• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Dadka,z toho Romankovania si nerob nic...ja to uplne chapem..to sa neda len tak vymiect zo spomienok..a ked sa este ja podobaju...
9. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi.mojmu synovi teraz uvolnovali predkozku a to usko malemu, mozno ked budes davat ciapocku,tak si to uspi do normalneho tvaru
9. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Kryštof má od včerejška o 105 g více :grinning: :grinning: :grinning: a to byl nenajedený a před koupáním. Včera ho doktorka vážila najedeného. Ten Nutriton snad opravdu pomáhá! Jen ho lituji, protože Rennie bude jeho nejlepší kamarád.
9. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,radsej tak ako inak...a som velmi rada,ze ti pribral..poklad maly..vidis on ta nenecha v stichu
:slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to je super. Na s lumpik nechce usnout, ted zabira, tak snad se mu to povede
9. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mam momentalne doma choreho starsieho syna, tak volako nestiham. Precitala som posledne 2 strany a vidim ze tu rozoberate kontrakcie. Ja uz sice jedno dieta mam, ale to slo planovane sekciou, takze teraz som total novacik. Vobec neviem ako to ma vyzerat. Teraz mi od poobedia tvrdne brucho, ale nie pravidelne. Je to take cudne akoze stvrdne a zaroven bolest vpodbrusku. Neviem ci su to kontrakcie ... Normalne sa bojim, aby sa nestalo, ze nedojdem do nemocky na cas.
9. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli..len ho neuc na ruky,lebo sa ho nezbavis..sestranica ine nerobi,len svojho syna si podavaju z ruk do ruk,lebo je taky rafinovany..esteze ich zije po kope tolko vo velkom dome
9. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, to je super, akurát som na Vás myslela :wink: My ideme zajtra prvý krát k pediatrovi, lebo neordinoval dva dni, tak som zvedavá,čo povie.
9. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neucim, lezi vedle mne v postylce, asi honi prdiky, ale snad konecne zabral
9. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devito, doufám, že je povahově trochu po mně a bude bojovník. Chci ho vychovávat heslem mé matky: "Neposrat se ze života"

Evulko, tak jak? Nějak nemůžu najít jestli vana zabrala, či jedeš do Hořovic
9. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, aj Ty ho vážiš ? ja som si požičala od naších digitálnu váhu a vážim sa s ním a potom ja sama a odrátam, celkom je to jednoduché, podľa toho mi vyhádza, že už má 3200g, pôrodná váha bola 3350g, tak už nám chýba len 150g a to snáď do 5 dní stihneme :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti,tvoj syn zvladne vela..taketo deticky to maju v knihe osudu...ked si vybojoval zivot,tak si ho aj bude uzivat...
9. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adél. My jsme byli poprvé hned po propuštění a v pondělí na prohlídce ve 2 týdnech. Dnes jsme zvládli i UTZ kyčlí. Ale po pravdě jsem si nesedla s ortopedem, tak se chci zítra objednat do MB. V Nymburce jsem se dokonce dnes s doktorem chytla. A to není u mne úplně normální. Ale řekla jsem mu, že si nepřeji, aby syna vyšetřoval dále a odešla jsem. Čučel jako puk!
9. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, keď si to zaslúžil, tak mu treba, my mamy máme šiesty zmysel a vieme,čo je pre naše babuliatká najlepšie, verím pevne tomu.
9. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti na klbiky tak skoro?a co robil malemu,ze ta tak vytocil?
9. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, my máme dětskou váhu. Bez ní by nás nepustili z porodnice. Musela jsem vždy zvážit, kolik měl před kojením, kolik po kojení, rozdíl = kolik vypil a podle toho jsem musela přikrmovat. Jinak bych nezjistila, kolik mám dokrmit.

Devito, to doufám. Je to náš bojovník. A chytrej kluk. Už v břiše se přzpůsobil tomu, že má máma problém a byl o 14 dní větší (těžší) :grinning:
9. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem Marti..ja to dakde v kostiach citim,ze teba este tvoj syn velmi prekvapi
9. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
martuli, malý Bertík je už krásny mládenec a šikovný, ako drží hlavičku, konečne som sa dostala teraz k PC a môžem nakuknúť aj do albíčiek

martinka aj Kryštofko si dobre vedie, to je sila,že už má 2 týždne, ešte len čo sme tehuľkovali,že ? My ešte kúpanie nemusíme, ale to časom prejde, pamätám si Romanko si kúpanie obľúbil asi po 2 týždňoch a potom to mal dokonca rád :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, aj my sme mali v nemocnici váhu a vážili pred a po kojení v nemocnici a chcela som vedieť koľko asi tak spapá aj doma,tak som si od naších požičala digit.váhu.
9. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devito, protože je předčasný a ještě byl koncem pánevním, tak měl zkontrolovat, zda má ty kyčle v pořádku. Jenže jsem mu ultrazvuk přerušila.

Už to, že měl v ordinaci 3 maminky s dětmi zároveň, aby to běželo rychleji. Dítě vzal, jako kus dřeva, docela nešetrně položil na lehátko u ultrazvuku a začal mu rvát nohu, aby jí narovnal, aby mohl tam dát ten gel. Kryštof začal ječet, jako když ho na nože berou (a to on skoro vůbec nebrečí). Když jsem na něj sáhla, abych ho uklidnila, tak mi řekl, že jsem hysterka. V tu chvíli mě chytil amok a řekla jsem mu, že pokud se k mému synovi nebude chovat ohleduplně, že si nepřeju, aby ho dále vyšetřoval. Ostatní maminky koukaly a on, že co bych chtěla. Tak jsem malého zvedla, sebrala ze stolu kartičku pojišťovny a odešla. Ale ve dveřích jsem řekla "S bohem"
9. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, musel čumieť :grinning: je pravda, že oni to berú na kusy, ale našťastie nie všetci zdravotníci.
Bola som nakuknúť malého a on sa v spánku usmieva :grinning:
9. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, my jsme koupání v porodnici taky nemuseli. Ale poslední noc mi dětská poradila, abych mu dala teplejší vodu (40°C) a to se mu moc líbí. Vypadá v té vaničce jako žabáček. Ty hubené dlouhé nožičky, které pokrčuje, velké bříško... :grinning:
9. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti dobre si spravila..ono lekari su podaktori hotovi surovci...my sme chodili na klbiky k takej milej pani doktorke,este sa s malym aj pomaznala
9. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka vies co sa u nas hovori,ked sa dietatko v spanku usmieva?ze vidi anjelikov
9. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem zaľahnúť, nech som aj zajtra svieža :dizzy_face: som zvedavá na evulik, či to boli len poslíkovia :grinning:

Dobrú noc do bruška, hlavne Tebe devitka, keď si tu s nami :slight_smile: a maminkám aj drobčekom krásne sníčky. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fakt som tu jedina s kotlikom..xixi :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky juknete, slintam

www.capacky.cz
9. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj vam prajem prekrasnu dobru nocku..posielam drobcom kopu anjelikov nech im strazia snicky :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, že Kryštof asi plakal, protože to bylo studené. On je po mě zimomřivý, ale říkat matce v šestinedělí, když s ní cloumají hormony, že je hysterka... to přehnal.

V porodnici byl jeden naprosto báječný pediatr. Ne že by ostatní nebyli, ale on vyčníval. On s ty děti vyloženě užíval. Hladil je, podíval si s nimi. Při vyšetření žádné z nich neplakalo. První co udělal před vyšetřením, že si začal třít ruce, aby je neměl studené.
9. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc, jdeme spat, tatkovi prodlouzili asi o pul hodiny let, doufam, ze neni nejaky problem
9. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek