• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ku nam pediatricka prisla domov
10. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny 13.5kg som mala na sebe
10. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no keby som aj ja nechala 11,5 kg, tak si domov nesiem len pol kila. To by bolo super :grinning:
10. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby akej farby je to prve mliecko?
10. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka, no pekne.. už Ti chýbaju len 2 kg.. wau :slight_smile:

janja, aj ja... :D
10. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

kto sa dnes narodil?

ja som prave vstala, po tej nocnej....som si chrupla s malou a zobudila som sa az pre chvilkou, mala este lenosi v posteli...chudatko male soplave....

tak som sa sla najest, lebo cez obed som zvladla akurat polievku a to som z poslednych sil klesla na gauc a zobudila som sa az pred chvilou....

do snury som dala tekvicovy s krumplom a vajickom a este aj puding cokoladovy s cucoriedkami a bananmi...a piskotami...mnamusky bolo to dobre....teraz mam brucho ako jazvecik.....
10. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
akurat vytrca malej nozka zpod deky, tak rozmyslam ci si dam aj tuuu..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa, no zatiaľ neviem o žiadnom novom miminku :grinning:
10. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ste preberali kym som tu nebola?
10. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam akurat taku mensiu depku....furt mi niekto vyvolala ako sa citim....atd...a mne uz ide na nervy kazdemu hovorit to iste....aj vonku sa ma vzdy pytaju kedy kedy?....a co ja viem kedy?...moje nervy....
10. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa,presne za tieto otazky by som vrazdila...mna sa pytaju ci sa este gulam--asi to nie je dost jasne vidno..
maleho mam uz zase u babky,nemozem spravit skoro ani krok,ako ma vsetko boli,ale som 2cm :grinning: a ty?
10. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa, mne nevola nikto.. :D ja volávam mamine každý deň.. a so sestrou telefonujem tak 2-3 krát do týždňa.. inak mi bohate stačí písanie cez net :D
10. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, hlasim stav 2v1 a tiez ze ma chyta nejaka depka. Som strasne nervna, uz to chcem mat za sebou.
Narcis presne to iste rozculuje aj mna.

baby pekne kila ste nechali v porodnici, som zvedava kolko necham ja, mohla by som aj 20 kg. :grinning:

Gratulujem k prvym poradniam. :wink:
Ja mam tiez zavolat pediatricke, ked prideme domov a na druhy den pride k nam domo

Marti Krystofko sa pekne rozbehol, len nech mu to tak vydrzi!!! :slight_smile:

Mne sa nic nechce, som sa pred chvilou zobudila a uz som zase taka o nicom.
10. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby. Tak ja tiez stale nerodim... Uz zacinam byt nestastna.... Dufam, ze sa to coskoro rozbehne, ale zatial to tak nevyzera.
Bola som dnes vybavit EPI, lebo ju chcem mat v zalohe. Keby nahodou.
10. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
ja mam dnes termin :grinning: :grinning:
Pozeram ale, ze sa tu zatial dnes nerodi. :confused: :wink:
K tym kg - ja som v porodnici nechala 9kg a este 4 potrebujem a nezmestim sa do ziadnych pred tehu nohavic ... :unamused: esteze je leto. :wink:
10. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte budúce maminy. Hlásim stav stále medzi vami "budúcimi". Dnes je asi taký divný deň. Od rána mám také bolesti v krížoch. Sestra vraví, že do večera už pôjdem. Ale niekde som čitala, že ak poslíčkovia po sprche zoslabnú, sú to ešte poslíčkovia a keď zosilnejú už sú to kontrakcie. Tak som po sprche a už to veru aj zoslablo. Tak uvidíme. Inak ja by som v tej pôrodnici kľudne mohla nechať aj 26 kg :grinning: Až tak krásne sa to na mne nahromadilo. Dnes som dopriala bábetku aj troška slniečka. Vytrčila som na záhrade na pol hodinku to mini bruško a slnila sa. Nóóó, ale zase to začína, tie kríže.
10. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonne,aj ja tam chcem tolko nechat :grinning:
10. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivella.. i ja :grinning: :grinning: :grinning: aj keď som pribrala "len" 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja tam chcem nechat aspon 15 aj ked som nabrala 12. To by bola fajn bilancia :grinning:
Ja mam dnes pocit, ze sa mala nejako menej hybe. Teda hybe sa, ale zvykne sa tak viacej. A zasa ma stikutku. Myslite, ze je to normalne, ze ma chudatko kazdy den stikutku?
10. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, mne sa dnes malý opäť hýbe celý deň :slight_smile: štikutku maval aj môj maly často.. teraz už 3 dni nemal
10. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vy ste srandistky :grinning: :grinning: ja som nabrala 23kg a nepocitam tesne mesiac pre otehotnenim dalsich 10...vysadila som dietu :cry: :cry: popraskana som komplet cela,tym nemyslim len brucho..
janne,aj my mame stikutku denne,aj viac krat,asi malo pijeme :wink: a neboj,v takomto stadiu si chce mala trochu viac pospat,sak co ma robit ked neni kde sa v dome pohnut? :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze je to normalne? To som rada. Teda nemame stikutku kazdy den, ale skoro kazdy. A dnes je vazne nejaka ospala. uvidime aka bude akcna zajtra. Ked je hyperaktivna, tak som nestastna a ked sa hybe malo, tak som nervozna. No kdo by mi vyhovel?
10. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja som tiez nabrala 26 kg, no ale chcela som byt skromna, ze staci ked necham v nemocnici 20 a 6 po tyzdni, no ale dobre, tak nech necham rovno celych 26 kg. :grinning:
10. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janne aj my mavame casto stikutku, teraz ma tak raz za den, niekedy dva ale maval aj 5-6 krat za den. :sweat_smile:
10. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ak mi budu vsetci nosit ako darcek cokolady a bonboniery ako pri prvom....tak neviem neviem :cry:
10. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co s tymi kilami budu v tej nemocke robit? Nemozeme im tam nechat vsetko :grinning: Ja si kludne domov prinesiem nejake 2-3 :grinning:
10. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne6969, mne sa v sobotu, nedeľu aj v pondelok tiež máličko hýbalo, už som sa bála a šťuchala do neho, už mi bolo aj do plaču, ale včera som bola u lekára a všetko je v poriadku. A večer som už mala také kopance :grinning: Tak neboj len si to sleduj, keď si ľažkáš, alebo sadneš, či sa aspoň trošku pohne. A tá štikuľka, tiež bola každý deň, teraz už po menej. Možno podľa toho, čo spapám.
10. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivella, koľkými kilečkami si sa nabalila? Dúfam, že aspoň tak ako ja :grinning:
10. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ste ma upokojili. Ja uz som rozmyslala, ze zajtra nabehnem do nemocky. Ma tak vyplasili, ked mi povedali, ze mam trochu menej plodovej vody. Doteraz bolo vsetko fajn a toto ma vykolajilo :sweat_smile:
10. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janne, užívej si, že má škytavku v břiše. To je ještě pohoda. Kryštůfek škytal v břiše po každém mém jídle a teď taky ta 3x denně. Ale je to horší. Tedy pro mne. Je mi ho vždy strašně líto, jak to s ním úplně hází a jaké u toho vydává zvuky :frowning2:
10. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek