• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
no pisem ako madar, tak to malo byt cestky, ale cesky! :grinning: To asi preto, ze jednym okom kukam na maleho, aby mi nepovyhadzoval vsetky papiere zo suflika a samosebou vsetky nepoobzuval! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

my máme dnes za sebou skorý budíček, išli sme plávať. No a Ľubka si ten skorý budíček posunula asi ešte o 20 minút, tak asi o 5:15 bola hore a mrmlala si popod nos. Po plávaní bola už taká unavená, že celej šatni predviedla svoje vysoké C. Hneď ako som ju položila do kočíka zaspinkala.

Čítam, že narciska nám robí náladu svojimi trefnými postrehmi :grinning:. Inak ani Danielka v škôlke nekakala, lebo vždy naložila plný šerblík, keď sme sa vrátili zo škôlky, našťastie bez problémov. Dúfam, že aj Dianke sa to kakanie upraví. Ja pijem Caro od Nestlé, a to majú asi v každých potravinách (teraz v Bille za dobrú cenu), ale dá sa kúpiť aj lacnejší slovenský výrobok. Mne Caro vyhovujehlavne kvôli rýchlej príprave.

Vítam nové maminky carodejnicu (všimla som si Ťa v diskusii o homeo, ktorú som si včera čítala :wink: )a andrejku

Ninny - to ma mrzí, že Sebinko tak zle spinká. Držím palce dnes večer, nech Sebinko pekne zaspinká.

Ivuska - veru, veru, teraz sa ešte len nabeháme za tými našimi ratolesťami. Miško už chcel mamine pomáhať pri varení. :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny já jsem to tu popisovala asi na straně 364 tuším, vlastně jsem chtěla poradit Emle tak proto jsem se tu
zaregistrovala.
Jde o to, že původně na každé probuzení jsem hned běžela s prsem a efekt žádný - pocucal a za chvíli vzhůru. Tak jsem začala dávat prso každé druhé probuzení, na střídačku s cumlem. No a on se druhou noc budil 2x míň, jen na ty prsové pauzy. A tak se to upravilo během týdne, najednou mi začal spát celou noc, 1-2 probuzení max. Někdy dokonce bez kojení celou noc a ráno vysmátý, po hladu ani stopy.
Holky děti máte šikovné, běhací, lozící - já mám zatím ještě volno :grinning:
4. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A meltu jsem pila zpočátku, bylo to praktické, v nálevových sáčcích. Teď jen kojící čaj cca 3l denně a stejně se tvoří prd - není poptávka...já homeo taky nemusím, ale je fakt, že ricinus na mě zabral.
4. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tayk se bavím u narcisky příspěvků :grinning:
4. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - ja som tu nebola ani nepamatam. absolutne totiz nestiham. matko si vyzdauje stale viac pozornosti. kde su tie casy ked sa sam krasne prehral aj hodinu - dve. teraz ked ma byt 10 sekund sam tak reve na ratu. doplazi sa za mnou do kuchyne urevany urobi lietadlo - to znamena zober ma na ruky - a place a place. nic nepomaha len ho zobrat na ruky a to sa niekedy ukludnuje este hodnu chvilu. ale zase aby som mu nekrivdila ma aj svetlejsie chvilky ale vtedy musim byt pri nom tak ci tak lebo lezie na skrinky a sem-tam sa hodi dozadu. uz sa sice naucil aj zliezat po tom ako si 2x buchol hlavku ale este stale to nie je 100%.
za posledne 2 tyzdne nam vysli 3 zubky takze uz mame obe dolne aj horne 1ky a jednu 2ku. matko teraz ma strasne oblubenu cinnost skripat zubami. ja ten zvuk neznasam hrozne ale co narobim :grinning:
a tiez sa nam strasne pokazilo spanie cez den. doobedu 1/2 hodinka a poobede vacsinou tiez takze ho musim dat spat este aj okolo 4tej a to by spal zase aj 3 hodiny. takze to ho budim aby zase vecer zaspal.
a do toho vsetkeho sme boli u ocnej kvoli tomu, ze sa nam zdalo, ze matko trochu skuli. povedala, ze sa jej na pohlad zda ze dost skuli ale musi mu urobit vysetrenie. takze teraz rozkvapkavame tyzden ocka rano aj vecer. je to strasne neprijemne, chudacik potom ma uuuuplne velke zrenicky a vadi mu silne svetlo. takze aj z toho je trochu nervozny ale zvlada to ovela lepsie ako som si myslela. v utorok nas caka vysetrenie tak drzte palce.
no a cez den uz vypije velmi malo MM takze som mu zacala davat poobede UM. citala som ze babo by malo vypit 500ml mliecka za den on ak da 300 tak to asi hovorim vela. uz sa mi to mliecko dost straca tak aspon 125ml mu poobede spravim UM ved mliecko je pre babatka dolezite a vydrzala som ho kojit 9 mesiacov. takze som spokojna.

a na to stretko nakoniec nejdeme :cry: velmi ma to mrzi ale v lete nas caka strasne vela prace okolo domu, ten balkon musime doriesit, ja by som sa mala vratit asi uz pomaly do skoly a aj s peniazkami teraz nevychadzame prave najlepsie. takze budem na vas velmi mysliet a tesit sa na fotky.

aby som nezabudla gratulujeme vsetkym drobcekom, ktori maju ako my dnes 9 mesiacikov. posielame pusinky :zipper_mouth:
4. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat jak je to s průjmem u klubajících se zoubků? Měli některé mimča? Peťule má už 4 dny, ale fest :unamused: ...a po zubech ani památky.
4. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
V prvom rade ďakujem všetkým maminám za milé privítanie. :slight_smile: Pod týmto nickom som na viacerých stránkach, mám rada mačky a havrany a sem-tam si vyložím zo srandy taroty a to je asi tak všetko, čo ma spája s čarodejníctvom :grinning:

andreaber, no ... na homeo mám veru svoj názor, v tomto som strašný skeptik.. :slight_smile: .. niet nad poctivý paralen :grinning:,

bublinka, ak má Peťko hnačku už 4 dni, nemusia to byť zúbky... :unamused: ja by som tipovala, že tam bude iný problém... :frowning2: nemá teplotu? nespapal niečo, z čoho by tá hnačka mohla byť? Ja mám štastie so zúbkami, moja sýkorka má vylezené oba spodné a ani neviem, že by ju to nejako obťažovalo a tým pádom ani mňa .. :wink: klop,klop aby som nezakríkla, údajne, keď idú stoličky, tak to býva horšie...

Všimla som si, že tu dosť spomínate tú metódu na zaspinkanie, ja mám toto super v tom, že mne max. vyhovuje spanie s malou, vyspíme sa obe, ani niekedy neviem, že si cucne... ja som v tomto jedna ruka s annag, ja tú babu úplne žeriem :grinning: ... ale chápem, že to každému nemusí vyhovovať... :slight_smile:

Narcisa, ty si fakt číslo, dobre sa čítajú tvoje písmenká... :slight_smile: Máš problém s mlečkom? Neskúsila si sa poradiť s anang ? http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=70560&vGroupOffset=0
Nečítala som všetko, čo si napísala, ale napr. ja pri odsávaní neodstriekam viac ako smiešnych 40ml, prsia mám stále mäkké, ale anang ma ubezpečila, že sa mám riadiť malou.... Naďa sa tvári, že je to ok... má niečo cez 8kg.. tak to neriešim.. :slight_smile: Inak je to taká malá prísavka, moc mi stále tie príkrmy nechce (aj keď sa jej snažím dávať 3x denne), radšej si cická, tak dúfam, že sa rozpapá, čítala som niekde, že to tak býva v 9-10mesiacoch, tak uvidíme. :grinning:

Naďa sa mi teraz hrá striedavo na dečke, a striedavo utiera prach pod gaučom :grinning: , ale asi bude už hladná, idem jej dať kašu - ryžovú s jabĺčkom, moja výroba :slight_smile:
Tak zatiaľ papa ! :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Cafte.Uz mam zbalene dufam ze som nic nezabudla.Dufam ze nam pocasie vyde ideme na 3 dni do Tatier.Zajtra rano vyrazame.
4. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevydržala som to... ja na to nemám srdce, asi to vzdávam... 25 minút plakal v postieľke, sedel.. a mne skoro puklo srdce, nakoniec som ho vybrala, upokojila na rukách a nakoniec zaspal pri kojení.. takže tak ako stále...
4. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejka, jej, poriadne si užite Tatry a šťastnú cestu prajem :wink:
4. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejka carodejnica vitajte

baby to ste toho akoze kolko popisali :grinning: no ja nejako nestiham ninny dufam ze sa Ti ta meroda podari lebo nam to nevyslo a 9 mesiacov takto fungovat uz meliem z posledneho dnes sa mi tak zatocila hlava ze som myslela ze je koniec. stale sme 8x hore cez den len rev rev rev vsade sa splha uz ho nevladzem ani dvihat uplne sa mi natlakuje hlava srdce rozbusi keby aspon cez den hodinu dve pospal. uz idem spat lebo mam zimnicu normalne hlava boli krasny vecer posielam pusinu vasim drobcom
4. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa, aj Sebinko lieta celý deň hore dole... neposedí ani chvíľku :slight_smile: vlastne áno.. keď ho niečo veľmi zaujme, tak max. na 5 minút :slight_smile:))) ale ja som si už zvykla.. je to naše smejko usmievavé.. každé dieťatko je iné a ja som rada, že máme práve jeho :wink:
tie noci sú síce často dosť zle, ale predsa večne to trvať nebude a možno sa mi predsa len podarí ta metóda 3-5-7, dnes to síce nevyšlo, ale možno skúsim o pár dni... ak vyjde - super :slight_smile: ak nie, nevadi, nejako to už prežijem, veď som jeho maminka :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žienky, včera som sa sem ani nedostala, boli sme s Martinkom na odbere,kôli krvnému obrazu. Chudáka malého museli trikrát pichať, prvýkrát sestrička hovorila,že je síce v žile, ale nechcela tiecť krv; keď sme prišli po výsledky z druhého odberu, v labáku nám povedali, že ho musia znovu pichnúť :confused: mne by vtedy asi krvi nedorezal, hneď som sa zľakla,že tam má niečo zlé :unamused: ale našťastie sa "iba" zrazila krv.Neviem,či bolo málo tej látky v skúmavke, čo to tam býva :confused: tak chudák na tretíkrát ho pichli. Výsledky sme mali na počkanie :dizzy_face: Stále má menej železa, ale uvidíme až po výsledkoch v pondelok,či nasadia aj Pyridoxín, zatiaľ mám dávať viacej teľacie mäso, žĺtok a hovädzie.
Posledné dni sa mi herec budí o 6:00 a nechce sa nechať ukecať aspoň do 7:00 :frowning2: takže mama driemká, jednou rukou ho držím a Maťko sa hrá s mojkáčom a poduškami, občas som jeho preliezka :sweat_smile:

narciska, veru súhlasím s karolinkou, začni písať knihu :wink: už sa na Teba teším na živo :wink:

zuzec, ako bolo na chate ?
5. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

dadka, dúfam, že výsledky v pondelok budu v pohode a nebude musieť Maťko brať Pyridoxín. Aj my máme takéto rána, už od šiestej je zvyčajne hore a to sa mi v noci budí každú chvíľku... dnes to bola hádam 6 krát.. keď nie viac..

Zuzi, pochvaľ sa i ja som zvedavá ako bolo na chate, čo Terezka, páčilo sa jej, ako sa jej tam spinkalo? :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj Filpkovi, Terezke a Šimonkovi gratulujeme s Maťkom k 9.mesiačiku :dizzy_face: :wink:

to ani pravda neni, že bábätká :frowning2: tak rýchlo to uteká. My sme si včera spravili jednohubky a oslávili Maťkov výmesačník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa pripájam ku gratuláciám a Sebinko posiela sladký božtek :slight_smile:

Dadka, tiež sa mi nechce veriť, aké sú už tie naše detičky veľké... :confused:
5. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute,

vsetkym dnesnym vymesacnikomm prajeme vsetko to naj :slight_smile: !!!!

otrasna noc za nami, bordel v byte, kruhy po ocami - to je dnes moj den. maly lezie po celom byte, ostava a zatvara dvere, sufliky, vsade sa stavia, chodi popri nabytku a ja len beham za nim.

uz nas prechadza "separacna uzkost", je uz ovela samostatnejsi, ale stale som pre neho jednotka, co je zase velmi prijemne :slight_smile: cely den mi robi "moja, moja" a v noci ma stale objima :slight_smile: vsak to nebude robit vecne, takze si to uzivam.
5. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj muz pri nom ani nema sancu, on ma okupuje v noci celu :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, idem, drzte sa a budte zdravucki vsetci.
5. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojte babulky

na sporaku vybusny obed (struky s maskom a ryzou)
no a Mariannka v disneylande(det.izba).....rozobera Diankynu kuchynku...tesi sa moze chytat aj oblizovat zakazane hracky a oslintat ako bernardin vsetko na co dostane chut...nik jej nic nevybera z ruk, takze sa moze plazit kam chce....uz rozpucila dva balony idem sa pozriet kym ich nezje uplne :confused:

vcera som zistila ze sa moj slovnik obmedzil na detsku kapacitu a ked som sa rozpravala so znamou po dlhsom case bolo to sameeee oneeee a onaaaaa hento tamto a cojaviem co.....budem musiet asi trosku pocitat nejake knizky ci co....normalne so skrepatela....

blizi sa leto a ja budem musiet urobit nieco s tou kozou na bruchu co vyzera ako vykradnuty ruksak....dopraskany...

dadka drzim palce

karolin - ja uz som brandzi ale to co pisem je dost pesimisticke, nepacilo by sa vam to ....

carodejka a ostatne povzbudzovatelky - dakujem za rady pocitam , vyskusam

idem bo som prelozila Marusku do herne (ohradka) s kukuricnou chrumkou ani nechcem vediet ako to tam vyzeraaa ale mala reve, takze ju ma pravdepodobne prilepenu niekde na hlave a nevie sa k nej dostat...deku rovno smirglom vypucujem....

takze pekny dnik ak vyda nakuknem....
5. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
este perlicka co mi muzik poslal z robosky

Posledné slová, ktoré počul terminátor pred svojou smrťou na Luníku IX: Dig more, železo !!!
5. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no de ste secky?

iste vonku aj ja sa chystam, po tom co mi zhorela ryza .... za sto rokov sa mi to takto nepodarilo.... ja som si myslela ze som ju odstavila a sla som kludne kojit....spamatala som sa az ked mi smrad spaleniny drisol do nosa...do kuchyni som letela so zadrzanym dychom aby som stihla otvorit okno....

terazky sedim a som predpripravena na umyvanie riadu, ale zatial nemozem...skvrna spi...a som rada po tom co dokazovala suseda s vysavacom....sa cudujem ze este vladala zaspat....chuda

spi ako zajac - stale v strehu, jedno oko otvorene....vonku je kraaaasne ale sudiac od pohybov stromov, budem rada ak mi zase neodkvaci sanku...takze dnes bez zuvacky!

myslim na svoju Dianocku ako sa prevaluje na druhy bocik v skolke ako sa poti a vlnia sa jej vlasky....chyba mi to ze ju nevidim vstavat....je taka rozkosna strapana....v skolke ju necesu takze ju vzdy vidim strapatu ale aj tak mi chyba jej horuca cerstvo vstata tvaricka, nostek funiacik....vcera som sla po nu a videla som ju papkat s ostatnymi detickami....boli take chutnucke, strapate ako sedkali na tych malych stolickach a papuskali olovrant a tie hrnceky obrovske, niektore deticky ich museli chytit do dvoch rucok aby sa mohli napit...aj moja drnda...a tie teplaky po hrud vytiahnute.....a fuzy od caju....

cestou domov uz pyta cukrik a ja jej ho rada dam....

takze trielim....votrelcek je hore pa cmukalino
5. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny ved hej ja sa tu stale vylievam viem aj on je moje zlatko aby to nevyzeralo, ze ho nelubim ved napriek tomu, ze som total vyflusnuta stale kojim a nezabalila som to aj ked mozno po umelom by mi prespal viac...len ja mam kojenie prave tak rada, ze ked som uz z neravmi na konci a pritulim si ho na kojenie normalne mi to snizuje uzkost a hlavne tlak :grinning: a stale nechapem ako je mozne, ze to mliecko mam kedze nespavam a jem pomerne malo

narcisa akoze o tom slovniku mi hovor :grinning: uz stracam slova dokonca z gramatiky robim take chyby ake by som v zivote nespravila a to som skoncila pedag fakultu akoze hruuuuza minule som ani sek nevedela vyplnit! proste vykojeny mozocek a separacia z materskej "dofci" funguje naplno.

Zuzec ako chata?
5. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuu a samozrejme MAtko hrdina mne staci ked ma maju ist pichat raz a to s hambou musim povedat, ze muz ma drzi za ruku lebo ja a moja panika z lekarov a pravidelne odpadnem takze keby som to mala absolvovat 3x no zbohom. Takze klobuk pred nim dolu :sunglasses:
5. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute,, vcera sme sa vratili z vyletu, vsetko sme zvladli lavou zadnou, az na to, ze nam bobo prechladlo a ja s nou :frowning2: ma kaslisko a soplisko, ale nastastie bez teplot....idem vas pomalinky precitat, kukam, ze mam co robit :grinning:
spinkavala mi super, az na jednu noc, kedy ju budili sopliky, inak bola perfektna...hned sa aklimatizovala a zabyvala a cely priestor bol iba jej, tak sme museli kukat pod nohy stale :grinning: nastastie tam boli koberce, tak mohla byt na zemi, lebo na rukach ju to uz nebavi...
mali sme dobre situovanu izbu, tak nebol pocut hluk...kazdy vecer sme hravali Activity, sme sa na tom narehotali ako kone :grinning: po chate sme skocili este na jeden den kuknut Stevovu starku na Liptov a prisli sme vcera domeno....

dufam ze vsetky deticky su uz zdravucke a ze ste sa tu dobre mali :wink:

ked docitam, budem reagovat :dizzy_face: to zas bude cez pol strany prispevok
5. bře 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky
viem, ze podla dátumu narodenia mojho maleho Dominka bych mala patrit do juloviek, no termin som mala na jun a vy holky ste mi uz pred tým viac prirástli ku srdci..

ninny, ahoj, snad si ma pametas, raz som pisala, uz davnejsie, este pred narodenim nasich ratolesti, myslim ze obe sme z tt...precitala som si par prispevkov dozadu a vsimla som si, ze ta trapi ze ti malý nechce spávat poriadne a ze tiez nechce sám zaspat v postielke, je tak? podobný problem sme mali i my a urcite to pozná aj vela iných mamiciek, no musim ťa pochváliť ze drzis tak dlho a ze to beres tak dobre, ja by som to nevydrzala..
my sme s tou metodou zacali ked Dominik mohol mat cca 4 mesiace? uz ani neviem..zo zaciatku spával krasne, kazdý mi ho chválil no potom sa to zacalo kazit, dakedy bolo aj 22.30h a malý mi este nespal, zaspal vzdy len pri prse a v noci sa budil kazdé tri hodky, tak sme si povedali ze staci a isli sme na to, a poviem ti, funguje to...Dominik ma svoj rezim, aj ked neni sto percentý, lebo ted mu idu aj zubky takze ked ma horsi den zaspi s dudkou, no nemá problem aj bez nej a cez den tiez, nemozem rezim posunut ani o hodinku, on uz presne vie kedy je cas na papu a kedy na hajanie..poviem ti, zaciatky su tazke, ja osobne by to nevydrzala, priatel bol ten silnejsi a ked ja som uz nevládala tak on chodil za nim ho tisit, poplakal si tak hodinu , hodinu a pol a potom zaspal a prespal celu noc,ale neubehol ani mesiac a Dominik si zvykol...ak mozem poradim ti, nevrav si "vsak to raz prejde nebude to trvat donekonecna", to neni pravda, kto vie jak dlho este, su pripady kedy babo si poriadne nezvyklo na svoju postielku a chodilo potom neskor spávat k rodicom a to neni tiez dobre, a ty budes na konci so silami, vravim ja by to ted nezvládla uz len ked si predstavim kolko okolo neho musim lietat a venovat sa mu bo tiez neobsedi, som unavená jak kon vecer a velmo rada si pospim.dopraj si to aj ty, myslim ze si to zasluzis..hlavne to neodkladaj..mozno sa ti to bude zdat drsne, ale myslim ze ovocie sa dostavi v tom krasnom pocite ked sa rano zobudis a zistis ze si v noci nebola ani raz hore, jedine keby ti bolo treba ist cikat :grinning: :grinning: :grinning:
tak ti prajem vela zdaru a pevné nervy
snad sa ti to podari, som zvedavá, obcas sem nakuknem ze jak sa ti dari,
ahoj maj sa
5. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, gratulujem k "mama" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mne uz Terezka opakuje, ked hovorim tie slova, co vie, tak ich vie pekne po mne zopakovat...mama, tata, baba, dede, ham a papa :sweat_smile: sa rozkecala

martinka, Terezka je vzdy taka zaujata pri strihani nechtikov, ze co to robim, ze kym sa spamata, tak mam ostrihane...aspon toto ma necha urobit v klude :sweat_smile: na nozickach je to uz horsie, to ju trochu stekli, tak niekedy musim "za jazdy" :grinning:
ja periem Terezke vsetko dokopy, nic jej nefarbi, tak jej to netriedim...presne ako Nataska...a mam pre Terezku aj zvlast kos, aby som to nemusela hladat v nasom :sweat_smile: to len kvoli mojej pohodlnosti

bubli, ze kopat do skrine :grinning: :grinning: :grinning: prepac, urcite si mala tazke obdobie, ale pobavila som sa :wink:

uz umyvate okna? kaslem na ne! aj tak je zase kosa, snezi a pockam si az na velku noc :sweat_smile: baby prave toto je vyhoda samoty....ziadni susedia, nikto neohovara ze henta ma spinave okna :grinning: :grinning: jedine mna mozu stvat...

baby vy ste ma tu spominali a ja ze co sa mi tak stikuta na chate :grinning: :grinning: ste zlate, ja som tiez na vas myslela

macinka len sa pekne postazuj, ked sa nieco trapi, na to sme tu :wink:

uff na dnes koncim...uz klipkam ocami, takze pokracujem zajtra stranou 400..to len aby som vedela :grinning:

dobrunocku
5. bře 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

Zuzi, super, takže ste si to poriadne užili :slight_smile: a nech Vám rýchlo prejde chorôbka, držím palce..

narcica, tiež ma vždy rozosmejú Tvoje príspevky, rada Ťa čítam :wink:

ivet, jasné, pamätám si Ťa, nie som síce z TT, ale chodime tam často, bývame v GA..

čo sa týka toho spinkania, tak asi máš pravdu, len ja som teraz sama bez manžela a nejako som to prvý krát nedokázala, keď som ho videla schúleného v postieľke ako sedí a plače, tak až mi srdce trhalo a musela som ho vziať na ruky...
ale budem musieť s tým niečo urobiť... Sebko sa nebudí každé 3 hodinky (to si mala ešte fajn) ale každú hodinu a niekedy aj častejšie.... takto to mám posledný týždeň.. predtým sa to striedalo raz sa zobudil 3-4 krát inokedy bol hore každú chvíľku a niekedy nechcel vôbec zaspať... 2-3 hodinky..
no uvidím.. mala by som začať čím skôr, čim ďalej to odkladám, tým je to horšie... ale keď ja na to nemám srdce:((
a zase na druhej strane, sú aj baby ktorým to fungovalo a pokašlalo sa to po krátkej dobe alebo to nefungovalo vôbec... predsa každé dieťa je iné...

čo dnes robíte?

ja netuším... ale asi klasika, pôjdeme von, budeme sa hrať, popracem, aj keď komplet som vypratala byt vo štvrtok, tak ani poriadne nemám čo robiť.. možno skočíme ku kamoške... hm... hrozne nám je smutno:( ta samota mi uz lezie na nervy... mám tu síce kamošku, vidíme sa často, niekedy každý deň, niekedy každý druhý... a 2 krát nás prišla kuknuť aj sesterka... alebo iná kamoška... ale inak sme stále sami, ak nepočítam ľudí v obchode :grinning:
no ešte že máme skype... môžem pokecať aj s manželom, maminou či sestrou... ale aj to nie je každý deň a chýba mi tam osobná blízkosť... ale všetko mať nemôžem...

tak posťažovala som sa... a to by hádam aj stačilo...
idem sa venovať Sebikovi...

Prajeme Vám krásny víkend :wink:
6. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek