• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ahoj babulky

tak sme stastne dosli aj s revom do skolky...totizto na chodniku boli nebezpecne zvery! dazdovky! samozrejme nam to dlho trvalo, esteze mala gumaky....ja som ale zmokla statocne, Maruska celu situaciu pozorovala cez igelit na kociku, zmurkavo, skumavo jednym prstekom vytrcila cez otvor na igelite akoby chcela preskumat na co taka parada....

no a samozrejme sme doma zabudli ovocie! dnes maju ovocny den, este sa mi nestalo zeby som na to zabudla, vzdy vecer som si na ruku napisala velke O a rano som sa na ruku pozrela a uz som sla cistit do prenosky....vcera som si zabudla napisat na ruku, tak tu to mam!

ale nezufam, lebo su deti ktorym rodicia pernamentne nedavaju .... no dufam ze sa mi to uz nestane :confused:
co sa tyka FB ja sa v tom vyznam ako hus do jadrovej fyziky....nejak nemam cas sadnut si k tomu a dumat co a ako.....
som rada ze napisem par riadkov sem.... :sweat_smile:
ale uz musim letiet, mam na sebe premocene rifle, ktore su tym padom o cislo vacsie a aj tazsie....takze palim do kupelne

pekny dnicek :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
14. dub 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahote baby,

tak asi je cas vyjst s pravdou von....hlasim sa ako cerstva tehulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dozvedeli sme sa to v nedelu, vcera ssme boli u Dr, podla ovulacie by som mala byt v 5tt, ale podla velkosti plodu je to len nejaky 3tt....este je to samozrejme velmi krehucke stvoreniatko, ale verim, ze vsetko bude OK. drzte palce.
14. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
inak, zaujimave je, ze simonko akoby tusil co sa deje, budi sa mi len 2 x za noc uz asi tyzden, predtym asi mesiac 3 x za noc, zlatusik moj. aj z neurologie nas uz vyradili, tak si hovorim, ze ma uz jedno dieta akotak vypiplane :slight_smile:
14. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeee bambulka 814 - gratulujeme :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Bambulka gratulujem :slight_smile: hlavne želám bezproblémové tehotenstvo a zdravučké babulko :wink:
14. dub 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
caute
juuuuuuuuuuuj bambulka velka gratulacia!!!!! velmi velmi drzim palce!!
u nas sa asi nic nekona, dnes som si robila dalsi test a negativny.....na jednu stranu je to tak, ako som chcela - cize este nebyt tehotna, aby nebol termin v zime, ale na druhu stranu som samozrejme trosku sklamana..

lenorka parada, stretneme sa :slight_smile: aj ti uz volali? mne este nie....ze sa maju ozvat...
mufo tak aj vy ste boli na pretekoch? ja mam normalne tremu :grinning:

ozaj chcela som sa spytat, nejak mi dochadza fantazia - co ucite svoje deticky? myslim napr. tapi tapi...alebo aka velka/velky narasties a pod...niekedy mam pocit, ze sa so mnou Terezka nudi, tak ju chcem niecim zabavit, kedze hracky su teraz neni moc popularne....vie zatial ukazat aka narastie, ako sa ma, zacne tancovat na tani tani.....uz asi 2 tyzdne ju ucim prosim prosim, ale ani za nic to nechce urobit tvrdohlavec maly :sweat_smile: a este vie ocami pohladat zopar veci, ale to je tak vsetko...mam pocit, ze je dost tvrdohlava...

narcisa nevadi ze neovladas FB, staci ked sa sem dojdes vypisat :grinning: :grinning: :grinning: teda vypísať (nie vypišať :grinning: )

a mam pocit, ze uz maminkine mliecko neni dostacujuce pre hladne brusko, po kojeni byva dost skoro zase hladna :pensive:

dadka na tej fotke je Matko s Hankou? Tusim ho uz dobieha :dizzy_face: :dizzy_face:

no musim ist urobit obed, lebo ked sa zobudi Terezka, tak som dovarila...dnes zalahla o hodinu skor, uz o 9:00 :confused:

pekny den prajem
14. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte ženy :slight_smile:

Bambulko gratuluji a ať vše probíhá co nejlépe! :wink:
Ty jo, okolo to zase začíná houstnout - to budu za chvíli plašit s miminem i já :grinning:
Na velikonoce jsem se dozvěděla, že čeká rodinu moje oblíbená sousedka tak mám radost, škody, že nebudou děti víc věkově k sobě...budou o rok a půl.

Narcis, já jsem taky ráno dávala bacha ať žádnou žížalu nezašlápnu, psovi to bylo jedno. Zajímalo by mě, jestli se ještě někdy s kočárem dostanu ven, v tom počasí a navíc s Peťovou chorobou se mi nechce vyjíždět.

S jídlem to u nás teď není valné, ale přičítám to nemoci, z jablka ho natahuje už u 1. lžičky...aspoň oběda sní tak polovinu co předtím..Od 10 spinká a já jdu dozašívat hracího pejska - včera byla operace - nefungovalo ucho :grinning:
14. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
vdaka vsetkym :slight_smile: este sa dost bojim, ci je vsetko OK a spracuvavam to.

inak, pred svadbou mi Dr omielali, ze kvoli svojej diagnoze PCO budem mat velky problem otehotniet, verila som Bohu a tot....druhe baby na ceste za rok a pol po svadbe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, neboj, však se podaří, a bude to určitě i v lepším čase, tak abys rodila pěkně na jaře, jako letos vaše koza :wink:
My asi ani nic netrénujeme, u nás je teď na prvním místě objevování bytu, z toho je pak tak unavený, že už nic nevyžaduje.
jinak děláme paci, paci, vařila myšička, a každou chvíli mu řeknu nějakou říkanku nebo zazpívám písničku, nebo ukazuju v obrázkové knížce zvířata a jak dělají..a už mi z toho pomalu a jistě hrabe :grinning:
14. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny.
Přejem krásné ráno a dopoledne. :grinning:
14. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Bambulko velká gratulace, ať jde vše tak jak má :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Bambulka-srdecne gratulujem a zelam pohodove tehotenstvo...
Maminky,prosim vas o radu-co mozem tomu mojmu drobcovi davat zo zeleniny a ovocia?Uz papal mrkvu,karfiol,brokolicu,kalerab,por,cuketu,tekvicu,hrasok.Co by este v tomto veku mohol?
Vopred dakujem za odpoved.
14. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Europa, ještě může petržel, zelené fazolky, kukuřici, rajčata, červenou čočku, pomalu i normální čočku, hrách a fazole..do roka by se neměl celer . A víc už nevím :wink:
14. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jej bambulka, gratulujem, nech sa malej fazuľke darí :wink:

zuzec, hej na fotke je Hanička s Maťkom, pekne nám rastie, ale Maťko je chlap a je to poznať, tie jeho faldíčky :grinning: :grinning: :grinning:

my sme boli vonku hoc aj pršalo, ale môj herec by sa inak nevyspal, teraz ide papať. 1x do týždňa mu dávam kupované - jahňacie - to inak nezoženiem a dr. nám to odporučila. Zajtra mám naplánované cestoviny so syrovou omáčkou, musím to nejako vymyslieť,aby aj on mohol z toho a v piatok bude žemľovka, to je vždy deň so žĺtkom.

narciska, vždy vieš rozosvetiť chmúrny deň :wink: prosím Ťa píš každé ráno, už sa teším na stretko, len 12 týždňov !
a v noci sa mi snívalo, že som bola na stretku s dont a jej chlapcami a manželom a tiež dve dievčatká, ale tie si nepamätám čie boli, možno to je budúcnosť :grinning: :dizzy_face: lebo boli už také 3 ročné.
14. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

bambulka gratulujeeeem, nech to všetko dobre dopadne a hlavne tehotenstvo bez problémov :wink:

Boli sme po Danielku v škôlke a učiteľka mi hovorila, že celý deň plakala, lebo chcela ísť von. Tak jej hovorila, že sa nedá ísť, lebo prší a Danielka jej povedala hneď, že ona má pršiplášť. Tuším som jej ho posledný krát balila. Ale teraz, keď som po ňu prišla, bola vysmiata.

Zuzka - tak to vyjde nabudúce a budeš rodiť pekne na jar alebo v lete. No a využiješ pekne aspoň vecičky po Terezke (buď všetky alebo tie neutrálene :wink: ) Ja Ľubku tiež nič špeciálne neučím, tiež ťapi-ťapi, nanana (pesničky), aká veliká narastie a tak.

Europa - mňa ešte napadá špenát a ružičkový kel, ak ste teda nemali.
14. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,

bambulka gratulujem k tehulkovaniu.

zuzi, ani mne ešte nevolali dúfam že sa ozvú.

to je zasa hnusné počasie. Včera ked sme boli vonku dala som kožu na kočík a Martinko šikuliak si vystrčil hlavu cez okienko a pozeral ako prší a vobec ju nechcel schovat chcel byt vytrčený vonku.
14. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
bublina,andreaber-velmi pekne dakujem...
14. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte! V prvom rade obrovská gratulácia bambulke, hlavne nech ste zdraví!
Už sa teším na leto keď budeme gratulovať zuzec :wink: Včera večer som tu moju drobuľku poohovárala tak dnes zbaštila na obed celú zeleninovú polievku. Obe spia tak oddychujem. Spánok máme stále lepší odkedy sme ju vysťahovali. Napr. dnes v noci od 18.30 do 8.45 s jedným kojením o 3.00 :sunglasses: No a Tinuša tiež prespáva v 95% celú noc, dnes sa zobudila až keď sa ozývala Sonička tak som krásne doružova vyspinkaná. Doobeda sme tu mali na návšteve kamarátku s dvomi deťmi. Chalan je o mesiac mladší od Martinky - už sú riadni parťáci, bijú sa o hračky. No a dievčatko má 4 mesiace. Mali sme ísť cvičiť ale neskoro sme vstali a vonku padá tak s mi nechcelo ísť nikam...
14. dub 2010 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme zpět z 2. vycházky, jen krátké, protože prší, mě to pěkně štve - oblíkám ho jak pako a nakonec jsme tam 15 minut...
Ale opět si najdu pozitivum, krásně roste tráva :grinning:

Andrei, potom mě přesně ty 2 druhy zeleniny taky napadly. Tak ještěže je Danielka doma vysmátá, ve školce to chytly paní učitelky :grinning:
14. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi přiklaňuju se k holkám, vyjde ti to, v lepším termínu. :grinning: :grinning:

Holky Týna se už na 100% sama posadí v postýlce, bez opírání..
My děláme taky paci,paci - To už umí sama, dělá to pořád, jinak vařila myšička, okovej mi kováříčku a různé podobné vylomeniny. Jo ještě pány. To má obzvlášť ráda...
Jo a také velký úpěch, nevím jak to dokázala, ale byla chvilku sama na 4. Sice nic nedělala,jen si držela tu pozici, ale úspěch.. :grinning:

Jojo mi s mimi musíme tak půl roku počkat, chcem se v klidu přestěhovat a zabydlet. :wink: :wink:
14. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
mufo čau :slight_smile: , v dobrém závidím návštěvu, já jsem aktuálně v mírné sociální izolaci :grinning: . Ale o víkendu čekáme velkou návštěvu tak budu ještě vzpomínat. Pravidelná návštěva kámošek se už 2. týden nekoná, pže jedna porodila a druhé děcka jsou taky nemocné.
14. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
tak Bambulka - velká gratulace! To je super, že budou děti kousek od sebe. To já jsem na tohle byla celkem zbabělá.
Jinak včera jsme byli v poradně, tak malej má 8690g a +/-73cm.
Dneska jsem tu měla ségru, tak jsme vzaly kluky a šli s nima na cvičení. Je to ve velký gymnastický hale a může se použít cokoliv. Tak se kluci pěkně vyřádili, dokonce i malinkej byl celej paf, jak všude tolik dětí, celou dobu jak sluníčko.
14. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
A ještě k té zelenině, já dávám i červenou řepu, ale možná už to někdo psal.
14. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli ja som celá spokojná keď k nám nekto príde, alebo my niekam vyrazíme. Materská je fajn ale oproti tomu čo som žila pred ňou aj ja cítim nedostatok spoločenských kontaktov. Predtým som chodila do školy, popri tom som mala dve brigády a stále som niekam lietala. A teraz je to dosť obmedzené. Ale práve idem booknuť lístky na koncert a MM tam dotiahnem aj keby nechcel :grinning:
Ozaj kočky plánujete v lete nejakú dovolenku? Teda okrem nášho zrazíku. Ja sa práve prelúskavam cez ubytovanie v Taliansku. Naposledy sme tam bili na zásnubnej ceste xixi :wink:
14. dub 2010 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dovolená bude, když budou prachy :wink:, každopádně bude sraz a voda - s tím počítám najisto.
Jaký koncert?
14. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
katarína knechtová a kyjovskí hudci
14. dub 2010 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
nám známí vymysleli společné divadlo, ale prý vyprodáno, před nosem, tak smůla
Od K.K. znám jen zpomál a tu písničku z Bathory tuším..
14. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
my ju máme celkom radi
14. dub 2010 v 15:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se ze slovenských líbí IMT smile a peter lipa
14. dub 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuki, poslala jsem Ti návrh na přátelství na FB :wink:
14. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek