• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ahojte,mne sa dnes straaasne nic nechce,len si vas troku citam a spim
10. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoéjte..tak prisla som vas pozdravit... :wink: dnes sme boli uz s malou na poradni:slight_smile:

kukam,ze nove babetka este nemame..dnes..ci ano?
10. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, uz som tu zas..bola som nakupit, aj mne nejako zacinaju castejsie tie tlaky a hlavne v krizich, musela som si par krat sadnut, a to som bola len hodinku..nevladzem :confounded: a este musim varit...
dicinka ty si uz porodila, si ta pamatam z tem v tehotenskom fore..tak blahozelam a vela zdravicka!!! :grinning:
10. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte konecne som sa dotrepala domov z poradni a veru ma nepotesila ta moja dr. vobec niesom otvorena mala som termin v pondelok a dalsi mam dnes ale necitim sa na to ze by som isla rodit...uz mi vypisalaa aj hospitalizaciu od stredy...myslite ze ma pocit ze sa to dovtedy nenarodi? asi ano ked to uz aj vypisala... :frowning2: mohla by sa uz ta nasa mala babula rozhodnut ze ide...mam strach... :frowning2:
10. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
anjelik, u nás vôbec nehospitalizuju ak žena prenáša, až po 42tt..
10. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj,anjelik,drzim palce,ja som mala termin 5. a teraz 14.. .v piatok poradna...
10. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka

a Teba necha tolko prenasat? lebo ja uz mam ist zajtra na prijem bude to 7 den a mne povedal ze dlhsie uz nemoze cakat ja si myslim ze teda do konca 42tt by mohol ako nieco nasilu tlacit. Nechapem ze jednu nechaju druhej chcu vyvolavat a pritom maly ma len 2700g
10. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vraj zvyknu cakat 10dni ale asi ako kde no...
10. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, už máme za sebou prvú návštevy pediatra, v podstate ho len pozrel a predpísal vitamíny a tiež kvapky do očka,lebo jeden kanálik nás neposlúcha. Malý si zjavne užíva spanie v kočíku, prišli sme o 12.00 a ešte stále mi spinká :grinning:

ešte raz chcem všetkým poďakovať za blahoželania, už aby sme to mali všetky za sebou a držali tie nádherné stvoreniatká v náručí :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, ahojky.. Martinko je riadný spachtošik :slight_smile: a koľko vážil? :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka,striekaj mu materske mliecko do oka..
10. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi a to kedy treba ist prvy krat k doktorovi?
10. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
janja - to som sa aj ja chcela opytat... :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, to som veru kdesi čítala, vyskúšam :wink:

ninny, malý má 3220g :slight_smile: celkom pekne naberá

janja, prvý krát sme chceli ísť rovno z pôrodnice, ale pediater tam dva dni nebol, preto dnes, ďalšia poradňa je až v jeho treťom týždni.

martinka, som rada,že Kryštofko pekne papal, to je také povzbudivé :dizzy_face:

monrou, vždy keď som kojila som si na Teba spomenula či už lepšie, aj si skúšala niečo z tých babských rád,čo som Ti poslala SMSkou ?
10. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som minule volala s nasou doktrorkou, ked som si ju pre malu vybavovala a mne povedala, ze do 24 hodin od prepustenia z nemocnice treba k nej odniest prepustaci spravu (staci manzel) a ze sa dohodneme, ci pride ona k nam alebo my ku nej do ordinacie...ale, ze to treba hned prist, to teda nevravela...
10. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka mne to poradila mama ked som mala s malou take starosti a pri malom som to robila automaticky preventivne a pomohlo to..vobec nebol ziadny zapal..
10. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasminet, asi to každý doktor robí inak, tento náš vždy povie, nech sa z pôrodnice ide rovno k nemu
10. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny dakujem za recept..uz som si to opisala
10. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už sme hore, tak sa tu majte, snáď ešte sa mi podarí nakuknúť :grinning:
10. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte som chcela, že sa nemusíte báť, že Vám ostane veľa kíl ... my sme len 6 dní po pôrode a už mám len 68kg zo 76kg :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky,dnes sa tu nerodi? :sweat_smile:
My sme dnes sbsolvovali prvu prechadzku,vonku je tak pekne.Malicky spinka uz 3 hod,tak cakam nech sa zobudi,lebo nam treba papat.
10. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
majaa..to sa mi lubi,lebo nam treba papat..nalievaju sa ti prsia?
10. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som v nemocnici nechala 11.5kg :grinning:
10. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fu maji az tak vela ????
10. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru maji,to je dost kil
10. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já "jen" 10 kg a zbývá mi 16kg. Teď jsme se vrátili z procházky - z úřadu, takže 12 km s kočárkem. To by bylo, abych ten zadek alespoň trochu neshodila. :wink: :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, aj mne pediatrička povedala, že mám ísť z pôrodnice rovno k nej..
10. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono ten cisarsky mi dal dost zabrat.3 dni bez jedla,bola som na infuziach,potom hnacka z antibiotik,tak to urobi svoje.Uz mi zostalo len 1.5kg na bruchu,uz aj nohavice obleciem :grinning:
10. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka, 11,5 kg z koľkých kg? :wink:

devitka, nie je za čo... svokra napríklad robi to cesto, len z múky, vody a soli.. vobec nedáva vajičko a sú perfektné.. a plnka môže byť rôzna.. ja mám napríklad rada, keď sú plnené syrovo-zemiakovou plnkou.. alebo kapustou (vtedy ich dávam zapiecť do rúry)... alebo tvaroh ide dovnútra a polejem ich len maslom... mňam mňam :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek