• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Bublino, Ty jsi nečetla FB, takže ve zkratce. Evulky Max, tedy kromě toho, že zlikviduje všechny věnce ze dveří, zakousl sysla (nějakého polního, co se k nim zatoulal na zahradu). Udělaly jsme si z toho srandu, že to byl manžel naší Pani-Syslové (fakt mám doma sysla v kleci) a že je budeme žalovat a budeme chtít odškodnění. :wink: :grinning: :grinning: Proto nemohu vzít Paní-Syslovou, aby se náhodou Max nechtěl pomstít :wink: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy, nejste vy na mateřské? :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna prohlížím maxíkovy fotky na FB :slight_smile: krasavec, ten by se nám líbil :grinning:
8. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Evulka Maxe nebere :wink: Teď psala na FB, že si Max objednává na ten termín fenečky a udělá si párty, když nebudou staroušové doma :grinning:
8. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, hihi Max je prostě šoumen :slight_smile: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá někdo dostal rozum a začínají prověřovat, jestli "létání miminek" není trestní čin!!!
8. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na baby-cafe.cz je diskuze o litani a pisi tam maminky, co to praktikuji.
8. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute! Konečne mám čas niečo aj napísať, inak som len dočítavala. Celý víkend sme boli na Orave. V sobotu sme sa mali vrátiť ale MM to zas zmenežoval a prišli sme až včera. On tam chodí radšej než ja a to je prosím pekne moja rodina :grinning: Ja tam tiež idem rada ale už to nieje to pohodlie čo doma a keď sa tam 2 noci nevyspím tak si to viete predstaviť. Včera večer som ešte žehlila 3 práčky. Dnes sme si boli nahradiť plávanie, Sonička tam hviezdila. Ona má síce za sebou toľko hodín, čo tie deti z dnešnej skupiny, ale ide jej to veľmi dobre, tak my sme už s pokročilými.
No a zistila som, že moje dieťa zabudlo piť z fľaše :confused: Nechcela piť vodu, čaj, šťavu tak som si povedala, že jej rozmrazím materské mlieko a ona ho z tej fľaše nevedela vypiť! Cumeľ stále jazykom vystrkovala z úst, mliečko síce olizovala ale zlostila sa, že jej to poriadne netečie. Začneme natvrdo trénovať s pohárikom odzajtra. Najhoršie je, že ja teraz nemôžem večer odísť z domu, lebo keď sa zobudí ako ju nakŕmia??? A to som doteraz zvykla vybaviť si nákupy keď deti zaspali...
8. únor 2010 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj vyhlasujem celoštátne pátranie po lentilke!!!Hádam sú s Teuškom OK :confused:
Ani v zozname na stretko som ju nenašla, musíme si vážne pohovoriť :grinning:
8. únor 2010 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš leuš, všetci Ťa tam chceme aj s Teuškom :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

no mufo si ma predbehla, akurát som chcela písať, že čo je s Leuškou a ako sa má Teuško. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
andreaber vsetko naj naj naj k narodeninam :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem lovacka.

No na začiatku som mala na FB riadny chaos. Ja vás poznám len podľa nicku tu na MK, ale potom som objavila ten super ťaháčik u Adelky a tak som sa celý deň učila, kto je kto. :grinning:
8. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ešte musím povedať, že dnes aj moje baby pochopili, že mama má sviatok, a tak zalomili obidve cez obed na 2 hodiny a aj teraz už od 20:30 spia. Tak som oddýchnutááá a vystačím si s tým celý mesiac. :grinning:

No a od mužíka som dostala krásnu kyticu ružičiek a darček, mám si ísť vybrať novú zimnú bundu.
8. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreaber - gratulujeme k sviatku. babulky su zlate, ze ta nechali trosku oddychnut.

pripajame sa k patracke po leuske a teuskovi :slight_smile: a dufame, ze pojdu na stretko. :dizzy_face:
9. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute, prajem pekny den

lentilka sa uz chysta na zraz v lete, uz teraz bali, preto nema cas sem teraz chodit :sweat_smile: :sweat_smile: dufam

inak Terezka dnes schrupla od 10:00 do 12:00 som nechapala a ja namiesto toho aby som kmitala a postihala kopec veci, som cumakovala do internetu :grinning: :grinning: ale zas aby som nevyzerala, tak som stihla urobit obed nam aj Terezke...no ale mohla som aj viac stihnut...co uz :grinning:

jaaaj uz si spominam na tu akciu sysel :grinning: :grinning: ja uz som sa lakla, ze mal Max naozaj rande s pani syslovou :grinning:

inak vcera sme sa stretli na plavani s Ninny a Sebkom, zlaticko uz ako pekne haca :dizzy_face: nasa Terezka si dava na cas s tym sedenim :confused:

a skoro sme vcera ani nesli plavat, lebo sme boli zase total zafukani a cakali sme na odhrnac, nakoniec sa nam podarilo plavanie prelozit o 2 hodiny neskor a stihli sme to len tak tak :confused: UZ NECH JE JAR!! uz aj vtaciky zacinaju stebotat
9. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky!!! Dufam, ze mate zdravucke miminka a ze sa vam dari.
9. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute :slight_smile:

moc jste toho nepopsaly, co mám číst? :cry: Na FB se vás taky pomalu učím, tak jako Andreraber - díky za nápovědu u Dadky :wink:. Ještě mi zbývá si tam založit album, snad už konečně dneska!
Na plavání nic moc, peťošek byl nějaký mrzutý, ale neplakal, mám pocit, že ho ruší ty básničky jak je nahlas recituje instruktorka :slight_smile: Úplně ho fascinoval jeden tatínek, kt. plaval se synem - no jo, taťkové jsou no.1

Andreaber, vše nej k včerejším narozkám :slight_smile:

Zuzec, to je fajn, že se takhle můžeš sejít i s někým z MK, že? :slight_smile: Já musím čekat až na červenec :wink:
Nezávidím, že jste pořád takhle odříznutí, fakt ať už je léto! Přibude dalších aktivit s mrňouskem (bazének, zahrádka...)

Martinko, manžel vypadá snad i spokojeně :slight_smile:

Jo holky prosím, když vaříte mimčům, tak každý den? Jak dlouho jídlo skladujete v lednici? Dáte jim i starší? Díík...
9. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublino, na FB máš čteního, že až... :wink: :grinning:

Jj, Aleš si to docela užívá :slight_smile: Jen, když rostou zoubky tak je z toho nešťastný.
9. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ej ale toho koníka zanedbávame, keď je už ten FB. :grinning:

Ja som dnes ráno bola s Ľubkou plávať, tak sa vyšantila vo vode, že potom na dve hodiny zaspala. Manžel bol s Danielkou u doktora, lebo sa jej na očku vyhodil jačmeň. No čo už, keď sa"darí", tak sa "darí" :unamused: . Predpísal jej framykoinovú mastičku do oka a lekárnička poradila ešte jedny kvapky. No len tá aplikácia, to je boj. Ale mama zatiaľ vyhráva :grinning: .

Bublinka - ja varím Ľubke každý deň čerstvé. Ale keď to nespapkala na obed, tak som to dala do chladničky a ešte podvečer som jej to dala.

Zuzka - tie Tvoje správy ohľadne snehových závejov to znie ako z ďalekej Sibíri a nie zo Slovenska. Veď to ani toto pod Tarami tak snehu nie je. :grinning:
9. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby,

marti, ten Tvoj ales je zlaticko, obdivujem kazdeho muza, kt sa na to da :slight_smile: moj muz na toto nie je, je s malym len par hodin a uz ma dost na dlho.

no, ja na FB nechodim a teda fakt nemam uz co citat. totiz, bojkotujem FB, lebo potom by som sa uz skutocne od pc nehnula a aj za MK mam vycitiek az az :wink:

u nas simonko zacal chodit popri nabytku, jeho lezenie moc nebavi, lezie, lebo este nevie chodit, ale vsetkymi silami chce byt na nozkach, takze asi u nas faza lezenia nebude velmi dlho. zda sa mi, ze uz je pevnejsi v tom stati, prestal uz tak brutalne casto padat, uz ma vacsiu stabilitu, aj si uz bez problemoc zo statia sadnut, co mu tiez pomaha pred urazmi.

aj tak ale musime byt velmi ostraziti teraz, doniesla som si od nasich na pomoc dennu postielku, nech je aspon niekde bezpecne, ked potrebujem nieco urobit.

zisiel by sa nakup v Ikey na bezp.pomocky.

jaj, vcera som sa dozvedela, ze kamoska caka tretie, ma asi 26 a vsetky bude mat s odstupom asi pol roka :slight_smile:
9. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec, presne, kde to prosim Ta byvas? :grinning:

bubli, ja varim vzdy na 2 dni, ale ked to nahodou vsetko zosrotuje, tak potom kazdy den.

kocky, mozu uz nasi drobci hrasok a fazulku?
9. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambul, obojí můžou, ale u nás teda fazolky nechutnaly :unamused: . Já neumím vařit menší množství, tak vždy navařím tak na 3 jídla a musím zamrazit, ale to mražené mu nechutná (se nedivím, mě taky ne)
9. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma ležáka, takže zas tak ostražitá být nemusím, ALE už 2x pád z postele, jednou u kámošky, když jsem šla ohřát jídlo a podruhé jsem ho nechala na zádech na posteli a našla na bříšku na zemi :sweat_smile: ..bobek..ještěže oba gauče byly nízké

Andrea to teda máte radosti doma, co malá Lubka s vyrážkou?
9. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, inak, ja vobec neviem schudnut :frowning2: . uz ma to fest stve! chodim aj cvcit 2 x tyzdenne, ani sa neprezieram a stale sa nam mne drzi +7 kg spred tehu.

poradte, ako na to? podarilo sa to niekomu nejak?
9. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulko a kojíš?

Já jsem přibrala 26kg (60% původní váhy), zbývají mi 4 kg. Ale hýbu se. Pravidelně vybíhám schody (3.patro) 5x denně. Dokud kojím, tak se to prý nepovede, prý si to tělo nechává právě kvůli kojení. Musela bych omezit jídlo a pak ohrozit mléko.
9. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přibrala z původní váhy 68 jen na 75 a teď mám to co před těh. (nejlepší to bylo ve 3.měsíci, to jsem měla 63 a to bych chtěla i teď). Přijde mi, že mám širší boky, o břiše nemluvím, ale je to moje blbost, že necvičím..Zatím kojím, tak dietu nedržím.

Jinak dnes zase ráno budíček před 6, a v noci od 1 co hodinu nahodit cumel, při kojení nepil, jen dudlal :cry:
9. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti,

kojim veru stale.
takze by to mohlo byt tym? teda ak prestanem, teoreeticky by to mohlo ista lahsie? joj, to by bolo super, ja sa bojim, ze uz bude len priberat a priberat. Ty si krasne schudla, viac uz nemusis.

bubli, to je super, naozaj zavidim tu krasnu vahu, o tej ja mozem len snivat.
9. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek