• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
@natashkaa - no to je teda štěstí v neštěstí, ještě že vše dopadlo dobře, až mi zamrazilo.
Jinak jsou tu pěkně nepěkné novinky. Taky nechápu charakter a důvod, holt lidská blbost je někdy nevyzpytatelná.
S koupáním - koupeme obden a obden jen "ošplouchneme" a tvrdou zeleninu zatím nedávám.
Tak užijte hezky víkend, snad bude lepší počasí, už je načase.
21. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ani ja nechápem ako može byt niekto taký hnusný...

choroba nám už konečne prešla, kojenie Martinkovi vobec nechýba ani si nespomenie. Dnes sme boli dat spravit Martinkovi pas a už sa tešíme na stretko. Kúpeme každý druhý den.

@natashkaa to muselo byt hrozné čo sa stalo, hlavne že je Niko v poriadku.
21. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

no čítam, že je to poriadne horúco. :unamused: NO čo, aj takéto veci sú spojené s anonymitou internetu. :unamused:

Dnes konečne nepršalo, tak sme zase deťúrence nechali vybehať vonku. Danielka si doobeda porevala, lebo si nechcela obuť nové tenisky, ktoré sme kúpili. Tak som ju vyzliekla, že ostávame doma. Po chvíli sa upokojila, tak sme sa obliekli, obuli a šli. No a poobede už obúvala topánky bez problémov, dokonca sa chválila, že má pekné nové tenisky. Aby sa mama náhodou nenudila.

Uvidíme, ako bude zajtra. Možno sa pôjdeme len zahrať k mojej sestre. Ak bude ale pekne, tak zase vybehneme von.

Natashka - hlavne, že je Dominik v poriadku. No čo už, takéto pády sú s deťmi spojené, s tým rastú. Len nám mamám by v takej chvíli sa krvi nedorezal. Mne tak bolo, keď Danielka stiahla na seba botník. Myslela som, že je po nej. Ale našťastie sa jej nič nestalo.
21. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@folly uhorku, rajčiny dávam - veľmi Kubkovi chutia, dnes mal pvrý krát žltý melón - bol sladučký tak veľmi chutil :grinning: , aj hrozno mu zvyknem dávať - tiež mu chutí, no jemu chutí skoro všetko :grinning:
21. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natashkaa no vďaka Bohu že je NIko celý a živý

Leni určite na neho dáva nataska pozor ale ani sa nenazdáš a za chvíločku sa môže stať hocičo.... nám minule Kubko spadol z postele a to sme boli pri nom aj babka aj ja - dve sekundy čo sa otočil z chrbáta a bol dolu
21. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
páči sa mi tá možnosť odpovedz - dobre sa reaguje a nemusela som mať ani dve okná :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela29 ja som to nemyslela tak, že Nataška na neho nedáva pozor... ani ma to nenapadlo. To len ja som taký bojko...
no idem ja už do postele, hlava ma nejako rozbolela...
dobru noc
21. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj nám Sebko spadol a boli sme obaja s Milanom pri ňom... pozerali sme na neho a ani neviem ako a už bol na zemi...
21. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, jdu vás pozdravit :slight_smile:
Nějak sem nestíhám přispívat, jsem více na FB, ale snažím se vás číst. Většinou tu už nikdo není.

Natashkaa, ti naši kluci jsou pěkný šídla :slight_smile: Jsem ráda, že se malému nic nestalo. Máme už co hlídat. A to jsem si myslela, že mne po dvou dětech už nemůže nic překvapit. Holky sice nebyly žádné buchty, ale jako Kuba rozhodně neřádily. Musím ho stále sledovat jako ostříž. Když např. vařím, tak mám Kubu raději v ohrádce. Je tam celkem spokojený a já nejsem ve stresu, že se mu něco stane.
21. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte junovky..pozeram,že niekto si vymysla...pribehy..a dost nepekne...inač ..jedna baba na azetku si tiež dost vymyslala..a kradla fotky deti z albumov..na azete ju najdete ako caja_livika,ma dalsich asi 200 nickov,ktore som vypatrala..koli nej som si musela zmenit nick na azetku a fotky som neukladala pod temou moje babetko,ale pod temou astrologia.. :grinning:

mala som dost nervy,ked som videla ako sleduje,ked som pridala novu foto..a hned ju mala aj ona v albume.. :confused: :angry: :angry: :angry:

takže skuste mrknut..a kludne upovedomte adminky...možno je to ona..
21. kvě 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@folly ahoj, ja davam malej redkovku a raz za cas aj kusok uhorky, o tej som pocula ze je tazka, tak fakt len trosku
a kupem kazdy druhy-treti den...podla toho aj ako si zakaka ritku, resp. ci si ju zakaka, kedze kaka uz len do nocniku...ale sem tam sa stane aj do plienky a na to je nalepsie voda a mydlo

@natashkaa preboha ziveho az mi zle prislo :frowning2: :frowning2: :frowning2: chvala bohu ze je Niko v poriadku...je to veru poriadny vymyselnik!

no cela ta vec s tou chorou dievcinou vyzera ze sa dala dost do pohybu...ak je to tak, ako sa pise, tak je snad na dobrej ceste sa z toho vyliecit...ale aj tak je to strasne....uz na to radsej nemyslim... :unamused:

@lenorka11 super ze uz ste zdravucki :dizzy_face: my sme to nakoniec vyriesili tak, ze si dal urobit novy pas Stevo a dal si zapisat Terezku....ja mam tiez prepadnuty pas, ale predpokladam, ze najblizsie roky aj tak nepojdeme niekam, kde by som ho potrebovala...

dobrunocku
21. kvě 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natashkaa úplně mi zamrazilo :astonished: no, jo už nemáme malá ležící miminka. No hlavně, že se nic vážného nestalo. Máš Ty i my ostatní varování.

Na téma - nabourání Koníka. Byla jsem vždy proti uzamčení tématu. Teď navrhuji tuto naší skupinu s historií uzamknout. Aby se k nám však v budoucnu mohly připojit skutečné maminky, založme nové téma. Na něj můžeme přispívat ve chvíli kdy potřebujeme radu, máme otázku, či když se objeví nová maminka. Do uzamčené skupiny by měla nová maminka umožněn přístup až po osobním setkání s jednou z nás. Je nás tolik, jsme ze všech koutů Československa. Myslím, že by to bylo reálné. Beru to podle sebe. Kolik Koníkovek znám již osobně, s kolika jsem se setkala. Co vy na tento návrh?
22. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil otvoríme uzatvorenú tému po stretávke, či už teraz ?
22. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak dnes oslavuje prvý rôčik: Marielka(monrougemerise) a Adamko (maximm)

Obom želám hlavne pevné zdravíčko a potom kopec energie na vymýšľanie prekvapení pre maminky :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adélko, uzamkla bych hned. Resp, počkala bych do pondělka na protiargument, či se nějaký objeví a pak bych hned uzamkla. Ano argumentem může být, že i nyní jsou mezi námi černé ovce. Ano mohou, ale myslím si, že po té aféře adminky projely pořádně všechny nicky a zkotrolovaly opakování IP u nicků.

Neví někdo co je vlastně s Maximm? Já jsem jí to letos ještě nezaznamenala.
22. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k našim fotoalbumům. Pokud budeme mít uzavřenou skupinu, tak vlastně žádný veřejný fotoalbum nepotřebujeme. Fotky si budeme moci vkládat přímo sem. Stejně se většinou k fotkám v albumu již nevracíme.
22. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vytvořila soukromou skupinu

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cervnovky-junovky-pokracujme-zde/

přístup ihned mají umožněny všechny:
- které mají zaplacené zálohy na sraz,
- které znám osobně,
- o kterých 100% vím kdo jsou (telefony, emaily se soukromými údaji - kdy jsme spolu něco osobního řešily)

Ostatní není je možné přidat, ale prosím o kontakt abychom se dohodly. Případně pokud má někdo již povolený vstup, může přidat další maminku.
22. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

tady je to dobrodružné :confused: . Marti mě ten odkaz nefunguje, píše to, že stránka neexistuje??

K Natašce, to je moje noční můra - schody, se ti muselo zastavit srdce, ještěže je vše ok..člověk aby měl oči i vzadu! My na schodišti ještě zábranu nemáme, budu urgovat.
22. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublino, zkus to znovu. http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cervnovky-junovky-pokracujme-zde/ Přístup máš a jiné holky se tam dostanou
22. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano už to funguje díky
22. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé maminky spíše čitatelky.

Bohužel jsme byly nucené i my udělat své uzamčené téma. Máte-li zájem být s námi i nadále v kontaktu jsou 2 možnosti.

1) Piště, ptejte se, přispívejte sem. Vždy sem někdo příjde, případně upozorní do uzavřené skupiny, že je zde žádost o radu.
2) CHcete-li se přidat do naší uzamčené skupiny, napište, najdeme naší "velvyslankyni" která bydlí poblíž, můžete se spolu přes IP domluvit na kafíčku v nákupním centru. Na základě její info Vám bude umožněn plný přístup.

Děkujeme za pochopení!!!
22. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mne to nefunguje, znamena to, ze som z kola von? :confused:
22. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dankolucka, odpovím Ti veřejně, protože stejnou otázku bude mít víc děvčat.

ano i ne. Samozřejmě se nebráníme, ale nastavily jsme pravidla, že chceme mít jistotu, že maminka je skutečnou maminkou. Do uzamčené skupiny můžeme psát i intimnější věci, tak proto.

Tedy setkala jsi se v minulosti s jakoukoliv maminkou a ona to potvrdí máš přístup automatický.

V opačném případě, napiš do IP kde bydlíš, najdeme maminku, která je nejblíže, sejdete se v nákupním centru na kávu a hned máš plný přístup taktéž.
22. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti, tak aj ja odpoviem verejne :slight_smile: . Na jednej strane chapem obavy zo zneuzitia informacii, kt. zverejnujeme (preto sa snazim nezverejnit nic, co by som povazovala za prilis osobne). Na druhej strane mi pride divne, aby som sa stretla s najakou maminkou preto, aby ma posudila, ci nie som psych.narusena osoba a ci mi schvali vstup do skupiny. Velmi rada som vas citala, malo som sice prispievala, mnohe vase napady a rady mi pomohli, s nikym som sa nestretla osobne, len carodejnici som poslala nejake fotky ako cvicim s dcerou a marfus ma moj e-mai. Neviem, ci je to dostatocne presvedcivy dokaz, ze som realna osoba, ak nie, tak vam prajem vsetko dobre a mozno sa stretneme v inych temach..snad aspon recepty nezamknu :grinning:
22. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti- dankolucka patrí medzi nás :wink: , máme vymenené kontakty na seba.. :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danko, Marfuška je "prověřená" tedy její ANO, stačí.

Ale pozor, aby nedošlo k nedorozumění. Toto téma, jak je tu bude pokračovat dál. Jen naše alba, tabulky, fotky a "citlivá" témata budou v uzamčené části. Tady běžíme dál. Tedy alespoň já. Co se týká vývoje dítěte apod. Jen ty osobní věci již budou jinde.

Vtip osobního setkání je hlavně v tom, že o něj většinou žádný nudící se psychopat nestojí. A další můj pohled na věc. Já se strašně ráda s jakoukoliv červnovkou potkám. Příklad za všechny. Když jsem jela do Michalovec, domluvila jsem se s Veronikou, že si dáme kávu. Já z Čech, ona žije v Anglii. Hodinku jsme pokecaly, seznámily naše dítka.

Doufám, že jsem to dobře osvětlila.

Každopádně recepty se fakt zamykat nebudou, ty ať kopíruje každý dle své vlastní potřeby.
22. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marfuško, byla jsi rychlejší než já.

Dankolucka, už máš přístup do uzamčené skupiny.
22. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby inak teraz je toho uz tolko ze ja nemam sancu sledovat dve skupiny tu plus este skupinu na FB takze dufam ze sa v jednej zo skupin nebude preberat nieco dolezite a info sa potom ku mne nedostane :unamused: 3 skupiny na pisanie je sice aj pri jednom dietati dost takze prosim neda sa prispievat skor teda uz len do tej uzamknutej?
22. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka, presne to som mala aj ja na mysli....proste sa to nedá stíhať- raz tu, raz tam- ja ani fb moc nestíham sledovať :frowning2: , tiež sa priklánam k tej uzamknutej :wink:
22. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek