• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahojte!
ninny Sebinko je krasny na tych fotkach a ciapocka je super, ja mam robotu malemu udrzat na hlave ciapocku co sa uvazuje, lebo uz sa naucil rozvazovat snurku a za chvilu leti aj ciapka a ked mu dam len taku natahovaciu, tak vydrzi na hlavicke asi tak 10 sek. Gratulujeme k zubku!!

Adel Matko je krasny!!! A ako pise ninny ta s tym pohladom na Teba nema chybu!!!

maci Emmka je paradna a aj my sme uz prebalovak museli davno dat prec, lebo sa chytal za boky a stale sa pretacal.
No my uz vyse tyzdna vstavame rano o 5,40 a posledne 2 noci taky zachvatovy plac spusti, ze ho vyberiem z postielky sadnem si s nim na hojdacie kreslo a hojdam ho aby sa ukludnil. No asi to budu zubaky, ale ani za nic si neda pozriet do pusky, to hned cvakne a mama na smolu!! Teraz uz znovu spinka, lebo bol jedovaty, ako 100 certov!
Majte sa krasne!!
23. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasimk, tak to je taky šikula, rozvazovat tkaničky... :dizzy_face:
malá taky na prebalováku rádí, vzdy se postaví o zed a já jí dám zase dolů... :dizzy_face: ta kachnička jí ale moc zajímá, takze celkem funguje, kdyz jí potrebuju zabavit... :grinning:
23. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženy :slight_smile:

malej spí, je vysáto a pes vyvenčen tak je chvilka na internet.

Maci tak co, snědla Emča oběd místo svačiny? :grinning:

Celkem jste mně překvapily s tím přebalovákem - my ho ještě pořád používáme, sice mě taky kope, když je nervní, ale stoupnu si bokem má utrum :slight_smile: Vejde se tam pěkně, počítám, že ho budu používat ještě dlouho...
Celkově je asi takový línější, mám pořád ještě relativní klid...před bouří, podle vašich příspěvků :grinning:
Dneska noc ok, dala jsem preventivně nurofen

Dadka, krásné fotky, tu zamilovanou jsem už obdivovala na FB :wink:, Maci jsem se tady včera řehtala nad střapatou Emčou :grinning:
23. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišla jsem vás na chvilku pozdravit. Včera jsem byla celý den v Jihlavě a PC jsem již večer ani nezapínala. Aleš včera s Kryštůfkem vyrazil na zahrádku u hospůdky. Je tam i dětské hřiště, takže tam byli celé odpoledne. Moc se mu prý líbila místní houpačka. Takže už vím, kde je mám přes léto hledat :wink:

K přebalováku - my máme pořád. Máme takový ten veliký spojený s komodou, takže se mi tam vejde. Tedy na délku ne, kousek nohou mu kouká, ale t nevadí, protože je stejně má pořád nahoře :wink: :grinning: Oblékání mu naštěstí nevadí a když přeci, tak odsávačka do nosu to jistí. Ivuško, Kryštof taky moc rád ožužlává ty hadičky a nebo mi hodlá odsávat. takže má jednu hadičku v ruce zvednutou a snaží se mi jí nacpat do nosu (většinou do oka či ucha).

Adélko, ta fotka je fakt úžasná, je na zarámování.

Ty naše dětičky jsou už tak kouzelné. Vždy když se vrátím po celém dnu domů, tak je vidět, jakou má radost. V tu chvíli pro něj ostatní neexistují a máma. Včera jsem dostala tak velkou uslintanou pusinku, že jsem se musela jít omýt a převléci. Byla jsem celá uslintaná jako od bernardýna.
23. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem včera poprvé s jeníkem vyrazila do práce, ukázat ho a přinesla jsem si střevní chřipku. Zvracím, mám průjem, hrůza. jen doufám, že to jeník nechytí... to by nám zase hrozila nemocnice, jelikož Jenda stále nebumbá :frowning2:.

Mimochodem jde vám facebook??? Mně ne.
23. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo marti, já mám věčně mokré rameno, nohu, břicho, podle toho, kde se do mně zrovna zakousne :grinning:

Jéjé zahrádka to je fajn, pěkně na čerstvém vzduchu, vitamín B :grinning: . Má Aleš v okolí nějakého taťku na MD? Já u nás vím o jednom..
23. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ahoj, mě teda jde...teď jsem to zkusila.
Téda, to je hrůza s těma střevníma chřipkama, už by to mohlo končit sakra :confounded: tak odpočívej, v rámci možností, snad to Jenda nechytí, Kryštof byl myslím taky ok...
23. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, drž se! Já to měla minulý týden a Kryštof to zvládl ok!

Bublino, taťku na rodičáku má přímo v domě hned 2x (je nás 12 bytů), ale s nimi moc "nepeče". Ale mnoho kamarádů, kteří chodí na směny různě (vojáci), takže má vždy s kým na zahrádce sedět.

Málem jsem Tě nepoznala. Změna fota - matení nepřítele? :wink:
23. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem se dověděla, že kamarádka čeká na začátku srpna mimi :wink: :grinning: No jo, přeci jen už všechny začínáme slyšet tikat biologické hodiny :slight_smile:

Ale světe div se. Prvních 2,5 měsíců si myslela, že umírá - nevolnosti... a minulý týden lyžovala v Dolomitech. Ona je prostě blázen :slight_smile: A jestliže si myslíte, že já jsem akční, tak to by jste teprve měly vidět Gabču. Já jsem proti ní lenochod. Taky je to vysoce postavený manager, takže z práce ani vlastně pořádně neodejde a bude doma tatínek. Ale je lepší než-li já. Už má tatínkovi k ruce chůvu. A já pořád nic. Tedy jsem větší otrokář. Náš tatínek to musí zvládat sám, Jirka to bude mít jednodušší.
23. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bubli, nesnědla, az ted vypila 180mlíčka, u lzičky se vztekala a hrozně plakala, tak jsem to vzdala... :frowning2: a to vypila ráno v 7, 120ml a od té doby nic... :frowning2:
23. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte bubli ta story s vareskou uplne som to videla pred sebou :grinning: :grinning: celkom ma to pobavilo.
Adel ta fotka ako na Teba pozera tam uz vyzera ako uuuplny velkáč nadherna je. My sme boli teraz v zahrade a uz musim konecne kupit nejake topanocky lebo nemohla som ho udrzat len na rukach stale sa tahal dolu na travu. Luci ja mam tiez nieco s crevami stale na zachod beham ale chvalabohu nemam teplotu.
maci drzim palce nech sa to upravy ale uvidis bude to zub. My ich uz mame 8 v priebehu 11dni je to des dost ho to stve takto naraz
23. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

tak už odplávané, doma upratané, deti nachované a uložené. Tak môžem ísť odkväcnúť aj ja, lebo sme zase ráno vstávali skoro.

Dadka - aj ja sa pripájam a chváli fotky, teda hlavných protagonistov. Krásni ste spolu.

Macinka - dúfam, že Emka sa čoskoro pekne rozpapká.

Natashka - jéj, vy už máte toľko zúbkov. Ľubka, aby uspokojila maminu, vyslala dva dolné, ale ostatné budú ešte dlho schované, lebo ďasienka nemá vôbec naliate.

Lucka - držím palce, nech to rýchlo prejde, aby si bola zase fit
23. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
módna prehliadka (čiapiek) :grinning:
zvyšne čiapky sme už nestihli, drobcovi sa to prestalo páčiť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolo veselo :wink:
23. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, hádam teraz už fotky pridá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chytím ťa :confused:
23. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, bylo potřeba vyměnit foto, sezónní zimní už byla pasé naštěstí :grinning:. To je u vás teda tatínků dost...škoda, že se s nima aleš nebaví..by se mohli navštěvovat na kafe, jako baby..ale to asi u chlapů nefunguje :grinning:
Ty jo, já když si vzpomenu na ty svoje nevolnosti :confounded: ale fajn se hublo, 5 kg dole za první 3 měsíce.

Maci, jéjé, ale aspoň mlíko pije, Já když je u jídla nejhůř, tak strčím do ruky lžičku nebo myš od pc a rychle vystihuju okamžik, kdy si to chce dát do pusy..Dneska po plavání ale snědl plnou misku čočky s bramb. a žloutkem - jsem rozdávala recept tamním mamkám, kterým taky děcka nechcou jest :grinning:
Příští týden je na plavání focení ..snad zhubnu do té doby 5 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peťule spí v autě po plavání, schválně jsem ho vyslíkla jen do body a punčocháčů, je tam hic. Na něco ta zima byla dobrá, děcka dobře spaly venku.

Jo a máme nejhnusnější trávník ze všech sousedů, manžel mi slíbil, že zítra dopo bude doma a vrhnem se na to..mám už úplně cukání, ani na zahradu radši nechodím, aby mě to neiritovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny srandovní nápad ho vyfotit v čepicích, aspoň jste se pěkně zabavili.
23. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka, ako venčíš psa? Keď Peťko spinka?
23. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny jak kdy. Ale psa hrozně zanedbávám a štve mě to :frowning2:
Ráno musí počkat až je Peťa po svačině ( cca 9 hodin) a pak vyrážíme všichni na vycházku, na kt. většinou Peťa usne.
Odpoledne s ní buď nejdu a čekám na manžela až přijde z práce a pak s ní jde on nebo já, anebo počkám až malej po obědě usne a pak vyrazím sama.
Každopádně tytam jsou dlouhé vycházky, s kočárem se ploužím jak lemra a když jdu během Peťova spaní sama tak rychle rychle obejít saťák a honem dom...na ho...o
23. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublina, ani nehovor.. my to máme teraz tiež na nič, keď je manžel preč.. takže so psom idem na rýchlovku keď Sebko spi alebo ideme spolu všetci traja.. ale to je malokedy, lebo my máme moc živého psa :grinning:
23. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám teda psa super, vychovaná, na zavolání přijde, čeká před silnicí. To jsem fakt ráda. Ale ona už má svoje roky tak je klidnější. To když jí byly tak 3 :grinning: :sweat_smile: Mě doma čekalo každý den překvapení co kde zase rozkouše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chybí mi, jak jsme vyráželi s manželem pravidelně po práci na dlouhou procházku...teď mám pouze zbytky energie na základní úklid a lehnout si. Obdivuju matky s větším počtem dětí a zvířat :astonished:
23. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčence, pribehla som na skok.. vôbec vás nestíham čítať, ani FB, ani tuná... robím jarné upratovanie, popritom som stále vonku s malou, keď je tak pekne... .. :frowning2:
Ešteže mám to dojčenie.. :grinning: Jediná príležitosť ako si cez deň poležať a prečítať pár riadkov z knižky.. :wink:
Držkajte sa, papa!
.
23. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťku jsem přejedla kaší - před finišem vyblil skoro vše :sweat_smile: no, stane se. Jsem ho zase zabavovala myší :sweat_smile:

Podezírám čarodějnici, že je na toto téma nasazena jako tajná pracovnice laktační ligy :grinning: :grinning: (myšleno v dobrém a z legrace samozřejmě)

Na dietu jsou výborné halušky se špekem a brynzou - doporučuji :wink:
23. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no člověk má zas jednou čas na net a tady nikdo :confused:
23. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale hej, ja som práve deti uložila a teraz sa tu trochu potulujem,.

Takže ako? Haluštičky na dietku. :slight_smile: Tak na takú sa ja dám rýchlo nahovoriť.
23. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu, po plavání snědla necelou presnídávku, vypila 120 mlíčka a ted 180ml pred spaním. NO a tot vše... :pensive:
23. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka, tu som :grinning:
23. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
macinka, nejdu jej zubky? mne toto robí Sebko keď mu idú zúbky, niečo síce zje, ale veľa toho nie je..
23. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek