• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
@magda29 my to tiež máme s tým spánkom cez deň také všeliaké. Spáva tak hodinku až dve. V kočíku už veľmi nechce sedávať, najradšej by chodila. A tiež sa sama veľmi nezahrá. Cez deň pri nej nespravím nič. :frowning2:
Na večeru dávam krupicovú kašu z kravského mlieka a pred spaním jej dám ešte vypiť Nutrilon. Na pitie ešte nedávam kravské mlieko. A kašu dávam lyžičkou, takú hustejšiu.
Zúbkov máte zatiaľ dosť, Lucka má 6.
9. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ciculky :wink:
straaasne dlho som tu nebola,ale teraz ked ste na zraze,som chcela vidiet foto,ako vam je tam dobre :slight_smile: ale su v sukromnej skupine,kde ja nie som :frowning2:
9. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem vam za odpoved. A gumkacka dokedy planujes davat UM?
9. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magda29, nie ani neuvazujeme, je otazne ci neostaneme len pri malej, to je s vacsou pravdepodobnostou.
10. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadka212, jej ty si aka informovana, ja som tu bola nonstop ako tehulka a ako mamina som presla do antolskej a fakt uz ani neviem co sa tu deje, asi sa budem pytat teba :slight_smile:
10. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magda29 no UM plánujem dávať asi tak do 18 mesiacov
10. črc 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ochutnávka fotek ze srazu pro ty, které nejsou v soukromé skupině :wink:
11. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil, vy mate aj sukromnu skupinu? Myslis na FB, ci na koni? Ale fotky su paradne.
11. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano po tom co se stalo s Elibetkou a kadením příběhů a fotografií tak máme. Podmínkou vstupu je, aby se dotyčná osobně poznala s jednou z nás. Jsme roztrkané po celém Československu, tak není problém se s tou nejbližší dohodnout a sejít se někde na kafe. I přes tyto podmínky už má naše uzamčená skupina zde na MK 64 členek
11. črc 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil, Marti mam vas na FB, osobne asi od vas poznam len Dadku212, s nikym inym som sa nestretla. Ja som len nechapala, ze tu nepisete, tak som si myslela, ze si pisete uz len na FB.
11. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil, nevies co je s katkou2808? Je tam s vami, ci nie?
11. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1981 Sak ty máš prístup do súkromnej skupiny :wink: a poznáš sa aj s Luciourichard a Jasminet :slight_smile: aj to sú júnovky
11. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julenka Aj ty patríš do súkromnej skupiny prístup máš :slight_smile:

Je to na Českom koníkovi http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/jun-cerven-2009-bohuzel-uzavrena-skupi/#
11. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadko, díky, že jsi to zkontrolovala. mě v tom dnešním po srazovém chaosu ani nenapadlo se podívat.
11. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadka212, jasne ze poznam :grinning: ale ja ani neviem ako sa ta sukromna skupina vola aha uz vidim, no Danuska moja, sice viem ze ked bude malinka marod, ze budes moj zolik, snad to neprivolam, ale vidim ze ty si zolik na vsetko.
11. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magda29 - já jsem teprve teď našla Tvou otázku. Dočítala jsem později. Když jsem se vdávala po druhé, tak jsem měla šaty, ale úplně obyč těhotenské, protože to bylo 6 dní před porodem a manžel jeansy :wink: Takže si vezmi co chceš a na nějaké konvence nedbej.
16. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julenka a odkud jsi Ty, přeci by se dala domluvit schůzka - káva z jednou z nás a pak by jsi měla plný přístup do skupiny
16. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej,hej martina,ja som ti uz pisala ,ale teraz neviem ci sem IP alebo spravu na FB,ja som z okresu nove zamky,odkial je devita a aj marfusa,s marfusou sme sa videli v porodnici,teda ona ma videla ked som ja spala a ja som ju videla,ked cakala na prepustacu spravu,takze sme sa vlastne nestretli,ale videli :grinning: ale ked je podmienkou sukromnej skupimy kafe,tak tiez neni problem :wink: :grinning:
16. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka 212-dakujem :slight_smile: :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinamil a mala si aj kyticku asi ani nie ze?
16. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magda29 No na svadbe tvojej.
16. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk http://www.facebook.com/album.php?aid=2008435&id=1550112904&l=8ab8a0b4ba

ano kytku jsem měla. Miluji slunečnice. Ale jen takovou veselou s kominíkem, nic vážného.

Původně to mělo být jen se svědky. ROdičům jsme v 11 hodin dopoledne oznámili, že se dnes v 17 hodin bereme (nemohli říci, že to nevěděli předem :wink: ). Ale naše máma to spunktovala tak, že přijeli naši i oba moji bratři s rodinami. Chtěli nás překvapit při vycházení, ale svědci přijeli pozdě, tak se trefili ještě na obřad. Paní místostarostka potom musela na rychlo vymýšlet řeč, protože to původně mělo být bez ní. Ale když tam byla rodina, tak by to bylo blbé.
17. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem martinamil za foto a nenavliekala si muzovi obrucku na pravu ruku? No a mal ju potom na lavej co to? Stres :wink:
17. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magda29 - jj, podal mi druhou a mě to vůbec nenapadlo. Pak si jí přehazoval. Stres nebyl žádný, byli jsme vysmátí.

Po obřadu jsme šli do místní Pizzerie (jen my, svědci a kamarád fotograf) a vybrali si večeři z jídelního lístku.

Fotografa jsme si pozvali )kamaráda), aby měli i rodiče nějakou představu jak to vypadalo.
18. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil Dakujem Ti moc.
18. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Danýsek poslední dobou objevil novou zábavu. Rád dělá hlavičkou "duc". "Ducá" s ní do nás, ale třeba i do zdi za postýlkou. Má velikánskou radost z toho, jakou to udělá ránu. :sweat_smile: Mám obavu, aby se náhodou neuhodil moc a nějak si neublížil. Nikdo z nás ho to neučil a nevíme, jak ho donutit, aby to přestal dělat. Dělají to vaši prckové taky?
Mimochodem už se moc těším, až budu taky patřit mezi vás. (Zukino, snad už se to setkání podaří. :wink: )
20. črc 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenniffer to je tiež len jedno z období ktorým musí prejsť. Baví ho toto, o chvíľu ho možno bude baviť škrípanie zubami :confounded: Podľa mňa len nevšímať si to, nekomentovať, nesmiať sa z toho. Sám časom zistí, že na tom nie je nič zaujímavé a prestane.
20. črc 2010 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mufo24, díky za radu, doufám, že ho to přestane bavit co nejdřív, než si ublíží. :wink: Skřípáním zubů už jsme si prošli. Mě to celkem nevadilo, ale manžel tenhle zvuk nemůže vystát. :grinning:
21. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenniffer presne hlavne si to nevšímaj, nezakazuj :slight_smile: tým ho v tom budeš podporovať...syn tiež mal také obdobie, prešlo to docela rýchlo...Danielka mi zas pripadá niekedy ako trafená, sadne si začne vzdychať ako pes keď je unavený a kýve sa hore dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pozdravujem mamicky a deticky junovciatka, sem-tam tu nakuknem, ci niekto nieco nanapisal, lebo nepatrim do uzamknutej skupiny. Teraz by som potrebovala taku malu radu, hlavne asi od mamiciek, ktore boli na zraze, pretoze tam asi pouzili cestovnu postielku. Uvazujem totiz o jej kupe, pretoze dost casto chodime na chalupu, Magdalenka tam zatial zaspavala vonku v kociku, potom sme ju aj kocikom preniesli dnu. Lenze teraz ked je tak horucu, tak sa jej to zaspavanie vonku akosi pokazilo a je z toho nervozna a vo vnutri akosi nechce lezat v posteli a stale zlieza dole. Doma totiz pekne sama zaspava v postielke aj na obed aj vecer. Takze vas mamicky poprosim o vase skusenosti s cestovnou postielkou. Dakujem.
24. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek