• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Takze ve finále to bylo 600ml mlíčka a necelá presnídávka za den. To je asi dost málo, nebo ne?!.. :unamused:
23. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, zoubky vidět, nejsou, ani nateklé dásničky nemá, tak fakt nevím :unamused:
23. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci beztak jí jdou zuby, to jinak není možné, však ona se rozjí...Peťa ač je velký jedlík tak taky moc nejedl, když mu šel 1.zub

Andrei - teď je na řadě milka, byla v albertu v akci za 13 kč tak jich mám hned několik v zásobě bohužel

Ninny tak jak jste to vyřešili s telefonováním, skočí si manžel do nějaké internetové kavárny?
23. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a jak poznám, jestli jsou to zuby?! Uz to trvá 10 dní a jen se to zhoršuje...
23. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci, on taky neměl nateklé dásně..a najednou tam byl.

Mají vypít 500 ml mlíka denně, to jí určo stačí.
Jsem se zasmála, když tuším Heliik plašila, že jí malá kristýnka (doufám, že jsem si zapamatovala dobře) vypije nějakých půl litru tekutin za den - Peťa asi 5 - 10 ml :grinning: a žije...
23. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdyz k tomu nemá skoro nic jiného, jen tu jednu malou presnídávku?! Já abych něco nezanedbala, asi jsem zbytečně vyplašená... :unamused:
23. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem se taky smála... :grinning: pije hodně.. :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule
ja uz vobec sem nestiham ale obcas pridm aspon precitat
mame 2 zubky a zatial nic ine nevykuka tak uvidime kedy pojdu dalsie :sweat_smile: Filipko krasne papka len stale mame problem s kakanim.kaka strasne tvrdu stolicu niekedy az s placom aj napriek tomu ze davame probiotika papame jogurty a davame olejcek do papania.mali sme 2tt sople ktore sme chytili od Filipkovej sesternicky ale uz sme v poriadku tak ideme zajtra plavat.vonku travime kopec casu a budeme stale viac a viac kedze aj stavba sa zase pohe tak bude veselo :sweat_smile: uz sme odlozili fusak a asi odlozime aj overal kedze uz je tak pekne dufam ze uz sa neochladi.co obliekate drobcom teraz?napr rano cca okolo 7-8 ako ked ideme na plavanie? :sweat_smile:
23. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli - za 13 Kč, no nekúp to. A keď je už kúpené, tak čo to vyhodíme? :wink:

Macinka - nemusí mať ďasienka naliate, ono to ešte viac bolí, keď sa prerezávajú cez ďasienko, ako už samotný záver, keď vykuknú. Aspoň u mojich báb to tak bolo. Najviac boleli, keď ešte nebolo nič vidno.
23. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
už nevím, kdo to tu psal, ale do roka hlavní potravinou je mlíko, ostatní jsou PŘÍkrmy - jak PŘI mlíku. Taky se to člení novorozenec 28 dní, kojenec do 1 roku, dále batole atd. To hlavní dostává. jen je asi spíš na pohyb, kdežto některé děti spíš na jídlo :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovacka - no ja asi nebudem dobrá príklad na porovnanie obliekania, lebo tu v Poprade je ráno ešte dosť chladno. Ale Ľubke obliekam body, pulóver a flísovú mikinu, teplé pančušky, teplejšie nohavice a topánočky.
23. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
že dobrá príklad :slight_smile: dobrý
23. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, děkuju, tak já se budu snazit být v klidu, je pravda, ze malá nenaríká, je spokojená a nic jí netrápí. Tak se nebudu trápit s ní...a budu doufat, ze se to spraví... :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
takto som sa dnes čvachtal vo vani :wink:
Lovi, já ho vždycky obleču moc a postupně vyslíkám nakonec zbudou punčocháče, rifle, ponožky, body s krátkým a mikina bavlněná. čepka lehká bavlněná, lehce zakrytý dekou. Ale já mám ještě pořád hluboký kočár - nemám vložku do sporťáku a na fusak je hic...
je, ten je bozí... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublina, no cez víkend hej, cez týždeň sa mu nedá, takže hádam aspoň raz za týždeň budeme na skype.. :frowning2:
23. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny to je fajn, jak pěkně využíváš zlepšováky nového koňa. Sebko si to pěkně užívá :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny - tak už nech to máte za sebou a ste pekne spolu celá rodinka. Sebinko je ako vždy zlatunký. :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá má na sobě body s dlouhým, mikinku a jarní bundičku a punčošky, kalhoty a botičky. Je v lehčím fusaku, prikrytá dekou a pod sebou má ještě pérový polštárek... :dizzy_face: aby ji hrál odspoda. Ale nedávno byla nemocná, tak jsem nechtěla aby zase začala soplíkovat a kašlat...
Ale letí to, už v květnu bude doma ne?
Holky, jakou sluneční clonu??? na quinny speedi Děkuji!
Jsem zjistila, že ještě kromě vložky (do kočáru :grinning: ), mi chybí pláštěnka, a ta clona...
23. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mějte se mooooc krásně, jdu se věnovat tatkovi!!!! Krásnou a klidnou noc, a krásné sny... :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja rozmyslam ze mu zajtra dam body s dlhym a taky teplejsi pulovrik a pancusky a rifle.hmmm len nemame topanocky len sandalky musime asi ist zajtra kupit nejake
23. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovacka - myslím, že to bude v pohode.

Bubli - žiaľ, neporadím.
23. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved v aute bude teplo a musim vybrat aj tensiu ciapocku.zajtra otestujem ved v noci spi pri 18 stupnoch moja mamina povedala ze to ako vo vyhnanstve :grinning: lebo ked sa okupe tak potom v tej spalni 18 stupnov sa vyblazni na posteli 10 minut a az tak sa obliekame takze ma otuzovanie dobrovolne :grinning:
23. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych rekla, ze to bude v poho stačit... :grinning:
23. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka, hej :grinning: dnes som ho celý deň pri všetkom fotila... a teraz sa šprtám vo fotkách :slight_smile:
veď čo mám robiť sama doma, drobec spí, aj keď už 3 krát sa zobudil... telku sa mi kukať nechce... no za chvíľu idem i ja do postele, mám dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lovacka, ja posledne dni tiež Sebka obliekam jarne...

pod nim som ešte nechala spodok z fusaka a oblečené mal punčošky, rifle, body s dlhým rukavom, mikinka, jarna bundička, tenisky a čiapočka.. a nánožnik...
23. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. :slight_smile:
macinka: Jj přikláním se k holkám, že Emmi půjdou zoubky, Týna taky nechce jíst, když jí vylejzaj zoubky. Jinak s tím taky nemáme problém..
Tý jo a dnes poprvé po dlouhé době, jsme tolik nebumbali. Jen jednu flašu čaje.

Jj taky chodíme ven na lehko. Pod Týnou mám deku, jinak body s kr.rukávem, mikina, kabátek a čepka, a nožky máme punčochy a tepláky, no a botky, i když ještě nemáme nohy. :grinning: :grinning:
Já už jsem tak ráda, že je hezky, malá je skoro pořád venku, a tudíš mám hafo časíku na úklid a věci pro sebe. :slight_smile:
23. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek