• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
dont speak..aj mne sa snivalo uz, ze som bezbolestne porodila, a aj ze som mala malinku v naruci, aj ze kojim, to bolo dost divne, ale ved sen...
10. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem ci som len ja taka nervava ale kazdy nakomplet mi ide na nervy....vrazdila by som a uz normalne viem co sa chcu opytat....tak iba vravim ze ked pride tak pride...nie je to zadarmo...

ale to ochladenie je celkom fajn
10. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narcisa, ja by som uz veru sla, nech to mame za sebou, dam si epidural, uz som sa rozhodla!!!!!

Vcera aj dnes som mala posickov, ale bolo to dost huste, hlavne vcera vecer..tak dnes som cely den len nieco robila, aby sa to pohlo, a zatim nic..uvidime..snad porodim aspon o desat dni..nechcela by som cakat na vyvolavacku :confounded: :confounded: :confounded:
10. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilly ake meno vybral muz??? :grinning:
10. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcis, držím pěsti.. mě taky zitra čeká poradna, kéž by mě tam nechali :slight_smile:
lily, to je taková malá průprava na realitu. :slight_smile: mě se hodně takový kojících snů zdávalo hlavně v prvním těhu.
10. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja už končím. Bolí ma bruško, idem troška na vzduch, ak by niečo píšem ti sms Ninny. Čísielko je už uložené v telefóne. A ak nič, tak sa hlásim opäť zajtra. Ahojete Babuľky Tehuľky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa sniva uz tri dni ze rodim a zobudim sa oslik jak das... takze zase nic a potom cupkam na wc co mi uz ide brucho rozdrapit, ale ten problem vstat s takym "podvozkom" a potom sa mi neda cikat....mate to daktora...velmi je to neprijemneee.....akoby ma niekto nalial vodou a potom zastoploval pisulu....
10. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok konecnik aj ja....

mala sa zbera do postielky, caka ma aj s flaskou mlieka...musis sa ist lulkat....vazim si tieto posledne momenty vcelku a naplno so svojim prvorodenym dietatom....dufam ze vsetko pochopi a zisti ze ju lubime rovnako ....ako predtym.....
10. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vies ake mena vymyslel?

Marian, Marcel, Ludovit, Boris..Kristian, Alexander...muz sa vola Zoltan, tak aj Zoltan..ze kralovske :grinning:
10. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim sa ist lulkat...takze krasne snicky a zajtra dobre spravy z poradni....papa cmukalino
10. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja idem babulky...dobru nocku, keby daco, snad budem mat cas napisat aspon uz je to tadyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekný večer všetkým tak u nás sa už spinká aspoň zatiaľ, tak za dve-tri hodinky znovu papanie :grinning:
10. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som volala s kamoskou a teraz Peto otravuje, ze je uz hladny, tak idem vymysliet rychlo nieco. Este pridem.
10. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale idem aj ja dokine, ale mna si tam nenechaju urcite..nemaju kde. :grinning: :grinning: :grinning:
drzim palceky paaaaaa
10. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadka..jako je vam dobre.. :slight_smile:
uz aj ja chcem buvajuce babo
10. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny hej, mna sa gyndo vzdy pyta ci nohy opuchaju, teda teraz sa uz pytat nemusi, vidi sam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baby veru, uz by sme mohli ist aj my rodit. :grinning:

Jaaj no idem, lebo ma zozere. :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez Gubi...a nech sa dobre napapa
10. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nemalo ist zuzec, ale gubinke :grinning:

ešte si tu gubi??? :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny isla robit papu
10. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj si.. som sa Ťa chcela ešte niečo opýtať.. čo sa týka tej vaničky.. vy ju máte tiež povolenu vyhlaškou, že môžete ju pouzivať aj na prepravu v aute, že? A to maš k tomu nejaky papier, doklad? Lebo mi ešte kočik nemáme doma.. manžel ho vyzdvihne až keď budem v nemocke.. a tiež som našla na nete, že ta naša vanička je povolena na prevoz v aute.. tak chcem vedieť či to aj dostaneme k tomu nejaky doklad.. alebo ako to funguje?
10. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako sonne??? rodi??? :wink:
10. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečne som Vás dočítala... riadne ste toho popísali za tie 2 hodky čo som tu nebola :grinning: preto som teraz písala jak tatar :wink: :wink:
10. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, ahoooj :slight_smile: normálne mi tu chýbaš... :grinning: ale neboj, nechám Ťa Martinkovi.. :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, a čo Ty neposlíčkuješ ? už sa Ti blíži TP :slight_smile: a podľa štatistiky by sa najviac detí malo narodiť teraz v sobotu tuším :grinning:
10. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, ja chcem rodiť dneeees v noci... :grinning: :grinning: :grinning: no ale čo z toho že ja chcem.. a Sebko očividne ešte nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby myslite na mna drzte mi palce. Uz teraz beham kazdu chvilu na zachod od strachu a pocitam ze preplacem cely vecer. Dam si teply kupel a budem dufat, ze to zacne samo. :unamused:
10. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sme dostali u pediatra aj vitamíny, čo predpísali v nemocnici - kys.listovú a pyridoxín a poviem Vám,že teda vôbec nerátajú s tým, že aj takí malí drobci to užívajú, má užívať 1/4 tbl denne ale rozštvrtiť ju by som chcela vidieť, je to ako napr.B komplex, taká malá a ešte bez nejakej čiarky stredom .... no hrúza. a vôbec sa len tak neroztopí v mlieku, musela som ju roztlačiť cez dve lyžičky :unamused: nemohli by vyrábať kvapky ????

devita, malému som striekala to mliečko do očka a sa mi zdá,že je to lepšie :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka,ja som vtedy mamu vysmiala,ale ked hrozilo,ze dcere budu vyplachovat kanaliky,tak som to robila a veru vsetko sa zhojilo
10. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nataska, neplač, lebo bude aj bábo uplakané, neboj ono to príde v najlepšiu dobu :wink:
mňa v poslednú noc pred pôrodom malý hrozne kopal, to malo byť asi na rozlúčku a priznám, že tie príjemné kopkance mi chýbajú ... asi všetkým už maminkám :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi a na co vam dali tie vitaminy?ved zvikne byt len vigantol a vitamin D,ci E
10. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek