• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Martuli, jsou fakt moc hezké. Škoda, že už jich máme tolik. Ale ukládám si stránku :slight_smile:

Dobrou noc všem! :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nasteseti maem botky asi dvoje, tak nejake rozhodne musim koupit
9. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, je tu ešte niekto.......... som nervózna, neviem čo mám robiť .... od poobedia necítim pohyby a mám teraz večer tvrdé brucho... neviem či mám behnúť do nemocnice teraz alebo stačí ráno
9. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky.
Tak co noveho?Ktora dnes bude rodit?
Ja som hore od 4.Uz mam uvarenu omacku a upiekla som ceresnovu bublaninu tak si na nej pochutnavam.Sa divim ze tak skoro som nieco urobila to prvy raz v zivote.Ale za chvilu idem chrapat.
Uz ste tu niekto?
10. čer 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

všetky stále 2v1? :wink:
10. čer 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
Idem zbehnut do obchodu na nakup mam nenormalnu chut na nieco mrazene................
Dnesnu noc som behala na WC asi kazdu hodinu ale teraz sa citim akoby som spala celunoc. Nikdy sa mi nestalo aby som sa zobudila tak skoro rano, cez vikendsom spala aj do 11 a teraz ku koncu tehu pol piatej a uz som hore, robim muzovi budik............
Idem na nakup. zatial........
10. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babulky

vachovka - ako vidim niesom jediny ranostaj.....ako inak stale cela....v noci sme nespali, mala mala sopliky, bolel ju zubok...kazdu hod.sa budila a nie a nie zaspat....zaspala okolo 4.00 ale to uz som bola cerstva od nervov....z nej chudery...Teraz buva je taka bezbranna....a to uz som mala vseliake myslienky v noci...co mi nedala spat...takze som zaliezla do jej postele a snazila sa zaspat...ale prisli take osliky, ze som sla budit muza ze asi hej.....ale zaliezla som do vane a tam ma to preslo...bola som cela stastna...ze je to prec.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na jednej strane to chcem a na druhej sa bojim....takze som bola dnes rano trochu predposrata.....ale teraz zase banujem ze to preslo....
10. čer 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
narciska, dobre ránko.. :slight_smile: aj ja mávam pravidelne večer takýchto poriadných poslíčkov.. ale to už viem, že planý poplach.. tak si z toho nič nerobim :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=BlRS7DbkWBU&feature=related

toto mi raz poslala kamoska.....a teraz som to nasla na yotube... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ninny - ja ale si musim byt ista, lebo rodim mimo mesto....musim zariadit pestunstvo pre malu a tiez nemozem nechat byt hore nohami....a tiez musim varit len tak aby sme to zjedli kym pojdem...atd...aby nebola chladnicka plna potravin a dresa plna riadov...atd....vela pradla na zehlenie...takze mam z toho velku haluz
10. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa, ja rodim v inom meste... takže to mám rovnako.. a ešte som tu sama.. muž robí v BA.. tak mne by vyhovovalo rodiť v noci alebo cez víkend..
10. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je v podstate jedno kedy to na mna pride...bo k nasim je to na skok a s mamkou mam dohodu ze ak to pride v noci nakluse ona k malej k nam domov...co je 3min.cesty autom....ale do stiavnice je to minimalne 1.5hod. ak neratam premavku a zapchy...a havarie...ako sme vymakli pred 2tyzdnami pred zvolenom....tak sme sa otacali v slatine a predlzili trat o dalsich 30min....

bojim sa tychto veci....hlavne...lebo ono ked uz to pride, musim sa rychlo osprsit, obliest....nahadzat tasky do auta, a utekat...a cesty sa hrozne hrozitansky bojim...
10. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a potom aby mi stihli dat klystir....nechcem mat nejake "nehody" na stole....snazim sa preto stolicovat kazdy den...a aj dnes to bolo po troch dnoch :angry: :angry: :angry: a robim co mozem....este malinik trochu pomaha, ale uz mi dva dni nezabera...iba vetrim od neho nic viac...
10. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa, ja sa vôbec nebojim... nepomôže mi to.. verím, že bude dobre.. ja tu v meste nikoho nemám.. poznám tu len jeden manželský párik z vedľajšieho vchodu... ale oni tiež pracuju v inom meste... takže sa spolieham na to, že to manžel stíhne a že stíhneme dôjsť autom do nemocky... :wink:
10. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko dievcata..ako sa mame?ja som spala ako zarezancek..a asi este vleziem do postele..
10. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, dobréééé :slight_smile: ja som tiež tuto noc spala dobre.. len 2 krát som bola na wc-ku :grinning:
10. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny ja uz druhu noc wc nenavstevujem ale rano ked vstanem tak mam co robit aby som sa dokotulala a vycikala,uplne sa mi zasekne cikanie..xixi..potom tancujem na zachode jak salsova tanecnica ,vyzera to tak ze mi malinke upchava mocove cesty :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamicky konecne som vas nasla no ako sa mate?Gratulujem vsetkym mamickam :wink: :slight_smile: Baby ja by som sa vas chcela spytat-rano ked som sla na Wc okolo tej 5:00 tak som mala tlaky pod bruskom a stale mam tvrde brusko mam ist do nemocky?pls
10. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
betty, to môžu byť len poslíčkovia.. a dlhšie tvrdnutie bruška je normálne v tomto štádiu tehotenstva.. :slight_smile:

devita, to tak bábo môže? :(
10. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze nemam ist hm?
:confounded:
10. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
betty, najlepšie Ti poradi devita.. ale podľa mňa nie.. teraz sa cítiš ako? máš kontrakcie?
10. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie teraz nemam ale mam tvrde brusko a pocula som ze ked mam tvrde brusko tak dietatko sii nevie najst polohu ze by uz chcel na svet vies?
10. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
betty, to ešte nič nezmanená :slight_smile: ja mám v poslednej dobe skoro stále tvrdé bruško.. do nemocnice by si mala ísť keď maš pravidelné kontrakcie.. v trvaní 5 minut... kedy maš poradnu?
10. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky neviete ako dopadla Natashka vcera na poradni.. ci uz rodi alebo ci ??
10. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natashka sa ešte neozvala.. :confused:
10. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby tak uz som doma z nakupu. Dnes budem mat rybaci den, ranajky treska,na obed file a na veceru pomazanka,uvidim ci to zvladnem.
Mne tak hrozne opuchli nohy ze som si rano nomohla obut ani slapky, no uplne natesno.Dr povedal ze to je teraz uz take nic tie opuchy...
Aj mne nejako casto tvrdne brucho ale poslickov som este nemala :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem.. podla mna si ju tam uz nechali.. no som zvedava.. velmi jej drzim palce..
a hlavne som zvedava co bude hovorit na Dr. budem rodit u toho isteho.. a som jej ho aj doporucila tak dufam ze bude nadmieru spokojna.. teda minimalne tak ako ja..
babulky

bezkam....mala je uz hore, idem jej odsat sopliky, tak to bude zase kriku, scedit cibulovy cajik a snad ho do nej dostnem....za prislub krtka na dvd....tak idem skusat svoje chore nervy...

po dnesnej noci som dost "rozbita" spala by som do bezvedomia....ale nemozem si to dovolit....dieta uz uraduje a hoci je prechorena, stihla uz spravit mensi bordel....takze letim nieco poriesit, dnes dojedame tekvicu a karfiolovu polievocku....takze sa chytim oprat a utret prach v byte...aby toho nebolo vela ked sa vratim po tyzdni z porodnice...

vcera som stiahla postele tak sa vytesujem ako krasne spalen vonia a prach povysaty z kade tade, kde bezne nevysavame...iba ked otvorime postele....a to musi jeden drzat a druhy vysavat, lebo mame vybrane struny....(vrzgali ako slak.... :grinning: :grinning: :grinning: )
takze pekny dnicok prajem

dufam ze naty uz rodi....ostatnym super spravy z poradni a zvysok kinderok nech si este uziva nicim neruseny dnicek....ostatnym uz maminkam super mamickovsky dnik a deturencom dobry rezim...

pa cmukalino
10. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zas som tu a mam problem včera večer som zistila že mi vyteká zo spodu niečo ako sopel,(inak to neviem popísať) poradnu už nemám myslite že by to mohlo byt niečo vážne alebo je to len niečo ako zátka??? ja fakt netušim včera som mala aj pavidelne bolesti mno potom prešli tak neviem boli ma celi podvozok ako by som na podbrušku mala svalovicu, možno som len paranoidna ale nikde na internete to neviem najst čo to môže byt ste moja jediná šanca za každu odpoved dakujem!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek