• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
A malá si práve dnes zmyslela, že bude vyvádzať. Nemohla zaspať a vrieskala o 19.30 do 21.30
Ešte, že mám super manžela a aj svokru. Pomohli mi, aj som si trošku pospala. O chvíľku valím do postele zas.
28. únor 2010 ve 23:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminky
Marti,taky se připojuju k těm tvým otázkám nehtíky+ praní.....takže:
já to spojuji a doslova....
všechno světlé dohromady,tmavé prádlo peru taky dohromady s našimi věcmi a nehtíky stříhám,když mám zaplou pračku a Jája kouká,jak se točí buben a ani mu to stříhání pak nevadí :dizzy_face:
ale pokud máš horní dvířka a né boční,tak to neporadím :sweat_smile:
1. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to prádlo peru dohromady už od začátku co máme děti a žádný problém...světlé na 60 a tmavé na 40 :wink:
se s tím necrcmám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mufo, snad už je dnes lépe! Myslíme na Tebe

Sovice, to je super fór. Zatím jsem Kryštofa pračkou upoutat nezkoušela (ale vím, že to funguje na kočku). Hned to prubnu. mohlo by fungovat, protože malinko pomáhá reklama. Čím stupidnější, tím lepší. Nejvíce reklama na dechovku (Eva a Vašek a teď Maxíci - Dechparáda) :grinning:
1. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a do světlého přidávám trochu vanische a peru v gelu ariel a aviváž taky používám
1. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno maminky, miminka a dětičky... :dizzy_face:
ta pračka je fakt dobrá... :wink:
I když mě pračku nepřipomínejte, včera mi vytekla voda z hadice, jsem jí "debil" pardon, nedala do vany. Naštěstí se nic nedostalo k sousedce, ale tady to vypadá jako po výbuchu. Naštěstí už je to suchý, tak snad dneska všechno nastěhujeme.
1. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Folly, já to taky znám. Na člověka je toho občas moc, taky bych Emmíkovi nikdy nic neudělala, a taky občas počítám do 10.
Ale to nemění nic na faktu, že je k zbláznění milujeme, ne... :wink:
já tě tedy rozhodně neodsuzuji. :dizzy_face: Rozhodně si myslím, že nejsi sama!!!
1. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Pomoccc nic se mi dneska nechce. A mám tolik práce. :confounded:
Sovi, s tou pračkou je to dobrý. :grinning: Akorát my máme zrovna to vrchní plnění. :grinning: Tak nic no. :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebinko sa mi dnes začal krásne "posúvať" popri nábytku, gauči.. zlatušík môj :slight_smile: a už robí aj prvé kroky, samozrejme, že keď ho držím za ruky... aj keď to často robiť nechcem:slight_smile:
1. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim kocky, my sme vikendovali doma v kosiciach. Celkom sa dalo. Bola som si nakupit v DMke a samozrejme, ze karta ostal doma, tak som mohla mat 27bodov :angry: , no zabijem sa, ked som pekna :sweat_smile:

mati,
1. Miskove veci periem zvlast
2. netriedim svetle, tmave, vsetko spolu (tmave moc ani nemame)
3.na skvrny sa mi osvedcil vanish alebo obycajne tekute mydlo na ruky z tesca za 0,85€ vona citrus. To mi zatial vypralo uplne vsetko :confused: :sweat_smile:

ninny, jogurty davame, zvolensky vanilkovy u nas vyhrava
1. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby nepoznate najku stranku kde su tipy ako sa hrat s 8 mesacnym babom nieco zaujimave
1. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by aj mna zaujimalo :confused: :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

dnes je tu slnečno, ale fúka silný vietor, tak ešte uvidím, či vôbec pôjdeme von. Starkovci včera odišli, takže dnes už gazdujeme samé. Manžel sa šťastne vrátil zo služobky a samozrejme doniesol babám nejaké darčeky, čo Danielka okomentovala: Jééj, aké pekné darčeky som dostala. A niekoľkokrát cez deň si ich musíme vymenovať. Ešteže ich bolo zopár - knižky, krabičky a pena do kúpeľa. No a knižky musíme čítať teraz stále dookola. Ale sú také pekné, že aj ja si ich rada pozerám :slight_smile:

Mufo - dúfa,, že je už dnes lepšie, držím palce, nech to rýchlo prejde

Sovice - s tou práčkou dobrý nápad, ale aj ja mám zhora plnenú, tak aj naďalej ostanem verná tej Kukulienke :slight_smile:

Ninny - gratulujem k prvým krôčikom,Sebinko robí mamine velikánsku radosť

Mon - ani nehovor, keby sa mi chcelo tak, ako sa nechce, tak okrem nášho sú vygruntované aj susedné dva byty

Folly - ani sa tým netráp, tým že porodíme sa nestávame dokonalými strojmi, ale našťastie ostávame normálnymi ľuďmi s normálnymi pocitmi, hlavu hore :wink:

Natashka - žiaľ, neporadím
1. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky dik, ze na mna myslite. Dnes som uz bez horucky aj ked citim, ze to este nieje uplne ok. Mala som to najpravdepodobdejsie z kanyly, kt. som mala zavedenu do zily. To som mala kvoli tym liekom na atop. ekzem, aby mi to nemuseli kazdy den nanovo pichat, ale zapalilo sa mi to tak uz je to von. Dnes som bola u Dr. a pichli mi to normalne ihlou. Este mam tych injekcii 5. Sonicka nastastie bola v noci len 2x hore tak som sa super vyspala.
1. bře 2010 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny, to je hnus, že to ani není možné. :angry: :angry: :angry:
1. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To snad nééééé :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :angry: :angry: :angry:
1. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
akoze co mali tie zenske v hlave? nasrate??? jezisi akoze ako mozu toto robit? no mne sa az hrdlo zviera a normalne mam slzy v ociach akoze dozivotie by som im dala
1. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer ženy :wink:,

konečně jsem se dostala k pc - dneska furt něco na řešení, do toho dostal Peťka průjem, ale takový, že padlo dnes asi 8 plenek. Nechápu z čeho, teplotu nemá, veselý je, spí klidně...
Ninny viz odkaz to snad není pravda :angry:

Marti, mně na stříhání nehtů zabírá vařila myšička kašičku.

Folly, buď v klidu, nejsi sama, já jsem chodila v prvních 3 měsících kopat vedle do pokoje do skříně :grinning:

Mufo tak kanyla jedna hnusná. A vyměnili Ti ji nebo úplně vytáhli? A co Ti vůbec vymysleli za léky? A je to lepší?

Teď už nevím, jselti jsem to četla na FB nebo tady, ale nalákali jste mě na okna! :grinning: zítra jdu na to. Jo a jak nám roztál sníh na zahradě tak se udělali hnusné plesnivé fleky v trávě, ach jo, člověk se s tím pachtí, na podzim hrabe jako blbec a stejně :angry:
1. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mufo tak už čtu, že ti ji vyndali...
1. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli tie plesnive flaky v trave mame aj my...ako to budes riesit? Baby nesrandujte ze okna :confounded: :sweat_smile: :confused: mne sa nechce :rolling_eyes:
1. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
natash až to vyschne tak pohrabu, zaseju novou trávu, hodím trochu zeminy a pohnojím. A budu čekat až se mi to tam za rok udělá zase :slight_smile:
1. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublina mam Ca a Mg i.v. na striedačku, natieram to locoid crelo. Už je to oveľa lepšie a hlavne NESVRBÍ TO!!! :dizzy_face:
No a ešte mi plánuje dať protopic a calabron, ale o tom som sa bola dnes poradiť s detskou, či je to vhodné. Vraj nájde, zajtra jej mám zavolať. Kanylu som si vybrala sama. V sobotu som si to podala cez ňu ale v nedeľu už bola upchatá a zapálená tak som ju vytiahla. A to som to aj fyziológom preplachovala...
1. bře 2010 ve 22:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja sa na okna odhodlavam uz dobre dlho, ale ked zaprsi, tak su ako ogrcane (prepacte za vyraz), tak sa mi do toho moc nechce :confounded:
1. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje okná počkajú na veľkú noc, zatiaľ sa na ne snažím nedívať :grinning:
1. bře 2010 ve 22:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno, teda Ninny, ten odkaz je hnus, a tomu se říká zdravotnický personál, to je fakt na doživotí. :cry: je mi z toho smutno.
Já jsem okna myla, ale nebylo teplo, takže se mi udělaly šmouhy a můžu je mít znova.
JInak dneska v noci malá vstávala jako včera, jen jednou a to na jídlo. S kojením se loučím, ona jak nechce tahat, tak už se mi ani mlíčko moc netvoří, takže to má tak možná 1x denně a to jen na žízeň. NO, jo, no co se dá dělat. Nejsem z toho nadšená, ale co zmůžu. Je mi z toho smutno, že jsem pro ní neudělala to co jsem měla, ono je to o tom, jak se o kojení tolik mluví, že si člověk připadá, že když nekojí, tak je horší :cry:
NO a co mi bude nejvíc chybět, je ten kontakt mezi náma... :unamused:
Ale hlavně, že je ta moje mrdelka zdravá a živá...
Přejeme vám krásný den Maci a Emmička :dizzy_face:
2. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko dievčatá

vyspinkané? My sme dnes mali krásnu noc, keď som šla do postele (niečo po dvanástej) tak sa drobec zobudil, pocuckal si trošku mliečko a spal až do pol šiestej, potom si tiež trocha potiahol a spali sme do 6:45.. takže skvelá noc :slight_smile: Spinkal od pol ôsmej.. síce sa do tej dvanástej 3 krát zobudil, ale vždy keď som si k nemu ľahla... a išla mu dať prsník, tak už spal :confused: toto sa mi ešte nestalo... :sweat_smile:

Čo Vás dnes čaká?

My ideme za také dve hodky do mesta, niečo povybavovať a poprechádzať sa.. Dnes ma čaká ďalší deň 90-dňovky.. tak držte palce..

Mufo, aka bola noc, už je lepšie?

Zuzec, určite si uživaš chatu, už sa teším na info keď sa vrátiš.. chýbaš nám tu :sweat_smile:

Pekný deň prajeme :wink:
2. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk to je super, Ninny, určitě jsi vyspinkaná... :dizzy_face:
Já doperu prádlo, pověsím a taky se půjdu projít, venku to vypadá nadějně, tak snad to vydrží.

Zuzi si to určitě užívá maximálně.

TAk co holky, už bude jaro?!... :astonished:
2. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jdeme dneska na váhu a na měření, zítra je nám 9 měsíců, tak jsem zvědavá... :grinning:
2. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek