• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
henessi, to chápu. když jsi hodně drobná
5. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no 153 cm :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taťka je vysoký?
5. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no meria 175 asi :wink:
5. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se říká, že děti bývají vyšší i o něco než rodiče :slight_smile: A kluci bývají většíí. Máma je taky nějak kolem 150 cm a brácha měří 180cm. Náš taťka má 185cm.
5. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad bude po tatkovy :wink: .Jaaaj vcera som sa zobudila na taku bolest no taku som este nezazila ani sediet,lezat,chodit nic.Poto to asi po 20 min preslo a zaspala som
5. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeda stými bábatkami sa vrece roztrhlo. Sú jedno krajšie ako druhé. Už sa teším na to naše. Od včera sme v štádiu prerábok domcnosti takže rodť ešte nesmiem :grinning:
5. čer 2009 ve 20:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tu nikto neni?
5. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, cítim sa divne... Celé popoludnie ma popicháva na ľavej strane v podbrušku a pekne cítim kríže... Tak dúfam, že sa to ešte ustáli, lebo to asi nie sú poslíčky, v kuse ma to drží... A manželíček je v nočnej... Pre istotu si bral čísla taxi služieb. Tak som už chcela, aby to bolo a teraz, keď neviem, čo sa deje a či je to niečo ako poslíčky alebo začínajúce kontrakcie, tak ešte by som rada, aby to moje malé torpédko vydržalo aspoň týždeň... :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem si radšej ľahnúť... Majte sa pekne a krásne sníčky!!!
5. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som mala gyn. operacie
5. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...

tak my sme po oslavach Norberta (svagor) a Roberta (svokrik) vyuzili sme pocko dnes, lebo vikend ma byt mrzkyyy

boli sme v Prockovej pizzerii v Halici...bolo super, deti sa vyblaznili na preliezkach....mala zjedla poriadnu porciu pizze a vypila slusne dcl vody...takze teraz troni na wecku a je toho dost... :grinning: :grinning: :grinning: chuda doobeda ani vonku nebola co bolo skaredo....tak sa aspon teraz vyblaznila....zlatenko moje male...

ak niekto rodi, tak nech je to rychlo, drzime palce....zuzec....vrela gratulacia....vela mliecka, spanku a dobre zdravucke babenko....

ostatnym krasny zvysok vecera....idem si to uzivat aj ja ....pa cmuk do brusiek a na cielka uz narodenych batozkov....
5. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....tak furt nic...pořád 2v1...poslíčky mívám večer šílené,ale ustane to :frowning2: ...a furt máme škytavku.
Dneska jsem byla s Pavlem a Pavlíkem venku ,pak jsme odskočili volit....a holky...tolik lidí co se mě furt ptá...už si připadám jako nějaká celebrita :grinning: ...no prostě mazec
Jiřík bude nejočekávanější miminko v našem městě :grinning:
5. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem do alba fotku 40tt...tak kuk :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu sama...no půjdu si lehnout
Gratulace maminkám k miminkům...hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
papa
5. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej sovice,
ty si este stale neporodila?Ja tiez stale zostavam otvorena na 3cm a nic.dobru noc
5. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novym mamickam gratulujem a prajem len to naj naj naj...
Cakatelkam prajem dobru nocku.. hlavne sa dobre vyspinkajte a oddychujte lebo neviete cas ani hodinu... :grinning: :grinning:
Papa
5. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobru nocku Vam prajem
6. čer 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aach baby uz tu asi ziadna nieje :confounded: ja nemozem spat strasne kopance az vyskocim od bolesti.
6. čer 2009 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano
ja som stale 2 v 1. A to som myslela, ze po vcerajsej poradni nebudem. No ale doky povedal, ze som na tom tak isto ako minuly tyzden, tak ze je skoda porod vyvolat, lebo pre male je kazdy den dobry. Tak cakame na termin. :slight_smile:
6. čer 2009 v 05:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,aj ja hlasim stav 2 v 1...
6. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozdravujem všetky maminky a miminká.Všetky sú krásnučké... :grinning: :grinning: :grinning: Ja som stále 2v1 a už sa neviem dočkať,kedy bude miminko na svete. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Tiez hlasim stav 2v1. Som zvedava co mi zajtra povie gyndo. :slight_smile:

Zuzec tak uz aj ty si sa dockala, gratulujem k malej Terezke, je nadherna!!! Prajem vela zdravia a sladkeho mliecka. :dizzy_face:

Janja a aj sa otvaras, alebo stale nic?
6. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym,ja som tiez este kinderko :wink: Chystam sa ku kadernicke, lebo si vravim, ze sa tam asi potom tak skoro nedostanem a tiez nech sa ma mala nezlakne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na fotkach ako tak vyzeram :grinning:
Tak co kolko bude dnes deticiek? :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte a bre ranko,

bozinku, to je dnes desne pocasie... :unamused: :unamused: Hadam malinky Velky sef prespi cely den. Vcera uz mal taku strasnu koliku, ze sme aj rektalnu rurku museli pouzit...skoro mi srdce puklo. :frowning2: :frowning2:

gubi - tak uz sa Ti to krati :dizzy_face: A vlastne uz vsetkym!

Drzim palce a velmi sa tesim na nove babenka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, tak jsem pridala par fotek Bertika, jen omluvte kvalitu
6. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
my naprosto nic,poslíčci žádní.Malej stávkuje,jen o něm vím,jak se hýbá.Jinak je fakt klid.Tady je dneska strašně škaredě.Opatrujte se!! :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tusim budem držať rekord v prenášaní.... :wink:
6. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majinka ty si mala termin kedy? Ja mam (na SK a podla konika) pozajtra, ale tu vo fr sa tehu pocita 41tt takze podla nich az 15.6 :wink:
6. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
2.6., co som pozerala tabulku tak zatial len 2 dni prenasala cernobilka. takze zatial drzim rekord.
6. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek