• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
devi, ja som zástancom všetkých babských receptov, radšej prírodné veci až potom antibiotiká
10. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka upokoj sa..to nema zmysel hystercit
ahojte holčičky moje :dizzy_face:
Tak zítra na mě myslete....jdu na vyvolání...jsem objednaná na půl 10.Já už se tak těším na mišáčka :dizzy_face: ,ale nevím jak to vydržím bez Pavlíka :frowning2: ....už ted je mi smutno :frowning2:
dadka, mňa dnes maličky celý deň kopkal.. a prevaľoval sa.. raz som videla kopček na jednej strane, raz na druhej.. :wink: ale mňa takto zvykne často.. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na 7rano nastupujem :confounded:
10. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka uz teraz aj ja..moj syn ak mal trikrat antibiotika tak prehanam,chuda dcera,verila som doktorke a dobre mi ju antibiotikami znicila,ked jej sli zubky,tak mala soplik a kaslala,tak jej zakazdym napchala antibiotika
10. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice, držím pršteky :wink:
10. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobre ked tak skoro natashka
devi, malému robili viac vyšetrení kôli krvi, vzhľadom k Romankovi, ale lekár hneď povedal,že nevidí dôvod prečo by malo byť niečo zlé, však aj Romčo bol do 5.mesiaca úplne zdravé deco, ale radšej spravili aj kontrolu krvného obrazu a tzv. Diferenciál - biele krvinky a ešte akýsi ster na sklíčko ....
no a z toho vyšlo, že má málo železa a tiež slabšie krvné farbivo, preto má tie vitamíny. Ale možno práve vďaka zníženému množstvu hemoglobínu nechytil vôbec žltačku :slight_smile:
natashka, neboj, bude dobre.. ráno Ti budu vyvolavať?
10. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice, super bude ďalšie bábinko,neboj sa toho vyvolávania a Pavlík to určite zvládne :wink: je to super vedieť, že zajtra už budeš mať malinkého pri sebe :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, aj mňa Maťko kopkával často a riadne, ale pred tým pôrodom to bolo výnimočne silnejšie a častejšie
10. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sa zatiaľ nenarodilo žiadne bábo.. aspoň o žiadnom neviem.. nik nám nedal vedieť..
10. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny

pravdupovediac ani neviem presne kedy no snad to nebude dlho trvat ale ked ja som taky drziak sakra ani sa neotvaram bohvie ci vobec tie vyvolavaky zaberu ked nezabrali schody, vana, sex, chilli, upratovane nic
10. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes porodila kamoska ktora mala nastupit naraz so mnou na nu tie nervy zabrali :grinning:
10. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nataska, vyskúšaj hopsanie na fit lopte, mne sa teda zdalo,že to pomáhalo a navyše bolo príjemnejšie sedieť na nej ako na posteli, ležanie nie je dobré, tuším to písala zuzec tiež :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natashkaa....tak taky zítra vyvolávačka?No jsem zvědavá,jestli dneska vůbec usnu :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice, mňa v stredu prijal primár do pôrodnice a opýtal sa, či chcem zajtra rodiť a ja s úsmevom že áno, tak sa na mňa pozrel, že či ozaj :grinning: uvidíš, budeš rada, zajtra si spomnieš na nás, že sme Ti to hovorili :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé sovi, tak teď jsem četla, že ti malinkého zítra vyvolají . držím moc pěsti :wink:
10. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky...jsem tak ráda,že vás mám :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem do postieľky.. dobrú nôcku prajem :slight_smile:

sovice, natashka, zajtra držím pršteky.. držte sa :wink:
10. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja idem spať kým sa dá :grinning:
držím zajtra babulky pästičky a s Maťkom si na Vás spomenieme :wink:
Dobrú noc a sladké sníčky aj všetkým do brušiek :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru noc
10. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz sme napapaní a spokojní. :grinning:

Babule co maju zajtra poradnu drzim pasticky a tie co nastupuju do porodnice, tym este viac. :wink:

Lilly no tie mena by sa celkom dali, teda az na toho Ludovita. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pediatricku som aj ja vyberala podla toho, lebo poznam dost, co vsetky hned a zakazdym pchaju atb. :angry:

Ninny s tou vanickou neviem, no podla mna by policajti mali ovladat, ktore su to. Teda viem, ze to chcem od nich vela. :grinning: Tiez kocik este nemame doma, ale ked ho Peto pojde zobrat,tak sa opyta v obchode na to, hadam budu vediet.

No idem sa aj ja vykotit k telke. Vsetkym prajem dobru nocku a tie ktore to v noci chyti, nech to maju rychlo a hlavne bezbolestne za sebou. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc holky :wink:
10. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Lea je krasna a malinka zaroven.Narodila sa dnes vecer cisarskym rezom.Marfusaklimca

Rozmery neviem
10. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pred chvilkou mi prisla sms
10. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé... to je krásné jméno pro holčičku :slight_smile: Marfuse moc gratuluju :dizzy_face: !
10. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee este nakukam a co to nevidim. :grinning:

Marfu moooc gratulujem k Lei, parajem vela zdravia a aby sa mamina rychlo zotavila z porodu a vela mliecka. :dizzy_face:

Devit este vcera sme to tu rozoberali a dnes uz je Lea na svete. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy vy jste se rozepsaly :slight_smile:

Kryštof měl protivné odpoledne. Nemohl zabrat, tak se vztekal a ještě ho trápily prdíky. A ještě k tomu se asi dostavila laktašní krize. Neodsála jsem ani na kompletní 1 krmení :frowning2: vyndala jsem mléko z mrazáku.

Vážila jsem ho před koupáním a měl o 30g méně než včera. Já se z toho asi zblázním. Zítra jedu na odběry do Prahy, v pátek na hematologii a pak k pediatričce a asi sáhnu po Nutrilonu. Sice nezvrací, ale ani nepřibírá :frowning2: :frowning2: :frowning2: a já z toho mám zase depku. :cry: :cry: :cry:
10. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek