• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ozaj, tebe zatka odchadza?
10. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Od začiatku myslím, že chlapčeka, aj sa mu prihováram ako chlapčekovi, až mi je to niekedy ľúto, ak to bude dievčatko bude sa na mňa hnevať a bude planučké :frowning2: Vieš mne je to úplne jedno, len nech je to zdravé. Nemáš tu fotočku zo svadby, niektoré majú, tak neviem ste manželia s polovičkou, alebo len na divoko ako ja?????
10. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
gubinka aj ja som mylsela uplne, ze budem mat chlapca, ale doki, ze nie...ze holka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
A zátka, no čo ja viem. Mala som také špinenie, ale už pred týždňom aj to keď som prišla od lekára, tak že to mohlo byť aj z toho, lebo ma pozeral. A dnes ráno, ale len také úplne slabučké, svetlo hnedé ako výtok, alebo čo. Dvakrát, keď som bola cikať a utrela sa, tak troška na toaletnom :fearful:
10. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Lily ahoj. :slight_smile: Ze uz druhu krabicku. :confused: od kedy ho pijes? Ja asi tyzden. Inak vobec nechuti po malinach. Ja som si predstavovala, ze bude fajnovy malinovy.

Sonne neboj urcite nebude urazena, ak by bola baba, len sa ti mozno oplati tym, ze z nej bude riadny "chalanisko.budes musiet mat oci aj na chrbte. :grinning:
My sme tiez na divoko!!! Ked sme sa rozpravali na takuto temu, tak sme sa zhodli, ze babo chceme obidvaja a svadbu k tomu nepotrebujeme. :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeej vy ste si obidve vybrali Rebeky, len jedna bude Ruth a druha Lilien. Krasne su obidve mena. Mne sa paci skratka Beky. :slight_smile:

Ja mam stale len biely vytok. V piatok mam poradnu, som strasne zvedava, ci sa uz zacinam otvarat.
10. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lily1983. Tak tie pocity, asi nie sú veľmi pravdivé. No uvidíme, ako, keď to už bude von a oznámia mi je to chlapček, alebo je to dievčatko. Inak rodiť dvojičky, to musí byť. To ma tak teraz napadlo :grinning: Nevieš sa dočkať kedy bude von prvé a potom tlačte, tlačte, ešte druhé. To je čo. A my tu máme strach z jedného. Na to musím myslieť, keď už budem rodiť :grinning:
ja tiez nebudem mat muza pri porode,vraj mu bohato stacilo raz :wink: ako keby mne nie,ale pritomna budem :grinning: :grinning:
tobiasko je naaaadherne,nase male ak sa narodi s gulkami tiez bude mat tu cest :wink: aj ked ma par ludi odhovara,lebo poznaju psa menom tobi...noaco!!ja ho nepoznam :dizzy_face:
Ahojky babulky

hlásim sa, že žijem. Ešte som v nemocnici, no dnes ma už konečne odhadičkovali, tak sa mi hneď lepšie dýcha.
Podarilo sa mi dať jednu foto do albumu.
Kuk

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2878816&vReferer=
10. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Inak ivella, tam v Trenčíne odkiaľ si to meno asi funguje, lebo sestra sa mi presťahovala z Novej Dubnice a na to meno prišla prvá ona. A s tou prítomnosťou pri pôrode, prečo???? Možno ťa u nejakého dôvodu ospravedlnia, keď sa nedostaviš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne zas hovoria, ze sa volaka fretka, alebo co to je, z levieho krala vola Timon. A co? ved to by som nevybrala potom ziadne meno. ja som najprv chcela starsne Filipa, ale to som nehola dat, lebo Petov kamarat ma kocura, co sa vola Filip.
my sme sa brali ked mal maly cez dva roky-teda tesne pred tymto otehotnenim :grinning: a o nic sme neprisli,meno mal hned po tatovi a inak si kazdy myslel ze sme davno svoji..
Bola kratka ta sprava ale je to preto ze mam obcas bolesti tak oddychujem
10. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ten caj pijem uz dlhsiu dobu, tak od 30tt..co ja viem :fearful:
a chuti mi, len nie stale nam myslim..
dakujem..Rebeccu chcem odjakživa..stara mama mi tak hovorila,aj hovori..a lilien po maminke :grinning:
ked to bude chlapec, tak neviem :unamused: ..ale hlavne zdravi, inak je to samozrejme jedno..len aby vsetko dobre dopadlo...
nemozem ani mysliet na to, ako to bude prebiehat, lebo stresujem..stale musim nieco robit...uz nevladzem, ale ajtak neobsedim..az ked som uplne vycerpana :frowning2:
10. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lante. Maličký je krásny. Popísala by som viac, ale neviem, aký si mala pôrod a prečo si bola na hadičkách? Bol ťažký?
10. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Maly sa tiez bude volat po tatovi, to sme uz boli vybavit, lebo to by tato neprezil, keby sa volal po mne. :wink:

Lante ahoj, este raz gratulujem k Misiatkovi. Je nadherny!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
10. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne sa paci Timon ale aj Filip. aj Ruth sa mi paci, moja kolegyna je Ruth..keby ste poculi co moj muž vymyslel pre chlapca, tak odpadnete :grinning: :grinning: :grinning:
este som ho poprehovarala, a vymyslel celkom schopne,,keby nahodou bol chlapec..
a bude aj pri pôrode..snad prezijeme obaja :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani ja uz nic nevladzem. Si to vsetko musim kuskovat, teraz dokazem upratovat aj cely den, co mi inokedy trvalo dve hodinky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sonne, mala som plánovaný cisarák a doktor mi dal dva dreny, aby sa tekutina z brušnej dutiny nemusela vstrebávať, ale sa pekne odviedla do takých nádobiek......a asi ma má "rád" lebo druhej kočke ktorej robil cisarák predomnou dal iba jednu a mne až dve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lily ja sa tiež veľmi bojím. Aj sa mi kadečo sníva, čo ani spať nemôžem a ešte aj tie dnešné bolesti. Aj bruško akosi tvrdne. Ty Rebecca Lilien a ja Rebecca Ruth.
10. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Lante ahoj, malicky je krasny ako anjelik..ako to prebiehalo? normalny pôrod? a preco hadicky????
10. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babulky

tak co je nove? niekto novy? nejaka malicka osobka...? ja som mala slusnych oslov v parku...hladkala som somarika a zrazu to prislo....dost akcneeee....a potom uz nic! moje chore nervy....

obzrem sa a svokor za chrbtom, vraj ako sa mam....tak to som uz davno nepocula.... :angry: :angry: :angry: ze kedy uz idem...? tak som si len predychala ako na kontrakciu a slapala krok, sun dalej....k autu....uz sme sli domov a zas....svokor tlacil bycikel a bol v riadnom strese chudak....iba kukal ci som v pohode....a ja mu na to ze to su len "cvicneeee"...a on v strese....a ja na to to prave orechove este len cakam...

on si myslel zrejme ze prd, prd a je to .... decko na pockanie aj s pohlavim....strasne uz caka vnuka....aj cela jeho rodina...idu mi na nervy....ine nerobia len mi sleduju brucho, vraj spicate ako na chlapca....aj malu som tak nosila...ale ako sa hovori do 2dcl pohara liter vody nenalejes....a hlavne jeho mama, muzova starkaa...si na tom strasne zaklada...koli tomu ju ani nemam zaujem navstevovat...a ked sa stretneme o inom nevyprava,len o tom aby to bol chlapec....akoby to nebolo jedno co ma chuda medzi nozkami...aj tak to bude jej pravnuca tak co tie kecy sproste kolo toho...normalne som hakliva, ked niekto povie ze je to chlapec! som z toho vytocena, lebo cele tehu nepocuvam nic ine len to ako sa vsetci "ufaju"....aby to bol chlap....

nikto sa ma nepyta ci je male v poriadku...kazdeho zaujima len to co ma medzi nohami! iba mam nervy z toho...uz sa nevedia dockat kedy porodim.... :angry:
10. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Lante, len nech ste obaja zdravučký.
10. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No jasné aj mi máme meno po tatovi. Bola si si to do predu zapísať aj na matrike?
10. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
lante, gratuluju moc k mišáčkovi. je kouzelný :dizzy_face:
gubi, já taky uklízím celý den a přitom jindy bych to měla za pár hodin.
sonne, mě se zdálo, že už jsem bezbolestně porodila.. a pak jsem se vzbudila rozlámaná zpocená. :unamused:
10. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzec, ja som sa pred chvílou zadívala na svoje nohy a čo nevidím, predsa len aj ja ich mám opuchnuté :D aj manžel mi to potvrdil.. :grinning: ale ja obujem všetko... ale opuchnuté su dosť, aspoň podľa mňa... to treba "nahlasiť" na poradni, že?
10. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
O Lante, ty uz si mala druhy pôrod, tak uz si vedela, co ta asi caka..
lily este sa ti nechce rodit, sonne a ty? nejdeme uz aj my?
Ahoj narcisa. Nenervuj, to isté mám aj ja. Raz som opeknela, raz oškaredela, potom špicaté, zase guľaté a tak. Už si to ani nevšímam. Uvidíme, keď bude von. Len nech je všetko v poriadku. :pensive:
10. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
babulky zajtra mam poradnu...

drzte mi palce....este si veci neberiem....uvidim....aj by som sla aj nie....dnes rano to bolo dost akcnee, ale potom to preslo....bola som cela stastna....ta ulava....
10. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek