• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
dadka tak ani u vas su neni rajciny popularne :grinning: :grinning: :grinning:
my to mame v rodine...moj brat nemoze byt v jednej miestnosti s rajcinou....snad to u Terezky nebude az taky extrem...

Lenka aj ja som sa chcela spytat na to kreslenie, ze ci pochopil, ze kresli alebo ci neochutnaval tu voskovku....by som tiez skusila take nieco s Terezkou :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a este taka otazocka, mozno by som sa mala aj hanbit trochu, ale co znamena zapekat vo vodnom kupeli? :fearful: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka, hej s voskovkou.. prečo? Sme sa divili, že mu to tak pekne ide.. na tých fotkách to síce tak nevyzera... ale on normálne držal v ruke tu voskovku a "kreslil" akoby už kreslil roky (a to kreslil prvý krát).. som nechapala.. len práve to sme nestihli s fotiť :grinning:

Sebko paradajky i paradajkové omáčky zbožňuje... rozmýšľam čo nemá rád... hm, ani neviem o ničom čo by vyslovene nechcel, vypľuval... on rád papa.. niekedy viac, inokedy menej.. dnes napríklad jedol ako za troch :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzka, aj ja dávam Sebkovi len čistu dojčenskú vodičku a raz za čas feniklový čajík alebo mu odšťavim ovocie..
Sebinko chodí spať okolo siedmej už asi 2 mesiace, takto mu to najviac vyhovuje... aj keď vstáva okolo šiestej... ale to tak vstával aj keď šiel spať neskôr..

končí reklama, idem kukať Ordináciu :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to som sa chcela spýtať i ja :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, praveže on krásne kreslil, až ku koncu keď ho to prestávalo baviť tak ju začal brať do pusy... tak sme sa začali hrať inak :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim kocky,
tak sa hlasim po navsteve neurologie. Doktorka mi kazala ist k zubarovi, ze nech sa odstrani ten problem, co mam a uvidime, ci bolesti pretrvaju a podla toho sa uvidi. Lieky od bolesti mam brat stale, aj preventivne, lebo sa tam vraj moze vytvorit bolestiviy reflex a mohlo by ma to vraj boliet cely zivot :confounded: :frowning2: , tak toho sa teda dost bojim. Tak som sa hned objednala k zubarovi na zajtra na vyberanie nervu :unamused: :confounded: :cry:

narciska, podla mna urcite zmente skolku, lebo to vyzera na zacarovany kruh a akosi sa to tam len nabaluje :unamused: (na posr...ho aj hajzel padne :rolling_eyes: )

inak uz neviem, kto co pisal, ale o tom pudingu ma zaujalo, ze uz predsa nemusi byt matarinske, resp. umele mlieko, ved drobci uz mozu riadne kravske prevarene, nie?
co sa sunky tyka, tak isto este nedavam, lebo udene, ale od takeho roka by som chcela, ale zaujal ma napad s tym kuracim maskom varenym , dik Mati :wink:
tvaroh jeme od min tyzna, chuti mu velmi ten dezert z tesca, co je tak balenych 6 kelimkov po 50g. Konecne mi zje aj nieco s ovocou prichutou, lebo jogurt len vanilkovy :confounded:
bambulka, maly pribera pekne, ved nemoze priberat 1/4kg tyzdenne ako ked bol malinky :wink:

inak ako sme na UM, tak moj manzel sa strasne tesi, lebo uz aj on moze vecer pred spanim "kojit". Uz ma k tomu pomaly ani nepusti :sweat_smile: , si ani nepamatam, kedy sme spolu zaspavali vecer s Miskom

este som toho chcela milion ,ale nespominam si :unamused:

ale, TESIM SA NA KOPANKY !! :grinning: ako kotna blcha :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, ze to kreslenie tak pekne pochopil, mozno to aj my skusime, kym nezacne papat voskovku :dizzy_face:

ja som Terezke za tu vcerajsiu rajcinovu krivdu dnes urobila jej oblubeny spenatik a nestacila som jej to davat, ako moc jej chutil :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuska, ja som písala ten recept - opísovala som ho z Mamy a Ja.. takže preto, ale dála som ho aj na junior pažravca a tam som už dala do zátvorky aj kravske mlieko :grinning:
ja chcem s tvarohom počkať do roka, tak ako nám vravela i doktorka
20. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

dnes som bola doobeda s Danielkou na nákupoch a Ľubka zostala so starkou doma. No zo začiatku sa vraj pekne hrala, ale potom sa aj riadne poplakala. Keď ma zbadala vo dverách a zobrala som ju na ruky, tak bola taká šťastná, len ma pusinkovala a objímala. Vyzerá, že bude ešte väčší prícucok ako Danielka. :slight_smile:

Ľubka dnes mala na obed paradajky a chutilo. Ale Danielka ako malá paradajky zbožňovala a teraz surové nezje, ale paradajkové jedlá má stále rada. Ľubka zatiaľ celkom zje, čo sa jej navarí, tak ma to celkom teší. Šunku ešte nedávam, zatiaľ ani lekvárik, ale na ten sa už pomaly chystám.

Ivuska - joj, tak dúfam, že sa to dá do poriadku a budeš čoskoro fit

Ninny - Sebinko je na tých fotkách zlatunký a za chvíľu bude kresliť mamine srdiečka :wink:

Marti - a rodičia dobre docestovali do cieľa?
20. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
babeny, chcem Vás upozorniť na jednu super šikovnú kravu, ktorá si kopíruje fotky od rôzných báb a vymýšľa si príbehy, vystupuje pod rôznymi nickmi, upozornila na to iwusska z témy http://www.modrykonik.sk/forum/tema/zemrelo-mi-dite/?page=116 fakt nemám na ňu slov ! možno je fakt lepšie,že sme na facebooku a tam len uzatvorená skupina. Asi aj preto adminy spravili možnosť vytvárať uzatvorené skupiny, lenže potom sa k nám nedostanú ostatné ozajstné a normálne maminky :angry:
20. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si kvoli tomu uzamkla album, ktorý mám tu..
predsa len na FB mi vidia len ľudia, kt. mám v priateľoch... čiže to je v pohode... a teraz keď som videla ako sa tu kradnu fotky, tak mi stačilo...
20. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím Dadi, že si urobila to isté...
no istota je guľomet.... už aby človek sa bal zverejniť fotky.. :(
20. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

co sa to tu deje? tak to je v prdeli! niekto si robi zivotny pribeh z osudov inych ludi, tak to je sila a hlavne dobry zaludok!

chora osoba! nemam slov
ninny super laskos! aj ja chcem bo!
20. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je strasne, ake dokazu byt ludia hoveda....normalne mi prislo uzko a zle, ked som to citala :unamused:

ako je to s tym uzamykanim albumu....to ked si ho zamknem, tak potom ako ho si mozu pozriet ostatni? moc tomu nerozumiem a nechce sa mi to tu studovat...
20. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,my to akurat riesim lebo v madej teme bola ta psychopatka vyse roka,asi pod 10 nickmi a to sme mysleli ze su to rozne osoby :frowning2: a dokonca nas mala aj na FB kde sme mali kopec fotiek, a aj telefonne cisla sem tam sme pisali smsm ked sme boli dlho mimo MK :frowning2: :frowning2: :frowning2: je to strasne
20. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky
idem aj tu k vam poziadat o pomoc
ako uz viete dicinkina emka ide na operaciu.zial ich tatik je od dnes v nemocnici a ma dost vaznu diagnozu.ostali bez akehokolvek prijme len rodicak ma dicinka.zial maju hypo a veru to same viem ze je nemozne platit hypo seky a este aj zit z takeho prijmu.nasi drobci budu mat rocik zial emka nebude mat tu moznost aby jej rodicia vyberali krasne darceky ako sme tu rozoberali uz mesiace vopred my co mame trosku korunky
velmi vas prosim ak mozete pomoct hrackami obleckom alebo aj financne.adresu a cislo uctu dam cez ip
velmi vam dakujem uz teraz :wink:
20. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, keď ho zamkneš neuvidí ho nik... ale môžeš poslať link /ktorý tam budeš mať uvedený/ a potom ho dana osoba uvidí... ale takto voľne nie...
20. kvě 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčence, tak zreferujem, ako bolo na cvičeni.
Bola som spokojna, ta pani bola strašne milá .. ukázala nam jeden cvik z vojtovky, taký jednoduchý, Nadenka plakala pri nom, ale skôr od zlosti, ze ju do niečoho nutim... no a doma vôbec pri cvičení neplakala, až sa bojím, či som to robila dobre, ale pani fyzioterapeutka mi vravela, že deti sa v domácom prostredí inak správajú..:slight_smile: Tak sa teším a ešte ma ukľudnila, že to určite bude v pohode, že inak je malá zlatá. No, ale aj tak sme asi posledné júnovčatko, čo sa stále len plazí a nestavia sa na nožičky... :frowning2: Takže ešte ani topánočky neriešim. :frowning2:
Pozitívne je, že sa (zrejme hlavne po tých injekciách B12) konečne rozpapala, takže už toľko nebojujeme s lyžičkou. :slight_smile: Ale stále to nie je bohviečo.

Inak aj ja som si zamkla fotoalbum, nemám slov k tej krave sprostej, fakt neviem, ako to mám inak napísať... :angry:
Ninny, Sebinko je chutnučký. :slight_smile:
Marti, ty si už vybavovala škôlku?!?! No ty brďo.
Narciska, fakt trable.. otrasné niečo :angry:
K pitnému režimu. My pijeme čistú vodu z vodovodu, a rôzne detské čaje nesladené. Sem tam nadojčím od smädu, aj keď v zásade dojčím už len ráno, na obed a večer.. u nás je to uspávanka, zobúdzanka, mojkanie a kŕmenie v jednom.. :slight_smile:

A ešte som sa chcela spýtať na tú hračku, na toho psíka z FP, čo spomínala aj Marti.. môžete tu hodiť link?? Aj ja špekulujem na darčekom. :slight_smile:

Držkajte sa a dobrú noc. (ponocujem, lebo som si nepredvídavo dala o šiestej kávu, truba) :slight_smile:
21. kvě 2010 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
akurat som si vas diavcata precitala to nemyslite vazne ze niekto si vymýsla pribehy a zneuziva fotky ... to maximalne svinstvo, fuj je my z toho zle ....
21. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako sa da zakmnut album?
21. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som to nasla, tak hadam som ho zamkla. skuste a dajte mi vediet, please. dakujem
21. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambul mas ho zamknuty :wink:
21. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambul mne to napisalo, ked som si ho chcela pozriet, fotoblog je prazdny!
21. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se k vám hlásím. Teď jsem dočetla.

Včera jsem musela řešit malý - velký problém. Při cestě pro děti (měly jsme jet na plavání) mi odešlo auto. Nějaká závada na motoru. Naštěstí jsem nejela s dětmi. Čekala jsem 45 minut na silnici na odtah. Teď už je auto v servisu a mám náhradní auto.

Chůva zvládla hlídání na 1*. Děti byly spokojené, nadšené, krásně si hrály, vůbec neplakaly.

čarodejnice, tento http://www.ihracka.cz/detail.php?zbozi=1941792
je dobře, že jste Vojtovku tak dobře zvládly. A už papáte hovězí? Telecí?

Ježiš, to by mě nenapadlo. Jdu vymazat albumy. Bude to jednodušší. Stejně jsme všechny spolu na FB a tam fotky mám pro vás všechny přístupné.

Dále jsem včera zjistila, že ty horečky nejspíš nebyly od zubů, ale šestá nemoc. Z minuty na minutu přestaly a včera se osypal. Ale pořádně. Takže toto už máme za sebou :wink:
21. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasimk, dobre Ti to vypísalo.. ak si niekto album zamkne, tak ostatným sa ukáže ako prázdny.. dá sa pozrieť pomocou linku, kt. máme každá uvedený v albume...
21. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

ty machinace s nickama mě nepřekvapují, lidi jsou ku...Na místě je opatrnost u každé fotky, která se dává na net!
proto jsem tady neudělala album. Taky je blbost psát kdy se jede na dovolenou, manžel na služebku atp...člověk nikdy neví, kdo si to přečte a jak se zachová.... :confused:

jé Marti, ty děti nás pořád překvapují, Aspoň to máte za sebou.

Čarod, krásně se vám to rýsuje, za chvíli budou znát pokroky.

Ninny sebko je šikula, to si nedovedu představit, že by Peťa něco cíleně kreslil..

Ivuš, držím pěsti ať se ty bolesti konečně zmírní, já mám exstirpaci (tahání) nervu za sebou a čekám až mi to zaplombuje.

Holky, jsem pěkně nasr.....sousedka asi začala chodit do práce a vyje jim čokl :angry: :angry: :angry:. Máte s tím někdo zkušenost? jak jste to příp. řešily?
21. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pod pojmem zapéct ve vodní lázni si představuju, že puding dám do zapékací misky a strčím to do kastrolu s vodou a do trouby.
21. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
He, čaute,ta tu som už dááávno nebola.
21. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tá fotka vedľa príspevku, to už ani nie je pravda.
21. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek