• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ja som sa gynda pytala na tie pohyby, a on mi povedal, ze nech si uvedomim, ze je to maly clovek a on ma tiez dni ked je lenivy a ked je akcny. :grinning: Ze ja tiez som neni kazdy den hyperaktivna. No tak to je teda pravda, hlavne tieto posledne dni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
V knihe som citala, ze aspon 10 krat za den aby sa pohol a pocita sa kazdy pohyb, nielen kopanec. :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už som si to lepšie prečitala. Ivella 23kg, tak fajn, som lepšia :rolling_eyes: ale súperím s gubinkou, no ale na tebe to moc nevidno :angry:
10. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivella, ja som pred otehotením nabrala 8 kg.. sedava robota, celý deň za PC :grinning: a teraz počas tehu 12 kg.. a brucho mám plne strii.. :(ale neva, hlavne nech je bábo v poriadku.. :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonne ja sa posledne dni uz na vahu nestavam a ked sa ma na poradni pytaju tak poviem, ze co ja viem, asi pol kila, uz asi aj im je to jedno. :sweat_smile: Co uz so mnou, ale ja sa vobec neprezieram, ja uz naberam aj ked kuknem na jedlo.
10. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, a cim zahanite skytavku, Bertik po rihnuti vzdycky zacne skytat a pomah jen cajik
10. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, ja som ešte 4tyzdne dozadu mala +9kg.. teraz mám +12, tuším už aj z vody priberám :D
10. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ja sa nevazim posledne 2 tyzdne, lebo nemame doma vahu. Ale uz vidim, ze nepriberam, tak nadiktujem stale tu istu vahu. Dokonca mam pocit, ze som trochu schudla oproti minulemu mesiacu. Alebo som si uz zvykla na toto telo a nepride mi nadrozmerne? :grinning:
Ale nastastie strie zatial ziadne. Poctivo sa mazem, tak dufam, ze sa to uz nezmeni :sweat_smile:
10. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny ja si myslim, ze tie kila su uz z toho, ze sme naliate vodou. Teda mne aspon puchnu nohy a uz nie len vecer, staci ked som rano hodinu hore a uz to ide. A este ze vraj aj v tvari som uz taka spuchnuta, kazdy mi hovori, ze to uz dlho trvat nebude, ze vyzeram total na rozpadnutie, ale mne sa to teda nezda, ze by sa maly nejak chystal von.
10. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, aj ja som poctivo mazala, nepomohlo..
gubi, mne zatiaľ nohy nepuchnu.. aspoň som to nespozorovala :grinning:
10. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janne ja som myslela, ze sa mi robi stria tesne nad pupkom a to sa natieram teda poctivo, tak som si to zacala mazat niekolko krat denne a ono to nejako zmizlo. :confused:
10. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, ale do tvare som aj ja "pribrala".. mne zase strašne trpne prava ruka.. niekedy je to fakt hrozne.. neviem ani poiradne zohnut prsty..
10. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne stále doktor vravel, že sa prežieram a priberám, čo ale podľa mňa veľmi ani pravda nebola. Tak normálne papanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teraz posledne, keď sa ozaj prežieram, (okrem dnešného dňa), tak nič váha sa ustálila, no ale ešte som nepreskočila, tak žiadne hop! :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som ako shrek. nohy mam ako baloniky. Aj rano ked sa zobudim, aj vecer ked idem spat.
10. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby bavili ste sa tu o kilach ze?tak ja som pred porodom vazila 97 kg a teraz vazim 84 kg..takze po porode to slo akosi samo..a zhadzujeme opatrne dalej..aby sme neprisli o mliecko...

juuuuuj baby je to neuveritelne.,..este predchvilkou mi mala kopala v brusku..a uz je v postielke... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ninny ja mam take chodidla siroke ze az. Mamina sa smeje, ze mam take tucnucke prstiky na nohach, ja mam malu nohu c. 35 a strasne uzku a teraz nic neobujem, jedny zabky, ostatne ma tlacia.
Tak ja mam teraz rovnych 80. Teda mala som naposledy :sweat_smile:
10. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tie opuchnuté nohy, to je pravda. To je asi človek ozaj naliatý vodou. Ja som to ešte týždeň do zadu nemala a dnes, noha ako slon! A tá tvár, no úžas, tiež mi každí hovorí že som spuchnutá. No nie! Čakáš kedy to už príde a ešte máš byť aj vysmiata :grinning:
10. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny mne zase trpnu prsty na ruke, jedine co pomaha, ked mam laket vyssie ako dlan, tak si vzdy lahnem a spustim ruky z postele. :confounded:

Baby aj vam v noci tolko trva kym si najdete polohu na spanie?
10. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja ako lahnem, tak spim :grinning: Ale na chrbte to nejde, lebo mi je z toho tazko a citim sa ako keby na mne niekdo sedel.
10. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mam nejakych 70-71 kg. A este co ma nici, byvame na tretom poschodi bez vytahu, ty kokso kym to vyslapem hore, mam pocit akoby som zabehla 1500-ku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pol hodinu sa potom vydychavam.
10. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To spanie????No tak to je len strach. Ja už ani neviem, kedy som sa ozaj dobre vyspala. Ale ja si tu píšem a píšem, ale tie kontrakcie neprechádzajú. No do zadku. Teraz sa jedna začala 17:47 musím sledovať kedy pr´de druhá. Už sa mi potia ruky.
Ja tiez byvam na tretom bez vytahu. Uz teraz mam depky ze ako budem vlacit kocik hore.
Janne to ani ja nemozem spat na chrbte, mam pocit, ze si mi niekto lahol na hrud. :sweat_smile: Ale stale sa prehadzujem zo strany na stranu a to tiez pekne trva, kym to brusko prehodim. :grinning:
10. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A povolilo, teraz
10. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No akurat sme zacali stikutat. :dizzy_face:
10. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonne ze by si zacala? Juj aj ja uz chcem...
10. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonne mas poslikov a veselo si pises? :grinning: nieze porodis za pocitacom. Budeme ta navigovat. :grinning:

Janne o kociku mi ani nehovor. Sa utesujem tym, ze aspon schudnem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinamil ak si ešte tu, tak ma sleduj, ty to už máš za sebou, tak počítaj, či už, alebo nie. :confused: Inak mne sa dobre spí na chrbte. Ale keď sa idem otočiť, to je ako hroch.
10. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne. To bude posilka, ked to denne par krat vybehnem :grinning:
10. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonne a boli to? ja som este poslov nemala.
10. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek