• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ivus, presne taku drevenu "polepsovnu" hladame tu niekde v kamennom obchode v bratislave. tie sietkovane mi pridu take nestabilne a male. nasa sa toci o 106 a nestaci jej polovica obyvacky tak v tej sietke by som ju urcite neudrzala.
29. pro 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasmi, no nepovedala by som, ze ta sietovana je nestabilna. Okrem toho, ze je tazka jak diva svina, ta sietka je v pohode. To ze je mala sa zda aj mne, ale zase nas maly nesedi, len lezi a lozi, cize preto mu to je male, nema sa kam otocit. Keby sedel, vie sa zahrat s hrackami :slight_smile: Je to na taky pohotovostny pobyt dieteta by som povedala :sweat_smile: , urcite ho tam nebudem davat, kym nepojdem napr. cikat, zlievat horuce zemiaky a pod :grinning:
babetkovo ma isto kamenny obchod v Bratislave, ale ja osobne taketo objemne veci uprednostnujem cez net. Donesie mi to kurier az k dveram, nestresujem so zhananim, obiehanim obchodov, riesenim odvozu.. duplom, ked je teraz maly na svete. :wink: Takto sme si dokonca objednali vanu do kupelne kdesi od Prahy a priniesli ju az do bytu a s odvozom to bolo stale o mnoho(naozaj o dost) lacnejsie aku tu, kde by nam to objednali na predajnu vzdialenu 40km a potom si ries odvoz :rolling_eyes:
29. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky
Ivuska dodatocne k meninkam prajema vsetko najlepsie. :slight_smile:
Adamko ma dnes 7 mesiacov,tak to leti ten cas,uz je to velky chlapec ma 7390g :sweat_smile:.Zubok zatial nemame,ale zacal zas vela slinit a kakame tak 4 krat za den,tak som zvedava :grinning:
Dlho som tu nebola,mali sme predsviatocny zhon 26 sme boli na pohrebe zomrela mi 25 rocna kamaratka na rakovinu a este som sa z toho nestihla spamatat.Chodim na FB,tak mam troska prehlad .My sme mali krasne sviatky Adamko dostal kopu darcekov,je perfektny stale sa smeje,spinka celu noc a papame pekne zeleninku,ovocie a kase,ked mu uvarim masko tak nechce,nadrapuje ho,ale ked mu dam maskovu hippku,tak sa po nej zaprasi.Uz sme sa bali,ze bude vegetarian :grinning: :grinning: :grinning:

Jasminet,my sme ohradku objednavali na MB drevenu aj s madracom.

Leus ta doktorka nasa je uz nacisto sibnuta,to co vypustila,ze zacat odstavovat dieta v 7 mesiaci,to som este nepocula.Som rada,ze som sa zozhodla zobrat Adamkovu kartu.
29. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ivuska,aj ja ti dodatocne zelam vsetko najsamlepsejsie k menu

majaaaa,to mi je strasne luto

brunko sa uz snazi stvorkovat,da sa na 4 a startuje-snazi sa odrazit naraz oboma nohami,je to dost vtipne ako sa hojda na 4roch hore-dolu
usmev mame stale bezzuby a ani to tak skoro este nebude
darceky si tiez poodbaloval sam a pomohol aj nam s odballovanim :grinning:
odkedy papame prikrmi,tak mame problem s kakou,skoro vzdy musime pouzit tycinku,take je to tvrde,ze to nevladze sam vytlacit.cajiku behom dna vypije tak 120-150ml a kazde 2 h kojim a aj v noci
a na silvestra ma 200dni :wink:
29. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik kocky :wink:
29. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamulky
ja vas vobec nestiham pokazil sa nam notebook takze mam len pc hore a vacsinu dna sme s drobcom dole takze musim pockat na druhy pc
idem sa trosku p[ostazovat.Nas Filipko strasne malo papka.obed este ako tak spapa vie ze sa ide papat otvara krasne pusinku ale akoby mal strasne maly zaludok alebo co a yje max dve take plytke polievkove lyzice.musi byt strasne hladny a ja sikovna ked zje tri lyzice.no lenye tym nas prikrm konci.o 12 ma obed a grga sa mu z neho este o 4 poobede.ked ma poobedny spanok tak ho nakojim a potom ho kojim az pred spanim.kase nula bodov a ovocie ani nehovorim.snazim sa aby sa naucil pit cajik ale ked pije cajik papa este menej.uz fakt neviem co robit.asi bude dlhsie len obedovat a dalej sa len kojit lebo kazdy den kasa skonci v umyvadle a to mu prosim robim 30 ml kase. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vsetkym meninkovym polrocnym babatkam posielame pusinku
my ideme zajtra plavat aby mama videla ze ma schudnut do plaviek po sviatkoch :sweat_smile:
majte sa tu kocky
papa
29. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky... :dizzy_face:
všechny vás moc zdravíme :wink:
29. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, tatinka máme doma až do 7.1. tak sa k PC tak ľahko nedostanem :confused:

majka, je mi ľúto s tou kámoškou, akurát dnes hovorila naša kmotrička,že tiež v Brne prijali na ARO 25roč. slečnu s rakovinou prsníka, že až ich tak mrazilo, ona má tiež toľko ... už aby na tú hnusobu niečo vymysleli :frowning2:

neviem,či je to tými sviatkami alebo či bolesťou z budúcich zúbkov, ale možno aj oboje, Maťko hlavne poobede býva taký mrzutejší a ani nie že plače, skôr sa tak bolestivo žaluje... zlatko, a zúbky stále sa nie a nie prerezať :angry:
29. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už spinkáme, usnula u flašky.

Holky to je strašný, mě je 25 :cry: Nedovedu si něco takovýho vůbec představit.

Naše malá hrozně ječí, jak ze vzteku tak z radosti, myslím, že potřebuju špunty do uší... :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som sa chcela opytat ako casto by mali deti kakat ked uz papaju prve prikrmy.my mame trosku problem s kakanim niekedy aj 4 dni nekakamea strasne nas potom boli brusko :pensive:
29. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my kakáme tak 3x denně, řekla bych, že po každém jídle. Naše malá papá dost, aspoň myslím. Už jí moc nekojím, nedělá se mi už moc mlíčka, tak jí dokrmuju nutrilonem a dostává zeleninku k obědu a někdy ovocnou svačinku.
29. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem co tak malo kakame ked bol plne kojeny tak kakal 2x do tyzdna a teraz este menej a to nechapem ved to sa mu musi niekde to papanicko hromadit nie?
29. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovi, Maťko kaká tak raz za deň a vždy to musí oveľa viac tlačiť ako predtým,keď papal len mliečko, neboj Filipkovi možno idú zúbečky a preto mu toľko nechutí, veď on sa Ti rozpapá

maci, Emmka je bombová na tých Vianočných fotečkách :wink: všetky tie naše detičky sú na spapanie krásne :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, děkujeme moc :grinning: máš naprostou pravdu, máme rozkošňácky úžasné dětičky... :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
macinka, keď začala Emmička štvornožkovať, nechodila dozadu ? lebo Maťo sa skôr tak posúva :grinning: ako rak
29. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to dufam ze sa rozpapa ale tym ze sa nevie vykakat nemoze ani papat poriadne sa len puci a tlaci a nic
29. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, ona zatím cpe kolínka, ale špatně jí k tomu jdou ručičky, dávám tomu ještě tak týden, ale nikdy se nepohybovala dozadu, pořád se plazí dopředu.
29. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovi, určitě bude to dobrý! A kolik vážíte a měříte?!
29. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci meriame 67.5 a vazili sme 7020g 16 dec teraz neviem kolko moze vazit ja ho neprevazujem doma len na poradni
29. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krásná váha a kdy jste byli naposledy?! Máš pocit, že třeba zhubnul?! My jsme na 6. měsíční měli 6440g a 65cm, tak si myslím, že váhu máte v poho. Možná to bude opravdu zoubkama, už mu rostou?!
29. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krásná váha! Máš pocit, že třeba zhubnul?! My jsme na 6. měsíční měli 6440g a 65cm, tak si myslím, že váhu máte v poho. Možná to bude opravdu zoubkama, už mu rostou?!
29. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatial este nenmame ziaden zubok aj ked vyzeralo to uz v 4 mesiacoch ze sa kazdu chvilku prederie a nic :grinning:
ani neide tak o to papanie ako o to kakanie lebo nemoze papat ked je plny a nevie sa vykakt ked sa vykaka tak sa vie aj napapat ale potom je to kazdy den len horsie a horsie
29. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim kocky, tak ako som predpoklaldal, tak oddnes male zubok cislo 6 :grinning: . Ale tak ma vecer dohryzol pri kojeni :pensive: :frowning2:

Co sa tyka lozenia, tak Misko lozi o 100-200, stavia sa na nozky, no je ako neriadena strela... Pravidelne ustve mna aj manzela, tak neviem, co budeme robit, ked bude behat, ked uz teraz nestiham :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zkoušela jsi mu dát do příkrmů kapičky sab simplex?! Mě to u malé pomohlo!

Jé, tak to je Miško šikulka... :grinning: a staví se na nožičky sám u věcí nebo když ho držíte za ručičky?! Za ručičky mi to totiž malá dělá taky.
29. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj junovky, já sem vůbec nestíhám chodit :frowning2:.
jeníček neleze ani nestoupá :slight_smile:.

Také nechce poslední dobou moc jíst oběd, ale to snad časem přejde.

měla bych na vás dotaz. nevíte co s rýmou, která nejde odsát? Slyším jak to v něm chrčí a je plný nudlí, ale vysavačem nevytáhnu nic, asi je to moc tuhé. nevíte jak na to?
30. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci, sam pri dauci, alebo ked lezim na boku, tak ku mne prilezie, vystvera sa na mna a stoji, alebo za bocnicu gauca (mame ich take vyssie) :grinning:

cernobilka, s tym nepomozem :unamused:
30. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky
cernobilka,zkus nakapat do nosu nasivin a pak odsát....jinak pak už nevím :unamused:
30. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cernobilka na to je dobrý Sinupret on vlastne ako keby roztápal ten hustý sopel...
30. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten zadný hustý sopel čo nejde odsať
30. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ešte to sa nedáva do nosa sú to kvapky do pusinky
30. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek