• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ahojte babuľky, pred týždňom som už mala bolesti jak sviňa :sweat_smile: - ešte 50min a dnes sa tu vytešujem z malého, pekne si sedím na stolici ....joj ale je to super. :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no super.. ja som sa práve pohadala s manželom cez skype... už mu radšej ani nepíšem... somár
11. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
baby môj muž chce červený kočik pre chlapčeka... mali sme vybratu farbu "cedro" alebo "moka" .. máme ten kočiari odložený v predajni a farbu možeme kedykoľvek zmeniť.. moja polovička chce ist pre neho až keď budem v nemocke, .. no teraz si zmyslel, že farba "corallo" je ešte krajšia ako tie dve.. a že to nevadi, že je tmava.. že v pohode aj pre chlapca... no ja si to nemyslim.. čo myslite????!

tu je ten kočík:

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=6495&category_id=229&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
11. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninny pekne :sweat_smile:
Ideme do Ziliny? Keby to malo zarucit bezbolestnost, tak sa tam uz dnes ubytujem.. :grinning:
Blahoželám marfuske k bábinku, veru nepísala mi, hlavne aby boli obaja v poriadku :wink:
dadka, vyspinkaný obaja? Ako Martinko v noci spinkal? :wink:
11. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No mne sa najviac paci ta moka. Aj to corallo je pekne, ale skor pre dievca :wink:
11. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
janne, čo si mysliš o tej farbe? Manžel si mysli, že keď je ta farba tmavo červený tak že sa hodí aj pre chlapca...

no a teraz mi volal, že sa mám rozhodnúť medzi "cedro" a "moka".. mna z neho porazí... ktora sa Vám páči viac, ktoru by ste si vybrali z týchto 2 vy???! Poradte pls :grinning:
11. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som najprv chcel veľmi cedro.. stále sa mi najviac páči.. ale aj moka je pekný.. a myslim, že ta cedro sa bude dať veľmi rýchlo zašpiniť.. preto uvažujem nad tou moka.. akej farby mate kočíky vy? :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ninny, dnes to nebola ukážková noc, asi bol rozrušený z toho doktora, od 23.00 do 1:30 bol stále hore, aj som mu varila čajík, lebo ho bolelo bruško, stačilo 50ml a už bol spokojný a nakoniec to ešte dorazil cecíkom :grinning: je to riadny hladoško. Ale potom pekne spinkal a ráno sme vstávali ešte o 4:30 na papanie a potom o 7:00 a doteraz spinká, aj keď už sa začína vrtieť, zase má určite v plienke :sweat_smile: čo plienka, to umývanie zadočku. Zjavne sa mu to páči, drží ako sa hovori:"ako hluchý dvere"! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
janne, no tak asi vyberieme tu moka.. :slight_smile: ty mas aku farbu kočiarika?
Ninny preco by nemohol mat chlapec cervenu farbu? Mne sa praveze cervena na chlapcoch paci viac ako na dievcatach a ten kocik je v kombunacii so sedou, tak kludne moze byt. :wink:
dadka, hlavne, že už je dobré :slight_smile: aký čajik si mu varila, feniklový?
11. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
gratulujem marfuske!
11. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadi ahoj. :slight_smile: gratulujem k prvmu tyzdnu. :wink:

Ninny a kde najdem farbu moka a cedro?
11. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
gubinka, tak ja už fakt neviem :D a ktorá sa ti z tých farieb pači najviac? ta červená? aku mate vy farbu? :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
11. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
gubinka a aky mate kočík? :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja mam rada vesele farby, tak ta cervena urcite, ja som aj chcela v cervenom, len potom sme objavili tuto zelenu a sme sa obaja do nej zamilovali, lebo to je presne moja farba. :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ak nechces tu cervenu tak potom by som vybrala radsej Moka, ta cedro sa mi moc nepaci, ale to mozno len na obrazku, niekedy fotky farbu skresluju.

Budeme mat casualplay, uz volali ze je na predajni. :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ninny, áno Hipp fenikel :slight_smile:
zobrala som si ho na ruky, takže teraz koníkujeme obaja a tak sa krásne usmieva :dizzy_face:
11. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadi boli ste uz aj vonku?
11. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj vsetkym, som tu 1.krat a skoda ze som Vas neobjavila uz skor. termin mam vyratany na 10.6 resp.12.6 ale zatial nic, ani najmensim naznakom. Chcem sa opytat:kazdej zene spadne pred porodom brusko, lebo ja ho mam stale rovnako gulate?

inaac, ten kociar je velmi pekny aj v cervenom- podla mna aj pre chlapceka:slight_smile:
11. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ninny-aj my budeme mat pre chlapceka cerveny kocik,preco by to malo byt len pre dievcatka?
No nas kocik je taky sedy. Mam ho v albume.
Ale aj ten cerveny je pekny. No ja by som brala moka :grinning:
Baby idem sa naplno pustit do hackovanie, nech dnes spravim este aspon jednu capicku :grinning:
Takze ninny mozes dat do tabulky Marfuskina Leuska ma 2900gr a 48cm su v poriadku,len Martuska ma trosku bolesti po cisarskom,poslem Dadke fotku malej Lei,ja to sem neviem dat do albumu :angry:
11. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
gubinka, včera prvýkrát, museli sme ísť pediatrovi, lebo nebol v ordinácii keď sme išli z pôrodnice
11. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dadka, ten franulovany od 1 tyzdna? :slight_smile:

gubi, asi vyberieme tu moka.. ta cervena sa mi sice paci.. ale neviem si pomoct, mne sa skor hodi k dievcatku... a ta moka je taka neutralna... pekna... a nezaspini sa tak ako cedro...
ta cedro je v skutocnosti krajsia ako na obrazku... len je dost svetla.. a sa bojim ze bude stale spinava :D
11. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Janne no ved aj vy ho mate v kombinacii s cervenou. :wink: Ono to tu farbu tak ozivuje. :slight_smile: Inak macka nema chybu!!! :grinning:

Dadda vitaj medzi nami. Mne gyndo povedal, ze nie kazdej zene klesne brusko.
11. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek