Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
martuli
10. čer 2009
Ahoj EVI, aspon mate natrenovano 😉 Ja peru treti pracku, venku je pekne, tak snad to krasne uschne
evulka25
10. čer 2009
Ahoj Marti. Dneska je venku krásně, se divím, že se tomu našemu klukovi dneska nechce ven 😃 =-)
sovice
10. čer 2009
holky,se máte,že je u vás krásně...u nás furt prší a musíme sedět doma. :-|
martinamil
10. čer 2009
Holky, to vyznělo jako v tom Kameňáku: Dneska je venku tak krásné, dneska by to šlo.... 😃

Já čekám, až se probudí Kryštůfek, nakrmíme a půjdeme s kočárkem na MÚ zažádat o změnu občanky. Musím změnit jméno, zapsat dítě... a taky bych měla zajet do Lysé, zažádat o nový ŘP, Profesák, kartu do tachografu, pas.... Proč já si blbec měnila jméno? A to už vůbec nemluvím o Finančáku, Sociálce, Katastru... 😞 Prostě nás čeká velké běhání a papírování 😞
martinamil
10. čer 2009
Sovice, tady pršelo včera. Neboj ono to k vám taky dojde 😉 :-N
ka.
10. čer 2009
Ahoj baby, chcem sa informovat, tak ma pls. uveddte doobrazu - ti poslickovia, ake su to bolesti? Som v 38tt, v pondelok mi dr. vybral pesar, lebo krcok sa zmensoval, a bolesti ktore mam su akurat pichanie vpravo v podbrusku a nenormalne ma bolia krize - a to v noci, ked lezim. Niekedy neviem coso sebou... dik za info a vase skusenosti.
evulka25
10. čer 2009
no Marti řekni sama, žádný extra vedro, vzdoušek jedna báseň x-) 😉
martinamil
10. čer 2009
Normálně, to naše dítě je celé po mně. Přetahuje si deku i přes nos, aby mu bylo teplo. Tak spím i já 😉 Teď jsem mu to stáhla, aby se neudusil a hned byl nevrlý a zatáhl hlavu tak, aby měl zase zakrytý nos. 😃
martuli
10. čer 2009
Marti, to behani kolem papiru je hruza. My prcka v obcance nemame, musi tam byt zapsany nebo ne?
Prekvapila OZP karticka pro Bertika prisla asi za 10 dni. A ve stredu jsem podala zadost o porodne a uz vcera dorazil dopis, ze ho poslou 😉
pointka
10. čer 2009
ka, moja kamoska prave ked mala bolesti vpravo a ked ju boleli krize zacala rodit.
asi kazda to mame ine, ale jej sa to v priebehu jedneho dna stupnovalo. Ale zacalo to tak ako to opisujes ty.
martinamil
10. čer 2009
Martuli, nemusí, ale pak by jsi měla mít u sebe vždy kopii rodného listu, aby jsi byla schopná prokázat, že je to Tvoje dítě. A nemůžeš bez toho do zahraničí. Kartičku pojišťovny mi na ZPŠ vystavili na počkání. Já musela i přehlásit svoje jméno, tak jsem to vzala jedním vrzem. Zajela jsem do MB a za 20 min. bylo vyřízeno vše, včetně příspěvku na nadstandart a vitamíny. Docela mile jsem byla doma překvapená, když jsem otevřela ten dárkový kufřík pro dítě. Samé praktické věci od Chicca, dle internetového obchodu v hodnotě cca. 1500 Kč.

Kde se žádá o porodné? To mi nedošlo, že bych taky měla.
martinamil
10. čer 2009
Ka, já měla tuhé břicho a bodavou bolest do zad, resp. spíš do ledvin. Nedalo se vůbec ležet na zádech, jen na boku, či stát.
lily1983
10. čer 2009
sovice, tak preto si hovoris...ze to bude v pohode, ja si epi tiež urcite dam, ak stihneme..

ninny...byvame v irskuv dubline

zajtra idem na vysetrenie, som zvedava velmi 😃 😃 😃
martuli
10. čer 2009
Marti, zada se na davkach statni socialni podpory
www.mpsv.cz najdes formular
ivella
10. čer 2009
Ahojte,ja som bola dnes na poradni a som na 2cm 😃 aj sa tak citim...zrazu mi doslo ze sa to uz fakt blizi,tolko veci musim este porobit a nachystat... 😞
su dnes nove babinka?
natashkaa
10. čer 2009
Ahojte baby co nove niake babo?
ninny
10. čer 2009
natashka, zatiaľ o žiadnom neviem.. Ty ako, ešte nerodiš? 😉
devita
10. čer 2009
Ahojte..bola som sa prejst do obchodu,skoro som nedosla domov,teraz varim,ale musim oddychovat,dajako mi vystreluju bolesti do stehien z vnutornej strany
ninny
10. čer 2009
devita, nepredbiehať sa 😃 😃
devita
10. čer 2009
snazim snazim... 😃 😃 😃 ,skor mam pocit ze mi klesa brusko
ninny
10. čer 2009
devita, i ja mám ten pocit.. no uvidime..
devita
10. čer 2009
ninny,zeby sme sli naraz? 😃 😃 😃 ,su tam medzi nami len dajake tri dni.
martuli
10. čer 2009
U nas se pocasi pokazilo, vypada to na dest, tak jsem radsi pradlo uklidila.
Bertik spinka, asi ho ta vetsi porce jidla uspala
ninny
10. čer 2009
devita, to by som brala.. len nech je to už čím skôr 😉

martuli, ahojky.. a čo si varila na obedik sebe? 🙂
devita
10. čer 2009
Martuli,na deti vplyva aj pocasie..ale aj dobre papanie.. :-p

Ninny ani nevrav..ja som zvedava ako dovarim..Robim kuraci perkelt vytrham k tomu halusky a salat z ladoveho salatu
martuli
10. čer 2009
U nas vari prababicka a mame veprovou papriku s bramborem a chlapi s testovinou, uz se tesim, manzel za chvili dorazi se stavby, tak se spolu najime
ninny
10. čer 2009
devita, mne sa dnes nič nechce... ešte som dnes ani posteľ neustlala.. heh 😃 ale idem vyvenčiť havina a potom niečo porobim 🙂)
devita
10. čer 2009
ninny ani ja sa posteli nevenujem,jedine si do nej liham..inak nic,ale hladny byt nemozeme,aj drahy je teraz doma..
ninny
10. čer 2009
devita, ja som dnes robila pirohy s tvarohom a džemom.. 😉
devita
10. čer 2009
prosim si recept ninny