• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ninny dik moc za info

ja mam len pocit ze u nas je to beznadejne cez den je jeho maximum 2hodky a v noci sme stale 7x hore skusali sme vsetko aj nechat vyplakat nepomaha :unamused: :frowning2:

Bashi celkom nam na plavani chybate Monika sa nas pytala ci chceme byt zs vo Februari spolu ja ze jasne tak dufam, ze sa uvidime. Som rada, ze Niki je uz taky sikulko a hlavne som moc zvedava ako podrastol my sme tusim stale rovnaki :grinning:
14. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme sa s tými príkrmami úplne zasxekli odkedy nám idú zúbky :frowning2: Už každú chvíľu očakávame tretí. Dnes bola Sonička umrnčaná a aj keď som na nej videla, že je unavená (lebo aj v noci sme boli od 2 do 4 hore), celé doobedie sa jej nedalo zaspinkať. Až okolo 12.30 po veľkom plači zalomila na terase v kočíku na 2 a pol hodiny. Potom sa zobudila veeeľmi hladná tak spapala 80ml zeleninky. Inak do nej dostanem max. 6 - 7 lyžičiek. Večer sme opäť skúšali kašu, či si to nerozmyslí, aj lyžičkou aj z fľaše ale ani náhodou. Ona chce len maminku cickať :grinning: lásočka moja.
14. led 2010 ve 22:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, vravis, ze Hanicky sa zacyklila? :grinning:

nataska, my to teraz mame takto, o 19,30 ukladam spat a nakojim, 23,00 je hore a kojim, 00,30 je hore a uspim, 1,30 je hore a kojim, 2,30 je hore a uspim, 4,30 je hore a kojim, 5,30 je hore a kojim a 6,45-7,00 je hore definitivne :pensive: , s tym, ze medzi 19,30-21,00 je 2x hore a treba uspavat.... :pensive:
14. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. ja zase nestiham :confounded: tak len narychlo hlasim, ze matko sa zacal pomaly plazit dopredu. ide mu to najma na klzavej podlahe - plavajucej. ale uz celkom aj na deke. dnes sme boli u dr. s tym ekzemikom tak nam dala nejake premastujuce kremy a ze ak sa to o 2 tyzdne nezlepsi posle nas ku koznej. inak sa mame fajn len mi nejak dochadza fantazia co matkovi varit. a tesim sa ze sa mu stale tie potraviny ktore moze rozsiruje. strasne to leti a zachvilu mame 8 mesiacov. tak dufam, ze tu ste vsetky ok. snad zajtra vas docitam ale neviem lebo matko ma dost zle spanie posledne dni asi ho zase trapia zubky. on ma stale prsty v puse ale zatial nic nevidno tak neviem. posielame vam vsetkym maminkam aj detickam pusinky :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj my sme boli včera na poradni, chúdák Maťko mi asi pol hod pred ňou zaspal, tak si celý čas u doktora odplakal :frowning2: váhu má 9060g, cm neviem, musíme zmerať doma my :sunglasses: zúbky stále nič a vymýšľa stále čosi, už ani kresielko nie je bezpečné, tam sa chytí hrazdičky a posadí sa herec :confused:

ivuska, Maťko a Miško sú tuším dohodnutí na tých časoch papania :slight_smile:

čo sa týka spania v postieľke, bol tam iba pol noci, stále sa budil a tiež si nemôžem dovoliť v činžiaku nechať ho dlho plakať, uvidíme ako to bude ďalej.

začala som mu do výživy mrviť keksíky Hami od 6.mes a chutí mu to veľmi :wink: :wink: :wink: ale mäsko s chuťou zbaštil snáď len keď bolo s ryžou
15. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak po včerejší kontrole vážíme 8,40kg.Tady píšete o příkrmech,holky a my zatím zkoušíme jen zeleninku a někdy jenom kojím...se přiznám,že to kojení je fakt pohodlné.Minulý týden jsem dostala zánět do prsu,tak mi bylo doporučeno jen kojit.Ted už je to v pohodě,tak začínáme o5 příkrmy dávat.
Jiřík se už snaží stoupat na kolínka a péruje.Ty naše děti dělají takové pokroky....šikulky :dizzy_face:
Otázka chvilky a začne lézt.Pavlík chodil po 4 v necelých 7 měsících.
zatím máme zoubky dva.
15. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak tieto posledne dva dni sme preteplotovali, boli sme dat vysetrit aj moc a krv pre istotu, ale vysledky ma velmi dobre :slight_smile: , cize teplotky nam vyrabaju zubky. rastie nam 4 zub, uz je ho vidiet, len este nie je prerezany. Prve 3 zuby boli uplne super ani teplota, len trosku bola nervozna.

cize sa nam nocne spanie uplne pokazilo a teraz spi fakt len na cicke. aj teraz rano chcela mat moju bradavku v puse, az plakala ked som jej ju vytiahla (a to uz tvrdo spala), tak som ju dalal do nosica (liliputti), a po zaspati prelozila do postielky.
dnes jej to zatrhnem, lebo uz nevladzem. moj plan je nakojit ak bude chciet a nedat dudlovat, radsej nosit az kym nezaspi. kvoli teplotam sa prestala uplne otacat - taka babovka je to :frowning2:.

k tym prikrmom, my este velmi vela nepapame. co zje tak to je polievka mrkva, maso, zemiacik a kasu na vecer. ovocie ziadne aj ked jej tam nastruham piskotu. nepije nic len MM.

inac dakujem za info ohladom vasej hmotnosti :grinning: , potesilo ma ze nie som sama co ma kilecko navyse. uz tyzden delim a podarilo sa mi zhodit asi cca 1kg, este to stale kolise t.j. 57kg.

pekny dnik prajem
15. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamulky,tak ja hlasim ze behom poslednych 4och dni nam vysli 4 zuby..bola to fuska :frowning2:,ledva sme daco pospali...takze ich uz mame spolu 6. tiez sa nam pokazilo papanie priberanie...ale je na to dovod,takze to neriesim,nie je vychrtla,tak je fajn..uz vcera zacala ako tak pekne papat...no dufam,ze ak tie zubky vylezu viac,tak sa vrati aj chut..inak kojit sa kojime dost casto a dlho..no vahe to dajak neukazuje,lebo od zubkov ju neraz prehnalo.

a co sa mojej vahy tyka,tak po porode som mala -6kg,no teraz mam+5 ale neva..kym kojim nechcem ist dolu s vahou,lebo by sa mohlo stratit mliecko.
15. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky,kolko krat vam kakaju deticky za den.?
ked jedol Brunko ryzovu kasu,tak kakal 2 krat do tyzdnaa teraz papa spaldovu kasu a vcera kakal 3krat a dnes doteraz uz 4 krat,ale nie riedke,ale klobasky :grinning: :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka, Maťko teraz dva dni nekakal, už len čakám kedy to príde, zväčša každý druhý deň :wink:

devitka, presne aj moja reč, čo tam po váhe, hlavne že je mliečko :wink:

sovice, veru šikulkovia sú všetky detičky, veď len pred pár mesiacmi sa narodili a už vedia papať iné ako mliečko, niektoré aj loziť, džavotať ... miláčikovia naši :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
...kocky k tej vahe. pred tehu 50kg, pred porodom 67kg a teraz 47,5kg. neni to ziadna vyhra vyzeram ako anorekticka pri 172cm. este kojim a som schpna sa spraskat do puknutia a vaha ide dolu :( .ktora ste mala 5kg navyse?? beriem ich!!!
15. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, ja Ti dám aj 10 :slight_smile:)

Ta ktorá chce tu knižočku v elektronickej forme, rada pošlem na e-mail, stačí mi ho poslať v IP, inak Vás budem postupne informovať o tom čo sa dočítam :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja ponukam kila navyse :wink:

spravil sa mi na ustach opar a este aj na jazyku pupak,asi ma volakdo lubi :cry: nemozem ani Brunka pomojkat
15. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
aj ja mam na rozdavanie kila navyse :slight_smile: mne uz minule dr. na poradni gratulovala k dalsiemu prirastku do rodiny :grinning: tak si asi viete predstavit, ako vyzeram.... :angry:
julenka, hanka kaka 1-2x denne....
pozdravujem vsetky mamicky aj deticky :dizzy_face:
15. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam taky napad k tym kilam...ked dokojime,tak si zalozime novu temu-Modry nezravec :wink:
15. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute tak sa zase ozyvam po dlhsom case, odkedy odisli svokrovci sa neviem docitat na koniec a vzdy ma nieco vyrusi :sweat_smile:
dadka, neboj neni som na dovolenke :grinning: :grinning: ked tak, na materskej :grinning:

piskutek jeeej aj vy mate Terezku, tak tu budu uz dve Terezky :dizzy_face:

bambulka chcem sa spytat na tu kukuricnu krupicu...ty to miesas malemu len tak do vyzivy? za studena? alebo vyzivu ohrejes? mam ju tiez kupenu a neviem co s nou :grinning:

inak vcera som nabehla do tesca na tie vypredaje a z oblecenia uz vsetko vybrakovane, hlavne tie bodynka uz vobec nemali :frowning2: tak som len nejake vyzivky pokupila a kase..

julenka, aj ja mam tie smiesne bokombrady :grinning: :grinning: :grinning: aj tu ofinu debilku...ale hlavne ze rastu...
tak sa ti podarilo dochytit kakulo? mne este nie...mala ked zacne tlacit, sice je to na nej vidno, ale kym ju ja povyzliekam, tak uz je to v plienke...minule ho mala prilepene este na ritule, tak som ju posadila na nocnik a vtedy sa to odlepilo a padlo do neho :grinning: :grinning: :grinning: ale to sa nerata...

ninny, ja tiez uspavam na ciciku :pensive: jedine v noci vie zaspat po krmeni sama v postielke, ale cez den a vecer ani za zivy svet....par krat som ju nechala poplakat, ale bola som pri nej stale a nebol to srdcervuci plac, inak by som sa na to vykaslala...trvalo to asi hodinu a pol vzdy a potom zaspala s tym ze som ju hladkala po hlavke alebo chrbatiku..ale potom spala 6 hodin :confused:
teraz sme jej nalepili na plafon fosforovych definov, tak sa na to spolieham ze bude na to kukat a zaspi pri tom...uvidime

ovocie davam cerstvy len banan, ideme zajtra skusit hrusku, ale inak u nas zatial nula bodov ovocie...resp. vyzivy...vobec vobec vobec...nechce ani za svet pusu otvorit a ked ju prehovorim, tak sa tvari kyselo...pomaha jedine finta s lyzickou v Terezkinej ruke, vtedy si mysli ze sa krmi sama a pekne spapa, ale inak nie...to chce len cvik a cas :sweat_smile: uvidime co ta hruska

samozrejme ovladace, fotak, mobil, krabica od servitkov, cista plienka, snurka na mantilenle v postielke, maslicka na mojej podprde - to su hracky cislo jedna! :grinning: ale presne co pise dadka, ja tiez nemam rada ked mi ide zuzlat mobil alebo tie ovladacky...na mobile tiez pustam len pesnicky a ukazujem fotky...

dadka, ja uz Terezke nedavam tu hrazdicku na kresielko...aj tak ju uz nejak nebavili tie hracky ze len visia a nemoze si ich pochytkat sama v rukach......ale inak to kresielko je u nas stale nenahraditelne..ked jeme, alebo ked upratujem tak Tereza v kresielku je stale pri mne...uz ju nemozem nechat sa samu hrat, je moc vymyslena a v postielke nevydrzi dlho.....ale akonahle vidi niekde nejaku robotu - mna v kuchyni alebo pri upratovani, tak cuci ako pena v tom kresielku :dizzy_face: :dizzy_face:

no a este nas trochu zhrniem:
este nestvornozkujeme, len sa da na 4 a caka :grinning: ale plazi sa ostosest...ani este nesedime, len ked je ruckami opreta dopredu o zem....ani nestojime :grinning: zub stale jeden a bez bolesti....prikrmujem dva krat za den - desiata (nejaka ta vyzivka s marina keksikom alebo banan) a obedy - tie idu dobre, je to maly masozrut :dizzy_face: a zboznuje aj spenat so zltkom a zemiakom...neviem kolko mi vazi, ani meria, ale je velka a tazka :grinning:

no utekam ja zase, dnes ma Terezka chudatko o dve hodinu posunuty rezim a ked ju teraz nezobudim, tak nezaspi do polnoci, tak idem na to :pensive:

caute zatial
15. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda v tom okienku to nevyzera nikdy ze je toho tak moc napisaneho :confused:
15. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, super,že si sa ukázala a poinformovala nás, už mi to chýbalo :wink: :slight_smile:

julenka, teraz keď kojíme aspoň máme dôvod, prečo sa nemusíme krotiť v jedle a sladkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: napríklad dnes sme na obed mali kur.stehná s ryžou a svokra poslala parené buchty, hádajte koľko som ich zjedla ? na posedenie 3 a to hneď po obede a zjedla by som aj viac :sunglasses: :sweat_smile: ale som si povedala, že nemôžem byť až taký pažravec :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme dnes papali prvý krát tu Hami Frutapuru banan+hruška, Sebkovi to náramne chutilo:slight_smile:)) Dostala som to poštou od Hami, tak som to skúsila..
Jemu celkovo ovocie chutí.. :slight_smile:

Dadi, ja mám v poslednej dobe hrozne chute na sladke.. veď pomaly do ničoho sa nezmestím :frowning2: všetky baby na tom kúpaní boli pomaly kosť a koža.. len ja jak pekne vypasená.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som sa po pôrode tešila, že ako krásne to všetko, ba ešte viac šlo dole... no a mám to naspäť, ešte aj z úrokmi :grinning: ale čo už, kým kojím nechcem riskovať s nejakými diétami :wink:
15. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny - nam ta hruskova nerobila dobre ale inak papa vsetky mozne prichute.

dnes sme mali na desiatu bananik s ovsenymi vlockami. a na obed pismenkovu cestovinku s mrkvickou, petrzlenom a tekvickou a do toho zltok z vajicka. mi uz liezlo na nervy ze furt to iste papame tak som si prefotila recepty z poslednych cisiel mama a ja co mam doma a podla toho vymyslam a napr. to s bananikom bolo ako puding a matkovi to teda dost chutilo aj cestovinka a to som mu to vobec nemixovala ako predtym len banan som roztlacila vidlickou a zeleninka bola nakrajana na mini kusocky. tak som zvedava co na to povie brusko. :wink:

inak som vas este stale nesrihla docitat :sweat_smile: mozno zajtra... tak na dnes vam prajem dobru noc. matko je uz zaveseny v postielke o bocne tycky a buva tak ja bezim dole nieco spapat.
15. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamičky
Tiež by ma zaujimalo ako podavat malej kukuricnu krupicu mam ju doma podobne ako zuzec a neviem čo snou. :slight_smile:Tak ked mate niejake recepty potešite .A chcem sa este opýtat od ktoreho mesiaca by sa mohol davat chlebik niekde som čitala ze od 7meho ale este sa bojim.Co sa tyka prikrmov a spinkania mi papame na obed zeleninku z mäskom a večer 19:00 ovocnu kasu ma dobru noc(hami) velmi malej chuti.(ostatok kojenie).Kolo 23:00 este jedno kojenie a musim poklopat spinkáme do 5tej rána niekedy dlhsie napapame sa a zas spinkame 3 hodinky.Malu som sa od narodenia snazila zaspavat v postielke a samu takze teraz už je vytrenovana :slight_smile:. ivuska027 držím palce nech sa ten spánok upravi lebo ked som si to čitala tak nechcela som uverit :astonished: fuuuha fakt ta obdivujem.
zuzec Lilianka tiez ako Terezka nechce výživu ani za svet tvari sa pritom akoby jedla citron a po dvoch lyžickach ani pusu už neotvori :unamused: Jedine co spapa je banan a už som skusala aj hrusku to spapala.
A cista plienka,mobil a všetky šnurky v dosahu su najlepsie bavidielko :grinning:
No a nočnik sme este vobec neskusali este ho ani nemame kupeny baby už učite na nocnik?A čo sa týka váhy mam po porode este 5kg naviac ale to neriesim kým kojim zaklad je aby bolo mliecko(co ja sa musim velmi snazit aby bolo :frowning2:nemam na rozdávanie ale snažim sa! chcela by som vydržat aspon do jedneho rocika potom ked nebudem kojit mozem nahodit niejaku dietku ale zatial tak ako pise ninnny neriskovat!
15. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer prajeme.
zuzec ahoj, uz si tu velmi chybala :wink:
lucicek ja sem tam malemu dam taky kusocek chleba, ale niekto tu pisal, ze by sa malo davat biele pecivo, to som minule dala malemu rozok a to bola paradna zabavka, pokial ho cely pomrvil okolo seba a ako sa z toho tesil, sem tam trocha pozuzlal ale boj spokojny.
U nas su tiez v oblube ovladace, telefony a nevie sa na ne vynadivat z kazdej stranky, ale ked to chce dat do pusky tak mu vravin nie, nie a odtahujem, som zvedava, kedy pride na to, ze to nema robit :grinning:
Detsku vyzivku papame ale bud s nadrobenymi keksikmi, alebo piskotami, lebo tiez inak hadze ksichty, ako keby to bola otrava :unamused:
Co sa vahy tyka, tak zatial to neriesim, i ked po prvom ma zohrieva 10 kg a teraz som si este k tomu nasporila dalsich 5, ale som aspon rada, ze obleciem saty spred tehu a nemusim i tak dost obmedzeny satnik menit, ved teraz toho tolko netreba, ako ked sa chodi do roboty :wink:
ninny o tom sladkom to mi nieco hovor, do kelu, mna vsade poznali, ze ja sladke nemusim, ze radsej klobaska :grinning: , ale teraz urcite jeden keksik padne za den :angry: , co som mala za mesiac dost! No ale hadam sa z toho zas dostanem na staru kolaj!
Co sa tyka zaspavania, tak cez den bud vonku v kociku, ale v poslednej dobe zistujem, co mi zaspaval skoro na konci nasej ulice, tak teraz musim prejst pol dediny, aby spal, alebo doma na velkej posteli, ked si lahnem na chvilu vedla neho otocim ho na bocik a hladkam ho po licku a vecer samosebou na rukach! Cize ako som citala z toho vynatku od ninny, tak vsetko zle, ale stale sa upokojujem, ze sa to upravi. No a este ma napadlo, ze ked MM chodieva o 6 hod. do roboty, tak mi ho vacsinou zobudi, tak si ho zoberiem k sebe do postele, tam cicik a potom si este tak 1-2 hodky pospi, az mi ho samozrejme nezobudi starsi :frowning2:
alex to je parada, ze sa Ti chce varit take dobrotky pre Matka! Ja som napr. dnes skusala dat suseny lupany hrasok s mrkvickou, petrzlenom, zemiacikom a zltkom a normalne som nestihala davat!
No prajem pekne snicky, lebo mne tu uz osadenstvo spinka a co som ja horsia? A ved mam aj nocnu zmenu dufam ze len 2-3x!?
15. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky, než budú všetky fotky urobené v tých pekných rámikoch, hodila som tie čo prišli a nie sú ešte porobené - po starom vedľa : http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=470837

ak ešte niektoré chcete pošlite buď mne alebo aj ninny( Lenke :wink: )

jasimk, tiež som sa začítala hneď do tej e-knižky o zaspávaní a som zvedavá, či zvládneme spanie bez cicíka :confused:
15. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dobrú nôcku, už ma bolí chrbát ako krivo sedím :sunglasses: zajtra snáď hodím fotky aj na FCB
15. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, sorry že som sem tak vpadla. Čakáme bábätko jún 2010 a chcela som sa spýtať akú máte skúsenosť s kočíkom X-lander. Zaujímalo by ma či sa Vám vaše detičky dajú s fusakom ešte do hlbokej vaničky alebo ich kočíkujete už v športovom? Ďakujem.
16. led 2010 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mám na vás prosbičku: jak dlouho vaše 7měsíční dítka nekakají, když už papají kašičky a zeleninku? Nevíte, kolik dní bez kakání je normálních?

Písněte mi prosím do IP, budu vám vděčná...děkuji...
16. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky

chcem len napisat, ze uz fakt nic nestiham maly je rozbehany, cez tyzden plavanie a doma som len 3x do tyzdna no a tie dva dni dohanam vsetko co sa da pranie zehlenie - no ved to poznate, no a vecer manzel otvori vinko a uz mi nadava, ze namiesto toho aby som cas travila s nim stale len kvakam na FCB alebo konovi. :sweat_smile: Tak aby sa so mnou nerozviedol :stuck_out_tongue_closed_eyes: slubila som, ze sa budem venovat jemu :grinning: ked nas cely den nevidi....no a je straaasne vela roboty okolo domu kedze to tu stale nemame dokoncene sadrokarony a podobne srandicky takze uz fakt nestiham. Sem tam vas pridem pozriet myslim na vas dufam a vy na mna. Fotecky spracuvavam uz mam dalsich 5 babatiek ale hodim to naraz. Ak by ste sa dohadovali na stretku alebo niecom podobnom dvolezitom hodte mi to niekto na mail. takisto ak by ste si posielali nejake dolezite dokumenty ohladom prikrmov alebo spania prooooosim ten kto to posiela nech si spomenie a posle aj mne moj mail mate. DAAAAKUJEM MOC Luuubkam vas vsetky :wink: cmuk
16. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja tiež veľmi nestíham písať, ale aspoň si večer prečítam, čo majú júnovčiatka nové. Manžel bol teraz na dva dni na služobke, tak vo štvrtok sme gazdovali samé a včera prišla pomôcť svokra.

My nemáme toho veľa nového. Zúbky žiadne, loziť nelozíme, papať nám zatiaľ chutí aj zeleninka s mäskom aj ovocie. Aj u nás je hitom všetko technické, sáčok, šnúrka ale najväčší favorit je zubná kefka (to ju teda drží stále). Trochu sa nám posledné dni zmenil režim, uvidíme dokedy. Pred tým spávala doobeda len polhodinu, a potom až cez obed potiahla dlhšie, no a ešte jedna polhodinka okolo 16:30. Teraz spí práve dlho doobeda a cez obed je hore, no a potom poobede takú hodinku. Večerné zaspávanie stále rovnako na prsníku a aj v noci, keď sa zobudí dávam len prsník. Spí pri mne na posteli, lebo stále ju prekladať do postieľky, to by som teda nezvládla. Stačilo mi to pri Danielke. Koľkokrát sa zobudíme, to ani neviem povedať, lebo pri jej cuckaní driemem. Večer sa ideme uložiť tak okolo 19:15 a kým si ja idem ľahnúť, tak okolo 22:00, zobudí sa 2-3 krát. No predpokladám, že začne sa častejšie budiť až tak nadránom a potom si dudle a driemka.

Ja tiež dávam Ľubku na nočník. Kakáme tak 2-3 krát za deň a napríklad včera sme kakali len do nočníka. Podarilo sa mi to nejako vystihnúť. Keď posadím Ľubku donesie si nočník aj Danielka a potom obe trónia, Danka robí šašky všelijaké a Ľubka sa smeje. Už teraz sú riadna parta hic :grinning: Dúfam, že im to vydrží.

Pekný víkend. :wink:
16. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
dnes sme nahodili sportak,a spokojnost je obojstranna :sunglasses:

my budeme teraz 2 tyzdne sami,lebo tato nam v pondelok odchadza uz do prace a ide az niekde pri ilavu.uz som si cez sviatky odvykla,tomas bol mesiac doma.
16. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. my sme mali katastrofalnu noc. matko si o 1,15 ked sa zobudil na papanie zmyslel, ze uz nejde spat. dala som ho po papani do postielky ako vzdy a bol v pohode,ale zacal po 15 min. mrncat a ani za svet nechcel spat po 1/2 hodine prehovarania a vstavania k nemu. som ho zobrala k nam do postele lebo to uz sa zobudil aj MM a tam bol celkom kludny aj ked obcas pomrncal. no celkom zaspal az okolo 4tej. som bola cely den total vyzmykana. ale som aspon poriadila a zmyla podlahy a kupelne dala trochu dokopy. teraz ideme skladat stromcek lebo matko sa nam nejak rozplazil a uz je prenho trochu nebezpecny :slight_smile: a dnes cenu za najlepsiu hracku u nas vyhrala flasa naplnena tak do polky vodou. sa mu kotulala ked ju chcel chytit tak sa musel za nou plazit :grinning:

my do nocnika zatial nekakame lebo matko tlaci casto a nic z toho tak nikdy neviem ci je to len plany poplach alebo naozaj. ale chcela som sa spytat ci je normalne ze ma teraz matko vacsinou taku tmavu kaku. uplne tmavohnedu az do cierna. viem ze u kojenych babatiek to nesmelo byt ale u takych co papaju tuhu stravu neviem. ona je napr. tmava a sem tam bobky cervenej z mrkvicky. a este som chcela, ze ekzemiky sa nam trosku lepsia takze som rada.
a docitat som vas samozrejme nestihla :sweat_smile:
16. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek