• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ta to čoto... Fakt nejaký ivný "look"...
20. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečne sa mi podarilo prihlásiť, nejako mi to blbne s prihl.heslami, na mojasvadba tam to ide bez problémov a tuná si to vymýšľa :sunglasses:

ešte sa tu nejako len zorientuvávam :sunglasses:

musím sa pochváliť, včera Maťko povedal prvé slovko MAMA ! a už ho hovorí stále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tiež nám beťár urobil šípku z váľandy a zletel na zem, zatiaľ žiadne príznaky otrasu mozgu, uvidíme snáď nič nebude.
20. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky z pohotovosti. Naštěstí zatím to dopadlo dobře. Byli jsme jen s Marinkou. Ameli už je docela dobrá. Marinka má prý zatím všechno v horních cestách, tak uvidíme, kde se to usadí dál. Máme sirupy a kapky a střídat Nurofen s Paralenem. Tak nic nového. Snad to bude dobré. Nejhorší je ta noc. :unamused: V pondělí máme zajít na kontrolu k naší doktorce.
Dadi, moc gratulujeme k MAMA :dizzy_face: :dizzy_face: Marinka to říká už dlouho, ale potěší to zaručeně vždycky. :dizzy_face: :grinning:
20. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy děvčata, řeknu vám, že nějak nám to dítě roste... :wink:
20. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my sme od 6tej hore, už klasika, v noci sa zobudil iba dvakrát, takže som sa super vyspala. Dnes ideme svokrovcom na obed, dedo Jozef, babina Alena, aspoň nemusím variť. A poobede zase na návštevu susedovcov, majú o mesiac staršieho Martinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

monrou, narciska, rýchlo bacily od Vás preč !!!!!
21. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

my sme tiež od šiestej hore, ale v noci sa Sebinko zobudil asi 8 krát... :frowning2: niekedy už nevládzem, ale čo narobím :grinning:
Už sme po raňajkach a o chvíľu sa chystáme von na prechádzku.

Manželouž na dome nema internet :( Zablokovali im ho, mali ho cez wifi od susedov (na dohodu) a oni sa rozhodli, že stačilo a blokli im to :( Je mi z toho dosť na nič, ten skype bol super vec.. mohli sme sa vidieť a zadara pokecať.. a stále som mu posielala nové Sebkové fotky a videjka... teraz nam zostáva len telefón, čo je ale hrozne drahé.. takže veľa sa počuť nebudeme... :frowning2:

Peknú nedeľu prajeme :slight_smile:
21. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny nam a nastastie iba 2 krák teraz pozerajú dobu ladovu.My sme tiez od siestej hore. :unamused:
21. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebko sa už pripravuje k babkam, práve začal hovoriť "baba" :wink:
21. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny, v Německu jsou hodně internetové pointy, ať se manžel podívá. Kavárny, obchody, benzínky. Na dost místech je wi-fi net zdarma. Někde jsou placené přístupy. Většinou se klíč dá koupit. Stojí okolo 10€ za měsíc. Aleš to venku docela využívá.
Bez internetu je to fakt na pytel :frowning2:
21. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu ahojte baby to keby ste videli ako vyzeram ako mrtvola. Tak ako sme si tento vikend makli tak asi nikdy v zivote a vysledok konecne hotovy murik a nasa spalna uz len drobnosti ako doplnky. Samozrejem tym to nekonci teraz nas cakaju parkety ale to bude robit firma chvala bohu a potom este oblozenie krba to zas my :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a este podlaha v chodbe. No a niekedy k letu stihame aj Nikovu izbu. Nespali sme ale absolutne ja uz ani neviem na ake baterky to vlastne fungujem no a s umyvanim sme si dali ze 2v1 a spravila som aj jarne pratovanie ved ked uz umyvam omietku tak vsetko. Vecer poslem foto a my sa ideme niekam najest lebo stihla so len Dominikovi navarit nam uz nevladzem. vecer vas docitam
21. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem dnes Kryštůfkovi kousek pomela. Tak uvidíme zítra jaká bude reakce. Moc mu chutnalo. Pak-li že se neosype, tak zařadíme do jídelníčku.

Holky jak budete řešit podložku do kočárku teď na jaře? Zatím jsme mu nechala spodek od beránkového fusaku, aby ho nezáblo, ale za chvíli bude na to moc teplo a přitom ještě zima na to, aby byl na "holé" sedačce. Zvažuji koupi froté vložky do kočárku od Emitexu (tuto emitex.cz/k-univerzalni-vlozka.php). Poraďte, co jste vymyslely vy.

Přemýšlela jsem i vložené flísové dece, ale mám tam 5 bodové pásy a asi by i sjížděla.
21. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule

nepaci nepaci! :angry: :angry: :angry:
21. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narcisko, ale moc možností nemáme. Musíme si zvyknout :pensive:
21. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tak len obycajna deka na spodok ja to robim tak
21. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nataško, to si právě říkám, že deka bude sjíždět. A mám tam ty pásy :frowning2:
21. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby potrebujem radu co mam zacat davat na olovrant ked nemozeme mliecne kvoli mojej potencialnej alergii na BKM. na desiatu ma ovocie obed klasika maso zelenina ale ten olovrant? netusim vecer ma kasu. Dalej radu cim mu uz mozem spestrit jedalnicek co sa tyka obeda? stale papa maso zeleninu ryzu zemiak cestoviny davam ja az o roku - maso ma kralicie, telacie, hovadzie, jahnacie, kuracie, morcacie a zelenina - spenat, mrkva, cervena sosovica, hrasok, kukurica, karfiol, brokolica, z obylnin pseno a pohanka. ňdnes ma napadlo skusit redkvicku len neviem ci to moze :confused: ovocie len jablko, hruska, slivka, avokado Dik moc za rady (teda hlavne ten olovrant to som zufala)
21. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte po 100 rokoch aj na koniku :wink:
mam za sebou vikendovu crevnu chripku s 39-40 horuckou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuu,uz to nechcem viac zazit :angry:
Brunko prespal uz 2 ! noci len s 1 zobudenim,konecne,
baby,este zapinate detickam monitory?ja este ano,neviem si predstavit,ze ho raz nezapnem,asi mu ho budem zapinat az do 18 :grinning:
21. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaj jasne pasy hej ja to davam na te pasy lebo ked ho zapasem tak to neznasa a vyklana sa trepe sa mece sebou. Takze na spodku mam deku a z vrchu ma ten kocik taku prikryvku na zips. Marti prisla mi ta autosedacka BeSafe 2 mesiace to trvalo!!!! ale je super!!!!
21. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nataska,ja davam na olovrant to iste ako na desiatu,cize ovocie a niekedy pridam aj piskotky,alebo bebe keksik .a kukuricu aku davas?ja zvyknem aj cviklu
21. bře 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa cvikla vidis!!! to je dobry napad! vies co ja kupujem len mrazene (prisnejsie kontrolovane na dusicnany a chemiu) a to konkretne Vinica su vraj naj a oni maju taku zmes kde je aj kukurica
21. bře 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nataši, ja dávam to iste čo ty + jogurty, piškótky, bebe keksy, chlebik, rožok, domáce kašičky...
inak došlo Ti to dvd?
21. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nataško, když má dopoledne ovoce, dej zeleninu. Bez masa. Tak jak si děláš zeleninový salát. A nebo plátek bezlepkové chleba.

Dáváte dětem droždí? Prý již by se mohla drožďová pomazánka. Je plná vitamínů B. Na to se musím zkusit zeptat.

Julenko, doufám, že Ti už je lépe. Já to měla na začátku týdne a hrůza. Kryštof to naštěstí nechytil. Monitor mám puštěný stále, ale už přemýšlím, že ho vyndám. stejně mi už pomalu přelézá do postele.

Já ho pásám pořád. Sice by mi ještě nevystoupil, ale chci, aby na ně byl zvyklý a neměli jsme problémy později. Já mám taky nánožník, takže zvrchu je to ok, ale řeším spodek. Zatím tam má toho přírodního berana. Je pravda, že se z toho dělají i potahy do auta. Ta přírodní kůže dobře odvádí pot a v létě i trochu chladí. Měl je děda v autě. Ale neumím si představit v květnu v červnu s beranem. To by lidi asi koukali hodně blbě :wink:

Jsem ráda, že jsi spokojená. Vyfoť pak, jak je spokojený Dominik. jestliže vyměníme auta, tak do ní určitě půjdeme taky.
21. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka, v máji a júni už bude určite teplo, myslíš že budu niečo potrebovať na spodok kočiara? :sweat_smile:
21. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vcera som ti pisala na FB prosiiim pozri si spravy
21. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny, něco určitě. Protože bude vedro a bude se potit. Ta látka není zase moc prodyšná. V hluboké měli taky prostěradlo.

Co budeš dávat na spodek teď Ty?
21. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj to cez leto tam nedam nic
21. bře 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nataši, jaj nevšimla som si, OK :slight_smile:

Marti, ja zatiaľ dávam spodok z fusaku, potom budem asi dávať takú letnú deku čo je do kočiara.. uvidím..
21. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
LEniiii ale daj mi vediet ci Ti mam napalit ci nie ak nie tak c.u stale cakaaaaam :grinning: :wink:
21. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby,

iba narychlo, ani sa nepokusam to spatne citat, ale dufam, ze ste OK.

my sme sa akurat vratili z tatier, bolo fantasticky, maleho sme vyniesli v manduce hore na solisko, aj na hrebienok, a boli sme si s nim aj v aquacity aj aquarelaxe v lomnici, bol uplne super zlatusik nas krasny.

skusa uz naozaj rozpravat, baba, mama, nenene, homba....takmer kazdy den nieco nove z neho vypadne. uz ma velmi koordnovane pohyby, takmer vobec nepada, krasne chodi popri nabytku, vstava, sada, je v tom uz dobry. miluje WC :slight_smile: , stale ma tam dozenie, otvara a zatvara dvere a celkovo mu pride tato miestnost velmi zaujimava :slight_smile:

papa rovnako zrutsky, musime pred nim jedlo doslova skryvat, kojenie mi vobec nechyba, keby som neponukala, ani si na to nespomenie, ale stale bojujem a kojim cez den tak 2x a v noci asi 3 x.

joj a spanie...uz sme sa ustablizovali na vstavani 3x, velmi velmi ma to tesi a myslim, ze to najhorsie je za nami.
21. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no son tu zasky

na chvilu, Di dopije mliecko a idem ju ulozit, dnes nespala poobede

no uz musim zase prepacte dobru nocku
21. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek