• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Marti to ma mrzi, ze vam to tak kolise. Drzim pasticky na zajtra.
10. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak konecne som dala fotky do albumu tak sup sup kuk kuk :sweat_smile:

mame za sebou prve bruskobolenie a ani by som nevedela ze preco place, ale isla som malej odmerat teplotu len tak preistotu a jak som jej dala teplomer do ritky, tak zrazu len trrrrrt a uz to liezlo von :grinning: sa jej ulavilo chudatko moje, ale hned hladala cecik...je to nas papkac :wink: dufam ze noc bude kludna..zatial nas nechala dobre sa vyspat obidve noci klop klop...
bola dnes u nas aj doktorka, ju poprezerala, pochvalila a ze je vsetko v poriadku, tak som rada...

no ja idem asi do hajan, drzim palce k poradniam zajtrajsim
10. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby.. dnes som mala taky nabity den. RAno na 2rocnu kontrolu s malym...nechcel povedat ani pol slova.. a pritom je taky ukecany... ale aspon postavil kocky a zapol baterku... a som rada, ze je vsetko ok, aj vaha aj vyska.
Potom som mala kontrolu v nemocnici. Tak som sa zacala otvarat a vraj do 2 dni to mam za sebou, tak som zvedava, ci sa to splni... Lebo posledne 2 dni mam stale kontrakcie, len v roznych casovych intervaloch.
Novym mamickam prajem vsetko len to naj, naj, naj.. a ostatnym dobre vysledky.
Som znicena idem buvat.
10. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, uz tu asi nikto nebude, nevadi. chystam sa spat, len som chcela este pridat fotky nasho malickeho chrobacika, konecne.
album tu este nemam, ale mozete si ich pozriet tu:

http://picasaweb.google.sk/Veverka79/Damianko#

drzte sa, maminky aj skoro maminky... mam vas rada. :wink:
11. čer 2009 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice

ja dnes nespim urcite :frowning2: uz som dala aj teplu vanu :wink: aaale no drzim Ti palce nech su uz vonku babatka
11. čer 2009 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, vobec vas nestiham, aj teraz som len na minutku lebo mi odchadza baterka na notebooku a cakam kedy si malinka vypyta ppat, lebo mam strasne naliate prsia a odsavacka je odnovoty pokazena a je problem s reklamaciou, lebo je kupena v Gyori a vymyslaju, ale musime to rychlo doriesit. Co je nove? Kto ma babatko?

Ked budem mat viac casu, napisem vam podrobnosti, to by som teraz nestihla. K malej len tolko, nosi 62 a tam kde je na nozicku akoby slapa, tak jej to je akurat tak neviem dokedy nam 62 bude dobra, lebo som myslela ze to 3 mesiace ponosi. Oblecie aj 56 ale to mam len jednu supravicku. Drzte sa a prajem skvele porody a zdrave miminka.
11. čer 2009 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

všetky stále 2v1? Pozerám, že ste toho od včera večera poriadne popísali.. tak Vás idem dočítať :grinning:

Inak ešte máme jedno bábätko o kt. sme nevedeli:

maja22 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahojte,

my sme mali isté problémy, Tomi sa narodil v 37 tt - 14.5. - viac v téme čo pre vás znamená viera s. 180, 183...
Ked budem mať viac času, kuknem do témy, pridala som už aj foto, papa...

Maja
11. čer 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže predsa len bolo včera nejake bábo... Marfuske blahoželám k Leuške.. :wink:
11. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Tak predsa bolo vcera babo :grinning: Gratulujem.
Ja chcem rodit dnes. Asi zacnem znova umyvat podlahy v celom byte a hadam to pride :wink: Uz tak vela neopucham a aj tlak sa mi spravil :wink: :wink:
11. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, aj ja chcem rodiť dnes... alebo najneskôr do konca týždňa... :slight_smile:
11. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mna celu noc zasa pobolievalo brusko ako pri mrche. Tak dufam, ze sa to uz rozbehne.
ninny kam ides rodit? Nie na Antolsku? Ze by sme tam stonali spolu :wink:
11. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
janee, ee.. do Trnavy :grinning:
11. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic :sweat_smile:
Idem si spravit malinikovy cajik :grinning:
11. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, ja som ho práve dopila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
akurát som dala prať, naplnila umývačku... a idem vysávať.. :slight_smile: dnes chcem vypratať byt.. že keby niečo.. aj keď ja ho už "vypratávam" každý tretí deň už 3 týždne.. :grinning: :grinning: :grinning: už čistejši ani nemôže byť :grinning: ale vieš prach nezastaviš.. a ani nášho psa :D pri ňom je potrebné dlážku vysávať a umývať každé 3 hodiny :grinning: všade roznosi svoje granule.. a keď príde zvonku hneď je dlážka špinava.. a všade su jeho chlpy.. aj keď od kedy sme ho dali úplne vystrihať.. tak je to oveľa lepšie.. som zvedavá dokedy mu to vydrží :sweat_smile:
11. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko babulky...vcera ma Martuska tak velmi sokovala..akurat som jej dnes pisala,ze ako sa ma,lebo vcera som si neuvedomila v tom soku,ze vecer rodila,tym padom je unavena ako pes,zmohla som sa len na gratulujem a tna otazku ci sa to spustilo same?ja tapa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, ahojky :slight_smile: a nevieš aké miery mala Lea? :wink:
11. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja cistim byt skoro kazdy druhy den. Ved co keby nahodou :dizzy_face: Tak nech je tu cisto.
11. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny veru nie,celu sms som vam sem prepisala,mozno dnes napise,vies ked mala vecer cisarak,tak bola asi riadne unavena z uspavania tak dufam,ze jej bude dnes uz viac do reci..zatial mi nenapisala..nepisala nahodou Dadke?
11. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, netuším.. keď sa tu Dadka ukáže, spýtame sa.. ale hlavne, že sú v poriadku :wink:
11. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Tak jak holky, kolik nám ještě chybí miminek do plného počtu?
Já trošku řeším kojení - v porodnici bylo ok, teď se malý taky v pohodě přisaje, ale po nějakých 10min.mi usne..Budím ho co 3 hodiny, ale volala jsem teď laktační pradkyni a prý mu nemám dělat žádný takový striktní režim..prý jestli spinká a prospívá (což uvidíme až zítra na poradně), mám ho nechat samo si říci, kdy chce kojit..prý klidně až po 4-5hod..zkusit to prý, když je vzhůru..tak nevím..v porodnici sál i 20-30 min a teď ho to vždycky uklidní a spí..jsem z toho trošku ve stresu, ale asi ho teda teď zkusím nechat, ať se vzbudí..Co vy myslíte?
Jdu skouknout miminka a pošlu vám nějaké fotečky toho našeho koblížka :wink:
11. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
moloko, veľa veľa :slight_smile: ale možno o niektorých bábätkách čo už sú na svete ani nevieme... pozri:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=347351

teším sa na fotky :wink: :wink:
11. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. :slight_smile:

Ninny do tabulky mozes zapisat aj Kukutsku, 8.6. sa jej narodila Zofia pred 21.00 s mierami 3600g a 49 cm.

Poslem ti mailom aj foto.

Zuzec, Katka babatka su uplne nadherne. :dizzy_face:
11. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, diky za info :slight_smile:

ako sa máme?
11. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny stale tak isto. Nic nenasvedcuje porodu, aj ked by sa mi dnesny datum dost pacil. :slight_smile:
Som zvedava co povie zajtra gyndo.
Ty si ako na tom? Citam, ze ides gruntovat byt, rozmyslam, ze pojdem aj ja. Ale tu je dost cisto, co tiez furt upratujem, tak budem len tak akoze. :grinning:
11. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubi, rodila kukutska spontánne?
11. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano rodila klasicky, len s vyvolavackou. Ze o 14.00 jej dali vyvolavacku a ze cele to prebiehalo dost bezbolestne, len ku koncu porodu mala trosku bolest. :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj aj ja chcem bezbolestny porod :confused: To sa kde da vybavit? :grinning:
11. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janne rodila v Ziline, ze by sme isli tam? :grinning:
11. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek