• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
No babulky idem, lebo uz mam muzika za dverami :grinning:
10. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dievčatá, neviem ako by som to tu s vami zvládla :fearful: Asi by som aj myšku rozhrýzla. :angry:
10. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janne tak papa, moj muzik spi vedla mna. Povedal, ze ide nieco robit do pivnice a nejako sa k tomu nedostal. :grinning:
10. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky a mamči,
jdu jen skok pozdravit a pogratulovat novým maminkám.
Mě dneska na poradně řekli, že nález je stejný od minule a vypadá to,že mimčo se ještě nechystá.
Takže od zítřka budu chodit co obden do poradny.
10. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dont no vitaj, vcera sme ta tu uz zhanali, sme mysleli, ze uz rodis. :slight_smile: Teraz sa musis castejsie hlasit. :grinning:
10. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gubi, mala som do teraz poslíčkou, ale len takých slabých. No dnes je to iné, ja neviem. Začalo to chodením na WC, myslela som, že sa každou chviľou pocikám. Potom ma to zobralo na veľkú, potom som mala dva krát hnačku. Po obede začali bolieť kríže a teraz to tak prechádza, pálenie v krížoch a bolesť, naozaj presne taká ako na menštuáciu a potom povolí. Teraz necítim nič, len jemné pálenie v krížoch. Ja neviem, či je to to. A doktor ma ani nepozeral včera. Tak či som otvorená, alebo nie, neviem.
10. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonne no podla toho ako to popisujes by to mohlo byt fakt ono, a hlavne to precistovanie to naznacuje!!! :confused:
10. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak koukala jsem na fotky a všechna miminka vypadají tak spokojeně. :slight_smile: :wink:
10. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sestra, ktorá ma po troch už skúsenosti mi to vraví, ale ja sa necítim dnes rodiť, jaj :frowning2:
10. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubi ne :slight_smile: , jen jsem poslední dny strašně ospalá :sweat_smile:
10. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už som si aj vlásky umyla, nech idem pekná :grinning:
10. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby este k tej vahe,oni vas na poradni nevazia?co by som dala za to,keby som si mohla nahlasit vahu aku chcem..nasa sestricka ma tu uzasnu vahu co sa na nej asi zemiaky vazia,kazdy tyzden mi tam prihodi dve kila...no a dnes,fucala som kym som sa v kabinke prezliekla a hned na to mi merala tlak ze 150/90,skoro ju trafil slak,ja mavam vzdy nizky---hned bezala za dokim..ten zas pozeral kedy mam termin--ze je to moc nebezpecne pre porod,nevie mi niekto pvedat preco?
10. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem si dať nejakú sladkosť, mám nervy!
10. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÓÓÓ áno aj my sme mali takú váhu, ale ako som otehotnela a začala pravidelne chodiť, tak asi pre mňa kúpili digitálnu. No bohovsky, tá namerá každý gram. A musím sa tiež stále vážiť. A ten tlak. To som aj ja počula, že je nebezpečné. Neviem presne prečo, ale kamoška prišla rodiť do nemocky a pre vysokoký tlak musela cisárskym. Je to asi nejaká zaťaž. A už zase tá bolesť, do zadku!
10. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonne drzim pasticky. :wink:

Dont aj ja som posledne dni total ospala. Veru vsetky babatka su take chutne. :dizzy_face:

Ivella moj gyndo mi aj tak neveri, ja tiez nehlasim ozajstny stav. :sweat_smile: Minule mi hovori, ze nech mu poviem uz pravdu kolko som pribrala, tak som mu povedala, ze nepoviem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonne no ta digitalna je fakt svina. :angry: :grinning:
10. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už povoľuje, povoľuje. Bola tam rozmedzie nejakých 23 min., ale idem na WC.
10. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala naposledy tlak 115/60, tak z toho nejaku vedu nerobi.
10. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som zvedava ci sa budu intervali skracovat.
10. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už so tu. Spapala som výživu a piškótky, joj teraz zas 18:24, a drží a drží
10. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonne,ak sa chysta porod,uz moc nepapaj,inak presne na vyzivku som myslela..nemam syna doma,tak mu ju mozem zjest :grinning: :grinning:
docitala som sa ze pri vysokom tlaku moze zle prudit krv cez pupocnik a este hrozi preeklapsia ci ako to tam bolo,musim nastudovat co to je,lebo som sa vylakala.. :astonished:
10. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale myslím, že to silneje, ja asi končím. To už nieje sranda. Priateľ nieje doma.Teraz troška povoľuje, ešte počkám na ďalšiu a idem si ľažkať a počítať. Lebo ozaj aj porodím. Tak začala 18:24 skončila 18:29 a ideme čakať. Teraz je fajne. Nechcem ísť do nemocky tak neopodstatnene, nieže tam budem ešte týždeň zavretá. To by ma porazilo.
10. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivella ano, je to tak, ale preto sa kontroluje aj moc, lebo vtedy sa v nom nachadza bielkovina a vtedy potom horzi ta preeklamsia. S tym prudenim cez pupocnik neviem.
10. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonne este raz drzim pasticky, aby som sa zajtra docitala, ze prekvapko je na svete. :wink:
10. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dievčatá a čo vytekajúce mliečko????Niečo ste už zbadali? Ja na pyžamku, už niekoľko krát. A teraz v nedeľu, troška som potlačila pradavku a vyšlo z nej také žlté.
10. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonne ja vobec nic.
10. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne tiez tecie,ale sonne,ty daj tasku na chodbu,do rana mas babenko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neva gubinka. To nemusí. Možno aj ja keď porodím, nebude nič. Ale chcela by som. Bojím sa tých popraskaných bradaviek, ale mastičky mám, aj silikónový klobúčik, tak to nejako zvládnem. A čo predpôrodná depresia???? Mňa hádam deptá už všetko, aj keď sa na mňa niekto pozrie.
10. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivella myslíš. Ja mám strach, ale už by som aj chcela. Držte mi palčeky, budem aj ja. Zatiaľ nič, len občas taká slabá preletí. Ale čakám tú ozajsnú.
10. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ešte otázočka, čo partner pri pôrode, ide?????? Ja by som chcela, ale nie priamo na pôrodnú. Len tak pred a po. No neviem či by mi tam nejako pomohol.
10. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek