• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Silvia.t, jak píše Martina, u nás už jsou taky roční děťátka, tak proč by ses k nám nemohla přidat... :dizzy_face:

Marti, taky máme v plánu jít do Ateliéru, tak uvidíme, jestli nám to vyjde... :dizzy_face: Oslavy už jsou u vás v plném proudu, co?!... :dizzy_face: :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak i tady se přidávám ke gratulacím Bertíkovi, přáníčko už je na FB... :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, jsou v plném proudu. Pozítří máme 1. výročí svatby (vzpomínáte si na náš systém :wink: :grinning: ) za 8. dní má Kryštof 1. narozky a příští sobotu je akce. A jelikož jsme TROŠKAŘI a máme oba velkou rodinu a mnoho dobrých přátel, tak i když jsme to opravdu stáhnuli na minimum, tak je pozvaných 69 lidí.
18. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooooo, tak to bude mejdan století.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nebude, koukni na FB, jak vypadala oslava narození a svatby. Bylo tam 98 lidí. Inu my jsme "troškaři" :wink: :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na svatbě jsme taky měli tolika lidí... :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na svatbě ne. Původně jsme tam měli být jen mi 2 a svědkové. Svatba uspořádaná během 2,5 dne. Tohle byla oslava narození Kryštofa.
18. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já vím... :dizzy_face: no měli jste jich tam požehnaně... :wink:
18. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, už se těším na fotky z ateliéru i z oslavy!

Narcisko, přístup MŠ zvláštní, přece jim musí být jasné, že ve školce jsou vši, roupi....Udělalas to nejlepší cos mohla, žes jim o tom řekla, je to férový přístup. Co za bacila jí ve stěrech vyšlo?
Učitelce by to nemělo projít jen tak, z tohohle důvodu se děti netrestají proboha! Běžte tam i s manželem i s potvrzením a přeptejte se na ty jejich "výchovné metody". držím pěsti.
Máte ještě nějakou jinou školku u vás?

Silvi, ajo tak proto to jméno. Husain taky není můj šálek kávy :wink: Jak to zvládá manžel na slovensku? Rozumí slovensky? :slight_smile:

Na plavání dneska super, byli jsme tam jen 2, já a babička - ta se potápěla líp než já :sweat_smile:. Peťkovi se to ale líbilo, že je zmáchaná taky mamka. Po příjezdu proběhl opět přenos do postýlky a já obědvám studený řízek jen tak bez brambor (dieta) :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě Marti, i kdyby si brali hračky - je to pro Kryštofa fajn, že bude mít při sobě starší dítko, které ho potáhne nahoru. Já jsem to viděla teď o víkendu s Peťovou sestřenicí (6 let) a bratrancem (2 roky). Krásně se tam rozmluvil.
18. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potápění - taky se instruktorka snažila. Ale už před kurzem jsem upozorňovala, že mám fóbii z vody, že se mi nesmí dostat na obličej a pochopila hned. Ne, pod vodu mě nikdy nikdo nedostane. I když jinak mám vodu ráda. Plavat umím do doby kdy vím, že stačím. Jakmile nestačím je zle. Tedy já tam raději ani nelezu. A pokud jo hodně chci, např. Rudé moře v Egyptě a krásné korály, tak si na to vezmu plavací vestu.
Na Mokrém vysvědčení ve 3. třídě jsem měla napsáno: výcvik nedokončila, nepotápí se, nesplývá :wink:
18. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublino, i proto jsem ráda, že bude hlídat právě Míša. I to pro něj bude inspirující, když zůstane jedináčkem.
18. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepotápí se nesplývá :grinning: :grinning:
já vodu miluju, ale prostě bez čoček vidím prd takže je mít musím. A když je mám, tak mám strach, že mi uplavou, plavecké brýle jsou super, ale zamlžily se mi a viděla jsem jak z ponorky . Ale co bych pro to dítě neudělala :slight_smile:
18. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, když se někdo 2 probudí v nemocnici (1x mě někdo přišláp za schůdky - když jsem tam prolejzala a podruhé mi někdo skočil na záda),.... Vodu miluji, ale nejprve si zkontroluji "terén" zda všude stačím atd. a teprve pak si jí užiji. Nějak to z té hlavy nedokáži vymazat. Přeplavu bazén napříč v pohodě 10x, ale mám-li 1x plavat do hloubky, tak blok a začnu se topit.
18. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Ivuška? Dlouho nenapsala...snad už léky zabraly a zuby nebolí.
18. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee marti, tak to bol naozaj dobry cesky mejdan :slight_smile:

moja babka je ceska a teraz v juni je cast nasej rodiny pozvana do ciech na oslavu akychsi neokruhlych narodenin (ani neviem, ja som pozvana nebola). je to pecenie prasata, spi sa v stanoch a je pozvanych asi 50 ludi. pre moju mamu bolo cudne, ze preco sa mi chce robit taketo oslaviska, naco jej oslavenkyna povedala "zivot je len jeden a kazdy rok treba oslavit, ked sa clovek dozije" :slight_smile: to sa mi pacilo :slight_smile:
18. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
podotykam, ze spanie v stanoch sa tyka kazdeho, malych deti a starych ludi nevynimajuc
18. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasim, ze sa konecne nado mnou moja rodina zlutovala a dnes pride svokor na prve oficialne babysittovanie, to jest on sa hra s malym, ja mam vylozene nohy. huraaaa, ma to pre mna cenu zlata!!
18. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulko, i u nás se stanovalo. Dokonce i roční holčička spala pod stanem. Ale bylo teplo. Zároveň byla možnost spát v domě.
Teď to bude podobné. Nebude se stanovat, ale spacáky a karimatky s sebou a bude se spát v garáži na zemi. V bytě bude spaní pro dalších min. 6 lidí + my tři.
18. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim kocky,
zase si nepamatam, co som chcela pisat..

snad len narciska, to je otrasny pristup v skolke. Si sa zachovala fer a oni takto. To svedci len o nizkej inteligencii ucitelky. Ucitelky z nasej najblizsej MS su moje susedky, su sestry, jedna byva oproti, druha nad nami, tak dufam, ze bude dobre.. zatial sa javia mile :slight_smile:

mati, to bude brutalna oslava :D Ja to tiez riesim, ale mam z toho stres, lebo mama nechce prist k nam, ale ked predsa pride,tak inokedy ako oco a teta, potom chce aj sestra, ale ta sa tu nevojde, ak tu bude oco a teta, a ak aj dojde, tak s frajerom. Ak bude oslava v Kosiciach u mamy, tak tam bude chciet byt aj sestra s frajerom, aj mamina rodina... No kovbojka :( Sa mi do toho nechce a to nevravim, kedy kamosi z roboty a svokor, svagrina a jej mala... :( Asi sa zatajime :D
inak, my v spacom vaku nespime odkedy sa maly otaca a lozi, cize uz pol roka nie :( Ale stve ma to, lebo zakryti nechce byt ani nahodou :(

co sa tyka mojej dg, tak magneticku rezonanciu mam hotovu, vsetko neg, aj som uz bola len na liekoch na liecbu, ale uz tri dni musim brat aj analgetika, lebo tie bolesti sa vratili a su ukrutne. Idem zajtra kontrolne k zubarovi a pozajtra na neurologiu
18. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som chcela, ze vsetko naj oslavencom a

silvi, vitaj :slight_smile:)
18. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska dakujem...
baby chcem sa spytat na jednu vec...jedna znama ma synceka v rovnakom veku ako nas tamer/o jeden den mladsi/ on uz cca 2mes.chodi pekne sam,aj vie napodobnit take zakladne zvieratka,ukaze na kazdu vec ak sa ho spytaju ze kde to je pekne ukaze prstekom,navlieka kruha,stavia koky.... no a tak,nas tamer nevie z toho nic :sweat_smile: akurat ako robi havko,sem tam macicka,opicka konik ale malokedy sa mu chce,nechodi vobec,len za ruky,a kocky akurat tak rozhadza hore dole,tak nvm cie je nejak pozadu,alebo ten druhy chlapcek je extra sikovny??????????
18. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi, určitě není Tamer pozadu, to by byl i náš Peťa a spousta dětí tady :slight_smile:, a to neví jak dělají zvířata ani jedno...

Ivi :frowning2:, kurňa to se táhne, aspoň že MR byla ok..s oslavou to teda máte zajímavé, radši nedělat žádnou :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

tak som tu....mala som dost blby den....

takze po poriadku....sla som po Dianku do skolky a uz vo mne vrelo....samozrejme si to vsimla uz som bola nervozna a cakala na vhodnu prilezitost ako na to....cela som sa klepala od nervov atd....spytala som sa len tak ze ako to " zvladla" rano ked som odisla ci sa ukludnila atd ..... A ona hned pohotova, ze ano, ze ju vzala do triedy a urobili srdiecko pre mna....(zajtra je den matiek v skolke) Potom som zacala o tom ze ked ma hysak treba ju nechat vyplakat, vyzurit a nezasahovat do toho! a uz vobec nie ju za to trestat! Ona uz vedala o co ide, lebo hned sa vykrutila s nejakou prkotinou, ja som vsak pokracovala, ze Dianka sa potom boji chodit do skolky, ze doteraz som s nou nemala problem, ledva cakala vikend kedy skonci aby mohla ist do skolky, ze sa zrejme nieco stalo a na tom trvam....ona sa otocila a isla do triedy, vedela presne na co narazam, tak som to odignorovala a obliekla som malu....potom zasa prisla a hladkala malu po tvari atd....zas o inom hovorila....proste vedela ze viem! maminky chodili a chodili tak som to uz nechcela rozmazavat, zajtra rano jej to zahucim hned ako Dianka spusti sirenu, nech ju za to netresta!

uvidime zajtra....ostanem na chodbe a popripade ju natocim na mobil....a podam si ju hned Dnes som vazne uvazovala nad zmenou skolky....Dianka mi preplakala cele pobedie ze nejde do skolky, lebo ma soplik atd....ze nevie kakat atd....pripravila som jej kraaasne saticky na zajtra a ona nechce ist do skolky.....revala o prietrh aj vo vani lebo som jej umyvala vlasky aby bola kraaasna na zajtra a ona ze nejde a nejde do skolky.....tak som jej povedala ze saticky dame inemu dievcatku, ked ona nechce ist do skolky a vystupovat v nich.....na co su jej atd...atd...tak navela pristala

som z toho nestastna....pockam este tyzden a ked sa to nezmeni vyhlasim ju zo skolky definitivne....a pohladam nieco nove....skoda....je to hned pod nosom, 10min pomalej chodze....mohla som ju aj sledovat na prechadzkach atd....straaasne ma to mrzi....

silvi vitaj, ani som ta nestacila privitat.....

dakujem babulky za podporu ale pravda je taka ze sa mi ani nechce vstavat do zajtrajska ked viem co bude zase v skolke
18. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj Narciska to sú takké nepríjemné záležitosti, ale veľmi dobre si to riešila. Ak sa to nezlepší, tak veru Dianku radšej daj do inej škôlky. Ja mám tiež škôlku pod oknami, ale tam Danielku nevzali, tak chodí do vzdialenejšej, a je tam zatiaľ super, asi aj lepšie ako v tej bližšej, tam poznám dosť nespokojných maminiek.
18. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi - každé dieťatko má svoju rýchlosť vývoja, to že ten druhý chlapček už teraz veľa vecí pozná nič neznamená, možno je nadaný, možno nie, každopádne sa každé dieťatko raz naučí aj zvieratká aj kocky stavať.
18. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narcis, takové konflikty nemám ráda. Ale je potřeba to řešit rázně a pokud se to nezlepší tak uvažovat o jiné školce jak píše Andrejka. Držím palce, aby zítřejší ráno proběhlo klidněji...
18. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, ja som tu viac citatelka ako prispievatelka :slight_smile:. Narcis, normalne sa klepem ked to citam, mna take veci dokazu uplne zlozit. Budem na vas mysliet, najma na Dianku, aby to dobre dopadlo, ci uz zmenite skolku alebo nie.

Vsetko naj oslavencom :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvi vitaj :wink:
pripajam sa vsetko naaaaaaaaaaaaaj Bertikovi velkacovi :slight_smile: :slight_smile:

narcis :astonished: :astonished: :astonished: akoze som v soku ked si to videla v momente si mala vletiet dnu a tej krave jednu tresknut akoze toto by raz skusila !!!!! Ja ked som bola mala prestahovali sme sa od babky kde sme s mamou byvali do svojho no a automaticky som isla do novej skolky pri dome. Doteraz si pamatam neviem ci som novej ucitelke ako dieta nesadla alebo co ale to co mi robila nemalo medze zbila ma kedykolvek sa jej zaziadalo zavierala ma v miestnosti kde sa spalo kde som nemala vodu ani jedlo a ani serblik a stale mi hovorila, ze opovazim sa to povedat doma len asi po tyzdni si moja mama vsimla modriny a akoze taky bordel aky narobila s ucitelkou a viete co je najlepsie??? spievala som v zbore v kostole a tu KRAVU som pravidelne videla na omsiach chapete? tak ma mama dala do inej skolky chvala Bohu - viem, ze to nieej identicke ale ked to uz raz spravila nikdy nevies kedy jej nalozi znovaTo si nemohla dovolit a este ked si pocula ako place ze au Boze ake nervy mam asi by som jej fakt jednu nalozila aj ja :angry: :angry: :angry: toto fakt zatvarat taketo zenske nemaju co robit v skolke.
18. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek