• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
a dalšia vec- kde mám hľadať uzamknutú skupinu?? ja sa do nej dostanem tak, že vždy kliknem na odkaz, ktorý sem dala Marti...proste inak neviem nájsť, aj som ju označila hviezdičkou, len ju nikde nevidím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo niekto cudzi nam sem prispeje raz za pol roka a preto mat dve skupiny??? podla mna z toho budu len vacsie zmatky Marti ti si extra stihacka stihas vsetko ale my pomalsi :grinning: :grinning: nemame sancu
22. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava Ty
22. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiež sa prikláňam k uzamknutej...

A Marti nezabudla si náhodou zaškrtnúť sk+cz a preto sa to Slovenkám neobjavuje medzi oblúbenými a aj medzi všetkými témami?
22. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mne sa to konečne objavuje medzi obľúbenými....ufff :grinning: :grinning: , hned je to ľahšie
22. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natashkaa - ano, ale pokud bude zde vložená otázka, tak určitě odpovíme. Někdo si toho všimne a upozorní, do uzamčené skupiny.

Ohledně CZ a SK verze. Psala jsem adminkám, zda to nějak jde. Buď jsem si nevšimla a nebo tam nebyla možnost zaškrnutí.
22. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Tak ja asi budem tiez patrit medzi neoverene, lebo som sa pridala az v septembri, ale nevadi. Ako pise natashkaa i tak by som nemala cas vsetko stihat.
My sme dnes dostali, sice zanovnu sedacu od 9-18 kg Romer s takym pultikom, mala som obavu ci sa tam bude malemu pacit, ale na moje pocudovanie, kukuricne chrumocky zabrali a sedel s pohode!
Majte sa pekne, idem dat vsetkych spat a seba okupat!
22. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim kocky, vcera som jaksi nestihla..

pozeram, ze tu riesite uzavretu skupinu. Mne ta, co tu otvorila Marti, ta mi nejde otovrit ani nacitat. Inak zda sa mi to blbost mat dve skupiny. Nemam v albume take fotky dietata, co by mi vadilo, ze sa na ne dakto kuka, alebo ze by som sa za nehambila. Bud pouzime jednu a nebudu nove maminy, alebo tuto otvorenu a je pokoj.. Inak neviem, kto by z nas mal cas a chut otukavat niekoho noveho a potom ho presuvat do uzavretej. A ako by zistil, ze prave ona je "tá iná"..
Ja osobne nechodim po cudzich skupinach okukavat ine albumy, ja pozeram len tie , co ste tu a pisem si s vami. tolko moj nazor :wink:

mam problem: Kamoska ma malinke babatko a koji. Maly jej stale grcka. Po jedle a aj pred dalsim jedlom. Ani negrgne, rovno sa pogrcia.. Co sa s tym da robit? Ja som ten problem nemala, tak som jej nevedela poradit, ale vy ste tu na slovo vzate, tak sa pytam vas :wink: :grinning: :dizzy_face:
22. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podľa mna by sme už mali písať len do tamtej skupiny, kedže preto sme ju vytvorili aby ostatní nevideli čo si píšeme a nemohli to zneužiť.
22. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuško, zkus to, přístup máš.

Kamarádka má asi dítě s refluxem. To co měl Kryštof. Nutriton tomu může zabránit. Před kojením, po kojení, případně mezi kojením. Určitě i navštívit doktorku, udělat sono žaludku, aby se zjistilo, že je to skutečně tímto.

Pokud je reflux silný (tak jako to měl Kryštof), tak bude muset alespoň nějakou domu odstříkávat, mléko zahušťovat a teprve potom krmit. Bohužel je to pak hodně husté, takže krmit jedině skříkačkou přes prst.
22. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolo by dobre, dat sem zoznam, kto v nom je, ci sa na niekoho nezabudlo a uz sa k nam nedostane :confused:
22. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi asi má gastroezofageální reflux, pediatr jí poradí, asi buď AR (antirefluxní) mlíko nebo ten nutriton jak měla Martinka.

toto téma bych asi teda ignorovala co se týče psaní, ale číst ho budu....
22. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi, Maťkovi tiež na sone zistili GER stupeň 2 a to teda negrcal stále a prúdom, určite nech ide na Sono, ten Nutriton sa môže urobiť aj ako kašička s vodou a podávať lyžičkou pred jedlom a potom normálne nakojiť, malo by to pomôcť, držím jej palce

jasimk, ale Ty by si tam mala tiež byť, veď s albertine sa poznáte osobne, či nie ? :confused:
22. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
babz toto je trosku na hlavu tak bud piste tu alebo tam je o hovadina mat dbe skupiny jednu na rady druhu na intimnosti to moze byt tretia na royhovory o robote strvtra na rozhovory o detoch piata na royhovory o chlapoch nie??? pisme len do jednej
22. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry za chyby nemam svoj notebook a nejde mi tu prehodit klavesnica a fuurt si mylim y a z
22. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada78 my sme sesternice.
22. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasimk tak už piš tam, přístup bys měla mít, ne?
22. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublina09 asi nemam, lebo mi to nefunguje. Ale pre dnesok uz vypinam PC.
Pekne snicky!
22. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasimk dívala jsem se a nemáš, nejsi v seznamu .Martinka tě přidá - holt chybička se vloudila. Musíš být doternější, mě to taky zpočátku nešlo přihlásit, ale Martinka jen zadala šptný nick...
Tak dobrou a klidnou noc.
22. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natashkaa úplne, úplne súhlasím, ja teda určite nebudem stíhať obidve skupiny...........definitívne presúvam do uzavretej - dúfam že mi niečo neujde :slight_smile: :grinning:
22. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, som týždeň off(do štvrtka 27.5), som aj s malinkou u maminy v prievidzi a teraz som sa narychlo prihlasila od braska... riadne šoky teda...kto je tu zo ZA a okolia, môžme dať rande a kafčo, aby sme sa "autorizovali" :slight_smile: .. potom sa ozvem... držte sa... :slight_smile:
23. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čarodejnica ja ti to stretko už dlhšie sľubujem tak snáď už bude dobré počko aby sme mohli vybehnúť do mesta :wink:
23. kvě 2010 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby podla mna by sme mali dat zamknut tuto temu a prispievat len do jednej
23. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovacka zamknout běžící téma bohužel nejde. Taky jsem chtěla, protože tu máme i historii.
23. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil Ahoj martinamil isla som dnes ze idem sa vas nieco spytat na nasu diskusiiu junoviek i ked malo sem chodim malo casu a hneva ma ze aj pomali pocitac mam :angry: tak potom sa nahnevam a vypynam ho. Precitala som si ze chcete nieco nove otvorit niaku diskusiu??? Radsej ti pisem lebo uz mi nejde nacitat stranky tatze zase ho vypnem. Kde by som vas potom mohla najst a ked nieco budem potrebovat kde za vami? dakujem Ti Magda pekny vecer.
23. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dlouho jsem tu nebyla, jste na mě nějaké moc rychlé.. Čtu tady něco o nějaké soukromé skupině, tam, asi nemám přístup, že?? :frowning2:
23. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil Uz existujuca tema sa da zamknut, to znamena, ze sluzi len na citanie a nie je mozne nadalej davat prispevky. Ako sme kedysi zamykali predchadzajuce temy.... Podla mna je to dobry napad, dat ju zamknut a prispievat len do sukromnej temy.... Potom je v tom chaos. Uz teraz je casovo problematicke sledovat FB, tuto temu a este aj sukromnu. Mylsim, ze toto mala na mysli lovacka....
Inak pozdravujem vsetky :slight_smile:
24. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy2 máš pravdu, to jde. Ale tím bychom odřízly úplně tuto neuzamčenou diskuzi. Pak už by žádné nové maminky se nemohly na nic zeptat.
Můj původní nápad byl z této diskuze udělat uzavřenou-soukromou - kvůli historii a novou pro nově příchozí udělat novou veřejnou. Ale to bohužel nejde.
24. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil tak ako si to mala v plane by to bolo uplne najlespie... Ale nic nie je dokonale....
Ja len, ze potom sa to straca.... Ale aj tak som rada, ze mame uzavretu temu, je to bezpecnejsie.... :wink:
24. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek