• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ahojte
tak Páju mám o5 nemocného....včera ještě nic a v noci začal tak kašlat,že děs :frowning2: ...musím s ním zítra k lékaři :frowning2: ...ach jo :confounded:
21. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice, no teda, nejako sa šíri medzi všetky detičky :frowning2: nech je Pavlík zase čím skôr zdravučký

zuzec, super linky :wink:
21. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nech uz su vsetky deticky zdrave, ved si to vobec nezasluzia :frowning2: uz nech je teplucka jar...

baby vcera som vecer skusila Terezke nedat kasu, len tak zo zvedavosti, ze co na to povie a vobec ziadny rozdiel, az na jeden....rano mala ovela tekutejsiu kaku :grinning:

dnes je krasny den u nas, svieti slniecko, biele hovna sa topia (sorac za vyraz), ja nemusim varit, lebo ideme tradicne uz k nasim na obed, este aj hokej dobre dopadol :dizzy_face:
a ta zlata baba od ktorej som kupila cestovnu postielku na MMB mi pribalila k tomu krasne tricko pre Terezku co mala v albume, som ho chcela od nej kupit, ze usetrim na postovnom a ona ze jej nemam za to tricko posielat peniaze :dizzy_face: potesi potesi

prajem peknu nedelu
21. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sovice cítim s tebou :pensive:
My už máme za sebou jednu návštevu, o 13 ideme so slečinkou plávať a potom ešte na výlet vláčikom. Mám dnes dosť nabitý program čo?
Noc bola super. Malá zaspala o 19 a zobudila sa 23:30, 3:30 a 5:30 takže dnes ostáva tiež spinkať sama v izbičke. 3:30 som išla kuknúť čo hokej a stihla som posl. 15min - paráda.
Ozik a máme tretí zub, hornú jednotku!
21. únor 2010 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
vsetkym chorym prajem skore uzdravenie....
hanka ma konecne prve dva zubky - dolne jednotky :slight_smile: prerezali sa uplne potichucky, bez problemov.... A onedlho budu horne dva.....
21. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo paradicka :slight_smile: asi chcela byt samostatna hehe :sweat_smile:

predchvilou sme dorazili od nasich a skusame bublinkin recept - nechala som Terezku dospat v aute :grinning: bola total znicena a ta polhodinka co trva cesta, by jej nestacila, tak este ju chvilocku necham...len mam vybite baterky na vysielacke, tak ju musim chodit kukat osobne :grinning:

dnes bolo kraaaaaaaaaasne taka som rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

katy Hanka to berie po dvoch parada :dizzy_face:
21. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju!dala jsem pavlíčkovi zábal v poledne jak šel spinkat,je ten kašel lepší,ještě ho dám na noc,k tomu mucosolvan...ted se ke mě furt tulí prdelka moje :pensive:
štěstí,že je pavel dneska doma,pomáhá mi a zítra nejde do práce,půjde jen darovat krev a dojede domů(nemusí si brát paragraf),a zajdu k dr s pavlíkem.pavel bude s jájou.
21. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice, Pavlík mal aj teplotu ? zlatinko malé, veru aj Maťko je taký viac mojkací a uplakaný, Martin povedal,že mám zlaté nervy :sweat_smile: ale predsa je taký malý pacient. A keďže bolo krásne slnečno vybehli sme von schladiť dutiny, mohlo by to už takto vydržať :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ahoj, ahoj,

tak ako? co tak narychlo citam, tak sama choroba.. zelam rychly priebeh chorob... a aby ste co najskor boli fit.

u nas skoro nic nove, ale spanok sa trosku polepsil t.j. v noci vstava asi 4-5x alebo si viac nepamatam, skratka to neratam. zistila som,ze neznasa ked je zakryta, cize ma zakryte len chodidielka... a aj to ju niekedy tak rozculuje. v noci sa obracia a cestuje po celej posteli cize musim davat pozor a vyklada si nozky na mna prip. ak spi s nami tatik tak na jeho chrbat. ale aspon spinka. cez den je to trosku horsie asi uz chce spinkat len raz. ma problem zaspat doobedu, ale je nervozna ked nespi. zacala papat aj ovocko... hrusu ako vyzivku a jablcko cerstve nastruhane, tomu sa velmi tesim. pije z poharika so sosacikom ale len 20ml na den. no mozno sa rozpije.

ja vas priebezne citam cez mobil, ale prispievat z neho sa mi neda, cize aj ked chcem na nieco reagovat tak uz potom zabudnem.

vcera sme boli na vystave psov, bolo fajn. Laura sa tvarila nezucastnene a ja som sa nemohla vynadivat na tyhc havkov. najviac sa mi pacila shi tzka. mojmu muzikovy ani nie, on chce velkeho psika ale ja uz nie. nie zeby som ho nezvladla, ale tazka vaha mi robi problem, teraz s nasou ked je niekedy zle a mam ist na veterinu a nemoze chodit tak mam problem a to ma 30kg. ale aj tak novy psik bude najskor o 3-4 roky.

chcem sa vas spytat mamicky tie co chodite plavat. v akom bazene deticky plavu? ako je to s cistotou vody? ja by som sla s malou, ale mudr. oblickova mi to neodporuca kvoli kvalite vody, aby laurinka znovu nemala zapal obliciek. nechcem riskovat no pre info ma to zaujima.

velmi by som chcela uz jar, ale taku ozajstnu co je teplo a nie je mokro, uz sa zacnem obzerat za sportovym kociarom, ale takym nejakym lahuckym. teraz mame babypoint (je tam aj sportova cast, ale je to take neohrabane velke), je stale vo vanicke a ked chce pozerat na svet tak jej dam za chrbat vankus a je spokojna.

uz by som tu chcela prispievat pravidelne, no uvidim ci sa mi podari.

zajtra idem do mesta povybavovat nejake papiere a potom ku babke na kafe.

aaa schudla som uz mam 55kg, este to chcem dat dolu na 50-52kg, ale idem pomaly aby som o mliecko neprisla.

majte sa babenky a mozno ked ma daco napadne popisem... packo

inac stratil sa mi tahak co bol na fb s vasimi menami, kde ho najdem? aby som vedela s kym mam do cinenia :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak už je víkend za nami. My sme ho trávili len doma tak kľudne. Včera som vyslala manžela s Danielkou von a boli sa pozrieť na súťaž v spoločenských tancoch, a potom na nákupe v Kaufalnde. No a dnes sme boli poobede vo Svite u manželovej rodiny. No a u Ľubky sa už naplno prejavuje naviazanie na mamu, lebo keď sme prišli a zobrala ju na ruky manželova teta, tak hneď obrovský rev. Tak aj celú návštevu strávila pri mne. Ale inak bolo fajn.

Ku všetkým novým zúbkom detičkám (Hanka, Sonička) gratulujeme. Ľubka je stále ďasienkatá, síce ma nemôže hrýzť, keď ku dojčím, ale si to vynahradzuje a aspoň ma vyštipká. :slight_smile:

Malým pacientom želám skoré uzdravenie. My sa momentálne držíme celkom dobre klop-klop. Už nech je jar a už ani tých chorôb nebude toľko. U nás to už vyzeralo tak jarne, sneh sa roztopil, ale včera sa zase nakydal. :angry: No čo už, ešte mesiac má zima nárok.

Tak idem ja sledovať OH, kým sa nezobudí Ľubka a potom pôjdem s ňou spať.

Pekný večer.
21. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby Katy gratulujem k zubom!!! my este nemame ale tiez mam pocit ze ich pojde naraz viac ak nie az 6 naraz lebo uz vidno biele pod dasnami ale este necinkaju.

Emla no vraj najlepsie je plavat v klube kde je bazen vyslovene len pre deticky ale tych je strasne malo. Ak bol problem s oblickami tak podla mna staci pockat na teplejsie pocko. My chodime plavat uz 5 mesiacov a ja som schytala zapal mocoveho tiez maly vobec. Lenze ja som na seba v tom zhone nedavala tak pozor a moc som sa neususila.

Adel Matko je tiez chory? uz nejak sa tu zmahaju virusy ja musim zaklopat ani raz sme este nemali teplotu ani kasel nic klop klop klop

No sadrokartonovy murik uz nabera podobu a vidim to este tak na dva vikendy a hotovo uf uz sa ale nevrta ani nic podobne len sa nahodi stierka akurat tu lepi panely takze krasne nam to tu smrdi :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nas bolo ze 11stupnov!!!! a 10km od nas v Ba ze 7 :grinning: Inak prisla som na mensiu fintu ked vypnem radiator a mame v spalni total kosu Niko sa zobudi tak maximalne 4-5x
21. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nataška ja som prestala vnoci kuriť odkedy malá mala laryngitidu a odvtedy mi spava celú noc bez prebudenia, cez deň trocha kúrim potom večer pred spaním poriadne vyvetrám vypnem radiatory a super :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
emla my co chodime, tak tam su pravidla, ze sa mame pred vstupom do bazena umyt detskym mydlom a este ako vstupujeme, tak vodeme do lavora s vodou kde je asi nejaka zbrnda na dezinfekciu...dost si to tam strazia - cistotu...neviem ako je to inde, ale tam kde sa plava s babatkami by to mali byt prisne..

nataska nikde som tu nepostrehla a aj sa dlho chystam sa opytat, ze ako ste vlastne vtedy dobojovali ten tvoj zapal co si mala...viem len ze sa podarilo prvy den malemu napit tusim z poharika trosku mliecka a potom ze si ho aj nakojila, ale dalej uz neviem ako ste pokracovali...presla si potom na nejake slabsie ATB? no to len tak zo zvedavosti, lebo ste mali fakt svinsku situaciu :frowning2:
fiha zeby si to rozluskla, preco ti tak zle spinkaval? resp. asi ked je v izbe chladno, tak tvrdsie spinka a zabudne sa zobudit :wink: uz teraz vie, aky spanok je zdravy :sweat_smile:

andreji, u nas sa to zatial neprejavuje, nastastie jej nevadi ZATIAL ked ju pestuje niekto iny, ale asi to pride...a mozno bude salamista :grinning:

je mi nejak blbo od zaludka a nejak sa neviem zohriat, dufam ze na mna volaco neleze :pensive: o tyzden ideme na chatu, to by nebolo dobre, este ked aj mrchu vtedy cakam...teda podla mojho povodneho cyklu...uvidim

brunoc
21. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka a ako ju mas oblecenu? len pyzamko a paplon? alebo aj vak? lebo toto by som chcela skusit aj ja...len som taky posera
21. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzec aj mne je blbo od zaludka totalne! aha hej museli sme prejst na ATB pri ktorych som mohla kojit. No az tak moc som evyhrala 4-5x je stale v celku dost ale aspon nieco.
21. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak už sme od doktora doma, robil Maťkovi aj sedimentáciu, mal ju trošku zvýšenú a tiež výter z nosa, to ešte neviem výsledky, predpísal mu antibiotikový sirup Klacid a do nosa namiešaný Pamycon+Nasivin. V piatok sa máme ukázať na kontrolu. Snáď to už zaberie. Sestrička mi hovorila ako odsávať sopeľ, že najskôr odsať s vysávačovou odsávačkou, potom dať kvapky do nosa a zachvíľku znovu odsať a takto aj 5x za deň. Neni som si istá, či môžeme ísť aj von :confused: keď dostal antibiotiká, ale snáď keď bude pekne na chvíľku, alebo ako radila bublinka, otvoriť okno a obliecť na von a tak nechať vybuvať.

dneska na raňajky som mu dala trošičku z mojej vianočky a chutila mu, som tak uvažovala,že však keď môže rohlíky a chleba (ha, znie to akoby zjedol celý krajec :grinning:) tak aj ostatné pečivo by asi mohli , nie ?
A na desiatu sme sa podelili o Zvolenský smotanový jogurt, to je nebíčko na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sovice, ako Pavlík dopadol u Dr ?

zuzec, ja sa tiež bojím, aby mu v noci nebola zima a prikrývam ho tenkým paplónom hoc je v tenšom spacom vaku a možno by ani nebolo treba, v izbe máme okolo 20-22°C a na noc sa mi zdá,že kotolne sťahujú teplotu na nižšie :confused:

ozaj, od kedy môžu detičky cibuľku a cesnak ? vraj to je nalepšie na hnusné chrípky, v tej tabuľke Mama a ja je že od roka, ale keď už na výžive nájdem med od 6mes, maliny od 4mes takisto aj jahody, namôjdušu som z toho blbec :rolling_eyes:
22. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

my sme dnes mali skorý ranný budíček o 5:50. Danielka otvorila oči a zahlásila: maminka, mne sa už nechce spinkať. Ja som sa na ňu škaredo pozrela :grinning:, lebo vonku bola ešte tma ako vo vreci aj aj Ľubka ešte spinkala, tak si ľahla, ale pritom si spievala, rozprávala, no a samozrejme zobudila Ľubku, lebo ona má už nadránom taký ľahký spánok. Zaujímavé je, že Ľubka bola celé doobeda hore a až teraz na obed zaspala s Danielkou. Keď že som mala navarené z nedele, tak sme s Danielkou aspoň pozmývali dlážku, a potom sme sa už len hrali - stavali Lego, bunker, na obchod, so zvieratkami na farmu, hrali na klavíriku, a tak. Varila som len pre Ľubku jej zatiaľ obľúbené jedlo - karfiol, mrkva, zemiak, žĺtok.

Dadka - držím palce, nech sú výsledky dobré a Maťkovi posielam pusu na skoré uzdravenie. Ja si myslím, že vianočku by detičky mohli, veď keď papajú piškóty, aj vianočka je len sladké pečivo. Ja som Danielke začala dávať cibuľu a cesnak až po roku, lebo je to dosť aromatické a aj trošku ťažšie na trávenie, tak asi preto to odporúčajú zaviesť neskôr. Ak chceš Maťkovi dávať nejaký vitamín, tak skús Cebion vit. C (existuje aj ako multivitamín), ten môžu aj dojčatá. Sú to kvapky a ja ich dávam Danielke každý deň na lyžičku spolu s džúsikom alebo vodičkou.
22. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Dadi,jsi hodná,že sis na nás vzpoměla :dizzy_face:
U dr jsme byli,průdušky chytlé nemá,ale poslouchala ho teda dost dlouho.Koupili jsme stoptusin(není na recept).Smrká a kašle o106.
A noc teda hrozná,já migrénu jako pra.e,Pavlík pořád plakal,že chce smrkat,že ho bolí nohy a že nechce spinkat.Nakonec vždycky usnul.Ale toho čaje vypitého a 3 plíny počurané.Naštěstí Juráška jsem kojila jen 2x za noc.Jsou to koťátka :dizzy_face:
ach jo,děti by neměly být nemocné :pensive:
22. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel, Kubko tiež už papkla vianočku - chutila mu. A dnes dokonca mal knedľu - to má k ôsmym mesiačikom menu a polievku zeleninovú so slížikmi - bezvaječnýmí. Som mu ich iba pomágala nerozmixovala a veľmi mu chutilo. Z jogurtov, má rád aktiviu - vanilkovú, marhuľovú.
Tiež ako ti píše andreaber mu dávam teraz Cebion. Inak kašel sa mu drží ešte a soplík už menej.

Zdravím všetkých.
22. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se zpátky z Čech. Cesta byla v pohodě. Náš cestovatel Columbus to zvládl na jedničku. Na FB jsou fotky ze setkání s Weronikou22 a Thomasem
http://www.facebook.com/album.php?aid=2026304&id=1550112904&l=42e723dab8

Teď vás jdu dočíst, ale musím přiznat, že mám pořádný absťák, tak se těšte. Jsem tu od čtvrtečního večera nebyla :wink:

Ivuško, super, nejen já lezu ostatním do snů :wink: :grinning:

Ani já si nemůžu na Kryštůfka stěžovat. Je to naprosto klidné dítě. Weronika22 se divila a prohlásila, že je to taká bábika, co jí někam posadím a ona tam klidně sedí, hraje si a kouká. Zato Thomas byl celý nervózní a šídlo. Pořád potřeboval něco dělat.

inffinity, vítej mezi závislačkami! :slight_smile: Náš Kryštof taky neleze, neplazí se, ale dokutálí se všude kam potřebuje :wink:

Všem nemocným dětičkám i rodičům posílám energii, ať jsou co nejdříve ok! Není nic horšího než nemocné dítě. I když, já musím zaklepat ťuk, ťuk, ťuk, Kryštof měl horečky jen po očkování a jinak nemocný nebyl, ani když jsem lehla s nachlazením já i Aleš.

Emlo, my chodíme plavat do speciálního bazénu pro miminka. Voda má 32°C a plavou tam jen dětičky s rodiči. Jinak se tam lidé nedostanou, takže nehrozí přenos infekcí z dospělích. Voda je mírně slaná, aby se nešířily bakterie a mohly tam i dětičky, které mají suchou pokožku (není tam chlor)

Tahák najdeš na FB v naší skupině Júnová babatka v fotoalbumě.
22. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, pozrela som si foto a uz som v krystofkovi zahliadla ocka alesa :slight_smile: doteraz to tak nebolo vidiet, teraz mi to uplne udrelo do oci.

u nas OK, zasa snezi dokelu, ale inak pohoda.
22. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj a hlasim, ze v Deichmane maju zlacnenu tie super kvalitne topanocky Elefanten, 50% dole, videla som tam letne sandalky aj jarne topanocky, ale nie nase cislo. maju tam aj specialny merac noh pre babatka, my sme teraz 18ky.
22. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulko, on je celý tchán. Po mě nemá skoro nic. Tedy kromě toho že se rád směje :grinning:

Už zase sněží? Šílené to bylo v sobotu večer, to jsme odjížděli z Michalovec do Pozdišovec a takový vítr a mokrý sníh :frowning2: během chvíle byla silnice celá bílá a i v neděli, když jsme odjížděli, ležel sníh na silnici. U nás dnes krásně svítilo sluníčko a je +1°C.
22. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, joj slniecko, to uz tak velmi xcem.

vidis, simonko je zasa cely ja, kdesi som aj pocula, ze existuje statistika, ze prvorodeny sa zo 75% podobaju na opacne pohlavie (chlapci na mamu, kocky na ocka) a v mojom okoli sa to uplne potvrdzuje. no ale vy ste vynimka :slight_smile:

chcem sa opytat, stale nahradzujeme MM iba 2 x denne (obed, olovrant), zvysok kojim, aj 4 x. uz ale ideme do 9.mesiaca, takze chcem dat 3.nahradu, ale teda chcela by som vediet, co je vhodne dat papat na desiatu. my vecer kasu nepapame, malemu to nechuti.
22. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
bambulka prave som dnes pocula o tej akcii, ale netusim aku bude mat mala nozku v lete a kym nezacne chodit, resp. pustat sa, tak jej nechcem este topanocky kupovat...na doma ma nachystane papucky Rak...snad sa este postasti taka akcia...alebo to nevydrzim a pojdeme kuknut :grinning:

ja davam na desiatu klasika - nejake nastruhane ovocie - jablko, hruska, raz za cas banan...supnem jej do toho marina keks...a chystam sa na ten jogurt....alebo skus nejake vyzivky..u nas su zatial bez uspechu..

martinka vitajte naspat, Krystofko je velky cestovatel :dizzy_face: a tiez som si vsimla, ze sa na niektorych fotkach podoba na tatika :wink:

dadka uff mate antibiotika, co uz, Matkovi bude cochvila uz lepsie :wink: aj vsetkym ostatnym marodom prajem rychle uzdravenie!

my dnes fajn, boli sme plavat, teda ja som sa kukala z brehu a v bazene bol dnes Stevo s Terezkou....sa dohodli zase s dalsim ockom z nasho kruzku ze maminy maju dnes fajront :grinning:
a ked sme sa vratili, tak sme zase nechali malu dospat v aute, je to paradicka, ze nas to skor nenapadlo...vzdy sme ju zobudili po pol hodine cesty a potom bola nervozna...este ze byvame v rodinnom dome a mozem ju sledovat priamo spred dveri :wink:

a este mi dnes urobila Terezka radost a vykakala sa krasne do nocniku, cika uz automaticky - je perfektna ze jej to tak rychlo doslo, co tam ma robit :slight_smile:

caute dobrunocku
22. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, to ovocie alebo vyzivu ma na olovrant, tak som xcela nieco ine, ale vidis, na ten jogurt som uplne zabudla, to by aj mohlo byt. su aj take ranne kase, ale ked nema rad tie vecerne, tak to ani neskusam.

obdivujem, ze Vase deti tak krasne cikaju a kakaju do nocnicka, musim to uz vyskusat. pa
22. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,

dnes jsme dojeli ze Slovenska - máte to tam krásné! :wink: jsem hotová, unavená, ale musela jsem dočíst - závislost se hlásí:sweat_smile: Peťulka zvládl cestu i pobyt dobře, akorát se dneska odpo trošku doma nudil - tam šel z ruky do ruky, což bylo fajn...

Zuzec, je to paráda, když se děcka nechají dospat v autě, co ? jsem ráda, že vám to taky funguje :slight_smile: Já s tím počítám a vždy ho před jízdou obleču tak,aby mu nebylo zima po celou dobu co tam spí.

Bambul, na 2. svačinu dávám jogurt se sušenkama, teď jsem zkusila i ovocný meruňkový, ale zdá se mi to dost sladké tak zatím asi dávat nebudu.

Marodům ať zaberou léky a jsou co nejdřív ok. My jsme naštěstí zdraví, peťka má akorát mírně rýmu - kapky do nosu před odsátím už tady myslím radila dadka, zabírá to i nám :wink:

Jinak zdravím nové mamči - fotky budu prohlížet zítra, teď na to už není čas. infinity u nás taky žádný větší pohyb nehrozí- jen na kolena max. a pohupovat..plazení pouze dozadu

K tomu plavání, my chodíme do bazénu pouze pro děti, chloru tam je ale jak prase - smrdím ještě i doma :angry:

ten link na uchovávání jídla je super! od teď vařím jen čertsvé nebo dávám kupované, doma se ta sterilizace fakt dá špatně odhadnout a botulotoxiny jsou tam hned :confounded: Zamrazovat taky nemůžu, pže to rozmrazuju v mikrovlnce, což se taky nemůže.

Jo a psaly jste tu o větrání před spaním. No bez toho by snad Peťka vůbec neusnul! Základ je hodně vyvětrat, vypnout topení, nechat mikroventilaci a teple obléct (pod overal body a do spacího pytle), během noci ještě přikrývám peřinkou - a dlouhý spánek je zaručen. Když jsem ještě kojila v noci tak jsem mrzla a kojit jsem šla v polartekové mikině :grinning:
Švagrová má ráno cca 13 stupňů v pokojíčku a dává na noc i čepičku, ale to už je extrém :grinning:

Andrea, mě taky poslední dobou malej štípe při pití do prsa :grinning:

tak a už nevím nic. tak dobrou noc! :slight_smile:
22. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli vidis a ja som rozmyslala, preco ked som raz kupila malej pyzamko, bola k nemu aj ciapocka :grinning:

bambul, ja som nejak s tym nocnikom neponahlala a Terezke sa ani velmi nepacil, lebo ju to studenilo, ale odkedy sa jej nahodou podarilo sa vycikat do neho, tak ja neviem ci to hned pochopila, ale odvtedy uz na nom sedi rada, ale musi mat v ruke bud plienku cistu alebo knizka je velky hit....je po tatkovi, ten tiez chodi na hajzel citat :grinning:

dobruuu
22. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata jukněte prosím na FB, všechna by jste tam již měla mít podklady pro platbu zálohy na Megasraz + je tam nový návrh na ubytování po zapracování všech mě známých požadavků.

Luciarichard, sleduj taky FB, jsou tam všechny informace
23. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamenky, včera nám Maťko prvýkrát večer preštvornožkoval krížom cez posteľ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taká som bola happy jak jojo konečne došiel na to čo s rukami a nohami, lebo doteraz iba dvíhal prdelku a robil mostíky alebo kliky resp. plazil sa sa dopredu

bambulka, Maťkovi sa tiež páči sedieť na nočníku, môže škrabkať po puzzle na zemi, on celkovo rád skúma všetky povrchy a štítky na oblečení a všade kde sa vyskytne, taký malý kontrolor :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzec, u nás na WCku to vyzerá ako v zberni starých novín, MM si tam nosí od svokra staršie čísla lebo my nekupujeme nič také a tam to číta a tiež Mamu a ja a Dieťa určite nájdem tam :sunglasses:

andreaber, dala som maťkovi do čaju pár kvapiek Cebionu, celkom sa mu to popačovalo :wink:
23. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek