• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Sonne no to dufam, ze nevadi, ze napriek tomu budem mat mliecko. Masticku mam aj ja a aj klobuciky.
Na poporodnu depresiu radsej nemyslim, dufam, ze nebudem mat na nu cas. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jasne ze budeme drzat, ja drzim uz teraz, aby to nebol len plany poplach. :wink:
10. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mat nebudem, tiez budeme tak, ze pred a po a moj gyndo s tym suhlasi, ze oni to moc radi nemaju, ze chlap tam aj tak nepomoze, obcas zenu skor rozptyli, lebo ma pocuvat doktora a sestricky. :confused: A ze sa mu vela krat stalo, ze tam odpadli a mali s nimi viac roboty ako s rodickami. :grinning:
10. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gubi myslela som na predpôrodnú depku. Popôrodnú nie, veď to sa budeme tešiť, že to máme už za sebou a maličké v rukách.
10. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaj tak taku uz mam. :grinning:
10. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som kazdy den nervoznejsia a nervoznejsia, dnes som sa este aj s maminou pochytila, co u nas neni zvykom, ale vytaca ma vsetko, ved mi aj povedala, ze nech uz porodim, lebo ze som uz hrozna. Co ma vytocilo este viac. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja neviem, asi už zase.Ale táto bola krátka, už prešla. A v tej nemocke, to mi bude asi dlho. Ja som naučená od rána niečo robiť. Tie dni mi pôjdu asi veľmi pomaly. Ale nebudem sama budem mať už bábo :grinning: !!!!!!!!
10. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj gubi, to ja som sa s maminou v poslednom čase pochytila už viac krát, ale všetko mi prepáčila (a teraz je tá ozajsná, čo ma berie až na kakanie :sweat_smile: )
10. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nič, ešte troška a končím. Ja som sa včera pochytila s priateľom a dnes mu ani mobil nedvíham, veď som stále urazená, nie???
10. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonne ved aj moja mamka sa snazi ma chapat, mna to aj mrzi, ale v tej chvili si neviem pomoct, nech ma radsej vsetci nechaju vtedy tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pocuj ty mu radsej dvihaj mobil, jak sa chces dopravit do nemocnice. :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hádam, keď mu zavolám, zdvihne! A poviem, čo robíš? Už to asi na mňa prišlo, tak čo ideme?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonne :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už si tu píšeme len mi dve????A ostatok, kde ste????
10. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem kde sa tulaju. :confused:
10. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám ešte výbavičku dofotenú. Tú budem asi už len po pôrode, keď budem maličké do nej obliekať :grinning: Ako som si to chcela poctivo všetko, a teraz sa mi už ani len to nechce. Ale bodýnka, krátke nohavičky so psíkom s čiapočkou máme rovnaké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To budú fešáci, ak to moje nebude na koniec dievčatko, tak to bude fešanda :sweat_smile:
10. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata..tak vam prispievam..poobede som navarila a potom som spala
10. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy čakáte chlapčeka, ako píšeš. A meno neprezradíš?????? Dlho si hľadala to správne, alebo si stále mala nejaké vysnívané???????
10. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devita, tak ty si nám podala dlhú správu.
10. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ma porazi, ja uz mam asi fakt v tej mojej hlave nakakane. Uz treti den si varim malinikovy caj a stake zabudnem na to, ze si ho luhujem. Vcera som si varila, nasla som ho dnes rano, teraz som si varila a uz ho luhujem vyse hodinu. Mozem ist zase varit, asi si dam budik. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gubi aj ja ho pijem, ale len keď ma napadne. Dobre, že si spomla, pôjdem si navariť. Koľko ich piješ denne??? Mali by sa asi tak 3 šálky, ale ja sa ledva zmôžem na jednu a ako vravíš, luhujem to možno dva dni a pijem studené :grinning: Tak to ide mať účinok :sweat_smile:
10. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej cakame chlapceka na 100%, lebo na kazdom sone otrca gulky. :grinning: Meno sme vybrali grecke Timon, a hladali sme teda dlho, sme sa nevedeli na nicom dohodnut, kazde meno ofrlal. Na dievcenskom sme sa dohodli hned, Natasa.
Vy sa chcete nechat prekvapit, alebo sa drobec nechce ukazat?

Ahoj Devita. :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ja nemam vybavicku dofotenu. Inak ja kazdy den prehadzujem, ze v com ho prinesiem z porodnice, raz sa mi to moc teple, potom akurat. Bojim sa toho, aby som ho vedela spravne obliekat. :sweat_smile:
10. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Az tri salky? Ja jednu, teda ak ma nazabudnem, ze som si ho uvarila, tiez som v tom neni poctiva a popravde mi ani nechuti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A aj ja ho pijem studeny, lebo ho mozem exnut, aby som necitila chut. tak neviem, ci studeny ma nejaky ucinok. :sweat_smile:
10. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pisem uz jak tatar. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drobec sa neukazuje, tak to bude prekvapko. A pekné meno máte. Ja Tobias a Rebecca-Ruth a čo ma to napadlo, to do dnes neviem. Ja som si už tiež prichystala, čo mi majú potom doniesť,ale neviem či to nezmením. Najväčší mindrák mám z vajíčka, že ho budem musieť v aute viesť vo vajíčku. Ja si to neviem predstaviť. To si ho už tak vynesiem s pôrodnice????? A čo ho celého obalím do deky, alebo ako??? Chcela som zavinovačku a kúpila som si dečku s kapuckou, že aspoň na tú cestu domom. Veď v brušku má tak teplo a čo potom.
10. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty si ako ja. Ja ho tiež exujem. H´m´m´m tak to ide byť účinok :grinning:
10. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na čo si počula, že je ten malinový čajík????? Na zmäknutie panvového svalstva????
10. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si ho domov odnesieme vo vanicke, ja mam tu co vyhlasaka povoluje. Mne sa tiez zda to vajicke take nepohodlne.
A dakujem. Nad Tobiasom sme tiez uvazovali. Vlastne medzi tymito dvoma menami sme sa rozhodovali. :slight_smile: A ty si co myslis, ze mas v brusku? mas nejaky citak?
10. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som od zaciatku vedela ze bude chlapec, aj ked mi ostatní tvrdili, ze bude baba a ze ako si mozem byt taka ista. Proste som to vedela. :grinning:
10. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som citala ze stimuluje maternicu.
10. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. :slight_smile:
aj ja sa pripajam o tom cajiku, tiez ho pijem, nie velmi poctivo, ale uz druhu krabicku...jeden som mala zo slovenska, ten mi nechutil, ale co som kupila tu, ten mi chuti, je ochuteny malinami..snad je to ten isty :sweat_smile:
tiez som pocula, ze to je na lahsi pôrod, a co presne to neviem :frowning2:
10. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek