlavne tie z blavy, mate doma drevenu ohradku pre babetka? nasa uz zacina byt nebezpecna sama pre seba, tak rozmyslame nad ohradkou. kde by som zohnala drevenu? najlepsie 150x150cm?? poradte...
28. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek