• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahoj EVI, aspon mate natrenovano :wink: Ja peru treti pracku, venku je pekne, tak snad to krasne uschne
10. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti. Dneska je venku krásně, se divím, že se tomu našemu klukovi dneska nechce ven :grinning: :confused:
10. čer 2009 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,se máte,že je u vás krásně...u nás furt prší a musíme sedět doma. :unamused:
10. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to vyznělo jako v tom Kameňáku: Dneska je venku tak krásné, dneska by to šlo.... :grinning:

Já čekám, až se probudí Kryštůfek, nakrmíme a půjdeme s kočárkem na MÚ zažádat o změnu občanky. Musím změnit jméno, zapsat dítě... a taky bych měla zajet do Lysé, zažádat o nový ŘP, Profesák, kartu do tachografu, pas.... Proč já si blbec měnila jméno? A to už vůbec nemluvím o Finančáku, Sociálce, Katastru... :frowning2: Prostě nás čeká velké běhání a papírování :frowning2:
10. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sovice, tady pršelo včera. Neboj ono to k vám taky dojde :wink: :sweat_smile:
10. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, chcem sa informovat, tak ma pls. uveddte doobrazu - ti poslickovia, ake su to bolesti? Som v 38tt, v pondelok mi dr. vybral pesar, lebo krcok sa zmensoval, a bolesti ktore mam su akurat pichanie vpravo v podbrusku a nenormalne ma bolia krize - a to v noci, ked lezim. Niekedy neviem coso sebou... dik za info a vase skusenosti.
10. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Marti řekni sama, žádný extra vedro, vzdoušek jedna báseň :dizzy_face: :wink:
10. čer 2009 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně, to naše dítě je celé po mně. Přetahuje si deku i přes nos, aby mu bylo teplo. Tak spím i já :wink: Teď jsem mu to stáhla, aby se neudusil a hned byl nevrlý a zatáhl hlavu tak, aby měl zase zakrytý nos. :grinning:
10. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to behani kolem papiru je hruza. My prcka v obcance nemame, musi tam byt zapsany nebo ne?
Prekvapila OZP karticka pro Bertika prisla asi za 10 dni. A ve stredu jsem podala zadost o porodne a uz vcera dorazil dopis, ze ho poslou :wink:
10. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ka, moja kamoska prave ked mala bolesti vpravo a ked ju boleli krize zacala rodit.
asi kazda to mame ine, ale jej sa to v priebehu jedneho dna stupnovalo. Ale zacalo to tak ako to opisujes ty.
10. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli, nemusí, ale pak by jsi měla mít u sebe vždy kopii rodného listu, aby jsi byla schopná prokázat, že je to Tvoje dítě. A nemůžeš bez toho do zahraničí. Kartičku pojišťovny mi na ZPŠ vystavili na počkání. Já musela i přehlásit svoje jméno, tak jsem to vzala jedním vrzem. Zajela jsem do MB a za 20 min. bylo vyřízeno vše, včetně příspěvku na nadstandart a vitamíny. Docela mile jsem byla doma překvapená, když jsem otevřela ten dárkový kufřík pro dítě. Samé praktické věci od Chicca, dle internetového obchodu v hodnotě cca. 1500 Kč.

Kde se žádá o porodné? To mi nedošlo, že bych taky měla.
10. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ka, já měla tuhé břicho a bodavou bolest do zad, resp. spíš do ledvin. Nedalo se vůbec ležet na zádech, jen na boku, či stát.
10. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice, tak preto si hovoris...ze to bude v pohode, ja si epi tiež urcite dam, ak stihneme..

ninny...byvame v irskuv dubline

zajtra idem na vysetrenie, som zvedava velmi :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, zada se na davkach statni socialni podpory
www.mpsv.cz najdes formular
10. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,ja som bola dnes na poradni a som na 2cm :grinning: aj sa tak citim...zrazu mi doslo ze sa to uz fakt blizi,tolko veci musim este porobit a nachystat... :frowning2:
su dnes nove babinka?
10. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby co nove niake babo?
10. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka, zatiaľ o žiadnom neviem.. Ty ako, ešte nerodiš? :wink:
10. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..bola som sa prejst do obchodu,skoro som nedosla domov,teraz varim,ale musim oddychovat,dajako mi vystreluju bolesti do stehien z vnutornej strany
10. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, nepredbiehať sa :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazim snazim... :grinning: :grinning: :grinning: ,skor mam pocit ze mi klesa brusko
10. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, i ja mám ten pocit.. no uvidime..
10. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny,zeby sme sli naraz? :grinning: :grinning: :grinning: ,su tam medzi nami len dajake tri dni.
10. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas se pocasi pokazilo, vypada to na dest, tak jsem radsi pradlo uklidila.
Bertik spinka, asi ho ta vetsi porce jidla uspala
10. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, to by som brala.. len nech je to už čím skôr :wink:

martuli, ahojky.. a čo si varila na obedik sebe? :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli,na deti vplyva aj pocasie..ale aj dobre papanie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ninny ani nevrav..ja som zvedava ako dovarim..Robim kuraci perkelt vytrham k tomu halusky a salat z ladoveho salatu
10. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas vari prababicka a mame veprovou papriku s bramborem a chlapi s testovinou, uz se tesim, manzel za chvili dorazi se stavby, tak se spolu najime
10. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, mne sa dnes nič nechce... ešte som dnes ani posteľ neustlala.. heh :grinning: ale idem vyvenčiť havina a potom niečo porobim :slight_smile:)
10. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny ani ja sa posteli nevenujem,jedine si do nej liham..inak nic,ale hladny byt nemozeme,aj drahy je teraz doma..
10. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, ja som dnes robila pirohy s tvarohom a džemom.. :wink:
10. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim si recept ninny
10. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek