• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
baby, takže elibetka nie je elibetka - pod týmto nickom chodila do našej témy :angry:
21. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ludia, asi som blba, ale nechapem to proste.

preco sa to tu deje? myslim tie podvody ohladne nickom. nerozumiem motivacii...preco sa niekto vydava za niekoho ineho? nejde mi to do hlavy.
21. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nechapem to mnozstvo - mozno by som pochopila 1-2 nicky - nebola by prva ani posledna, ale 20 ci kolko ich mala???
21. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj baby ja som tiez z toho v soku.Ze toto dokaze urobit niekto.Ale nechapem jak si pametala co pisala pod ktorym nikom ked ich mala tolko vela.Ze sa nepomylila :confused: .No kazdopadne je to nejaka psychopatka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak to!! co mala pri pc papier a tam napisane temy + nick pod kt. tam prispieva?? :sweat_smile: a ak ma naozaj dieta a pise o tom, ako jej zomrelo...ja teda nie som veriaca, ale toto je ruhanie sa :frowning2:
21. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja stale chcem vediet, ze PRECO? preco sa niekto za niekoho ineho vyydava a pise na verejne fora? viete mi to niekto vysvetlit?
21. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka, na koľko otázok ja nepoznám odpovede.. a chcela by som:(
je to hrozné... ale nezmeníme to a určite ani nepochopíme, pretože toto sa chápať neda.... :frowning2:
21. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja si anaridu pamatam este z mojasvadba.sk a ta elibetka mi pride vcelku realna...teda na fb... ja neviem...
21. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, ja som to citala, len vravim, ze anaridu si pamatam este z mojejsvadby
21. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne ta elibetka na FB pride celkom realna... no vymýšľať si vie potom riadne... :(
21. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja len na skok, vecer pridem, ale dadi, elibetka nie je ta, co bola tehotna a potom zase nebola?
21. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, mozno si pamatate, davno som pisala, ze moj muz trpi facebookofobiou (ako to volam ja :slight_smile: ) a dohodli sme sa, ze nikde na nete nezverejnim fotky nasich deti ani nas (a to nie sme ziadne celebritky :grinning: ) ani ziadne doverne info. Teraz sa mi zda, ze je to v dnesnej dobe celkom rozumne rozhodnutie. Net je plny vselijakych cudakov a ludi s psych. poruchami, mnohi za to ani nemozu , ale nieco ich asi nuti vytvarat si umely, virtualny svet, kde sa realizuju. Tot moj nazor.
21. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
No tak to je des, co sa tu deje, mna by to ani vo sne nenapadlo, ze sa nieco take moze stat! Uz aj ja som si zablokobala fotoblog, ale taky ludia asi nemaju prekazky v nicom.
My stale cakame, kedy sa nam prerezu obe horne dvojocky, uz aby to bolo, lebo drobec je teraz taky mamak, ze az.
Majte sa krasne a pekne snicky!!
21. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasimk držím pršteky nech čím skôr vyjdu a nech to Lukáško v pohode zvládne...

Ja neviem čo robiť.. telka ma nebaví, Sebinko už spí... tu nie je čo čítať... :frowning2: inak to "odpovedz" je super.... len tak ďalej a už bude koník dokonalý :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, len aby sem ešte niekto chodil, mňa to teda dosť zobralo, rozhodne nemám chuť robiť žiadne albumy :frowning2:
21. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a elibetka sem pisala??? ani neviem pockat nebola to ta co tak skoro znova otehotnela???

Baby Dominik sa dnes druhy krat narodil. Spadol z prveho poschodia od nas zhora schodami. My mame prerobene pod strechou takze schody su tu tipu ako v starych sedliackych domoch Take ako byvali na povalu malinke uzke a strme navyse na konci klukato zakoncene on si otvoril zabranu a rovno tym tlaciacim choditkom co mam na videu na FB sa vybral vpred. Na Kramaroch nam povedali, ze je zazrak ze zije a navyse uplne bez skrabanca, DAKUJEM BOHU a proste uz mi zaklaplo ze srat na bordel a ostatne kraviny zatial co ja drhnem podlahu skoro mi umre dieta nieje nic dolezitejsie vazte si poklady
21. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
dlho som tu neprispievala, nejako neviem čo skôr, 2 deti dajú zabrať:slight_smile: inak davate uz vasim detom tvaroh a zeleninu typu paprika, uhorka, redkvicka? a co melon a hrozno, mozu? a ako casto ich kupete?
diky :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dankolucka môj bráško je informatik a tiež mi párkrát vyčítal,že nemám na FB písať všeličo, na druhej strane zase tam sa dá nastaviť skupina ľudí,ktorí budú moje veci vidieť a čítať, tých čo budem mať medzi priateľmi apod
21. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natashkaa tak to je ozaj super,že je OK, sú to riadne šidlá tí naši ročáci

folly, papriku som ešte nedávala ani uhorku a redkvičku, melón áno, hrozno ešte nie a kúpeme už dlho každý druhý deň a po novom sprchujeme v sprchovom kúte v ten deň keď sa nekúpe, už sa nezmestí do umývadla :grinning:
21. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada78 aj mňa to vzalo... večer som zaspať nemohla, rozmýšľala som nad všetkým.. no nechápem... :(
ale zbytočne to už riešiť, nezmeníme to... skôr by som povedala, že by sme sa mali poučiť.. a dávať si bacha na to čo píšeme... fotky tu už určite nezverejním.... mám ich na FB a tam ich nikto cudzí neuvidí....

@natashkaa ach Boze.... ako som sa zlakla, ked som citala tvoj príspevok.... chvalabohu, že je v poriadku. A ako sa to stalo??? Ja Sebka nikdy nespustim z oči, dávam stále na neho pozor... nechcem sa učiť na vlastných chybach :(
Dominik už raz zo schodov spadol, ak si dobre pamatam, ze?
21. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby co su to tu ya yavinace pred menami ::: :confounded: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som trochu mimo
21. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
za zavinace
21. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natashkaa to je novinka, maš to napravo, ako je fotoblog, pošli IP, Príspevok nie je OK a potom je "odpovedz" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninny ahaaaaa
21. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@folly ja som ešte nedávala ani uhorku ani papriku, zatiaľ len paradajky a redkvičku, melon som ešte neskusala, hrozno ano - chutilo mu velmi. Kupem kazdy druhy den a tiez rozmyslam, ze zacneme sprchovať:slight_smile: Tvaroh začnem od roka dávať.
21. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natashkaa a ako sa to vlastne stalo, plakal velmi?
21. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíííha.. všimlii ste si aj to hore "kto ma spomína" (pri pošte a nastaveniach), no dobra vecička :grinning: takto bude človek stále vedieť, kto mu vo fóre písal /ak to ovšem ľudia budu pouzivat/ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tusim dnes trpim samomluvou..
inak ta mala pubertacka sa rozobera uz hadam v kazdej teme... cely koník už o nej vie! dufam, ze si uz nevymysli nove nicky a nezacne znova.... :cry:
21. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninny tak to musi byt jedine pubertacka co nema co robit ... inak si to neviem predstavit toto neomze urobit zena ktora ma doma dieta ... je mi z toho zle :angry: :angry: :angry:
21. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek