• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
dont, a ako si to zvladla s tym kojenim????
5. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dont
to my mame maximalne 7300g :grinning: 11.1 ideme na poradnu tak to tak odhadujem ked minule mal 6500g. Dnes sme boli v Rakusku nakupit bio potravinky zamiaky, jablcka, hrusky, a aj vyzivy Alnatura ked nebudem stihat uvarit vacsinou ked chodime plavat. No a to som chcela, ze u nas nieje sanca jest tak casto ako sa to vsade pise, ze obed a potom este poobee ovocie ved to maly je tak plny ze ked papa o 12:30 prvu papu mi prijme az okolo 5 a to mu uz nechcem davat ovocie nech to nema tazke na noc takze ho len nakojim. A doobeda ho kojim rano o 8:00 no a potom je hladnu fakt az na ten obed nieje sanca to ovocie mu ponuknut doobeda. Ako to robite vy? lebo mne prave papa cez noc ako som spominala aj 5 - 6x a cez den fakt len rano kojenie potom obed prikrm potom okolo piatej kojenie a okolo 7 kojenie na uspanie
5. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky v tescu majú jeden regál vyhradený pre dia výrobky a bezlepkové a pod. a tam mávajú aj úplne nesladené výživy, myslím, že od Hamé. Ja som sa tam potulovala keď bola Martinka krpec, lebo ona sladené vôbec nechcela.
5. led 2010 v 18:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusko, napsala jsem ještě pak před Vánocema annag a poradila mi co změnit v kojení. Teď Míša jí krásně i polední příkrm, za chvilku začneme taky přidávat ovoce. Převážila jsem ho a má zhruba 600gramů za tři týdny :wink:
Už mě nechá spát i delší dobu a nebudí se v noci po hodině :sweat_smile: .

natashko, já myslím, že podle toho videa co si tu nechala odkaz bude Dominik hodně aktivní :slight_smile: , tak má určitě pořádný výdej energie :wink:
5. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
tak jsem byla dneska s malou v poradně na váze v 7 měsících a máme 7050g a 66,5cm sice nic moc, ale přibrala pěkně... :grinning: :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsme v 7měsících nejmenší, co?! :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maci,
gratuluju k úspěšné kontrole. Na holčičku je to hezká váha :wink: Kolik jste měli porodní váhu?
5. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dont, díky :grinning: :dizzy_face:

měla 3060g a 48cm :dizzy_face:

a v 6 měsících měla 6440g a 65cm, takže za měsíc si myslím, že přibrala dost... :sweat_smile:
5. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda teď mi to hrozně blblo, ale tady stejně nikdo není... :cry: :sweat_smile:
5. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetko dobre v novom roku hlavne vela stasticka, zdravicka, lasky a rodinnej pohody vam prajeme :slight_smile:
ja som vasa stala citatelka, prispevatelka menej....
5. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska027 chcem sa ta spytat na tie vyzivky od hame hamanek kde je to napisane ze neobsahuju cukor ja uz 2 den riesim dilemu ci tam teda je alebo nie je. lebo na etikete kde je obsah je uvedene cukor, akurat som sa docitala ze je to bez lepku, farbiv atd, davam malej marhulovu, broskynovu, jablkovu a hruskovu. Uz som bola dnes vybrata do dm na tu alnaturu co tu spominate
5. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dnes som na obed skúšala podľa receptov : karfiol - pár ružičiek + 1 zemiak uvariť do mäkka a potom rozmágať a dať do toho žĺtok a dovariť. Bolo to celkom dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj Maťko zjedol asi polovicu misky,čo je úspech :sweat_smile: ale teraz večer sa mi zdalo,že mrnčal kôli brušku, predsa len karfiol nafukuje, tak som z toho :frowning2:

macinka, krásne miery, veď to by nebolo ani pekné, aby dievčatá mali toľko kg ako chalani, to majú byť bodyguardi :grinning:

natashkaa, Maťko vstáva cca o 6:30 to sa kojí, potom asi o 8:00 znovu, okolo 10:00 výživa, 12:30 obed, 15:00 kojenie, 18:00 kaša, 19:30 kojenie, 22:30 kojenie a v noci asi 3-4x - ako vidíš, cicikáč jeden je to :sunglasses:
5. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Silvi, taky přejeme vše nej, nej, nej.... :dizzy_face:

Já to, že je bez cukru, soli, bez konzervantů a barviv, vím o sunarce, a malá měla dneska s jižním ovocem a vločkami a moc jí chutnala.

Ale u Hamé nevím. :sweat_smile:
5. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vím, mám tam jednu meruňkovou a ta má modrý oválný štítek,neslazeno :wink:
5. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj a zabudla som zablahoželať dnešným sedemesiačikovým - Filipkovi, Šimonkovi a slečinke Terezke :dizzy_face: a k zajtrajšku Haničke :wink:

dnes som mala štikútací deň, asi 6x ma to chytilo a nechcelo prestať aj pol hodinu a viac :angry: tak som vyskúšala,čo hovorila moja mama,že dávali deťom na štikútku pár kvapiek citrónu a div sa svete fakt zabralo :confused: :sweat_smile: jasné,že to Maťovi nedám,ale aspoň viem,čo na mňa, xixi :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím Adél, je trošku drobnější,ale kejtičky má mooooc pěkný.... :grinning:

Navíc musíte mít holky ruce jako kulturisti... :sweat_smile:

Tak něco podobnýho měla malá včera, květák, brambor,mrkev, trošku máslíčka a žloutek. A musím říct, že jí to chutnalo, moc, moc... :grinning: ale ono taky co jí nechutná... :grinning:
5. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, tak to je super, že víš co zabere. No, snad si vzpomenu, až mě to taky chytí.. :grinning:
5. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si tu spokojne žehlím a mužík mi zahlásil, že by bolo dobre keby sme zajtra vyrazili okolo obeda, že deti absolvujú obedňajší spánok v aute. A ja že kde vyrazili?!? Ja som žila v tom, že do tatier ideme vo štvrtok a to už zajtra. Nemám ani nič zbalené, ale však ráno stíham. Tak sa ozvem v sobotu keď sa vrátime.
Dadka mne malá z dnešného obeda(kuracie prsia, cukina a mrkva) zjedla na 2x asi 10lyžičiek. Ona chce len mliečko. Zo začiatku papala krásne ale teraz jak jej idú zúbky tak katastrofa. A kašu nechce ani vidieť :confounded:
5. led 2010 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci, to mi hovor, vieš ako ma občas bolia aj kríže (teraz rozmýšľam,ako sa to povie v češtine :sweat_smile: :confused: ) tam pri pánve
5. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kříž... :grinning: je to stejný. To mám už od porodu, měla jsem křížové bolesti a ona i ta naše princezna se pronese, tak si říkám, že bych potřebovala masáž. :grinning:
Mufo,tak si to mooooc užijte a opatrujte se. Snad se s tím papáním Sonička brzy zlepší!!! :dizzy_face:
5. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
macinka akurat dzim tu marhulovu v ruke viecko je zlte, modrym velky napis hamanek od ukonc. 4 mesiaca ale ze je bez cukru ani za svet nevidim v ktorej casti to asi je
5. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona totiž jsem si všimla na jedné meruňkové je a na jiné ne!!! Taky jsem na to valila oči. Tady v našem maloměstě moc velký výběr není, tak nevím, jak je vyráběj. Jestli mají řadu bez cukru a řadu s cukrem, fakt nechápu. :sweat_smile: Já malý kupuju většinou tu Frutapuru, to by mělo být jen čisté ovoce, ale víš jak. Bohužel napsat můžou co chtějí... :angry:
5. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
ako sa mame? idem vas docitat. :slight_smile:
my sme dneska mali poradnu, Daminko ma idealnu vahu, super :slight_smile: a doktorka ho stale len chvalila, tiez super.

vo stvrtok mame prve ockovanie, tak uz sa zacinam obavat... uz dnes som mu dala 1.5 tabletky Diazepamu, a tak to bude asi este par dalscih dni... nechcem do neho pchat iba lieky, ale teraz radsej, pre istotu... :confused: dufam, ze bude dobre...

inac Daminko este stale nelezia, ani nestvornozkuje, ale verim, ze to dobehne.
5. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo ta co mam ja ma cukor, mam este 4 zajtra urcite zbehnem do dm kupit nieco bez cukru, este mam jednu ovko co doniesla malej suseda a ta je bez cukru ale citala som nie dobre chvali na tu znacku teraz neviem, sa mi ale nepaci ze je to od 4 mesiacov a natrepu tam kadeco
5. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka a kolik teda váží Damianko?! :dizzy_face: To je super, že je s vámi paní doktorka spokojená, jen tak dál! Moc gratulujeme... :dizzy_face:

To se ví, že to dožene... :wink:

A na jaký očkování se chystáte?! Damianko má nějaký potíže?! Nějak nemám přehled. :confounded:
5. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silviamt, to mi povídej. Taky mě to pěkně štve... :angry:
5. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ani Vanesska nelezie, nestvornozkuje, jej sa ani pretacat nechce, dr zatial nic nehovorila
5. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajtrajsej oslavenkyni Hanicke prajeme len to naj naj naj a posielame pusinku :dizzy_face:
5. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že mají ještě čas, ne?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, tady už se asi spinká, co?! Tak dobrou noc mamky... :dizzy_face:
5. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek