• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
tak dievcata pozeram, ze vacsinou vam bud dobre spia alebo su sikovne babatka a uz chodia....teda my ani jedno ani druhe :frowning2: . Nasu Lucku tusim bavi len jedine - jedlo :grinning: a pritom to na nej nevidiet.
Ozaj, tie ktore kojite, dokedy planujete? Ja by som rada tak do roka, dufam, ze to bude lucka akceptovat, je maly zavislacik :slight_smile:
18. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovacka ja som sa nevyspala tri roky. Keď som bola tehotná s Martinkou tak som od 5.mes. chodila cikať 5-10x za noc. Martinka mi začala prespávať noc len nedávno, okolo 2,5roka a aj to nieje ešte 100%-né. A to bola na Nutrilone od 3.mes. Skúšala som aj ten pre dlhšie zasýtenie a prdlajz to pomohlo. Čiže od júna 2009 som vstávala v noci k dvom deťom za pomoci MM. Toto bola fakt prvá kompletne prespatá noc po dlllhej dobe.
Sonička chodí okolo nábytku a naučila sa chodiť aj po schodoch tak, že sa rukami pridržiava o ten vyšší pred sebou :angry: Teraz musím stále striehnuť aby tam neliezla sama, no a jej sa to samozrejme páči najviac zo všetkého.
Jedenie ako kedy, 125ml výživu máme väčšinou na 2 až 3krát a kojila by sa stále. Aj keď posledné 3 dni už papá podstatne lepšie. Chlebík je síce super ale len na mrvenie a nie na papanie. Chrumky a keksík detto.
Chcela som kojiť cca do roka ale odstaviť malú asi nebude také jednoduché takže skôr sa mi pozdáva varianta, že ju nakojím ráno a večer, príp. v noci a denné kojenie vypustíme.
Dnes sme boli plávať, Sonička to miluje, aj potápanie jej ide super.
18. dub 2010 v 15:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
heliik, ja mám podobný názor na svadby... :slight_smile: ...pre mňa je to len papier... my sme s mužom začali spolu žiť po 2 rokoch chodenia, žili sme spolu 4 roky predtým ako sme sa zobrali a 2 roky po svadbe sa narodila Naďa.. vedeli sme, že chceme prežiť celý život spolu, lebo sa ľúbime a patríme k sebe... rozhodli sme sa pre svadbu s pragmatických dôvodov, kúpili sme dom a začali prerábať a stále sme obaja mysleli na to, že keby sa jednému z nás dačo stalo, tak ten druhý by mal existenčné problémy a predsa len žena-manželka je vo väčšom práve ako družka... :slight_smile: a dostane aj vdovské... :grinning: som to tak troška cynicky možno napísala.. ale sranda musí byť... :wink: najviac ma však prekvapilo to, verte-neverte, že sa mi zdá, že po svadbe sa ľúbime ešte viac, nehovoriac teraz, keď máme našu malú sojku... :slight_smile: .. viem, že veriaci (myslím teraz katolíkov) majú na to iný názor, ale my veriaci nie sme, takže preto ten pragmatizmus.. :slight_smile:

k tomu odstaveniu... dievčence ma už poznáte, ja som stará "dojka" a agent laktačnej ligy :wink: :grinning: kým som bola tehotná, tak som mala v pláne dojčiť max. 9 mesiacov, teraz som rozhodnutá nechať to na malú... veľmi sa mi páči tento článok http://dojcenie.wordpress.com/2010/01/20/dlhodobe-dojcenie-a-prirodzene-odstavenie-babatka/
každopádne uvidíme, kamarátka chcela dojčiť čo najdlhšie a obe deti sa jej odstavili samé pred rokom... takže aj ja uvidím, ale zatiaľ nehrozí... pri tom jej jedení... :slight_smile:
18. dub 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme sa brali o 7 rokoch zili sme spolu z toho cca 6 rokov pred svadbou :slight_smile: a brali sme sa v roku 2007 rok po svadbe sme cakali Filipka a rok a pol po svadbe sa nam drobcek aj narodil :dizzy_face: a aj moja babka bola chorlava a velmi tuzila byt na nasej svadbe tak sme aj jej chceli spravit radost a veeelmi sa jej nasa svadba pacila takze sme sa tesili.a rok na to nam zomrela :cry:a tak sa velmi tesila na Filipka :pensive: :pensive:
mufo veru ja to mam podobne cele tehu v nemocnici cize ziaden spanok a odkedy Filipko nehajka tak duplovane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Filipko sa najradsej hra pri krbe s nastrojmi na cistenie a vecami tomu podobnymi a samozrejme so vsetkym co nema nazov hracka :angry: dnes som ho nasla celeho od popola.prave robi poriadky v obyvacej stene no aj to malo co nedociahol uz dociahne takze mozem zase vykladat veci o policku vyssie :grinning:
ja mam maleho zapisaneho v pase a stalo to 3 eura.
18. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mufo skladam klobuk, prezit tolko bez spanku a este pises celkom zrozumitelne :grinning: a este dve male deticky..uf, dufam, ze moja zacne skor spavat ako dvojrocna.
Inak ja si vobec neviem predstavit ako sa deti same odstavia..fakt, syna som odstavila bez problemov a bez jedineho placu v priebehu par dni, asi sme vystihli ten spravny cas, bola som strasne rada, lebo ja som citlivka a nezvladam detsky plac.
Ja som inak vydata uz 11 rokov, asi som tu jedna z najstarsich :stuck_out_tongue_closed_eyes: , skoda, ze 10. vyrocie sme absolutne neoslavil, lebo lucka mala prave tyzden a v tom case som mala ine problemy (nechcela sa vobec prisat, chudla a pod.)
Lovacka, mne je zasa luto, ze moja maminka sa nedozila ani sestrinho ani mojho dietata, zomrela, ked sme boli obe tehotne. :pensive:
18. dub 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žienky, aké je to super keď už neteplotuje Maťko, hneď je s ním väčšia sranda :dizzy_face:

k tomu zápisu do pasu, to si mám kúpiť 3Eurový kolok asi,že ? zajtra tam chceme zbehnúť, nech už mám zase niečo z krku :wink:

zuzec,lenorka, danka, držím palce, nech naši malí lezúni vyhrajú prvé tri miesta :slight_smile: a dajte foto

carodejnica, my už budeme s MM spolu v oktobri 10rokov :confused: a v tých časoch nejaké žiadanie o hypotéku pre partnerov ani nebolo mysliteľné, mali sme na svadbe 75 ľudí - teda skôr z Maťovej strany bola pozvaná široká rodina a kámoši, ale bolo nám fajn. Tento rok sa žení môj bráško a budú mať spolu iba ozaj najbližšiu rodinu do 30ľudí a tiež žiadne tancovanie do 6:00, v BA sú nehorázne ceny čo si účtuje DJ a starý svat =15tis :rolling_eyes: :confused: až sa mi panenky pretáčali, keď to hovorili.
no a píšem to hlavne,že chcem reagovať na poznámku,že veriací - katolíci ... toto by som poopravila, u nás na poučení aj u evanjelikov a cirkvi bratskej sa manželstvo považuje za Bohom požehnané spojenie, tudiž každý kto chodí aj do týchto kostolov, resp. je veriací mal by pri spoločnom spolužití byť sobášený . U katolíkov je manželstvo sviatosťou a bez jeho uzatvorenia sa spolužitie považuje za hriech, ale pokiaľ viem, platí to aj u iných cirkví, hoc sa to možno toľko nehovorí.
A s jednou vecou max súhlasím,že podpísaný papier nezaručuje šťastné manželstvo, ani to že sa uzatvorí v kostole. Pre šťastie treba toho veľa urobiť a koľkokrát aj obetovať. Nenadarmo sa hovorí, dve srdcia splynú v jedno a Ja sa odsúva na druhé miesto, na prvé ide TY ..... akurát dnes je rok čo sme boli na svadbe švagrovej Lenke, trošku sme spomínali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lovacka - no, aj moja malá má najradšej krb a jeho okolie.. :grinning:

dankolucka - je hrozne smutné, keď sa starý rodič nedožije vnúčatka :frowning2: .. mne náhle zomrel ocko v roku 2002, mladý 57-ročný.... keď sa pozriem na malú, tak si na neho stále spomeniem, ako by sa z nej tešil... :unamused:
dankolucka, ja budem mať v lete 35 rokov... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dada - hej, zle som to napísala, myslela som veriacich kresťanov všeobecne... zrejme v každej kresťanskej cirkvi je to obdobné :slight_smile:
18. dub 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
carodejka, ja mam 34 :slight_smile:
18. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky

2 otazocky na vas kolko krat este cez den kojite? a tie co uz davate UM ake? zistujem na ake by som mala prejst uz ho chcem pomaly ucit na vecer inak pocas noci kojit aj rano kojit aj cez den este par krat.
18. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krb je aj u nás No.1!!!
nataskaa ja ti nepoviem koľkokrát kojím, lebo vlastne ani neviem. Je to rôzne. Dnes som kojila ráno, za obedom a teraz večer. No a niekedy je to aj 6x za deň keď si pýtala, alebo keď nechce papať iné...
Mne MUDra pri Martinke odporučila Nutrilon, tak som jej ho od 3.mes dávala. Sadol nám hneď na prvý krát, chutil jej. Len je drahý jak hovado. Podľa mňa treba vyskúšať čo by mu chutilo. A ako mu ho chceš dávať? On už vie piť z fľaše?
Poobede sme boli v lesoparku, opekali sme, majú tam aj hojdačky, šmykľavky...Super popoludnie.
18. dub 2010 ve 21:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kojim cez den asi 3 az 4 krat (v noci asi furt :rolling_eyes: ) a mam dobru skusenost so sunarom, syn nechcel nutrilon ani nahodoou a sunar na prvy krat. :slight_smile:
18. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
carodejnica - aj mne zomrel tatinko v 58. rokoch, dostala ho rakovina za cca 4 mesiace - presne ako píšeš keď pozriem na moje deti si spomeniem ako by sa z nich dedko tešil :( vlastne obidvaja - manželovi zomrel tato keď mal 15 r. - takže naše detičky dedkov nemajú.....Tatinko mi zomrel keď mala sofi 3 mesiace - aspon si ju ešte popestoval. Dlho sme ju nemohli mať, veľa sa zato modlil a pred smrtou mi vravel - Danka aj keď zomriem, aspon som vám vymodlil Sofinku :frowning2: tak veľmi by som ho tu chcela mať .....

Nataška - kubko papá od 2. mesiaca Nutrilon - sadol mu hneď, nevracal a ani ho nebolelo bruško z neho ani raz, pravda je že je drahý :( keď bol menší že nič iné nepapal tak mal krabicu čo stojí 15€ na cca4 dni - teraz je to lepšie už len ráno, večer a v noci papá

Dnes sme boli na tých pretekoch lezúňov. Boli hneď 3 naše júnovčatá: Terezka od Zuzky (zuzec), Martinko od Lenky (lenorka) a náš Kubko. Maťko sa pochlapil a "vyhral" štvrté miesto.... Kubkovi a Terezke sa moc nechcelo - chvíľku pred štartom pretekov sa zobudili :slight_smile: ale nevadí, bola sranda a všetci dostali ceny útechy - hračky a výrobky od nestlé a diplomy.

Zase začína pršať - to snáď nieeeee :angry:
18. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko kocky,
nemam sancu vas docitat, ale uz asi tyzden si hovorim, ze sem musim zacat chodit, lebo stracam prehlad :unamused:

my sa mame fajn, v noci sa drobec budi 3-4x, ale mame problem so zaspavanim, nedajboze odidem od neho, kym este nespi, place tak ,akoby som ho vrazdila :frowning2:

co sa kojenia tyka, este je to 3x cez den a 3-4x v noci, papame skoro vsetko, az na to, ze nechce ryzu ani cestoviny, tak mame furt zemiaky :rolling_eyes:

akurat, ze ma zacali trapit zuby, takze chodim uz 2 tyzdne k zubarovi 3x v tyzdni, jeden spravi, druhy zacne bolit, hlasia sa mi zuby, co su zdrave, alebo davno davno opravene. No je to des, lebo uz som zavisla na paralene, co ma to boli na nevydrzanie. Zajtra idem zas, tak uvidime, co mam caka.. :pensive: :frowning2:

este pridam jednu fotku drobca, ak mozem :dizzy_face:
18. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusko malý je kouzelný :grinning: , ty zoubečky jsou roztomilé :wink: :wink:
Se zubama mám také pořád nějaké problémy a navíc v rodině máme paradentozu, takže se toho pořád bojím.. :frowning2:

Natashko já už úspěšně 3týdny nekojím a malé dávám Sunar a nemáme s ním žádný problém.
Zkoušeli jsme : Hipp - Absolutně nechutnal.
Hami - Chutná nám, ale blinkáme dost čast po něm, tak jsme přestali dávat.

A Sunar naprosto v pohodě :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak jak jste užili víkend? My jsme v sobotu výletovali, ale od včerejška marodíme, rýma a teplota. Tak snad to brzy přejde, ať můžeme zas ven.
Koukám, že nás tu dost už nemá jednoho z rodičů. Já také přišla o taťku, když mi bylo 9. A teď jak koukám na kluky na něj dost vzpomínám, jakou by měl radost. Ještě když si kluka moc přál a měl dvě holky.
Nataška, přes den kojím taky různě asi tak 3-6x, jak kdy a v noci jsme teď měli týden, že jen 2x. Neboť na nás konečně před týdnem vykoukl třetí zub, ale na dnešek zas jak má tu rýmu se nám frekvence kojení zvýšila. :frowning2:
19. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natashka a prečo chceš dávať UM? Veď MM je milionkrát lepšie a zdravšie a navyše zadarmo.. :grinning:
Naďa pila UM naposledy v pôrodnici. :grinning:
Ja chcem Naďu dojčiť, kým mám čím a potom rovno prejdeme na kravské plnotučné.. :slight_smile: Inak dojčím niekoľkokrát denne a niekoľkokrát v noci, ale dojčením už nenahrádzam niektorý hlavný denný príkrm, máme normálne raňajky, desiatu, obed, olovrant, večeru - dojčenie je pomedzi to, hlavne od smädu, lebo ja (okrem troška vodičky) iné tekutiny nedávam. :slight_smile: No typická odpoveď agenta laktačnej ligy.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale Natashka, jasné urob to tak, ako to cítiš, aby to vyhovovalo, tebe aj malému. :slight_smile:

Danielka, tak to mi je ľúto. Mne ocko zomrel náhle na zlyhanie srdca, jeden deň zdravý človek a druhý deň ho nebolo.. ani sme sa nestihli rozlúčiť... :frowning2:
19. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
tak vcera na tych pretekoch to bola fakt zabava, Terezka s Kubkom spinkali este na starte :grinning: a Martinko to potiahol aj za nich hehe :dizzy_face: A strasne sa mi pacilo, ze najprv za nami prisla Sofi ze "dobry den teta" :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: tak mi tusim este nikto nepovedal chichi, strasne bola zlata, ta ma asi prehlad o vsetkych junovciatkach a ich maminkach :slight_smile:
Len jedine mi vadilo, ze tam bolo strasne vela ludi, oproti Ziline...tu sutazilo 40 deti, ked sa k tomu pridaju dvaja rodicia, plus este nejaka ta rodina a nahodni okoloiduci, tak si viete asi predstavit aky tam bol naval...nevadi, bolo to fajn popoludnie :slight_smile:

ivus servus vitaj a co ze sa vam takto pokazilo zaspavanie? Misko ma rovnake papucky ako Terezka :dizzy_face: Rak-ovske :slight_smile:
A tie zuby nezavidim, snad sa to raz skonci nech mas pokoj :pensive:

nataska ja kojim niekedy 2 krat za den, niekedy aj 4 krat...ked niekde ideme, tak kojim menej a ked sme doma, tak namiesto vody alebo cajiku nakojim....a niekedy namieso desiatej nakojim...aj dnes...lebo som darebna :grinning: ale nie, bola nervozna a vyzliekala mi tricko, tak som jej dala a hned zaspinkala...

baby to je mi luto, ze niektori vasi rodicia sa nemozu tesit z vnucatiek, ja mam rodicov oboch, aj Stevo a som strasne rada ze to tak je...hlavne pre nasich je Terezka prve vnucatko :slight_smile:
19. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoro som zabudla...som vcera dostala mrchu :rolling_eyes: a na dnes som mala naplanovane, ze pred plavanim skocim na kontrolu gyndosovi a kedze mrsim, tak nejdem a Stevo sa cuduje ze "a to sa vtedy nechodi?" :grinning: :grinning: :grinning: chlapi...

prajem pekny den!
19. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

carodejnica dakujem za stravovaci rezim u vas pre inspiraciu. ja som uz vynechala denne kojenie a kojim ju az po poobednom spanku a vecer pred spanim a mozem povedat, ze papkanie sa upravilo. je to ovela lepsie. a aj pitie je lepsie. za den vypije asi 60ml vody plus polievka. cize nechutenstvo bolo z kojenia. ona sa nabumbala a nepapala nic potvora. na cicik si nespomenie cez den no v noci to dohana o 106.

vikend sme prezili stereotypne. tak ako sa na mojho partnera patri. ale co uz musim si asi dupnut a nie si stale stazovat. najblizsi vikend ide na stretnutie so svojou netovou partiou do zazrivej. mozno to niekto poznate.

co sa tyka rodicov aj mne otec zomrel ked som mala 8 rokov. privalil ho strom ked pracoval v lese.

aj u vas prsi?
19. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne mala nedviha tricko, len sa strasne tesi ked jej ukazem brucho, hned pribehne a tlaci mi tam hlavku a slinta mi ho, skrabka a hladka... je zlatucka... no a smeje sa pri tom.

dnes idem na rodicak starsej.., veru sa mi nechce, som zvedava co mi zatajila ake znamky. je v puberte a je to hrozne s nou. je zlata, ale ked sa zle zobudi alebo nieco od nej chcem tak to tak ofrfle, ze by som jej aj jednu vylepila. no ja deti nebijem. a potom si poviem, ze aj ja som bola taka mila v jej veku. drzte palce, nech ma tam neporazi.
19. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre predpoludnie,
tak ja som prisla od zubara :unamused: , mam o jeden zub menej :frowning2: , cize uz o dva za posledny tyzden :confounded:
Dufam, ze uz sa to skonci, lebo tie bolesti su na nevydrzanie :cry:

zuzi, super ta sutaz v lezeni, by sme aj my isli (lebo maly lozi ako namydleny blesk), ale tu nikde v okoli nic nie je :pensive:
Inak sa vsade vystvera, na gauc, na kresla, na postel, proste vsade sa vytrepe. Esteze vie aj zliezat, inak by som uz isto dostala infarkt od strachu :sweat_smile:

helik, na margo tych zubkov.. je to nas maly krokodil.. Uz mu inak ani nepovieme :grinning:

co sa vikendu tyka, tak my sme umyvali okna (poctivo som aj manzela nanominovala). Esteze dnes prsi, tak budu oplieskane ako predtym, ale co, obesim sa? :sweat_smile:

emi, drzim palce na rodicku, poberta nasich ratolesti nas tiez caka, tak uvidime, co to bude. Ktovie, ci si tu budeme este pisat... :confused:
19. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj, este som chcela, ze nas maly dostal na vianoce pistalku, tak oddnes na nej piska ako futbalovy rozhodca :grinning:
19. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

my sme boli včera na celodennom výlete. Vyšlapali sme si to na hornú nádrž elektrárne Čierny Váh. Išli sme 2 a 3/4 hodiny do kopca. Fuška. Najprv aj staršie deti behali, potom sme ich už radšej spacifikovali do kočíkov, lebo by sme tam nedošli. Chlapi si teda poriadne zatrénovali. Potom sme sa zastavili v jednej reštaurácii na doplnenie kalórií, ale sme sa tam doslova obžrali. :slight_smile: Na cestu som pobalila niečo len pre Danielku a Ľubku, mňa a mm som nejak zanedbala (myslela som, že budeme rýchlejší), takže sme boli vyhladovaní. Pripájam pár fotos.

Dnes ráno už išla Danielka do škôlky, tak som aspoň dobehla víkendové upratovanie. Ľubke som začala ráno dávať Sunar, ale nechce ho. No ešte vydržím, lebo aj na tuhú stravu sa učila dosť dlho, kým začala papať. Potom možno vyskúšam nejaké iné mliečko.

Všetkým trom lezúňom blahoželám. :slight_smile:

Emla - tie naše dievky sú také rovnaké. Ja ju už tiež cez deň nekojím, tak si to dobieha v noci. :slight_smile: Ale niektorá noc je lepšie, niektorá horšia.

Mufo - jéj, super sa po takej dobe vyspinkať. Tak nech už to obidvom babám vydrží. :slight_smile:

Dadka - teším sa, že Maťkovi je už lepšie a teploty skončili

Ivuska - Miško je zlatunký. Držím palce, nech dá zubár zuby do priadku a hlavne bezbolestne. :slight_smile:
19. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
suuuper fotky a aj vylet musel byt supis.

a ako jej davas ten sunar? do flase? a pije aj nieco ine z flase?
19. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala spi uz hod a pol a ja by som aj nieco porobila, ale sa bojim ze ked budem lomozit tak ju zobudim a viete, ze nie je nad spiace dieta :sweat_smile: .

sunar jej preco davas? uz som zabudla
19. dub 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska a to sa ti odrazu tak pokazili zuby??? dufam,ze to nie z kojenia. ako zvladas tie caste navstevy zubara? ja by som sa veeelmo bala. sa skor vyhybam. tak uz nech ta nic neboli...
to musi byt radost ked vypiskuje stale, co?

andrea a danielka chce ist do skolky ked sestricka ostava doma? neprotestuje?

martinamil, kde si? ako dopadlo to truck stretnutie? mali ste plny dom?
19. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dnes v noci Martinko zle spinkal, boli aj velké plače asi sa mu snívalo o tých pretekoch, bolo tam strašne vela ludí a strašne teplo, ale inak bolo super. Martinko dostal tiež darčeky a dostal aj celodenný vstup do Galandie, tak sa pojdeme niekedy okúpkat.
Dnes ráno som mu skúšala dávat BEBU a nemalo to žiadny úspech, dal si jeden glg a viac nechcel ani ústa otvorit.

zuzi, držím palce aby vám vyšla tá reklama.

drobec spinká musím íst rýchlo upratovat lebo cez víkend som nestihla.

anaber, pekné fotky

ivuška a teba nech už zuby nebolia
19. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
emi, no neviem, preco sa to teraz takto kazi ,ale je to strasne. Aspon, keby to tak nebolelo. Dnes posla 5ka hore, ale doky mi slubil, ze ked sa to zahoji, nastreli mi novy. Aspon nejaka utecha :unamused: Inak zacali ma boliet odrazu vsetky, ale to jeden od druheho, ako to pri zuboch byva. Ten, co mi dnes vytrhol, ten mi opravovali pred 6timi rokmi. Zubar mi ho hned zatvoril, to sa zapalilo, tak mi musel z neho vybrat nervy, ale aj z vedlajsej stvorky, lebo ta bolela s nim. A odvtedy som tam mala fantomove bolesti a zacal sa mi tam tvorit nejaky vacok, ci co, takze siel von, po 6 rokoch trapenia. O tom, ze ma tato sranda dovedna stala 7500sk, to ani nevravim :confounded: (ked bude novy nastrelovat, to tiez nebude zadara, aaaach jaj :frowning2: )
19. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi, riadny vylet ste si dali :slight_smile: Ste frajeri :wink:
19. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emlo, tady jsem :wink: Mám toho dnes v práci strašlivě moc.

Trucktrial by super, Kryštofovi se ty velká auta strašně líbila. A těch strejdů... :slight_smile:

Včera jsem byli na chalupě. Vyměřoval se plot a od pátku se začne opravdu zase makat. Teď jsme měli rok útlum a potřebujeme tu chalupu konečně dodělat. i jsem si vymyslela dětské hřiště. Musím to ještě namalovat, abych Aleše seznámila se svou představou :slight_smile:

Ivusko, zuby, brrr. Já mám naštěstí teď už pokoj. Stačilo jak mi to rvali týden před porodem. Brrr. Nastřelování - potřebovala bych taky, ale ze zdravotního hlediska mi je nastřelit prý nemůže. Tak nevím. Asi mi zbydou jen klapačky.

Adél, krásný výlet!
19. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek