• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Andreaber dik a zamestnavatelovi to musim dat hned vediet nemozem mu to povedat ked budem napriklad uz v 5mesiaci tehotenstva?
10. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magda29 - myslím, že to už je jedno kedy to oznámiš, najneskôr sa to dozvie, keď si budeš dávať vypĺňať podklady pre materské :wink: (to už je na vzťahu k zamestnávateľovi)
10. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik tak to necháme na jindy :wink:

@magda29 na první 2 otázky Ti neumím odpovědět, v Čechách je to jinak. Calgel používáme stále. Říkáme mu Pikao :wink: Už ho dokonce prodávají zase v Čechách.
10. čer 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes gratulujeme aj Lauruške (martinka1410) Sofii (pointka) Jurajovi (lolaz) a Dominikovi(natashkaa) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik neboj, určite sa rozbehne a rozlozí, ani sa nenazdáš, mojej kámošky malá sa tiež nevie pohnúť dopredu a to je staršia ako Maťo o 2týždne, keď ju posadí, jednu nohu skrčí a druhu nechá pred sebou, Dr. jej nič nekázal cvičiť ani rehabilitáciu, že do 15mes sa uvidí, na nohy sa berie, keď ju chytí pod ramenami tak kráča :wink:
11. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tiež by som sa k vám rada pridala, len neviem ako, keď tu asi nikoho nepoznám :frowning2:
23. čer 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @gumkacka1,

diskusia maminiek júnovčiat je už súkromná téme, do ktorej sa musí povoliť prístup. A kritéria boli nastavené takto (citujem):

Abychom se vyhnuly riziku, že bude mezi námi někdo takový znovu, tak jsme nastavily pravidla:

1) musí přispívat ne jen číst,
2) musí se osobně znát z některou z nás. Jsme roztrkané po celém Československu, tak vždy je možné najít nejbližší a sejít se na kafíčko.

Tak napíš niečo o sebe, odkiaľ si a môžeš sa s niektorou z nás stretnúť. :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumkacka1 - Andrea byla rychlejší. Ano, po minulé zkušenosti jsou nastavená pravidla pro vstup do uzavřené skupiny viz výše. Stále jsme však i tady, jen už sem tolik nepřispíváme.
23. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumkacka1 dá sa povedať, že sem len nakukujeme ale stále sme v obraze :wink:
23. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
volám sa Andrea, mám dcérku Lucku a bývame neďaleko Myjavy - Turá Lúka. Škoda, že som na túto stránku nenatrafila už skôr
23. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumkacka1 ja som zo Starej Turej, to sme iba kúsok od seba :wink: kedy sa Lucinka narodila ? mne Maťko 4.6. Rodila si na Myjave ?
24. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada78 hej, rodila som na Myjave. Lucka sa narodila 16.6.. minuly tyzden sme oslavovali rôcik
24. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby tak so stretkom nebudete mať problém :grinning:
24. čer 2010 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumkacka1 no teda, keby bol Maťo počkal do termínu, boli by sme sa stretli už v pôrodnici :wink: koho si mala pri pôrode, ja som mala Šťastného. Tuším v tom čase tam bola jedna kamarátka z Turej, má Lenku :wink: aj chodievaš niekedy na Turú ?
24. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada78 no aj Lucka sa trocha poponáhľala, termín mala až 25.6.. Ani neviem, ako sa tá doktorka volala, čo som ju mala pri pôrode, taká mladučká blondínka. A Šťastného si mala dohodnutého, alebo nie? Lebo ja som aj nad ním rozmýšľala, či si ho mám zavolať k pôrodu, ale nakoniec som to nechala tak - na náhodu. :slight_smile: Občas na Turú zavítam, mám tam kolegyne, lebo som tam pracovala. Aj teraz plánujeme nejaké stretnutie, len este nemáme definitívny termín.
24. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumkacka1 ja si nedohadujem lekárov, myslím,že to majú ako povolanie, platia ich za to, tak nech si robia svoju robotu. Asi si mala Motykovú. je tam asi rok,vraj cekom fajn, :wink: Keď budeš na Turej sa ozvi :wink:
25. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,mam na vas prosbicku,prosim vas nemate niekto skusnost s autosedackou Baby Design Rio 9-18kg?????? :unamused:
30. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henessi bohužel ne. Kopíruji dotaz do uzamčené skupiny, pokud některá z ostatních.
30. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil Dakujem velmi pekne :wink:
30. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninny Dakujem :wink:
30. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy chcem sa pytat ak ste tu nejaka co sa 2x vydavala tak co ste mali na sebe kostym alebo saty? Dakujem
8. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magda29 ja som sa síce nevydávala, ale určite by som si dala šaty :slight_smile: veď nemáš 50 rokov, možno by neboli také princeznovské nejaké pekné jednoduché šaty :slight_smile:
8. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka dik.

A este otazka spia vam deticky este 2x za den lebo mne uz poobede nechce a spi pred obedom 1hodinu. To by mi ani tak nevadilo len trapi ma ze sa malo zahra iba chvilku a v kociku sa nechce vozit ak sa vychystam do mestatak mi uz tam zacne na mnanatahovat rucky. S vasimi drobcekmi je to ako? Raz som ju brala na rukach do obchodu a jeto dost ked uz ma nad 10kg.

A co davate detickam papat uz tak na vecer? Davate krupicnu kasua potom niak po hodineprevarene plnotucne mliecko? A ak davate krupicnu kasu tak cez flasku alebo taku hustejsiu lyzickou?

Ak mi napisete moc dakujem a prajem nech deticky nase nas posluchaju a robia nam radost no a mame 5 zubok. Dva spodne uz mame aj dva vrchne a teraz sa nam prerezalocny. Dost malo mame ze? Tak ahojte. A pekny vecer. :wink:
8. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magda29, ja som sa sice vydavala len raz, ale ak by som sa vydavala hoci aj po 10. krat obleciem si to naco mam chut a co sa mi paci, bez ohladu na druhych ci na to co sa patri. Ak tuzis po svadobnych satach, daj si tie, ak chces kostym, kt. prakticky vyuzijes aj pri inej prilezitosti, daj si kostym.
8. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby caka niekto z junoviek druhe babo? Alebo este nikto. Neratam mamicky kt. uz maju dve a viac deticiek.
8. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trogir, suhlasim s Dadkou, mozu to byt zubky a tiez by som skusila glukopur.
8. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka1981 ja zatial este nie? Ty uz uvazujes?
8. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme planovali klasicky rifle a chlap koselu a ja bud niaky top len pripada mi to ze co povedia. I ked to bude iba o dvoch svedkoch. Tak neviem co spravit. Ci by som mala mat aj kytku a chlap tiez pripate nieco na koseli vobecneviem.
8. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magda29 obleč si čo sa páči tebe a v čom sa chceš vydvať ak plánujete svadbu iba s najbližšou rodinou netrápila by som sa čo si budú myslieť :slight_smile:

a mala mi spí ako kedy väčšinou raz za deň okolo 11-12 zaspí a spinká tak 2-3 hodinky...to som ju natiahla sama aby mi spali obaja naraz nech mám chvíľku klud :grinning: ale spáva aj 2x za deň hlavne keď jej idú zúbky...

@katka1981 áno už čaká tuším zatiaľ jedna a je už skoro v polovici Bambulka? sa volá tuším ale už sú aj nejaké snažilky :slight_smile:
8. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek