• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
dakujem za gratulacie ale az 29.3. si budeme isti percentami :frowning2:
12. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devitka - gratulujem k včerajšej pokojnej nôcke a aj ku Gabikiným super výsledkom,

Baby sú rozdelené medzi starkých, tak mama má chvíľu voľno. No ale za chvíľku ideme sa kúpať a spať.
12. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marfuško, psala jsem i na FB, dali jsme babičce ošetření na kosmetice a kadeřnici. U kosmetičky byla poprvé a moc se jí líbilo :wink: Na FB dám fotku. Tedy pokud se mi povedla. Fotila jsem jen mobilem, protože jsem samozřejmě zapomněla foťák :frowning2:

Ten obchod: kojenecke-obleceni.eu mám také vyzkoušený a mohu doporučit.

Mufo, Bublino - cvičení sem prosím netahejte :wink: :confounded: Já bych něco potřebovala taky udělat, ale vůbec nevím co. Cvičit nesmím. A jak se mám zbavit toho mého ruksaku na břiše?

Devitko, prosím překlad do češtiny. Co je to monitor? Pochopila jsem, že nějaká zkouška ve škole, ale nevím jaká.

Dnes se Kryštofovi povedlo nemožné. Rozbil Avent plastovou lahvičku. Upadla mu tak nešťastně na hranu, že praskla. Inu i soudruzi v Anglii udělají občas chybu.
12. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti monitor,je vlastne celostatne preskusanie deviatakov z Jazyka slovenskeho a az matematiky ,vdaka tymto preskusaniam maju potom sancu sa dostat aj na stredne skoly bez prijimacich skusok,alebo s nimi.,..proste ak maju vysoku uspesnost,tak stredne skoly im v prijimacom procese oboduju aj tieto pisomky,tak ako koncorocne vysvedcenia....dufam,ze som to zrozumitelne napisala
12. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotka se bohužel moc nepovedla, ale babičce to moc slušelo (58let) http://www.facebook.com/photo.php?pid=30495396&l=84d7f4ce32&id=1550112904
12. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, takže srovnávací zkoušky. Něco takového běří i tady. Děkuji za vysvětlení :wink: :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devitko a už máte vybranou nějakou střední školu? Co by chtěla studovat?
12. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej ide na zdravotku...teda za zdravotneho asistenta..potom musi studovat dalej na zdravotnu sestru
12. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bylo mé vysněné místo. Ale naši byli proti. Tak jsem si na truc vybrala tu, na kterou byl největší nával s tím, že mě nevezmou, já půjdu do devítky a mezitím rodiče ukecám. Ale oni vzali. Pak mi zase říkali, že tam nevydržím, tak jsem na truc vydržela a ekonomii si zamilovala a teď bych neměnila. A jsem rodičům vděčná, že rozhodli tak, jak rozhodli.
12. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte nas Philiko ma uz 2 zubky.
12. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka - babičke to veľmi pristane, Kryštofko má veľmi peknú a mladistvú babičku :slight_smile:

Devitka - pekné povolanie si vybrala Gabika, aj moja sestra vyštudovala za zdravotnú sestru, ale robí teraz niečo iné
12. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejka - gratulujem k zúbkom
12. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

som trochu nervouz.... babky chore hlavne Di teplotuje 39 C celkom sa drzi chuda, akurat je ako maly vtacik....vsetko jej predcvicujem aby len jedla, robim zo seba opicu...ja by som jej to aj infuziou podala keby to slo,v skolke na nu isto kaslali, chodila domov hladna ako bezdomovec....ked si predstavim ze vdaka soplom jedla takto malo a oni na to nemali cas....a ja som ju chuda nutila kakat...a z coho mala chuda ....

no a uz musim bezat....Maruska placka...zle sa jej buva s plnym nostekom....a ako sa tak na seba kukam ja mam miesto nosa uhorku....teraz mi celkom dobre ide francustina :grinning: :grinning: :grinning: super prizvuk....niekedy mam pocit ze hovorim vo vysavaci....alebo v dakej rure....

ozaj este nez odidem je tu este niekto neporiadny ako ja? este som nevyplatila zalohu, som mimo datumovo ani neviem aky je den....a kedze je muzik kludny a neuteka do postele asi piatok....

letim .... tolko caju co je vo mne - vodne dielo Gabcikovo...pa cmuk
12. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zpět do sousedů, dneska pianko, dali jsme víno a sýr a utíkali domů..
Petka pěkně spinká a my užíváme představy zítřejšího volného dne..budem koukat na sedm na markíze, teda je to nějaká blbost, ne ten triler takže na to koukat nebudem..asi něco na noťasu.
Holky, na zdravku jsem chtěla jít taky, ještěže mi to naši rozmluvili, sestry to mají o dost náročnější než doktoři.

Andrejka23 - gratulace k zubům, my máme zatím jen 1 a to ani není moc vidět.

Andrea, u rodičů je fajn, co? Mě se strašně líbí, jak jsou z malého nadšení.

Marti, babina je kočka, si to zaslouží. Ekonomie je pro mě španělská vesnice...

Devitka gratuluji k úspěchu ve škole.

Tak dobrou noc a klidné spaní miminům :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobre ranko baby je cas vyst s pravdou von!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nechcela som to zarieknut ale uz to bude skoro tyzden co sa mi Dominik budi max 4x za noc a cez den spi aj 3hodiny!!!! tak ako sa ja citim to si neviete ani predstavit akoze ak by malo byt materstvo taketo klude beriem spat, ze nechcem druhe akoze s 12 zobudeni za noc na 4?? Ameriiikaaaa a najlepsie ze ked cez den zalomi kaslem na dom a zalomim s nim a to co ja potom om schopna postihat uaaau Drzte palce nech to uz takto ostane co najdlhsie :sunglasses:
13. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa- supeeeer!!! Tak to ti závidím- samozrejme v dobrom :wink: :wink: , a prajem, aby to malému vydržalo!!
Lejka v noci dudliká môj prsník, tak som z toho unavená, ale tiež dúfam, že sa raz umúdri a prestane s tým :dizzy_face: :dizzy_face: .

Marti- super darček, super nápad! Babka vyzerá dobre :dizzy_face: :dizzy_face:

Pekný víkend žienky!
13. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narcisko, žádný problém. Na nic jsi nezapomněla, jen správně čteš na FB :wink: (máš IP)

Natashko, tak to je supééééér!!! Jen ať to dlouho vydrží.

Já jdu balit a jedeme za Černobilkou a Jeníčkem. Máme dnes spolu domluvený bazén. Kluci půjdou spolu plavat. Už jsem je dlouho neviděla, tak jsem zvědavá, jak Jeníček vyrostl.
13. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
devit, gratulujem Gabike k monitoru :wink:

natashkaa, super, len nech Dominik nechá maminku vyspať. Ja som sa včera pochválila,že Maťo posledné dni vstával na papanie iba dvakrát za noc a teda dnes to dohnal :confused: :angry: asi 5x a to nás ešte okolo polnoci zobudili susedia - juniors - podnapitý sa vracali domov a ten ich slovník :angry:

inak zase u nás sneží, kedy príde jar ????
13. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

Dadi, aj mňa by to zaujímalo kedy už príde jar.. toto počasie je deprimujúce :(

A idem sa pochváliť, ráno nám vyšiel ďalší zubček - horný :slight_smile:))

Nataška, super, dúfam, že mu to takto dlho vydrží :slight_smile:

devitka, ozaj maš veľmi šikovnú dcérku.

Pekný víkend :slight_smile:
13. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky dakujem za blahozelania a musim sa priznat,ze zdrvotna bola aj mojim snom,no ako dieta som bola casto chora na dychacie cesty,tak mi to doktorka neodporucila a prihlasku zamietla...tak som sla na nieco co ma vobec nebavilo a vobec sa s tym vzdelanim v praci nestretam..takze tak..no Gabca je rada s detickami,jej snom je detsky psycholog,ale o gympli nechce vobec pocut.
13. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka..deti sa mei zo dna na den..to co bola pravda vcera uz zajtra tak byt nemusi..ja vam budem fandit nech sa spanie zlepsuje aj dietatku to len prospieva
13. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa SUPEEER!!!Teším sa s tebou. Aj si sa o to nejako pričinila aby lepšie spával, alebo to začalo samé od seba?
13. bře 2010 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem ale to bolo plaču.Ako sa máte my dobre už máme doma kočiar.
13. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky
Nevím kde začít :confounded: ....tak o5 jsme nemocní,teda zatím jen já,nachlazená jak hrom,tak otázka času,kdy to dostanou ode mne děti :frowning2: ....MM už nemocný byl,tak mu se to vyhne...snad.
No a v pátek byl Pavel s dětmi doma,protože jsem musela k dr ohledně problémů s mým žaludkem a pálením žáhy.Hned v pondělí jsem objednaná na gastro(sonda do žaludku)...už jsem tam byla před 5-ti lety s diagnozou vřed na dvanácterníku a vředy na jícnu...vypadá,že se mi to znova objevilo.Mám celkem strach,doufám,že to budou ,,pouze'' vředy :pensive:.
Jinak abych si pořád nestěžovla...Jurášek se začíná stavět na nožičky,ale po 4 neleze....plazí se po celém bytě...je to takový voják :wink:.A Pavlíčkovi se začíná rozvazovat jazyk....je ukecaný po tatínkovi :sunglasses:
13. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice, vidím, že to máš "pestré"....no skutočne držím palčeky, aby sa všetko dalo do poriadku a aby si bola zdravá a detičky tiež zdravučké!!!

Malý musí byť milučký, ked sa tak plazí... :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa - super, drzime palce aby mu to vydrzalo co najdlhsie.

sovice - tak nech su to naozaj "len" vredy ale hlavne nech to dobre dopadne. a rychlo sa uzdrav

ninny - gratulujeme z zubku :D

matko vcera poobede zdriemol lebo ocko bol s nim vonku. a v noci sa zobudil o 4,30 a napapal sa a buval dalej az do 8,30. no som sa bala ze uz nezaspi a on ako potiahol. pokladik moj maly. potom siel buvat az po obediku a dal spanok do 3tej. takze uz pojde len po kupani spat. ja som zatial zmyla podlahu a upratala kupelne. teda ta horna bola v katastrofalnom stave tak mi to aj tak dlho trvalo. este chcem nieco ukuchtit, mozno aj upiect a poumyvat matkovi pavuka. a mala by som aj zehlit mam obrovskuuuuuuu kopu pradla ale tak ma bolia nohy, ze asi vecer len dam sprchu a odpadnem pred telku.
a aby som nezabudla hlasim sa do mrchaklubu :frowning2: teda vobec mi to nechybalo. a teraz som 4 dni mala len take slabe spinenie a teraz uz 3 dni je to tu naplno :confounded:
13. bře 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Juuj aky klud maly isli prec s ockom
13. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak zajtra sa vraciame domov. Som zvedavá, koľko je tam snehu. Brr

Nového dokopy nič. Akurát Ľubke vyšla aj druhá spodná jednotka a sem-tam sa dá na štyri. Ale neviem, či bude loziť, lebo sa už hlavne stavia.

Natashka - gratulujem, naozaj sa teším s Tebou. Predsa len ten 9. mesiac a spánok sa mení.

Martinka - detičky sa dobre vybláznili vo vode ?

Sovice - joj, tak držím palce, nech rýchlo vyzdravieš a detičky nech tá hnusná viróza obíde

Ninny - gratulujem k zúbku
13. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při sobotním večeru,

Natashko paráda, přeju ti to!!! Dominik se umoudřil konečně...šikula

Všem marodům brzké uzdravení.

nějak nemám inspiraci co psát, dneska jsem dělala pořádek ve fotkách, chtěla jsem natashce poslat všechny 4 fotky na FB album, ale vrátilo se mi to, prý moc velké.. :unamused: tak nevím co s tím, normálně mi to vždycky odejde i s více fotkama...asi má Natashka plnou schránku, hm???
13. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek