• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Bambulka, ať jste co nejrychleji zdraví - třeba jsi jen něco snědla?..
15. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, kdo máte psa, chtěla jsem se zeptat (teď jsem se totiž koukala na album od Ninny :grinning: ), máte pocit, že po ostříhání pejska je doma míň chlupů? Silně o tom uvažuju - teď je to katastrofa s tím línáním :angry:
15. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulko, první botičky musí být kotníčkové, pevné v kotnících, nejlépe šněrovací, aby se daly uzpůsobit na šířku nožičky a mají mít měkkou podrážku, má se dát ohnout úplně. Tolik info, které nám návala rehabilitační při poslední návštěvě. Ten pevní kotník nepodcenit, protože to zabrání "vylamování" - přetěžování nezralých kotníčků.
15. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matkovi som potom kupovala tieto http://www.pegres.cz/cz/katalog/detska-obuv/vychazkova-obuv/capacky/?from_katalog=1,razeni,

oboje sú označené žirafkou aj z raku aj pegresu takze som sa nebala :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

no takze dnes som sa riadne vytocila......sli sme na sono noziciek, napisane je od 14.00 - 14.30 .... hufa detiiiii....na objednanom papieri mam cas 0d 14.00 - 15.00 .. prisli sme tam 14.09....to som sa hnala ako zduta koza...Dianku som koli tomu ani neulozila spat...Mary tiez ocka na pol zrde, klipkala ako ruska babika....a to som do nich napchala obed kozmickou rychlostou, Mary posadila na nocnik a tlacila s nou az mam svalovku na bruchu, len aby produkt cim skor vypadol....potom rychlo do vetrovky a sup aj s nervoznymi detmi na sono....

prisla som tam...sestricka bojove farby na ksichte ze co chcem :angry: :angry: :angry: samozrejme nas nezobrali, tak davaj rychlo po znamosti telefonovala som tam ako filmova hviezda....a prd z toho....ma skoro slak trafil....zbytocne som tie deti stresovala a uz od rana som mala taky divny pocit, ze je dnes den Debil! takze nebolo na vyber, muzik koli tomu nedostal pecko, tak cvalal nasrdeny do roboty....vsade s nami chodi chudak, lebo ja sa bojim soferovat od havarie....

ludia , mne dieta zaspalo v kresle....teraz kukam co tak pozera dokumentarny film a ziadny protest za rozpravku....(to len tak na okraj)

kde som skoncila aha....no takze takto spravne vytocena som naklusala aj s detmi domov, muzov vyraz v tvari ani nejdem komentovat, o hodinu mi volal ze nam vybavil ineho sonistu v inom meste...takze cvalame zajtra do rimavskej soboty....pretoze sa mi cely cirkus nechce opakovat v stredu u nas....asi by ma zatvorili za vrazdu sestricky!

takze tolko info z lucenca :grinning:
15. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narciska :grinning: nebo spíš :angry: tam na vás zapomněli nebo co?
15. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec u nás je slovo TATA no.1 MAMA ešte ani nepovedala.
dadka dúfam, že vám tie choroby hnusné čím skôr prejdú.
Topánočky mama Martinka tiež tie od rak. Mne Dr. nehovorila nič o podošve, len prízvukovala pevný členok a aj to, že je dobré ak sú dierkované, lebo detičkám sa oveľa viac potia nôžky ako dospelým(teda väčšine :grinning: )
Bublinka ešte stále chceš s nami zdieľať chatku č.4 po opise našich nocí?
Včera sme boli plávať. Mali sme piatu hodinu a už sa zanárame. Soničke to ide super. Ale inak blbá noc pokračovala aj blbým dňom. Podvečer sme išli 3 páry na Valentínsku večeru do sushibaru. Ešte sme tam len prišli, hneď som sa rozpleskla pri bare jak žaba. Podlaha klzká jak šľak a ja matka domáca, čo má po dhej dobe na nohách štekle to je smrtiaca kombinácia. Jedlo bolo fajn ale obsluha 0bodov. Najskôr Boris nedostal polievku, potom švagor nedostal hlavné jedlo. Mne to priniesli v poradí polievka, dezert a až potom hl. jedlo...A čašníčka drzá jak ploštica a všetko jej to trvalo strááášne dlho. Ale dnes už je to našťastie lepšie aj keď noc bola zase na figu.
15. únor 2010 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás jedině mama a baba a nene, tata ještě ani jednou. Dneska při obědě začal fakt jak marťan, hlubokým hlasem - takovým chraplákem - jsem se fakt nasmála :slight_smile:.
Zrovna jsem si říkala, jak je to už jiné, že ty naše děti více chápou, třeba, když odchází manžel do práce tak ho jdeme vyprovodit ke dveřím a jakmile je zavřu, tak se Peťka bobek rozbrečí, asi už to chápe..

Mufo na chatce trvám pod podmínkou, že si vezmeš podpatky :grinning: :grinning: :grinning:
Do Žiliny jedeme na prodloužený víkend ke kamarádům, už se těším, zas něco jiného než pobyt doma...Ale pochybuju, že půjdeme někam do hospody, asi budem pařit doma :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak tady chcípl pes..mě štvete :angry: :wink:
15. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím spodní jedničku! Jsem přišla z práce, Kryštof si udělal kousátko z mého prstu a už to bylo jasné. Ty holá dásínka tolik nebolí :wink:

A na pátek plánujeme cestu na Váchodní Slovensko do Michalovec, tak se budu modlid, aby bylo počasí jako teď nebo lepší. Jsem zvědavá jako to Kryštof zvládne. Normálně je to přes 9 hodin jízdy.

Mufo, jasně lodičky na sraz do chatky budou super :wink:
15. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
babky
skor ako odpalim do postele....co ze si to mame vziat? drevaky? fu, stekle neman ani moje nohe nechyruju take cosi vziat....aaaaaaaaaaaaaa botasky byt nemozu? ja si vezmem miesto toho kozmodisk....moze byt?
15. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozik jedla som ladovy salat

cize kozacia vecera....aaaale s talianskym dresingom....to bolo take dobreeeeeee eeeee eeeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak na leto mám éééleganté štekle, také asi 12cm. To som si kúpila teraz keď som bola tehotná, lebo sa mi strašne páčili. Keď ma videla moja gynekologička tak len zalamovala rukami :grinning: Tak ich obujem, len si musím nacvičiť chôdzu,aby som vás zas nepozdravila po japonsky :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ešte pred odchodom do postele vás pozdravím, no a čítam, že sa tu preberá garderóba na stretko :grinning: Ja teda žiadne štekle nemám, tak budem za botaskovú s narciskou. A aby som doplnila zdravotnícky materiál pribalím magnetický pás doktora Levina.

Martinka - fíha, tak to vás čaká dlhááá cesta. Tak ak toho budete mať v Poprade už dosť, môžete sa u nás zastaviť. :wink:
15. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee martinka
gratulacia k zubku! mala ma tiez kuse ale zatial je to len dasnova party.....uvidim co da buduci tyzden....ale vela si od toho neslubujem, lebo Dianka mala prvy zub 13mesacna aj to hore! takze to bol taky vesely upierok....

andraber....podla rozpisu sme na jednej chodbe takze sa k sebe budeme aj hodit :grinning:

mufo .... budu akuratne pasovat k ohnu :grinning:

jaj babky keby tak uz cica spala, ma tu odpaluje za masinkou, iba tak zvaram .....
15. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa vyspala v kresle pri dokumentarnom filme, som ju preniesla do detskej aby si krk nezalezala a bac spala do 18tej a co chcem od nej teraz , ze :confused:

maruska mala tiez problem sa vykrutila v tom spacom vaku, lepi sa na mantinel uz druhu noc toto robi, tak som ju bola odkotulat, lebo vyzerala ako palacinka zakrutena, a ta hlava dopotena.....juj ci by som ju uhryzla, vacica moja :grinning:
15. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok cas pokrocily ako moja koma

letim sa obziet ci uz cica spi a pred tym hodim cokoladku z dezertu do zobaka....som tazky sladkozrut...od tehulkovania ma to nepreslo a odkedy som mala prvu ms (22.01.10) uz sa mi na tvari pridruzili aj vyrazky....takze okrem toho ze som ostala pazrava, som aj vyrazkava....no proste senzi maminka!

bru noc vsetkym
15. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musim sa smiat, narciska ked si najdes co i len trochu casu, tak ako dnes vecer, tak poprosime presne taketo prispevky!! zakrutena palacinka je stobodova :grinning:
a tie zazitky na sone su fakt sila :angry: :frowning2: este ze je tvoj manzelik pohotovy a vybavil niekoho ineho, tiez by som nemala chut sa tam vracat...

inak mna tiez stale drzi sladke od porodu a tusim sme aj rovnako dostali mrchu :sweat_smile:

martinka neboj, pocasie by malo byt uz dobre...ked tak prsat... :wink:

mufo to je aky pozdrav po japonsky? :grinning: :grinning: a kludne si zober stekle, ved za detmi aj tak budu behat chlapi :wink:

bubli mame mrazak velky jak kravu, momentalne plny na prasknutie, kedze sme mali zabijacku a dokonca som sa dnes posnazila a nasla este jeden chlieb :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zajtra uz nas naozaj odhrnu, takze prezijeme :grinning:

dobruu
15. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute...

No ja som sprostá jak bedna gitu :frowning2: skoro som si malú udusila už som myslela že je jej lepšie aj si pýtala papať tak som jej uvarila a pomixovala jablko a ona sa tým začala dusiť hodnú chvíľku nedýchala len sa dusila našťastie už je ok ona to musí mať ešte veľmi opuchnuté :frowning2:

Ale zato dnes som skoro z nej odpadla už spravila jeden krok sama :slight_smile: neviem či to bola iba náhoda ale aj taksa tešíme :slight_smile:
16. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, děvčence :slight_smile:

Dadka, bacha na to. to je na ho...když děti marodí, fakt. :frowning2: A to se rozchodila po té svačince nebo před :slight_smile:

Zuzec u nás mrazák čeká na doplnění, dneska jedu nakupovat.

Martina, super se zubem :slight_smile: Tak máme podobné plány na víkend :wink:

Narcisa buď v klidu s vyrážkama, já mám momentálně periorální dermatitdu a nějak se toho nemůžu zbavit - kolem pusy červená a suchá kůže - z přemíry kosmetiky a častého střídání prý...takže teď nemažu ničím a maluju se minimálně. Takže kočka taky :unamused: :grinning: Kámoška pediatrička a dvojitá matka hned diagnostikovala, že to mám z kojení - ona to měla taky :grinning:

Jo a zpráva dne - Peťka začal pít čaj!! :slight_smile: :slight_smile: super super, ráno si dal na jeden zátah 20ml, manžel totiž přišel na trik, při pití mu mačká flašku a takhle se to naučil :wink: Takže dneska mu koupím ještě super cumel na flašku a snad už to bude ok. Jelikož si vysadil i mlíkovou snídani a večeři a kojí se jen 2x v noci...
16. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli ja viem že treba dávať pozor len mne nikto nehovoril že nesmie jesť ja som iba spomínala že mi odmieta a oni že nech jej teda nedávam že keď bude chcieť si vypyta a keď si pýtala tak som jej dala ale iba špičku lyzicky ale možno to len schuti zhltla ale pre istotu jej už nedám až keď bude úplne v poriadku...
16. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule :slight_smile:

dnešnú noc sme mali perfektnú :slight_smile: Sebinko šiel spať o deviatej a prvý krát sa zobudil až o pol šiestej.. to sa mi snáď ešte ani nestalo... ale definitívne bol hore už niečo po šiestej... nevadí, aj keď šla som spať dosť neskoro, prichystávala som veci k manželovmu daňovému...
Dnes máme taký vybavovací deň... idem zaniesť účtovníčke papiere k daňovému, potom zrušiť v Orange internet.. konecne!!! sa ho zbavím... hrozný net... drahý, pomalý, vypadáva, občas pre istotu ani nenaskočí... od apríla budeme mať internet SATRO... len za 10 Eur mesačne... :slight_smile: takže ešte musím skočiť tam, vybaviť to.. potom skočím do DM, minulí sa nám Sebkové sušienky a ešte na poštu...

Pekný deň prajem :wink:
16. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bambulky :slight_smile:
U nás opět sněží.. :confounded: Asi se z toho už zblázním. :unamused: Chci okamžitě jaroooo! :dizzy_face: Chci sadit kytky na balkoně a umývat okna a dělat jarní úklid. :dizzy_face: :grinning:
My v noci kojíme pořád. Většinou jednou nebo dvakrát. Ale moc mi to nevadí. Napije se a spí. :slight_smile:
Ale nevím, co jí mám dávat na snídani. Mlíko jí moc nestačí.
Ninny, tak to budete mít super cenu za net. :wink: Tak snad bude dobře fungovat.
Mariellka se konečně trošku začala hýbat. Válí si sudy po místnosti a trošku couvá. Ale na kolínka ještě nechce. A to má za týden 9. měsíců. :grinning: Naše líná slečinka. :grinning:
16. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka, já naštěstí s laryng. nemám žádné prakt. zkušenosti tak ohledně jídla neporadím, asi všechno spíše tekutější formou si myslím...ale musí to být teda hrozný zážitek.

ninny to je program! já dneska jen plavčo a nákup, ale kdybych mohla tak jen sedím doma - se mi nic nechce. Počasí na prd. Slunko jsem neviděla tak týden :frowning2:
Internet budem taky měnit, máme tady nějaký lokální, ale stojí za houby..a drahý je. 440 za 1 MB
16. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka na laryng. pozor.. :unamused: Je to hrozná nemoc. Amélka ji měla. Nejhorší to bývá v noci. A nejdůležitější je chlad a vlhko. Kdyby měla velký záchvat kašle a nešlo to zastavit, tak okamžitě na balkon nebo otevřít okno. A nebo jí strčit k otevřenému mrazáku. Ty dýchací cesty totiž opuchají a je tam riziko udušení. :cry: Máme tetu paní doktorku ušní, nosní, krční. :wink:
16. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, na snídani mu dám do ruky rohlík nebo chleba, podle toho co snídáme my, předtím ho kojím tak 5,30...no a pak svačina kol 9.
Jo a okna - jsem na ně maniak tak si dovedeš představit co to se mnou dělá, když jsem je 2 měsíce nemyla :grinning:
16. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamulky. ste toho popisali a ja podobne ako vacsina z vas stiham ledva-ledva FB. ale tak mame novinku 3. zubok 4. asi na ceste lebo mrzuti sme stale. a v nedelu som matkovi dala prsty aby sa vytiahol do sedu a on si povedal, ze je mu to malo a sup zo sedu na rovne nozky sa sam vytiahol. som zostala vyvalena ako puk. odvtedy ho to bavi stale. a tiez sa snazi vytiahnut na nabytok. este neprisiel sice na fintu ale je to len otazka casu lebo aj minule mi rozbil taku misku pod svieckou. a kedze nemame v obyvacke takmer ziaden nabytok musim porozmyslat nad nejakym riesenim. a tiez si vie otvorit skrinku pod televizorom a vytahuje odtial DVDcka :slight_smile:

leuska - som rada ze teusko to tak uzasne zvladol. je to odvazny drobcek. a myslim, ze by bolo ovela cudnejsie keby si sa onho nebala :wink: ved aj to je nasa maminkovska funkcia :sweat_smile:
16. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik babizne

monrou snažím sa udrziavat zimu a vlhko tak hádam to prejde skoro...A dik som nevedela že keď má zachvat treba zimu...
16. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda. ja keby som chcela umyvat okna tak casto ako vy tak neviem ci by som stihala aj nieco ine :slight_smile: u nas tak 3x do roka uplne staci :grinning:

dadka - citam ze ste chorucki tak drzime palce a myslime na vas

ninny - to vyzera ako moj program ked idem raz za mesiac do mesta a potrebujem tiez vybavit milion veci. vacsinou ale za pochodu polovicu vyskrtam lebo musim brat ohlad na matka ako zvlada :sweat_smile: my mame net od t-mobilu ale velmi nemame na vyber kedze na dedine lokalny net nehrozi asi a pevnu linku nemame. ale tiez le dost pomaly co ale moze byt sposobene aj starym PC. takze asi kupime novy notebook a uvidime
16. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex sestra má nový notebook a net od t-mobilu aide to ako pos...e ja mám chello a fajn len noťas mi odišiel tak teraz všetko riesim cez mobil...
16. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek